Rüyada Eski Sevgiliyle Öpüşmek

Rüyada eski sevgiliyle öpüşmek çokça görülen ve oldukça da fazla sorulan rüyalardandır. Bu rüya hem olumlu hem de olumsuz bazı şeylere işaret olarak yorumlanabilmektedir.

Rüyada eski sevgiliyle öpüşmek aynı zamanda zor zamanlar, yaşanacağına, huzursuz hissedileceğine işaret olarak yorumlanır. Yine yakın veya sosyal çevre ile ilişkilerde güven kaybedileceğine ve bazı olumsuz gelişmeler olabileceğine de yorumlanabilmektedir.

Ancak bazı yukarıdaki olumsuz yorumların aksine güzel şeylere de işaret olarak yorumlanabilmektedir de, eski sevgiliyle öpüşmek. Gerginliklerin ve olumsuzlukların sona ereceği, aşkta kısmetin açılacağı ve mutluluğun kısa bir süre sonra yakalanabileceğine dair yorumlanabilir.

Rüyada eski sevgiliyi görmek bilinç altında hâlâ olduğunu ve unutulmadığının işareti olarak yorumlanır. Bu tabii ki herkes için geçerli değil ancak çoğunluk unutulmadığına dair yorumlayan rüya tabircileri daha fazladır.

Eski sevgiliyle dudaktan öpüşmek

Rüyasında eski sevgili ile dudaktan öpüşen kişinin kendisini mutlu, huzurlu, güvende ve güçlü hissedeceği şeklinde yorumlayan rüya tabircileri de vardır. Eski sevgilisiyle dudaktan öpüştüğünü gören kişinin hayallerinin ve beklentilerinin gerçekleşeceğine, zenginliğe, bolluk ve berekete işaret olarak da yorumlanmaktadır. Olumsuz yorumlara göre ise, mutsuzluklara, sıkıntılı ve huzursuz günlere işaret edildiği kabul edilir.

Eski sevgiliyle sarılıp öpüşmek

Duygusal anlamda boşlukta olunduğu anlamında yorumlanabilir. Hatta, eski sevgilinin hâlâ özlendiği ve yerinin doldurulamadığı şeklinde de yorumlanmaktadır.

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir