Haftalık Burç Yorumları: 01-07 Kasım

Ay Başak Burcundaki iken ve Merkür’ün Jüpiter’le olan güzel bir açısıyla haftaya başlıyoruz. Bu nedenle de haftalık burç yorumları Başak Burcu temalarıyla ağırlıklı olacak. İletişim, iş ve kariyer, hukuki konular ve sosyal ilişkilerin genelde olumlu olduğu bir hafta olacak.

02 Kasım Salı günü Merkür Plüton ile bir dik açıda olacağı için kafamızdaki bazı süregelen konular üzerinde ısrarcı olmamakta fayda var. Yoksa bu konular nedeniyle ilişkilerde sıkıntılar yaşanabilir.

03 Kasım Çarşamba günü işlerinizi daha planlı ve organize bir şekilde yapmak isteyecek ve gerek yakın çevrenizden, gerekse de sosyal çevrenizden destekle alabileceksiniz.

05 Kasım Cuma günü, günün ilk dakikalarında Akrep Burcunda yeni ay gerçekleşecek. Yani yeni kararlar ve yeni başlangıçlar olabilir. Diğer bir deyişle hafta sonu Akrep Burcu temaları öne çıkmaya başlayacaktır. Yine bu gün, genel olarak tüm burçların şanslı ve keyifli olacağı bir gün olacak.

Hafta sonu ise gerek yakın çevrenizle gerekse de sosyal çevrede ego çatışmaları ve bunlardan kaynaklanan gerginliklere dikkat etmelisiniz.

Koç Burcu ve yükselen Koç

Satürn’ün düz hareketiyle başlayan bu hafta işinizde ve kariyerinizle sosyal çevrenizle alakalı konularda sorumluluklar alacağınız bir dönemin de başlangıcı olacak. İş ve kariyer alanında seyahatler, eğitimler ve iş birlikleri, önemli adımlar olabilir. Hafta sonu ise özellikle ilişki ve sosyal çevrede şanslı ve güzel zaman geçireceksiniz, belki de yeni biriyle tanışacaksınız.

Boğa Burcu ve yükselen Boğa

Haftaya kariyer ve iş konuları ağırlıklı olarak başlayacaksınız. Azimli ve disiplinli olabilirseniz işlerinizin oldukça kolaylaştığını göreceksiniz. Finansal konularda da beklentileriniz karşılanabilir, mesela bir alacağınızı geri alabilirsiniz. Cuma günü işinizle ilgili fırsatların olduğu, keyifli bir gün olabilir. Hafta sonu ise gerek sizin gerekse de karşınızdakinin egoları nedeniyle gerginlikler olabilir. Dikkatli ve özenli bir iletişimle bunları başlamadan bitirebilirsiniz.

İkizler Burcu ve yükselen İkizler

Satürn’ün düz hareketiyle başlayan bu hafta ilişkiler ve işler öne çıkacaktır. Seyahat, eğitim veya iş konularında önceden niyetlendiğiniz kararları uygulamaya alabilirsiniz. Aşk ve ilişkiler bu hafta güzel görünüyor. Özenli bir iletişim ile bu alanlar çok daha güzel ve keyifli olacaktır. Cuma günü ise şanslı bir gün olacak sizin için. Hafta sonu gereksiz veya beklenmedik harcamalar olabilir, dikkat.

Yengeç Burcu ve yükselen Yengeç

Bu hafta evle ilgili ve parasal konuların ağırlıklı olacağı bir hafta olacak. Özellikle evle ilgili taşınma veya benzeri bir değişiklik gündeme gelebilir. İşlerinizde ise disiplinli, kararlı ve çalışkan olursanız her şeyin istediğiniz gibi ilerlediğini göreceksiniz. Cuma günü ailenizle birlikte olacağınız güzel ve keyifli bir gün olarak gözüküyor. Hafta sonu ise özellikle aile ve sosyal çevre ile olan ilişkilerde gerginlikler olabilir, dikkatli olmakta fayda var.

Aslan Burcu ve yükselen Aslan

Haftaya kendinize ve iç dünyanıza odaklanarak gireceksiniz. Yakın ve sosyal çevrenizden alacağınız desteklerle işlerinizi daha organize olarak yapacaksınız. Yine iş ve diğer konularda ortak işlerinizde disiplinli ve sistemli ilerleyebilme şansınız olacak, yeter ki verilen destekleri ve şansları iyi değerlendirin. Cuma günü özel ilişiklilerde şanslı ve keyifli anlar olabilecek. Hafta sonu ise ego rekabetinden uzak dururken, günlük işlerinizde kendinizi yormadan yapmalısınız.

Başak Burcu ve yükselen Başak

Haftanın ilk günü Satürn’ün düz ilerlemesi nedeniyle ev ve aile, günlük işlerinizle alakalı konulara odaklı olacaksınız. Hafta ortası yine aile ve ilaveten misafir konuları öne çıkabilir. Tüm hafta boyunca ikili ilişkilerde çekişme ve gerginliklere girebilirsiniz, dikkatli ve ölçülü olmakta fayda var. Hafta sonuna doğru finansal konularda şanslı ve fırsatların olacağı anlar olacaktır. Ancak hafta sonu ani ve gereksiz harcamalar olabilir, dikkatli olmakta fayda var.

Terazi Burcu ve yükselen Terazi

Bu haftaya aile, çocuklar ve aşk hayatınıza odaklı bir şekilde başlayacaksınız. Yine bu hafta yaratıcılık gerektiren konularda karşınıza çıkabilir. işlerinizi planlı ve organize bir şekilde yapmayı isteyeceksiniz hafta ortasından itibaren. Çarşamba günü iş ve kariyer konularında dikkat çekeceksiniz. Cuma günü ise özel ve aşk hayatınızda keyifli ve şanslı bir gün olacak. Hafta sonu ise aile bireyleriyle çatışmaya girmekten kaçınmalısınız.

Akrep Burcu ve yükselen Akrep

Finansal konuların ağırlıkta olacağı ve para harcayabileceğiniz bir hafta olacak bu hafta. Ev ve yuva, aile, iş ve finansal konularda daha disiplinli ve düşünerek adımlar atmak ve bunları organize etmek isteyeceksiniz. İlişkilerde ise daha huzurlu hissedeceksiniz. Cuma günü, özellikle aile ve aile bireyleriyle ilişkilerde keyifli olacaksınız. Ancak hafta sonu ego ve güç çekişmeleri kaynaklı gerginliklerden uzak durmalısınız.

Yay Burcu ve yükselen Yay

Haftaya alacağınız haberlerin de etkisiyle hızlı bir giriş yapacaksınız. Sosyal medya, iletişim, eğitim, iş ve kariyer konuları ile gündelik konularda daha planlı, sistemli ve organize bir şekilde ilerleyeceksiniz. Özellikle çarşamba günü işleriniz tam da planladığınız gibi işleyecektir. Cuma günü yakın ve sosyal çevrenizden destekler alacaksınız. Hafta sonu ise parasal konularda ve ikili ilişkilerde çekişmeler ve gerginlikler olabilir, dikkatli olmakta fayda var.

Oğlak Burcu ve yükselen Oğlak

Demotive olarak başlayacağınız bu hafta işlerinizi planlamalı, organize etmeli ve yere basacak şekilde kararlar alıp uygulamalısınız. Hafta başında Satürn’ün düzelmesi de bu alanlarda size destek olacaktır. Hafta ortası finansal konulara odaklanırken hafta sonuna doğru özellikle iş ve kariyer alalarında şanslı ve keyifli olacaksınız. Hafta sonu ise ego çatışmalarından uzak durmalısınız.

Kova Burcu ve yükselen Kova

Oldukça tempolu bir geçen haftadan sonra bu hafta daha düzenli ve organize bir şekilde olacaksınız. Uzun vadeli ve sorumluluk alarak atacağınız adımlar size yakın zamanda olumlu bir şekilde dönecektir. Hafta ortası yakınlarınızdan ve sosyal çevrenizden destek alacaksınız. ancak hafta sonu ise yine yakın çevrenizle gerginlikler olabilir, dikkat. Hafta sonuna doğru seyahat, eğitim ve iş konularında şanslı olacaksınız.

Balık Burcu ve yükselen Balık

Bu hafta iş ve kariyer konuları ağırlıklı bir hafta olacak. Şu ana kadar geri planda bıraktığınız veya sadece düşüncede kalan konuları sorumluluk bilinciyle, istikrarlı ve düzenli bir şekilde organize etmeniz gerekebilir. Çarşamba sosyal çevrenizde ve ikili ilişkilerde öne çıkabilir, kendinizi daha iyi ifade edebilirsiniz. Hafta sonuna doğru finansal konularda şanslı olacaksınız. Hafta sonu ise ego çatışmaları olabilir, dikkatli ve ölçülü olmakta fayda var.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bize mesaj gönderin
Merhaba,
Nasıl yardımcı olabiliriz?