Haftalık Burç Yorumları: 22-28 Kasım Haftası

Haftaya Ay Yengeç burcundayken giriyoruz. Hafta ortasına kadar ayın etkisiyle duygusal dalgalanmalar ve duygusal tepkiler verebileceğiz. Yine hafta ortasına kadar duygusal olarak güven hissetmek isteyeceğiz ve bunun etkisiyle verebileceğimiz ani kararlar ve bunların gelişmeleri olabilir.

Hafta başında Güneş Yay burcuna geçmeye başlayacak. Bunun anlamı ise duygusal olarak başladığımız haftanın Yay burcu temalarıyla geçecek olmasıdır. Yani Yay burcunun ateş enerjisi ile iyimserliğin öne çıkacağı olumlu hissedeceğimiz bir döneme giriyoruz. Eğitim, yurt dışı ile alakalı konular, kendimizi ön plana çıkarmak ve göstermeye çalışmak, iletişim ve sosyal medya konuları öne çıkacağı bir dönem olacak.

22 Kasım Pazartesi gününe yoğun bir duygusal ruh haliyle başlayacağız. Dolayısıyla bu gün duygusal dalgalanmaların ve ani duygusal tepkilerin olabileceği bir gün olacaktır.

Salı günü Ay, Yengeç burcunda hareket etmeye devam edecek. Aile bireyleri ile ilişkiler ve sağlık konuları öne çıkabilir. Aile bireyleri ile birlikte yeni kararlar alabilirsiniz. Sağlığınızla ilgileneceğiniz, mesela doktora gidebileceğiniz bu günde işinizde de bazı sorunlar yaşayabilirsiniz.

24 Kasım çarşamba günü Merkür Yay burcuna geçecek. Akşam saatlerinde ise Ay, Aslan burcuna geçiş yapacak ve ikili ilişkilerde beklenmedik durumlar, duygusal anlar olabilecek. Yine akşama doğru veya gece güzel haberler alabilirsiniz.

Perşembe günü Ay, Aslan burcunda hareket etmeye devam edecek. Diş, kemik, eklem bölgelerinde hassasiyet yaşanabilir, alerji, egzama gibi cilt rahatsızlıkları görülebilir. Günlük rutin işlerde gecikmeler yaşanabilir. Toplumsal statünüz, kariyeriniz, işiniz bu alanda problemler ve sıkıntılarla karşılaşabilirsiniz.

26 Kasım Cuma Ay, Aslan burcunda hareket etmeye devam edecek. İkili ilişkilerde kendinizi ön planda tutmak isteyebilirsiniz. Kendinizi ve yeteneklerinizi ön plana çıkartmak için her işe atılmak isteyeceksiniz. Günlük rutin işleriniz beklenmedik şekilde artabilir ve beklenmedik sorunlarla karşılaşabilirsiniz. Çalışma ortamınızı değiştirebilirsiniz. Bu dönemde aile içi iletişimde problemler yaşanabilir, dolayısıyla tartışmalardan uzak kalmanızda yarar var. İkili görüşmelerinizde duygularınızı abartarak karşılık verebilir, bununla ilgili problemler yaşayabilirsiniz.

Cumartesi Ay, Aslan burcunda hareket etmeye devam edecek. Gece yarısından sonra Ay, Başak burcunda hareket etmeye devam edecek. Aile içi maddi problemlerden kaynaklanan tartışmalar yaşanabilir. Günlük harcamalarınızı kontrol etmekte sorunlar yaşayabilirsiniz. Beklenmedik harcamalar gündeme gelebilir.

Haftanın son gününde Ay, Başak burcunda hareket etmeye devam edecek. İşinizde ve günlük çalışmalarınızda güzel gelişmeler yaşayabilirsiniz. Akşam saatlerinde yeni fiyat artışları gündeme gelebilir. Ödemelerle ilgili bütçe planlaması yapmakta zorlanabilirsiniz. Uzun zamandır zaman ayıramadığınız konulara yönelebilirsiniz.

Koç ve yükselen Koç

Hafta ortasına kadar duygusal bir ruh halinde olacaksınız. Aile içi ilişkiler bu hafta gündemde olabilecek ve işleriniz de yoğunlaşacaktır. Hafta sonuna doğru sosyal çevre ilişkileri ile aşk ve ilişkiler konuları öne çıkacak. Bu hafta yaratıcı konularla, çocuklarınızla ve parasal konularla ilgilenecek, bu konularda detaylara gireceksiniz. Yoğunluk nedeniyle sağlığınızı ihmal etmemeniz gerekiyor.

Boğa ve yükselen Boğa

Hafta başından hafta ortasına kadar kafanızı meşgul edecek konularınız olacak. Sosyal ve yakın çevreyle, aile bireyleriyle ilişkiler, iletişim, işleriniz ve seyahat konuları zihninizi meşgul edip yorabilir. Aile içi öne çıkabilecek bazı konular sizi gerebilir, canınızı sıkabilir. Sakin olmakta ve ani duygusal tepkiler vermemekte fayda var. Hafta sonu ise sosyal çevrenizle, ailenizle veya çocuklarınızla güzel zaman geçirecek, aşktan keyif alacaksınız.

İkizler ve yükselen İkizler

Haftaya parasal konular ile başlayacaksınız. Harcamalarınızı, masraflarınızı gözden geçirip çıkış yolları bulmaya çalışacaksınız. Duygusal ve iletişim ağırlıklı bir hafta olacak sizin için. Hafta ortasında sonuna kadar yakın ve sosyal çevrenizle ilişkiler, seyahat veya eğitim alanlarında kararlar alıp planlar yapabilirsiniz. Hafta sonu ailevi konularla ve evinizle, evinizde eşyalar veya dekorasyon gibi konularla ile ilgilenebilirsiniz.

Yengeç ve yükselen Yengeç

Hafta ortasına kadar duygusal hissedip Yengeç burcunu meşhur şefkatini ortaya koyacaksınız. Bu hafta fiziksel görünüşünüze odaklanıp, zaman zaman geçmişe dalacaksınız. Hafta sonuna doğru ve hafta sonu parasal konular gündeme olup, gereksiz harcamalar yapmak isteyebilirsiniz. Daha sonra sıkıntı yaşamamak için dikkatli olmakta fayda var. Hafta sonu bazı kararlar almak ve bunları planlamak isteyebilir, yakın çevrenizle olan iletişiminiz artabilir.

Aslan ve Yükselen Aslan

Hafta ortasına kadar bazı konulara odaklanıp yalnız kalmak ve düşünmek isteyeceksiniz. Yine hafta ortasına kadar sağlığınızla da ilgilenmek isteyebileceksiniz. Hafta ortasından hafta sonuna kadar duygusal olarak daha güvende hissedecek, görünüşünüzle ilgilenip kendinizi öne çıkarmak isteyeceksiniz. Hafta sonu ise parasal konular öne çıkacak ve gereksiz harcamalar yapabileceksiniz. Daha sonra sıkışmamak için dikkatli olmakta fayda var.

Başak ve yükselen Başak

Hafta başından ortasına kadar işlerinizde ve sosyal çevrenizle olan ilişkilerinizde yoğunluklar olacak. Toplantılar, görüşmeler, bazı faaliyetler veya ziyaretler olabilir. Hafta ortası ise biraz daha içinize kapanıp düşünmek isteyebilir, duygusal anlar yaşayabilirsiniz. Fiziksel görünümünüzle ilgilenip dikkat çekmek isteyeceğiniz, kendiniz kolaylıkla ifade edeceğiniz keyifli bir hafta sonu olacak.

Terazi ve yükselen Terazi

Hafta ortasına kadar iş ve kariyer konularına odaklanıp, ortaya çıkabilecek sıkıntılarla ilgilenip, bunları halletmek isteyeceksiniz. Çarşambadan itibaren ise sosyal veya yakın çevrenizle, iş arkadaşlarınızla olan iletişimin artacağı, ortak çalışmaların olacağı birkaç gün yaşayacaksınız. Hafta sonu ise bu yoğunluktan kurtulup içi dünyanıza çekilip, yalnız kalmak isteyebilirsiniz.

Akrep ve yükselen Akrep

Hafta ortasına kadar iş ve kariyeri eğitim veya alış veriş konularıyla ilgileneceksiniz. Hafta ortası sürpriz bir seyahate çıkama konusu gündeme gelebilir. Hafta ortasından sonuna doğru ise kendinizi, günlük işlerinizde yoğunluklar ve sorunlarla uğraşırken, işlerinizle ilgili yeni planlamalar yaparken bulabilirsiniz. Sosyal çevrenizle olan iletişim arttığı ve grup halinde bazı faaliyetlerde bulunabileceğiniz bir hafta sonu yaşayabilir, kendinizi keyifli hissedebilirsiniz.

Yay ve yükselen Yay

Hafta başı ilgilenmeye başlayacağınız parasal konular, ödemeler sizi hafta ortasına kadar meşgul edecektir. Hafta ortasından itibarense eğitim, iş ve kariyer konularına odaklanabilir, kendinizi bu konularda yoğun bir çalışma içinde bulabilirsiniz. Ancak genel itibariyle kendinizi enerjik ve olumlu hissedeceğiniz bir hafta olacaktır.

Oğlak ve yükselen Oğlak

Hafta ortasına kadar ikili ilişkilerde, ortak konularda veya aşk ilişkinizde gerginlikler ve sıkıntılar yaşayabilir, tartışmalara girebilirsiniz. Hafta ortası parasal konular öne çıkacak. Yine hafta ortasından hafta sonuna kadar sağlığınızla da ilgilenmek isteyeceksiniz. Hafta sonu ise iş ve kariyer, eğitim ve iletişim konuları öne çıkabilir.

Kova ve yükselen Kova

Hafta ortasına kadar gündelik işlerinizle ilgilenip, zaman zaman aksaklılar yaşayabilirsiniz. Hafta orasında ikili ilişkilerde gerginlikler ve çatışmalar olabilir. Sakin olmaya ve egonuzu kontrol altında tutmaya çalışmalı, ani ve duygusal tepkiler vermemelisiniz. Hafta sonu ise iş konuları ve bunlarla ilgili sözleşme konularında gelişmeler, parasal konular gündemde olabilir. Bu hafta sağlığınıza dikkat etmeli ve ihmal etmemelisiniz.

Balık ve yükselen Balık

Hafta ortasına kadar aile ve çocuklarla ilgili konulara, aşk ve ikili ilişkilere yoğunlaşacaksınız. Hafta ortasından hafta sonuna kadar yaratıcı ve sanatsal konularla, parasal durumunuzla ilgilenirken günlük işlerinize de devam edeceksiniz. Sağlığınızla ilgili öne çıkabilecek konular olabilir, sağlığınıza dikkat etmenizde ve ihmal etmemenizde fayda var. Hafta sonu ise ikili ilişkiler, iletişim veya sözleşme konuları ağırlıkta olabilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bize mesaj gönderin
Merhaba,
Nasıl yardımcı olabiliriz?