Haftalık Burç Yorumları: 25-31 Ekim Haftası

Haftaya Ay İkizler Burcundayken giriş yapıyoruz. Haftalık burç yorumları bu nedenle hareketli bir haftaya dikkat çekiyor. Duygusal kararların ağırlıkta olacağı ve başta iş ve kariyer alanları olmak üzere hareketli günler yaşayacağımız bir hafta olacak 25-31 Ekim haftası.

27 Ekim Çarşamba Neptün ve Venüs kavisi devrede olacak. Bu ise özellikle aşkta veya ilişkilerde hayal kırıklıklarına işaret ediyor. Bu hafta yeni tanışılan insanlar konusunda dikkatli olmakta fayda var.

28 Ekim Perşembe Venüs ve Jüpiter’in açısı nedeniyle sosyalleşmek, harcamalar yapmak isteyebileceksiniz. Yine bu gün bazı şans veya fırsatların sizinle olduğunu görebilirsiniz.

29 Ekim’de Balık Burcu yükselecek. Dolayısıyla birazda hayatın akışına bırakacağımız günler olacak.

30 Ekim Cumartesi Mars Terazi Burcundan Akrep Burcuna geçecek ve iletişim, bağlantılar, seyahat ve ulaşım, eğitim konularında hareketlilik başlayacak. Yine bu konularda ve tutkuların, cinsellik gibi mahremiyetin ağırlıkta olduğu alanlarda mücadele ve rekabete gireceğiniz bir dönem başlayacak.

Diğer yandan bu geçiş aynı zamanda iş ve finansal konularda hareketli olacak bir dönemin başlangıcı olacaktır. Hafta sonu sağlıkla ilgili konular gündeme gelebilir, dikkatli olmakta fayda var. Yine iş ve kariyer konuları da hafta sonu sorunlu olabilir. Düşünerek dikkatli adımlar atmak faydalı olacaktır.

Koç ve yükselen Koç

İş, kariyer, iletişim, hukuk ve eğitim konuları bu hafta ağırlıklı olacak. Yine bu hafta Perşembe gününe kadar aile, ev, yuva konularında hareketlilik yüksek olacak. Akrabalarla olan ilişkilerde, finansal konularda bazı sıkıntılar, mücadeleler olabilir. Bu konularda dikkatli davranmak ve düşünerek adım atmakta fayda var.

Boğa ve yükselen Boğa

Haftaya finansal konularla başlayacaksınız. Parasal konularda iletişimin yoğun olacağı günler olabilir. Bu hafta parasal konularda dikkatli olmakta fayda var. Ayrıca eğitim, iş ve kariyer, aile bireyleri veya akrabalarla olan ilişkilerde dalgalanmalar olabilir. Özellikle perşembe gününden itibaren iş ve kariyer alanlarında fırsatların ve şansların ortaya çıkması muhtemel. Hafta sonu ise ağırlık parasal konulardan ilişkiler, ev konularına doğru geçiş yapacak.

İkizler ve yükselen İkizler

Kendinizi enerjik hissedeceğiniz bir hafta olacak. İlerinize yoğunlaşacaksınız. Ancak hafta ortası parasal konularda aşkta ve ilişkilerde sıkıntılar yaşanabilir. Perşembe günü seyahat planlamaları, iş ve eğitim konularında yakın çevrenizden destek alabilirsiniz. Ev ve iş konularında daha organize davranmanız, işleri hafta sonuna bırakmamanız isabetli olacaktır. Sağlıkta bel altı bölgelerinde sorunlar çıkabilir, dikkatli olmakta fayda var.

Yengeç ve yükselen Yengeç

Haftaya daha çok yalnız kalarak işlerinize odaklanarak başlamak isteyeceksiniz. Hafta ortasında itibaren temponuz artacak. Bu günlerde duygusal olarak hassas bir dönemde olacaksınız. Yine hafta ortasında iş ve kariyer alanlarında şanslı zamanlar olacaktır. Perşembe günü alacağınız iyi bir haberle parasal konulara yoğunlaşabilirsiniz. Hafta sonu genel olarak enerjik hissedecek ve aşkta da tutkunuzu ortaya çıkartacaksınız. Hafta sonu parasal konularda dikkatli ve ölçülü olmakta fayda var.

Aslan ve yükselen Aslan

Hafta başı yalnız kalarak geleceğe yönelik planlarınızı yapmak isteyebilirsiniz. Bu hafta parasal konularda yanılmalar ve sıkıntılar yaşayabilirsiniz, dikkatli olmakta fayda var. Perşembe günü aşkta mutlu ve güzel bir gün gözüküyor. Ev, aile ve yuva alanlarında hareketli bir aylık bir döneme giriyorsunuz. Aile bireyleriyle iletişimde sorunlar olabilir.

Başak ve yükselen Başak

Çalışmak ve kendinizi göstermek isteğiyle başlayacaksınız bu haftaya. Sosyal, iş veya arkadaş çevrenizde iletişim eksikliği nedeniyle duygusal tepkiler verme olasılığınız yüksek. Sakin ve mantıklı kalmakta fayda var. Hafta ortasından itibaren ev ve aile konularına da odaklanabilirsiniz. Hafta sonu ise bağlantılarla ve iletişimle, eğitimle ilgili konularda oldukça rekabetçi, kararlı ve aktif hissedeceksiniz kendinizi.

Terazi ve yükselen Terazi

İş ve kariyer konuları, seyahat ve yurt dışı bağlantılı konularla haftaya başlayacaksınız. Hafta ortası iş ve kariyer ile aile alanlarında alacağınız haberlerle hareketli zamanlar olabilir. Hafta ortasında iş ve iş ilişkileri konusunda sıkıntılar olabilir. Bu alanda alınacak kararlarda dikkatli olmakta fayda var. Hafta sonuna doğru ilişki ve aşk hayatınızda yakın çevrenizin desteğini alabilirsiniz. Cumartesinden itibaren parasal konulara odaklanacaksınız. Hafta sonunda harcamalarınız sizi zorlayabilir, ölçülü olmakta fayda var.

Akrep ve yükselen Akrep

Parasal konuların yoğunlukta olacağı bir hafta olacak. Hafta sonu alacağınız haberlerle özellikle eğitim, seyahat ve iş, anlaşmalar konularında aceleci kararlar alabilirsiniz. Dolayısıyla düşünerek, acele etmeden kararlar almakta fayda var. Parasal anlamda genel olarak şanslı olduğunuz bir dönemdesiniz. Ancak yatırımlar konusunda özellikle çarşamba günü dikkatli olun. Perşembe günü ise aile bireylerine maddi destekleriniz ve bunların olumlu sonuçları görülebilir. Cumartesi Mars’ın Akrep Burcuna geçmesi ile enerjini ortaya çıkaracağınız, bazı sıkıntıların geri kalacağı günler gelecek. Özellikle hafta sonu sağlıkta ufak tefek kazalara ve çarpmalara dikkat.

Yay ve yükselen Yay

Yalnız kalmak istemeyeceğiniz, işbirliklerine ve ilişkilere odaklanacağınız bir hafta olacak. Hafta ortasında sizin veya bir yakınınızın parasal konuları gündeminizde olacak. Çarşamba günü aile bireylerle ilişkilerde gerginlikler yaşanabilir. Perşembe ev cuma günleri ise iletişimin güçlü olduğu güzel ve keyifli günler olacaktır. Hafta sonu Mars’ın Akrep Burcuna geçişi nedeniyle hassas bir döneme girmektesiniz. Bu dönemde fazla açık olmamanız ve sırlarınızı paylaşmamanız daha iyi olacaktır. Sağlıklı kalmaya devam etmek için takviyeler almaya devam etmeniz faydalı olacaktır.

Oğlak ve yükselen Oğlak

Haftaya yine yoğun ve hareketli başlayacaksınız. Perşembe günü parasal konularda güzel gelişmeler olabilir. Bu ise maddi olarak rahatlayacağınız bir döneme girmenizi sağlayabilir. Sağlığınıza, özellikle eklemlerinize, kol ve omzunuza, üst solunum yollarına dikkat etmenizde fayda var. Hafta sonu ise Mars’ın Akrep Burcuna geçmesi ile birlikte daha hareketli, tutkulu, mücadeleci ve rekabetçi hissedeceğiniz bir dönemin başlangıcı olacak. Planlamalar yapacak ve daha stratejik düşünmeye başlayacaksınız. Parasal konularda ise girişlerin ve çıkışların olacağı bir hafta sonu olacak.

Kova ve yükselen Kova

Keyfinize ve aşka odaklanacağınız bir hafta olması isteğiyle haftaya başlayacaksınız. İş ve kariyer alanlarında hafta ortasında hızlı gelişmeler olabilir. İşlerinizin yanında, hobiler, eğlence ve keyif isteğiniz sizi organize olmaktan alıkoyacaktır. Çarşamba günü alacağınız bazı haberler sizi hayal kırıklığına uğrayabilirsiniz. Ancak perşembe günü şanslı olacağınız ve kendinizi geleceğe dair güçlü hissedeceğiniz bir gün olacak. Hafta sonu iş ve kariyer alanlarında kendinizi güçlü ve rekabetçi hissedeceğiniz bir döneme gireceksiniz. Bu hafta sindirim, karaciğer ve cilt sağlığınıza dikkat etmelisiniz.

Balık ve yükselen Balık

Haftaya ev ve  aile konularına odaklanarak evde olmak isteyerek başlayacaksınız. Hafta ortasında iş ve kariyer, aşk, ilişkiler, hobiler konularında dalgalanmalar ve zorlanmalar olabilir. Beklentilerinizin karşılanması veya beklediğiniz desteklerin gelmemesi sizi sıkabilir. Ancak perşembe günü iş ve kariyer ve iletişim alanlarında şanslı ve güzel bir gün olacak. Hafta sonu ise Mars’ın Akrep Burcuna geçmesi ile birlikte eğitim, seyahat, hukuki ve ticari konulara odaklanmaya ve enerjinizi bunlara harcamaya başlayacaksınız. Bu dönemde kararlı olup, kendinizi kontrol altına alabilirseniz güzel bir döneme başlangıçlar yapabilirsiniz. Hafta sonu kalabalıklarda gerginlikler olabilir, dikkatli ve sakin olmakta fayda var.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bize mesaj gönderin
Merhaba,
Nasıl yardımcı olabiliriz?