Haftalık Burç Yorumları: 23-29 Ağustos Haftası

23 Ağustos – 29 Ağustos haftasında neler olacak, burçlara etkileri ne olacak? Hep birlikte bakalım

Haftalık genel görünüm

23 Ağustos’ta hafta Ay, Balık burcunda hareket ederek başlıyor. Genel anlamda tüm burçlarda ön sezgilerin öne çıkacağı bir gün olacak. Aile, arkadaş ve dostlarla güzel ilişkilerin olduğu bir gün yaşanabilir. Yine yakın çevrenizden güzel sürprizler gelebilir. Kariyer veya eğitim alanlarında da olumlu gelişmelerin olacağı bir haftanın ilk günü olacak 23 Ağustos.

24 Ağustos’ta Ay’ın Balık Burcundaki yolculuğu devam edecek. İşle ve kariyerle ilgili konular gündemde olacak, yoğun bir iş günü olabilecektir. Aile içinde bazı konularda da kararlar alınabilir. İlişki ve aşk konularında da beklenmedik gelişmeler olabilir veya enteresan teklifler alabilirsiniz.

25 Ağustos Ay’ın Koç Burcunda harekete geçmeye başladığı gün olacak. Gün içerisinde aceleci tavırlar sergilerken zaman zaman gerginlikler yaşanabilir. Sosyal çevreyle olan ilişkilerde problemler yaşanabilir. Aile içi ilişkilerde çözülmesi gereken sorunlar çözüme ulaşacaktır. Evlilik teklifleri gündeme gelebilir.

26 Ağustos’ta Ay, Koç burcunda hareket etmeye devam edecek. İş ve kariyer konuları bu gün de devam edecek, toplantılar, görüşmeler veya sözleşme konuları gündeme gelebilir. Yatırımlar ve kazançlar konularının da öne çıkacağı bir gün olabilir.

27 Ağustos’ta Ay’ın Koç burcunda hareketinin devam ettiği günün ilerleyen saatlerinde Ay, Boğa burcunda hareket etmeye başlayacak. Güvenlik ve konfor alanlarının korunması, çocuklarla ilgili konular ve işlerinizle ilgili görüşmeler öne çıkacaktır. Ayrıca sözleşmelerin de yine önde olacağı ve kararların alınacağı bir gün olacaktır.

28 Ağustos’ta Ay’ın Boğa burcundaki hareketi devam edecek olup, beklenmedik konular öne çıkabilir. Sağlık, eğitim ve kariyer konularında da gelişmelerin olabileceği bir gün yaşanabilir.

29 Ağustos günü Ay’ın ikili ilişkilerde sorunlar çıkabilir, dikkatli ve sakin olmakta fayda var. Hukuksal ve sözleşmelerle alakalı konularında öne çıkacağı bir gün olabilir.

Koç:

23 Ağustos Pazartesi ve 24 Ağustos Salı günleri sağlık, doktor ve  hastane ile ilgili işlerinizin sonuçlanabileceği bir gün olacaktır. Hafta ortasında ilişkilerin gündemde olabilecektir. Bu durumda kişisel yetenek ve özelliklerinizle öne çıkmayı ve fark edilmeyi isteyeceksiniz. Meditasyon yapmak, huzur bulmak isteyeceğiniz bir hafta olacaktır. Hafta sonu maddi kazançlar ve bütçe konuları öne çıkabilir.

Boğa

Hafta başı sosyal çevrenizle zaman geçirebilirsiniz. İş ilişkileri ve toplantıları özellikle Pazartesi ve Salı günleri gündemde olabilir. Yine sosyal çevrenizle veya üyesi olduğunuz gruplarla faaliyetlere katılabileceğiniz bir hafta olabilir. Hafta ortası sağlık konuları gündeme gelebilir ve bu nedenle de gergin olabilirsiniz. Hafta sonu öne çıkmak ve dikkat çekmek isteyeceğiniz sosyal ilişkiler olabilir.

İkizler:

Pazartesi ve Salı günleri iş yoğunluğunun ve iş konularının  öne çıkacağı günler olacaktır. İş görüşme ve toplantılarının, sözleşme konularının, müşteri ilişkilerinin ve satış faaliyetlerinin yoğun olduğu ve bunlardan yorulacağınız saatler yaşayabilirsiniz. Yine hafta ortası da gerek iş gerekse de sosyal ilişkilerin yoğun olacağı günler olacak. Hafta sonuna doğru ve hafta sonu sağlığa dikkat! Gerginlikler yaşayabilir bu nedenle de meditasyon ve gevşeme çalışmalarına ihtiyaç duyabilirsiniz.

Yengeç:

Pazartesi ve salı günleri eğitim, hukuk, yurt dışı ile ilgili konular gündemde olabilir. Çarşamba ve perşembe günleri de iş ve kariyerinizle ilgili konular, iş görüşmeleri ve toplantılar öne çıkabilir, sözleşmeler imzalayabilirsiniz. Hafta sonu ise sosyal faaliyetlerin yoğunlaştığı, sosyal çevrenizle ilişkilerin olduğu zamanlar olabilir.

Aslan:

Hafta başı finansal konular öne çıkacak ve  ödemeler, kredi ve sigorta konuları zihninizi meşgul edebilecektir. Kronik rahatsızlıklarınız varsa bu haftaya lütfen dikkat. Yurt dışı konular ve yabancılarla ilişkiler, eğitim ve kariyer ile hukuksal konular gündemde olabilir. Hafta ortasından hafta bitene kadar olan sürede sözleşmeler, iş konuları ve toplantılar öne çıkabilir ve sizi yorabilir.

Başak:

İkili ilişkilerin öne çıkacağı pazartesi ve salı günlerini iş ve kariyer konularının takip edeceği çarşamba ve perşembe günleri gelebilecektir. Hafta ortası finansal konularda öne çıkabilir. Bu hafta sağlık konuları da sizi meşgul edebilir, dikkatli olmakta fayda var. Hafta sonu ise eğitim ve kariyer ile yurt dışı bağlantılı konular gündemde olabilir.

Terazi:

İş yoğunluğu ile başlayacağınız hafta rutin işlerle yoğun bir şekilde geçebilir. Ayrıca ikili ilişkiler, aile üyeleri veya birlikte çalıştığınız kişilerin işleriyle ilgilenebilirsiniz. Hafta ortasından itibaren ise ortaklıklar, sözleşmeler ve finansal konular sizi epeyce meşgul edebilir. Bu hafta, özellikle hafta sonuna doğru sağlık konuları öne çıkabilir, dikkatli olmakta fayda var.

Akrep:

Bu hafta ağırlıklı olarak finansal konular, yatırımlar ve çocuklarınızla alakalı konular siz meşgul edebilir. Hafta başı sosyal veya sanatsal etkinliklere katılabilirsiniz. Hafta ortasından itibaren işlerinizle ilgili yoğunluklar artabilir, sözleşmeler ve iş ilişkileri öne çıkabilir.

Yay:

Hafta başı evinizle ve ailenizle ilgili konular ana öne çıkabilir. Bu hafta evinizde veya iş yerinizde tadilatla veya düzenlemelerle uğraşabilir, ayrıca çocuklarınızla ilgili konulara da efor sarf edebilirsiniz. Hafta ortası ise sosyal veya sanatsal etkinliklere katılabilir ve finansal konulara kafa yorabilirsiniz. Hafta sonu ise iş yoğunluğu ve iş arkadaşlarınızla ilişkiler size meşgul edebilir.

Oğlak:

Pazartesi ve salı günleri yakın ve sosyal çevrenizle olan ilişkileriniz ve seyahat konuları öne çıkabilir. Bu hafta ayrıca kariyer ve eğitim konuları sizi meşgul edebilir. Ayrıca hafta ortasından itibaren de evle ilgili konularla, mesela tadilat veya yeniden düzenlemelerle meşgul olmak isteyebilirsiniz. Hafta sonu ise sosyal ilişkiler ve sanatsal faaliyetlere katılmak isteyebilir veya çocuklarınızla ilgilenebilirsiniz.

Kova:

Maddi ve manevi değerlerin öne çıkabileceği bir hafta başını, sosyal ve yakın çevrenizle olan ilişkilerin yoğunlaşacağı bir hafta ortası sizi bekliyor sevgili Kovalar. Bu hafta ayrıca finansal konularla, seyahatler ve iletişim konuları da öne çıkabilir. Hafta sonu evinizle ilgilenmek ve varsa tadilat işlerinizle uğraşmak isteyebilirsiniz.

Balık:

Pazartesi ve salı günleri öne çıkmak isteyeceğiniz ikili ve sosyal ilişkileriniz olabilecektir. Fark edilmeyi ve dikkat çekmeyi isteyebilirsiniz. Hafta ortası ise finansal konular ve kazançlar öne çıkabilir. Böyle bir durum olursa bütçenizi tekrar düzenleyeceksiniz. Hafta sonu ise seyahat, eğitim ve kariyer konuları gündeme gelebilir. Ayrıca sosyal medya ve iletişim alanlarında çalışmalar yapmak isteyebilirsiniz.

Çok güzel, mutlu ve sağlıklı bir hafta geçirmeniz dileğiyle…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bize mesaj gönderin
Merhaba,
Nasıl yardımcı olabiliriz?