Kova çantalar, 2023 yazında da trend

İlk defa Louis Vuitton Maison tarafından Sac Noè  modeli ile tasarlanan kova (bucket) çantalar 2023 yazında da popülaritesini devam ettiriyor. Sac Noè, bir şampanya üreticisinin pikniğe giden müşterileri için hem kullanışlı hem de şık ve zarif bir çanta tasarlanması talebiyle ortaya çıktı. Kova şeklinde, tabanı geniş, hacimli ve omuza asılarak taşınan bu çanta modeli artık kadınlar için vazgeçilemez bir çanta oldu.

Rahat, şık ve kullanışlı

Büyük ve geniş hacimli, hasırdan, rafyadan veya deriden yapılmış uzun kemerleri ile omuza asılabilen veya elde taşınabilen kova çantalar, 2023 yazı içinde önde gelen moda markalarının koleksiyonlarında yer aldılar bile. Plajda, alışverişte veya günlük kullanımda rahatlıkla kullanabileceğiniz bir kova çanta mutlaka bir kadının gardırobunda yer almalıdır.

Yazın olmazsa olmazı

2023’ün moda şovlarında önemli markaların ve modacıların koleksiyonlarında yer alan büyük ve hacimli veya küçük kova çantalar bu sene renkli veya nötr renkli olarak da revaçta. Ayrıca hasır versiyonları da bu yaz yine çok revaçta olacak. Plajda, alışverişte veya günlük sokak aktiviteleri esnasında kullanabileceğiniz bu hasır çantalar hem hafif, hem çok renkli. Canlı ve pastel renkler, enine çizgiler veya canlı desenler çok tutulacak bu yaz.

Kova biçiminde ancak küçük çantalarda bu yaz yine çok popüler. Küçük kova çantalar el çantası olarak da kullanılabilir. Biçimi nedeniyle  oldukça kullanışlı olan küçük kova çantalar gece kıyafetleriyle veya günlük şık kıyafetlerle de rahatlıkla kombin yapılabilir.

 

 

 

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir