Haftalık Burç Yorumları: 6-12 Eylül Haftası

Bu hafta Salı günü Başak burcunda gerçekleşecek bir yeni ay olacak. Bu ise Başak Burcu çalışma ile, iş hayatı, organize etmek, düzene koymak  ile bağlantılı demektir. Yeni ayla birlikte hayatımızı gözden geçirip biraz daha düzene koyacağımız bir döneme giriyoruz. Yeni aylar başlangıç demektir ve yeni ay hangi burçta ise o burca göre başlangıç yapmak demektir. Başak Burcundaki başlangıç ise Başak karakteri ile uyumlu olarak disipline girmek, düzene sokmak, organize etmek ve hedeflere bunları sağlayarak gitmek demektir. Yeni ayla birlikte Güneş’in de Uranüs’le bir açısı olacak. Yani farkındalıkların ve yeniliklerin olacağı bir döneme giriliyor.

Koç ve yükselen Koç

Bu haftayla birlikte iş ve kariyer alanlarında yeniliklerin ve gelişmelerin başlayacağı bir dönem giriyorsunuz. İş konularınıza daha çok zaman harcayacaksınız. Bu hafta gerek iş hayatında gerekse de özel hayatınızda kendinizi daha önde ve ortada görebilirsiniz. Ancak hafta başı insan ilişkilerine dikkat, sorunlar çıkabilir. Finansal konularında öne çıkabileceği bir hafta olabilir, bu hafta. Yeni hafta ile birlikte yeni başlangıçların ve değişen koşulların olabileceğini unutmayın.

Boğa ve yükselen Boğa

Yeni ayla ve yeni haftayla birlikte yaşamdan keyif alacağınız ve kendinizi daha rahat ifade edebileceğiniz bir döneme giriyorsunuz. Önemli kararlar alıp yeni başlangıçlar yapabileceğiniz bu dönemde iş ve kariyer ile aşk hayatınızda ikili ilişkiler öne çıkmakta. Bu hafta bunları dikkate almakta fayda var, ki akışı yönlendirebilesiniz. Özellikle hafta sonu ev, aile ve aşk konularında dikkatli olmalı, dengeli bir şekilde davranmalısınız.

İkizler ve yükselen İkizler

Bu hafta hayatınıza, eve ve yakın çevrenize yönelik değişiklikler ve yenilikler öne çıkıyor. Hayattan daha çok zevk alabileceğiniz değişiklikler ile güzel bir hafta yaşayabilir ve güzel bir döneme girebilirsiniz. İnsan ilişkilerinde iletişim ve görüşmeler öne çıkıyor. Hafta başında aşkı ve hayattan zevk alma arayışları olabilir ancak abartmayın lütfen. Hafta ortasında ev, ev düzeni, aile ile alakalı konular gündeme gelebilir. Hafta sonu ise aşkta ve ikili ilişkilerde veya sağlık konularına dikkat etmekte fayda var.

Yengeç ve yükselen Yengeç

Zihinsel ve düşünsel olarak aktif bir döneme giriyorsunuz. İş, kariyer ve finansal konularla ev ve ikili ilişkilerde hızlı ilerlemeler olabilir. Hafta ortasından itibaren yaratıcılığınız ve farkındalığınız daha da artacak. Bu hafta sonuna doğru da aşkta ve sevgide daha yoğun hissedeceğiniz yeni bir döneme giriyorsunuz.

Aslan ve yükselen Aslan

Yeni ayla birlikte iş, kariyer ve finansal konularda yeni kararlar ve başlangıçlar olabilir. Yeni dönemle birlikte kendinize güveniniz ve farkındalığınız da artacaktır. Hafta başı iş, kariyer ve finansal konularda yoğun görüşme ve çalışmalarda bulunabilirsiniz. Özellikle görüşmelere, pazarlıklara ve anlaşmalara dikkat etmekte ve acele davranmamakta fayda var. Hafta sonu ev, aile ve ikili ilişkilere odaklanacaksınız.

Başak ve yükselen Başak

Burcunuzda gerçekleşen yeni ayla birlikte haftaya daha motive ve kendinize odaklı olarak başlayacaksınız. Finansal konuların, ikili ilişkilerin ve aile içi iletişimin yoğun ve duyarlı olduğu bir hafta olacak. Hafta sonu iş ve kariyer alanlarınızda yeni kararlar alabilir ve yeni başlangıçlar yapabilirsiniz.

Terazi ve yükselen Terazi

Yeni ayla birlikte hayata dair beklentilerin öne çıkacağı ve daha olumlu bakabileceğiniz bir dönemin başlangıcı olacak. Sizi zorlayan koşullara rağmen iş, kariyer ve sosyal ilişkilerde yeni başlangıçlar olabilir, fırsatlar ortaya çıkabilir. Hafta başı ikili ilişkilerde daha özenli ve dikkatli olmakta fayda var. Hafta sonu ise finansal konularda ortaklıklar gündeme gelebilir ve güzel ve kazançlı işlere başlangıçlar yapılabilir.

Akrep ve yükselen Akrep

Başak Burcundaki yeni ayla birlikte beklentilerinizin gerçekleşeceği yönünde umutlarınızın da arttığı bir döneme gireceksiniz. Bu hafta iş ve kariyer konularında öne çıkan durumlar gözüküyor. Sosyal ve ikili ilişkilerde ve aşkta belirsizliklere rağmen Venüs’ün burcunuzda yol alması nedeniyle daha olumlu gelişmeler olabilir, hayatın keyifli yanlarını da görebilirsiniz.

Yay ve yükselen Yay

Bu hafta yeni ayla birlikte iş ve kariyer konuları öne çıkıyor. Bu daha fazla sorumluluklar almak demek olsa da kendiniz öne çıkartabileceğiniz fırsatlarında oluşması demektir. Hafta başından itibaren kendinizi geliştirmeye ve mensubu olduğunuz sosyal gruplarda daha faal olmaya başlayacaksınız. Hafta sonu ise finansal konular ve aşk canınızı sıkabilir, dikkatli olmakta fayda var.

Oğlak ve yükselen Oğlak

Başak burcundaki yeni ayla birlikte yaratıcılığınızın artacağı, kendinizi daha kolay ve  iyi ifade edip ortaya koyabileceğiniz bir dönem başlıyor. Ancak bu yeni dönem aynı zamanda dengeli ve dikkatli de yönetilmeli, ki huzursuzluklar ve stresler ortaya çıkmasın. Hafta başında iş ve iş ilişkilerinde öne çıkabilecek ve sizi zorlayabilecek durumlar olabilir. Hafta sonuna doğru ise beklentilerinize destek olacak fırsatlar ve koşullar oluşabilir, dikkatle takip edilmeli ve değerlendirilmelidir.

Kova ve yükselen Kova

Yeni ayın Başak Burcuna geçmesi ile sizi gerecek ve strese sokacak koşullar ortaya çıkabilir. Elinizde olmayan bu koşulları dikkate alarak davranmalı ve kararlarınızı ona göre vermelisiniz. Hafta sonuna doğru iş ve kariyer alanlarında öne çıkan konular olabilir. Bir geçiş döneminde olduğunuzu unutmayın.

Balık ve yükselen Balık

Bu hafta yeni ayla birlikte önemli kararlar alabilirsiniz. Sizin dışınızda olan gelişmeler dolayısıyla oluşan koşullara müdahale şansınız olmayacaktır ancak dikkatli ve bilinçli davranarak ve kararlarınızı buna göre alarak devam edebilirsiniz. Hafta ortasında iş ilişkilerine, finansal duruma ve yatırımlara ait konular öne çıkıyor. Hafta sonu ise Venüs’ün açısı sayesinde beklentilerinizde ve aşkta olumlu gelişmeler yaşanabilir, yeni sosyal çevreniz, yeni insanlar olabilir.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bize mesaj gönderin
Merhaba,
Nasıl yardımcı olabiliriz?