Naomi Campbell 50 yaşında anne oldu

İngiliz top model ve oyuncu Naomi Campell anne olduğunu açıklayarak herkesi şaşkına çevirdi. Naomi Campell 22 Mayıs 1970’de Jameikalı bir anne ve Çinli bir babanın kızı olarak Londra’da dünyaya geldi. 10 yaşında baleye başlayan Campell 15 yaşında keşfedilerek moda dünyasına adım attı ve kısa bir süre sonra dünyanın en önde gelen modellerinden biri oldu.

Biyolojik babasıyla hiç tanışmayan Campell, kendi babası olarak 16 yaşında tanıştığı Tunuslu Fransız moda tasarımcısı Azzedine Alaïa’yı kabul ediyor.

Campell’in Instagram’da paylaştığı fotoğrafı

50 yaşındaki süper model, yeni doğmuş bebeğinin ilk fotoğrafını Instagram’da paylaştı. Bebeğinin babası hakkında hiçbir bilgi vermeyen Naomi Campell elindeki bebeğinin minik ayaklarının bir görüntüsünü paylaştı. Campell sosyal medya hesabında paylaştığı bu fotoğrafın altına “Hayatımda bu nazik ruha sahip olduğu için o kadar onur duydum ki, şimdi sizinle paylaştığım, ömür boyu bağı tarif edecek hiçbir söz yok meleğim. Daha büyük bir aşk yok.” yazarak mutluluğunu da takipçileriyle paylaştı.

Hayranlarına ve magazin dünyasına büyük bir sürpriz yapan Campell’ın taşıyıcı anne yöntemi ile anne olduğu düşünülüyor. Naomi Campell daha önce çocuk sahibi olma arzusundan söz etmiş ve 2018’de Vogue Arabia’ya şunları söylemişti: “Çocuk sahibi olmayı çok isterim. Hayatta hiçbir şeyi küçümsemem. Çocukları seviyorum ve her zaman seveceğim.”

Geçen yıl Paris Match’e “bir gün anne olmayacağımı kim söyledi?” diyerek aslında anne olma niyetini ortaya koymuştu.

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir