Tindirella günlükleri: Eyvah aşık oldum

Hava soğuk zaten biraz da yalnız hissediyorum

Sanırım 20 eşleşme filan oldu. Hepsi aynı anda günaydın dedi. Beklemiyordum. Demek tek online ben değilim. Bir tanesi var ki.. Galiba aşık oldum ilk görüşte. Bir şey var adamda ne olduğunu anlayamadığım. Üç defa filan fotoğrafına baktım. Ve ta taa yazdı. Günaydın, günaydın. Nasılsın? İyi sen? Ve saatler süren bir sohbet. De leri da ları ayrı yazabiliyor. Çok esprili. Kahkaha atıyorum yazışırken.

İsmi bende kalsın.. Ama telefonu kapatıp iş yapamadım o derece. Akşama devam etmek üzere sözleştik. Gün içi çalışıyor olmama rağmen vakit geçmiyor. Arada bir bana iyi misin mesajları atıyor. İlk akşam gece 12 ye kadar yazıştık. Yaş farkımız çok yok. Gençliğimizde benzer yerlerde takılmışız hatta. Sanırım yakında ortak arkadaşlarımız çıkacak. Her şeyden yazışıyoruz. Tavladı beni kıvrak zekâsıyla. Hatta başından geçen çok komik olayları anlatıyor. Bir keresinde (gençliğinde) bir kadın tarafından takip edilmiş. Tatildelermiş erkek arkadaşlarıyla. Bir kadın bunu kaldıkları otelin odasına kadar takip edip odaya girip kapıyı kapamış ve üzerine saldırmış. Bizimki de kadından kaçmak için kaldıkları odanın balkonundan aşağı atlamış. Devamında otelden kadını zorla çıkarmışlar. Tatil boyunca kadının yakın markajında kalmış ve burnundan gelmiş.

Neyse anılar paylaşıldı ve 3. gün sabahında mesaj kutumda telefon numarasını gördüm. “Beni arar mısın lütfen sesini duymadan duramıyorum”. Vayy… ararım tabii. Saçımı taradım, giyindim. Niye yaptım ki bunları altı üstü telefonda konuşacağım. Kalbim pıt pıt. Harika bir ses. Benden heyecanlı. Konuşamıyor. İş yerindeki titrine göre altında yüzlerce kişi var. Onların önünde konuşabiliyordur bu adam. Sürekli gülümsüyorum. Eyvah aşık oldum..

İlk buluşma

Bir hafta sonra buluşmak istiyor. İş çıkışı gelir alır yemeğe çıkarmışız. Peki diyorum. Akşam erken çıkıyoruz ikimizde işten. 5 gibi buluşuyoruz. Hava şahane, ve yanımda harika bir adam var. Deniz kenarına gitmeye karar veriyoruz. Nasıl sakin kullanıyor arabayı. Sinirleri alınmış gibi. Yoksa reklamlar mı? Çok nazik. Benle konuşurken gözlerinin içi gülüyor. Numara yapma ihtimali var mı acaba? Paranoyak oldum ben. Sahilde 2 saat su gibi akıp gidiyor. Çocuklarımız da benzer yaşta. Yan masadan ne güzel kahkaha atıyorsunuz diye laf atıyor bize insanlar. Yok yahu bu uygulamada birine rastlayıp aşık olmak mümkün mü? Lise gibi. El ele diz dize.

O hafta 2 defa buluşuyoruz. Zaten konuşacak trilyon tane şey var. Hafta sonu cumartesi benimle buluşamayacak çünkü oğlu ile bir programı varmış. Olsun bir sonrakinde buluşuruz diyor. O hafta vakit geçmek bilmiyor. İş seyahatine gidiyor Almanya’ya. Fakat irtibat var hep. Toplantı araları gece yatarken. Ve gece ikilere kadar sohbet ederken. Telefon elimden düşecek kadar yorgun olduğumda bırakıyorum ancak sohbeti. Cinsellikten konu açıyor. Ben de istiyorum. Kaç senedir böyle sohbet etmedim acaba.

Seyahatten gelir gelmez buluşmaya karar veriyoruz. Biraz uzun kalacak 1 ay. Ama olsun. Dolu dolu bir flörte başladım. Öteki eşleşmelere vaktim kalmadı zaten.

1 ay sonra geliyor. Bir iki gün müsaade istiyor. Oğlu ile vakit geçirmek için. Sonra buluşuyoruz. Bu kadar özlemle harika bir gün ve gece geçiriyoruz zaten. Bu arada orgazm bir masal değilmiş. Bu konuyla ilgili daha sonra yazacağım.

Sessizlik

Sanırım 3 ay falan geçiyor. Bizimkinde ara ara mesajlara cevap vermemeler falan. Eyvah diyorum ne oldu acaba. Buluşalım diyor. Kafasında bir şey varmış anlatacakmış. Eyvah inşallah evlenme filan teklif etmez. İyiydik böyle.

Bir yere gidip oturuyoruz. En sevdiğim içkiden ısmarlıyor ve biraz aperatif. Tedirgin. Ben de tedirginim. Benden çok hoşlanıyormuş. Bu bir veda konuşması mı diye soruyorum. “Hayır sana bağlı diyor” Başlıyor bana hayatını anlatmaya. Annesi, oğlu ve VE VE karısı…

Sessizlik.. Ben yüzüne bakamıyorum. O da benim yüzüme. Aşık olmuş bana. Ne yani bir çeşit manyak mısın? Bana neden söylemedin ki diyorum? O kadar rahat iletişim halindeyiz ki, muhabbetin başında evli misin diye sormak aklıma bile gelmiyor zaten. Ayrı yatıyorlarmış, kendi odası varmış. Ben de o yüzden anlamıyorum demek ki. Fakat boşanamazmış. Fakat benimle devam etmek istiyormuş.

O sırada aklımdan geçenler: nasıl görüşeceksin benimle?

Derin sessizlik.. kaç dakika durduğumu bilmiyorum. O da benim gözümün içine bakıyor. Ondan ayrılmamam için yalvarıyor. Duruyorum.

Doğal kadın tepkisi olarak neden bana daha evvel söylemediğini soruyorum. Hiç hiçbir sebebi yokmuş. Çünkü benimle öylesine konuşmaya başlamış, ciddiye almamış önce, sonra aşık olmuş vs vs…

O kadar bağlanmışız ki birbirimize nasıl ayrılacağımı düşünüyorum. Eşine nasıl yakalanmadığını soruyorum. Ya çocuğu. Vicdan yapıyor, yapsın da zaten. Ayrılmamız birkaç haftayı buluyor. Öfkelenmedim bile.

Kendime not: bu kadar hızlı aşık olma

Bu flörtten kazanım: bundan sonra adamlara evli olup olmadıklarını sor

Değerlendirme: orgazm masal değilmiş, sütyen ölçümü muhabbet sırasında sormayan erkek hala varmış.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bize mesaj gönderin
Merhaba,
Nasıl yardımcı olabiliriz?