Rüyada Eski Sevgiliyi Görmek

Uyumak genelde rahatlama ve dinlenme için en iyi zamanlardır. Hele ki kaliteli ve derin bir uyku ise… Ancak görülen rüyalardan bazıları nedeniyle uykular bazen kaçabilir veya ertesi günün tümünde zihni meşgul edebilir. Hele ki bu rüyanın ana oyuncusu eski sevgiliyse gerçekten de bunun ne anlama geldiği çok merak edilen bir konudur. Bu durum oldukça yaygındır ve birçok insanın başına gelmektedir. Yani rüyada eski sevgiliyi görmek oldukça fazla sorulan ve merak edilen rüya tabirleri arasındadır.

Makalede neler var?

Rüyada Eski Sevgiliyi Görmek Ne Anlama Gelir?

Öncelikle rüyada eski sevgiliyi görmek bilinç altında hâlâ onun unutulmadığının işaretidir. Dolaysıyla eğer o eski sevgili ile bir gelecek yok ise bir an önce onu aklınızdan çıkartmanızı öneririz.

Eski sevgiliyi rüyada görmenin tabiri ebetteki nasıl görüldüğüne bağlıdır ve buna göre de yorumu değişecektir. Haydi birlikte bakalım rüyada eski sevgiliyi görmek nelere işaret edermiş, görelim.

Eski sevgiliyle tokalaşmak ve konuşmak

Eski sevgiliyle konuşmak ve tokalaşmak genelde hayra yorumlanır ve iyi bir haber alınacağı veya geleceğe ait bazı şeylerin iyiye gideceğine işaret eder. Eski sevgiliyi rüyasında gören kişinin sevgilisi yoksa bunun yeni bir ilişkiye başlanacağı şeklinde de yorumlayan çoktur.

Eğer bu rüyayı bekâr birisi görmüşse ve bu kadınsa, hayallerinin gerçekleşeceğini ve mutlu bir beraberliğe başlayacağını, erkek görmüşse de yeniden umutlanacağı anlamına gelir. Eğer eski sevgiliyi rüyasında gören evli ise evliliğinin daha da mutlu bir hal alacağına inanılır.

Eski sevgiliyi gördükten sonra ağlamak

Rüyasında eski sevgilisini gördükten sonra ağladığını gören kişi hayatında bazı şeylerin yolunda gitmeyeceğine veya yapılan bir işin hakkıyla yapılmadığına işaret eder.

Eski sevgilinin barışmak istemesi

Bu rüya hem olumlu hem de olumsuz olarak yorumlanmaktadır. Olumlu yoruma göre, eski sevgilinin barışmak istemesi mutluluğa ve içsel huzura işaret eder. Olumsuz olarak ise ruhsal sıkıntılara ve bazı şeylerin yolunda gitmemesine işaret olarak da yorumlanabilir.

Eski sevgiliyle evlendiğini görmek

Rüyada eski sevgili ile evlendiğini gören kişi bekarsa veya sevgilisi yoksa zenginleşeceğine, evli veya sevgilisi varsa ise dara düşeceğine ve sorunlarının artacağına delalet olarak yorumlanır.

Eski sevgiliye evlenme teklif etmek

Eski sevgiliye evlenme teklif ettiğini gören kişinin küskün veya arası bozuk olduğu kişilerle arasının düzeleceğine ve bazı şeylerin daha iyiye doğru gideceğine işaret eder.

Eski sevgiliyle barışmak

Rüyada eski sevgiliyle barıştığını görmek bir ayrılığa işaret olarak yorumlanır, özellikle evli veya sevgilisi olanlar için.

Eski sevgiliyle kavga etmek

Özellikle evli veya sevgilisi olan birisi eski sevgilisiyle rüyasında kavga ettiğini görürse, mevcut evliliğinin veya ilişkisinin sıkıntı ve huzursuzluklara gebe olduğuna işaret ettiği kabul edilir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir