Balık Erkeğinin Size Aşık Olduğunu Nasıl Anlarsınız?

Bir balık burcu erkeği çevrenizde dolaşıp duruyor ve sizinle ilgilendiğini hissediyorsunuz. Acaba bu duygusal ve romantik adam sadece sizinle ilgileniyor mu? Sakın size aşık olmasın! Yahut bir balık erkeğiyle çıkmaya başladınız ve henüz birbirinizi tanıma aşamasındasınız. Fakat bu duygusal, alıngan ve romantik adam size çoktan abayı yakmış olmasın.

Öyleyse gelin birlikte bazı işaretleri ve ip uçlarını değerlendirelim, bakalım bu adam size aşık mı?

Makalede neler var?

Yakın bir bağ kurmaya çalışır

Hassas ve aşık olmayı seven balık burcu erkeği aşık olduğu kadınla yakınlaşmak ve bir bağ kurmak ister. Sık sık elinizi tutuyor veya dokunuyorsa, iltifatlar ediyorsa bu bir işaret olabilir. Ayrıca sizi romantik gezmelere veya yemeğe davet ediyor, hoş sürprizler yapıyorsa muhtemelen size aşıktır.

Gözlerini sizden alamaz

Hoşlanan veya aşık olan bir balık erkeği sevdiği kadından gözlerini alamaz. Zaten beden diliyle size aşık olduğunu anlatan bu adamın size sıcak ve duygusal bir şekilde bakması önemli bir işaret olarak kabul edilebilir.

Sizinle ilgilenir

Bir balık erkeğinin size aşık olduğunun işaretlerinden biri, sizinle ilgilenmeye başlamasıdır. Balık erkeği, sevdiği kadının mutlu ve tatmin olmasını sağlamak için elinden geleni yapar. Yemek yapar, sizin için alışverişe çıkar veya yorgun bir günün sonunda masaj yapar. Sizinle ilgileniyor ve sizi mutlu etmek için elinden gelenini yapıyorsa, size aşık olduğunun işaretlerinden biridir.

Olduğu gibi kabul eder

Bu adam eğer size aşıksa ona ter gelen davranış veya alışkanlıklarınızı veya kusurlarınızı görmezden gelir. Başka bir deyişle sizi olduğunuz gibi kabul edecektir.

Sorular sorar, sizi tanımaya çalışır

Balık burcu erkeği eğer size aşık oluyorsa sizin hakkınızdaki her şeyi öğrenmeye çalışacaktır. Balık erkeği, aşık olduğu kadınla olan tüm duygusal sınırları ortadan kaldırmak ister.

Aşık olmuş bir balık erkeği sizin spritüal ve dini inançlarınız hakkında sorular sorar. Üstelik bunları hakkında kendi görüş ve düşüncelerini de paylaşır. Aşık bir balık erkeği eğer meditasyon, astroloji ve spritüal farkındalık gibi çeşitli konularda sorular sormayı sever. Bu sorularla muhatap oluyorsanız bu oldukça güçlü bir belirtidir.

Sizi dinler ve anlamaya çalışır

Balık erkeği iyi bir dinleyicidir. Sizin uzun uzun konuşmalarınızı dikkatle dinler ve kendi duygusal bakış açısına göre anlamaya çalışır. Üzülmüşseniz sizinle konuşur ve teselli etmeye çalışır, daha iyi hissetmenizi sağlayacak şeyler söyler

Hayâllerinden bahseder

Güçlü hayalleri, rüyaları olan balık erkeği eğer size bunlardan bahsediyorsa muhtemelen size aşıktır. Kurduğu hayallerden, geleceğe ait umut ve hedeflerinden söz eder. Bunları sizinle paylaşan balık, sizin doğru kendisi için doğru kadın olduğunuza karar vermiştir.

Derin sohbetler yapar

Eğer balık size aşık olmaya başlıyorsa, bu adam sizinle derin sohbetlere girecektir. Sizin de ilgileneceğinizi düşündüğü her şeyi bulmak için sizinle konuşmak isteyecektir. Kendiniz ve yaşantınız veya siyasi görüşleriniz hakkında daha fazla bilgi edinmek için size derinlemesine sorular sorar.

Ne hissettiğini söyleyecektir

Balık burcu erkeği eğer sizden çok hoşlandığını veya direkt aşık olduğunu söylüyor veya ima ediyorsa, tam olarak emin olabilirsiniz. Sevdiği kadına sevdiğini de belli eder. Sık sık arar, duygusal ve romantik bir şekilde konuşur veya davranır. Balık erkeği gerçekten böyle hissederse ancak duygularını net olarak ifade eder. Hele ki, aniden size aşık olduğunu söylerse anlayın ki artık sizin için çıldırıyor ve dayanacak gücü kalmamıştır.

Ruh eşine inanır

Balık burcu erkeği ruh eşliliğine inanır ve hayatının geri kalanını birlikte geçirebileceği birini arar. O kişiyi bulduğunu düşündüğü anda rahatlayacak ve rahat hareket etmeye başlayacaktır. Hassas, biraz içe dönük doğası nedeniyle, balık erkeği gerçek benliğini aşık olduğu kadına gösterecektir.

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir