Rüyada fare görmek

Rüyasında fare görmeyen neredeyse yok denecek kadar azdır. Rüyasında fare görenler de bunu genelde olumsuz olarak değerlendirir ve hayra yormaz. Bunun sebebi ise farenin binlerce yıldan beri zararlı ve çirkin bir kemirgen olduğu algısıdır. Rüyada fare görmenin yorumu, rüyanın nasıl bir ortamda ve farenin nasıl görüldüğü ile alakalı olarak değişmektedir. Yani fare olumsuz olarak da, olumlu olarak da yorumlanabilir. Gelin rüyada fare görmek nasıl yorumlanırmış birlikte bakalım.

Makalede neler var?

Fare ile konuşmak

Rüyanızda fare ile konuşmanız, yakınlarınızda olan bir kişinin sizinle güzel konuşmasına rağmen aslında size kötülük yapabileceğine dair yorumlanabilir. Yine fare ile konuşmak içi fesatlıkla dolu, kötü niyetli bir kadına işaret edebilir. Rüyada fare ile konuşmak iyi niyetli olmayan biri tarafından sözlü olarak manipüle edileceği, edildiği veya baskı altına alınacağı, alındığı anlamına da gelebilir.

Fare küçük mü, büyük mü?

Eğer rüyada görülen fare fındık faresiyse, yani küçük bir fare ise kısa bir süre içinde güzel ve sevindirici bir haber alınacağına işaret eder. Farenin evin içinde koşturması veya onu kovalamaya çalışmamız ise alacağımız güzel haberleri yakın çevremizle de paylaşacağımıza işarettir. Eğer birden fazla küçük fare var ise o rüyanın yakın zamanda bir kutlama, nişan veya düğüne de işaret edebileceğini söyleyebiliriz.

Rüyada görülen fare büyük ise yakın çevremizde kötü niyetli ve dedikoducu kişilerin varlığına işaret etmektedir. Bu rüyayı gören kişiye aslında bilinç altı bir uyarı yapmakta, dikkatli ve uyanık olmasını tembihlemektedir. Yine bu rüya sizin hoşunuza gitmeyecek, olumsuz haberler gelebileceğine dair de yorumlanabilir.

Yine rüyada büyük fare görmek evinize veya hayatınıza girecek bazı kişilerin pek hayırlı kişiler olmayacaklarına dair de yorumlanabilir. Bu evinize veya hayatınıza yeni girmiş bazı kişiler için de böyle yorumlanabilir. Henüz pek tanımadığınız ve bilmediğiniz bu kişilere karşı bilinç altınız dikkatli olmanızı ve özelinizi, sırlarınızı paylaşmamanızı tembihlemektedir. Eğer birden fazla büyük fareler rüyaya girerse sağlığın veya işlerin bozulabileceğine dair bir uyarı olarak ta yorumlanabilir.

Rüyada görülen büyük fare bir lağım faresiyse kötü niyetli bir erkeği işaret eder. Bu rüyayı gören bir kadın ise hayatına yeni giren veya girebilecek olan bir erkeği işaret eder. Bu erkeğe karşı karşı dikkatli ve uyanık olunması ve hemen güvenilmemesi gerektiğine dair bir işaret olarak yorumlanabilir.

Fare yavrusu görmek

Rüyada fare yavrusu görmek genelde hayra yorumlanır. Bunun küçük güzel haberler almaya veya kısa süreli de olsa güzel ve eğlenceli ortamlara girilebileceğine işaret ettiği söylenir. Hele ki rüyada görülen yavru fareler rahatsızlık vermediyse hatta sevimli bile geldilerse bu da yine hayra yorumlanabilir. Rahatsızlık vermeyen, sevimli fare yavrularını gören kişinin hayatındaki bazı olumsuzlukların da kısa bir süre sonra sona ereceğini söyleyebiliriz.

Fare tarafından ısırılmak

Rüyasında fare tarafından ısırılmak pek hayra yorulmaz. Bu rüyayı görenin bir kişi, bir söylem veya bir olay nedeniyle canın sıkılabileceğini, hatta canının yanabileceğini işaret edebilir. Diğer yandan fare tarafından ısırıldığını görmek, o kişinin pek iyi işler yapmadığını ve çevresine zarar verebileceğine dair de yorumlanabilir. Bu şekilde iyi işler ve söylemler yapmayan kişinin, bu davranışları sonucunda kendi canın da yanabileceğine işaret edebilir.

Rüyada fare öldürmek

Rüyada fareyi öldürürken veya zehirlerken görürseniz bu rüyanın tabiri farenin küçük veya büyük olmasına göre değişir. Eğer fare küçükse size gelecek hayırlı haberin biraz gecikeceğini ve bu süre zarfında da biraz sıkıntı yaşayacağınız söylenebilir. Diğer yandan rüyada küçük bir fareyi öldürmenin işinizde veya özel hayatınızda karşınıza çıkan bir fırsatı tepebileceğinize dair uyarı olabilir.

Öldürülen fare büyükse de hakkınızda art niyetli düşünenlerin çabalarının ve dedikodularının boşa gideceğine işaret eder. Diğer yandan da hayatınızda bazı sıkıntılarında sizin gayretlerinizle kısa sürede yok olacağına dair de yorumlanabilir.

Rüyada ölü fare görmek

Kendisi hakkındaki bazı olumsuzlukların, o kişi tarafından farkında olmadan, kendiliğinden bertaraf olduğuna dair yorumlanabilir. Bu rüyanın olumsuz tarafı ise kişinin kendi hakkındaki kötü düşüncelerin ve dedikoduların farkında olmadığıdır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir