Rüyada Aslan Görmek

Rüya görmek çok eski çağlarda bile dikkat çekmiş ve zihinleri hep meşgul etmiştir. Rüyaların bilinç altıyla, geçmişle veya gelecekle bir köprü olarak kabul edilir. Rüyada aslan görmek de yaşam içinde bir takım şeyleri sembolize eder.

Aslan genel anlamda güç ve kudret kelimeleri ile birlikte telaffuz edilir.  Rüyada aslan görmek bazen gücü, bazen de düşmanlıkları sembolize eder. Rüyasında aslan gören kişinin rüya tabiri, o kişinin içinde bulunduğu duruma göre değişir. Bazen büyük başarıların kazanması, işlerin yoluna konulması veya sıkıntılardan kurtulması olarak yorumlanır.  Rüyada görülen aslan bazen de bunların tam tersi olarak yorumlar.

Makalede neler var?

Beyaz aslan görmek

Rüyada görülen aslan beyaz (albino) bir aslansa oldukça olumlu ve hayırlı şeylere işaret olarak yorumlanır. Beyaz aslan rüyayı gören kişinin refah ve berekete, huzura, mutluluğa kavuşacağı anlamına gelir. Rüyada görülen beyaz aslan aynı zamanda işlerin yolunda gideceğine, iş kolaylığına veya işinde terfi edeceği de demektir.

Yavru aslan görmek

Rüyada yavru aslan görülmesi sevindirici ve hayırlı haberler alınacağına, bolluk ve berekete işaret eder Rüyasında yavru aslan gören hamile bir kadının çocuğunun erkek olacağına inanılır. Diğer yandan da yavru aslan, hem bedenen hem de karakter olarak güçlü bir çocuğa işaret olarak da yorumlanır.

Aslan sevmek

Rüyasında bir aslanı seven veya bir aslanın dostça yaklaşıp kendisine güzellikle bakması o kişinin zorlu bir işin üstesinden geleceği olarak yorumlanır.

Aslanın saldırması

Rüyasında bir aslan tarafından saldırıya uğradığını gören kişinin sıkıntı ve sorunlarla uğraşacağına işaret eder. Bu sıkıntı ve sorunların kaynağının da o kişiyi çekemeyen veya düşmanlık besleyen kişilerden çıkacaktır.

Aslandan kaçmak

Korkulardan  ve endişelerden kaçmak, kurtulmak anlamına gelir. Rüyada aslan görmek ve ondan kaçmak aynı zamanda düşmanlıklardan veya hayırsız şeylerden de kurtulacağına işaret eder.

Aslanla dövüşmek

Rüyada bir aslanla dövüşüp, mücadele edildiğini, ancak yenildiğini veya kazandığını görmek farklı yorumlanır. Eğer o kişi rüyasında aslanla dövüşüp kaybediyorsa büyük bir haksızlığa uğrayacağına dair yorumlanır. Aslanla olan dövüşün kazanılması ile mevcut zor bir işin veya sürecin olumlu bir şekilde sonuçlanması olarak yorumlanır.

Sinsice yaklaşan aslan

Rüyasında sinsice yaklaşan bir aslanı gören kişinin, aslında dost bildiklerinin düşmanlıklarına delalet olarak yorumlanır. Dolayısıyla rüyasındaki aslanı bu şekilde görenlerin bazı dost bildiklerinin gizlice düşmanlıklar beslediğini bilmeleri ve buna göre dikkatli olmaları gerekmektedir.

Rüyalarınızdaki tüm güzelliklerin gerçekleşmesi, gördüğünüz aslanın uğur getirmesi dileğiyle…

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir