Hülya Avşar: ben sapyoseksüelim…

Masumiyet dizisiyle tekrar tv ekranlarına dönen Hülya Avşar, sapyoseksüel olduğunu ve bu nedenle de zekâya büyük önem verdiğini ve zekânın büyük bir güç olduğunu söyledi. Hastanede yatmakta olan bir arkadaşını ziyaret ettikten sonra, hastane çıkışında bir süre kendisini bekleyen magazin muhabirleriyle sohbet etti. TV 100’de yer alan habere göre Avşar uzun süredir de hayatında birisinin olmadığını söyledi.

Güzel oyuncu özel hayatı hakkında şunları söyledi:

“İhtiyaç hissediyorsun diye abuk sabuk bir hayat yaşayacaksın, ya da karşına düzgün biri çıkana kadar bekleyeceksin. Bir de ben çok alıştım, özgürlük çok güzel bir şey. Bence özgürlük dünyanın en büyük mutluluğu. Bundan sonra kalk evlen. Para, seks, evlilik, unutun onları. Kafama göre birisi çıkarsa flört edebiliriz, hayatı yaşayabiliyoruz. Kızımı büyüttüm ve artık herkesin kendine göre bir hayatı var.”

Hülya Avşar, hayatında kimsenin olmamasının sebebinin ise sapyoseksüel olmasına bağladı. Kadının da erkek gibi güçlü olmasını belirten sanatçı “Ben sapyoseksüelim zaten. Kesinlikle zekâ. Zekâ benim için büyük bir güç. Bunların hepsini bir araya getirecek biri varsa bana haber verin. Var tabii öyle karşıma çıkmış olanlar”. Avşar eski eşi Kaya Çilingiroğlu’nun da çok zeki biri olduğunu belirterek “Kaya’nın zekâsı mesela, müthiştir.” dedi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir