Haftalık Burç Yorumları: 8-14 Kasım Haftası

Bu hafta ağırlıklı olarak Akrep burcundaki Merkür ve Venüs’ün açıları belirleyici olacak. Bu hafta ikili ilişkilerde ve sosyal çevrede çatışmaların olabileceği gergin anlar gözüküyor. Dikkatli, ölçülü ve kırıcı olmayan diyaloglarla bu olası gerginlikleri ve çatışmaları önleyebiliriz.

Haftaya ciddi ve kararlı ancak olumlu bir enerji ile başlayacağız. 09 Salı akşamı gerginlikler olabilir, dikkatli ve mantıklı olmakta fayda var.

10 Kasım Çarşamba ve 11 Kasım Perşembe günleri çatışmaların ve gerginliklerin yüksek olacağı günler olabilir. Ego ve haklılık çatışmaları, otoriteye başkaldırma veya inatlaşmalar yaşanabilir. Dolayısıyla egoları bastırmak, fevri ve kırıcı çıkışlar yapmamak ve sakin kalarak mantıklı ve düşünerek konuşmak, davranmak en iyisi olacaktır.

12 Kasım Cuma günü ise genel olarak hepimizin daha sakin olacağı bir gün olacaktır. Geçmişte kalan, hâlâ içimizde kalan konuları veya fikirleri tekrar gündeme getirmek isteyebiliriz. Bunları takıntılara saplanmadan mantıklı ve değişik pencerelerden bakarak eyleme geçirirsek güzel gelişmeleri başlatabiliriz.

Hafta sonu ise Cumartesi yine hafta içindekilerine benzer çatışmalar ve gerginlikler içinde olabiliriz, dikkatli olmakta fayda var. Ancak bazı burçlarda hafta sonuna doğru ve hafta sonu keyifli, kazançlı ve verimli zamanlar da olacak. Pazar günü ise genelde sakin kalarak gündelik işlerimizle ve konularımızla ilgileneceğiz.

Koç ve yükselen Koç

Bu parasal konular ağılıkta olacak. Parasal konulardaki sıkıntı ve kısıtlar nedeniyle gergin olabilir ve çatışmalar yaşayabilirsiniz. Dikkatli ve sakin olmakta fayda var. Hafta sonu ise daha çok içsel konularla ve korkularla yüzleşmeler olacak. Ancak bu yüzleşmeler olumlu anlamda olacaktır.

Boğa ve yükselen Boğa

İş ve kariyer alanında rekabetçilik nedeniyle gerginlikler ve çatışmalar olabilir. Bastırılıyor veya kısıtlanıyor gibi hissedebilirsiniz. Ancak hafta ortası yakın ve sosyal çevrenizin de etkisiyle olaylara farklı bakış açıları bakma şansınız olacaktır. İlişki ve hayalleriniz için de eyleme geçmeye karar verebilirsiniz.

İkizler ve yükselen İkizler

Gündelik işlerde yoğunluk ve bu yoğunluğun etkisiyle gerginlikler ve çatışmalar olabilir. Sakin ve mantıklı olmakta fayda var. Ayrıca bu hafta sağlığınıza dikkat etmeniz, dinlenmenize, uykunuza ve ilaçlarınızı düzenli aldığınıza dikkat etmeniz gerekiyor, dikkat! Hafta sonu ise farklı yaklaşımlar ile işlerinize odaklanmanız ve eyleme geçmeniz faydalı olacaktır.

Yengeç ve yükselen Yengeç

Bu hafta parasal konulara dikkat etmeli ve gereksiz harcamalardan kaçınmalısınız. Ayrıca ikili ilişkilerde ve aşk hayatında çatışmalar olabilir. Dikkatli bir şekilde ve kırıcı olmadan konuşmalı, mantıklı hareket etmelisiniz. Hafta sonuna doğru iş, seyahat veya eğitim konularında planlar yapmak, ailenizle, çocuklarınızla zaman geçirmek isteyebilirsiniz.

Aslan ve yükselen Aslan

Ev ve gündelik işlerin yoğun olacağı, zaman zaman da gerginliklerin yaşanacağı bir hafta olacak. Özellikle aile büyükleri ile sürtüşmeler olabilir. Sakin kalmalı, inatçı ve kırıcı olmamalısınız. Ev içi kazalar da olabilir, dikkatli olmakta fayda var. Hafta sonu daha çok içsel dünyanıza çekilip sakinleşip, huzur bulacaksınız.

Başak ve yükselen Başak

Hafta içi yakın çevreyle, aile bireyleriyle veya arkadaşlarla gerginlikler veya çatışmalar olabilir. Sakin ve ölçülü olmakta, kırıcı olmamakta fayda var. Sakatlanabileceğiniz kazalar olabilir, dikkatli olmalısınız. Hafta sonuna doğru ve hafta sonu ikili ilişkilerde ve iletişim de olumlu paylaşımlar ve desteklenmeler olacak.

Terazi ve yükselen Terazi

Parasal konuların ağırlıkta olacağı bir hafta olacak. Maddi konularda riskli ve düşünmeden hareket etmemekte fayda var. Hafta ortasından sonuna kadar çalışma hayatınız yoğunlaşacak. Ancak yakın çevrenizden destekleyici ve olumlu paylaşımlar alacak ve işlerinizde verimli sonuçlar alacaksınız.

Akrep ve yükselen Akrep

Aile, iş ve içsel konularda baskı altında olduğunuzu hissedebilir, kısıtlandığınızı düşünebilirsiniz. Özellikle ev ve gündelik işlerle ilgili konularda aksilikler veya gerginlikler olabilir. Ancak hafta sonuna doğru daha huzurlu hissetmeye başlayacaksınız. Aşk ilişkilerinde de eyleme geçmek isteyebilirsiniz.

Yaya ve yükselen Yay

Yakın çevreniz tarafından baskılandığınızı hissedebilirsiniz. Yine yakın çevreden veya sosyal çevrenizden düşmanca düşünceler ve hareketler olabilir, dikkatli ve tedbirli olmakta fayda var. Hafta sonuna doğru ve hafta sonu ise yaratıcılık gerektiren konularda ve aile içi ilişkilerde güzel ve olumlu gelişmeler, zamanlar olacaktır.

Oğlak ve yükselen Oğlak

Yakın çevrenizde veya sosyal çevrenizde ikili ilişkilerde gerginlikler ve çatışmalar olabilir. Düşünmeden ve kırıcı bir şekilde konuşmamalı, fevri davranmamalısınız. Geleceğe yönelik planların yapıldığı ve iç dünyanızı dinlediğiniz bir hafta sonu olacak.

Kova ve yükselen Kova

İş temponuzun yoğun olduğu ve bu tempo içinde de çatışmaların ve gerginliklerin olduğu bir hafta olabilir. Dikkatli olmalı ve kırıcı, ortamı gerici diyaloglara girmekten kaçınmalısınız. Hafta sonuna doğru ise işlerinizde verimlilik, parasal konularda da kazançlar olabilir. Ayrıca parasal konularda değişik girişim düşünceleri içinde de olabilirsiniz.

Balık ve yükselen Balık

Bu hafta iş, kariyer, ticari ve hukuki konularla veya seyahat planları üzerine odaklanacaksınız. Ancak özellikle hukuki ce seyahat konularında dikkatli olmalı, risklerden kaçınmalısınız. Hafta sonuna doğru ve hafta sonu olumlu geçecek, çeşitli alanlarda fırsatlarla karşılaşabileceğiniz durumlar olacaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bize mesaj gönderin
Merhaba,
Nasıl yardımcı olabiliriz?