29 Mart-4 Nisan 2021 Haftası burç yorumları

Astrolog Gonca Gazioğlu 22-28 Mart 2021 Haftasını sizler için yorumluyor.

Hafta başı özeti

Merhabalar. Bu hafta geçtiğimiz hafta detaylarını verdiğimiz 28 Mart Pazar günü Terazi burcunun 8 derecesinde gerçekleşen dolunayın etkileri altında başlıyor olacağız. Ana tema hayatımızda ve ikili ilişkilerimizde denge ve uyumu arayarak, bu dolunay ile ilişkilerimizde göremediklerimizi görebileceğimiz, aydınlanacağımız bir süreç içinde olacağız.

30 Mart Salı günü Neptün ile Venüs kavuşum halinde olacak olup,  aldanabileceğimiz, olayları net olarak değerlendiremeyeceğimiz, parasal anlamda önemli kararlar ile iş dünyasında alınacak önemli iş anlaşmaları yaparken sezgilerimizin bizi yanıtlanacağı bir süreçte olacağımız için dikkatli olunmasında yarar var. Bu hafta bu etki hafta ortasından itibaren etkili olacağından çok iyi düşünülerek kararlar almanız sorunlar yaşanmaması adına daha uygun olacaktır.

31 Mart Çarşamba günü Venüs ve Satürn arasında ve 1 Nisan Perşembe günü de Güneş ile Satürn arasında güzel bir açı olacak olup, bu açı ile ikili ilişkilerimizde, iş ilişkilerimizde ve parasal konularımızda güvenebileceğimiz olgun, erkek, otorite sahibi, güvenilir, sorumluluk sahibi kişilerin desteğini olarak yarım kalan tüm işleri tamamlayabileceğiniz ve tüm gücünüzü ortaya kayabileceğiniz  parlayacağınız destekleri alabilir ve sorumluluklarınızın üstesinden kolaylıkla gelebilirsiniz.

4 Nisan Pazar günü Merkür Balık burcundan çıkarak Koç burcunda hareket etmeye başlıyor olacak olup, Merkür balık burcunda hareket ettiği dönemde hayallerinizde tasarladığınız düşüncelerinizi Merkür Koç burcunda hareket etmesi ile düşüncelerinizi hayata geçirmeyi isteyeceğiniz, sabırsız olacağınız ve yenilenme enerjisi  içinde olacağınız bir süreç yaşayabilirsiniz. Keyifli, mutlu, huzurlu bir hafta geçirmenizi dilerim.

Koç burcu veya yükselen Koç:

Sevgili Koç’lar, bu hafta ilişkilerinizde, her türlü girişimlerimizde iç güdüleriniz sizi yanıltabilir. Dikkatli olunmasında yarar var.

29 Mart Pazartesi günü Ay Terazi burcunda hareket ediyor olacak olup, eş ve iş ilişkilerine odaklanacağınız ve hassas olacağınız  bir gün yaşayabilirsiniz.

30 Mart Salı günü Merkür ile Neptün kavuşumu gerçekleşecek olup, bu kavuşum sizin iç dünyanız, bilinçaltınızda olacak olup, bilinç altınızda düşündükleriniz, iç güdüleriniz sizi yanlış yönlendirebilir, yanıltabilir, gerçekleri görmenizi engelleyebilir. Bu nedenle özellikle bu hafta bu etki olması neden ile her türlü önemli kararlarınızı alırken mantık ve akıl ile hareket etmeli duygularınızı ve iç güdülerinizi dikkate almamanız yararlı olacaktır.

31 Mart Çarşamba günü  Venüs ile Satürn ve 1 Nisan Perşembe günü Güneş ile Satürn güzel açısı gerçekleşecek olup, özellikle sosyal çevreniz ve arkadaş grupları içinden güvenilir, otorite sahibi, olgun, uzman kişilerden güçlü destekler alabilir tüm yarım kalmış işlerinizi sorumluluklarınızı kolaylıkla gerçekleştirebilir ve yapmak istedikleriniz için güçlü destekler alabilirsiniz.

4 Nisan Pazar günü Merkür Balık burcundan çıkarak Koç burcunda hareket etmeye başlayacak olup, Merkür’ün balık burcunda hareket ettiği dönemde tasarladığınız tüm düşüncelerinizi Merkür’ün koç burcunda geçişi ile gerçekleştirebileceğiniz girişimler içinde olabilirsiniz. Özellikle fiziksel görünümünüz, kendinizi ifade etme şekliniz ve kişisel gelişiminiz ilgili konularda yenilenmek isteyebilirsiniz. Kilolar ile ilgili sorunları olanlar diyete başlayabilir, estetik operasyon yapmayı düşünenler estetik operasyon yapabilir, kişisel gelişiminiz için  eğitimler almak isteyebilirsiniz. Keyifli, mutlu, huzurlu bir hafta geçirmenizi dilerim.

Boğa burcu veya yükselen Boğa:

Sevgili Boğalar, bu hafta günlük işleriniz ve çalışma hayatınızda sosyal çevre ve arkadaş gruplarınız sizi yanıltabilir. Dikkatli olunmasında yarar var.

29 Mart Pazartesi günü Ay Terazi burcunda hareket ediyor olacak olup, günlük rutin işleriniz, çalışma ortamınız ve sağlık konularında uyum ve denge konusunda hassas ve duygusal olabilirsiniz.

30 Mart Salı günü Merkür ile Neptün kavuşumu gerçekleşecek olup, bu kavuşum sizin sosyal çevre ve arkadaş gruplar alanınızda gerçekleşecek olup, sosyal çevrenizden bir arkadaşınız ya da sosyal dernekler sizin düşüncelerinizi yanıltabilir, aldatabilir ve gerçekleri görmenizi engelleyebilir. Bu nedenle özellikle bu hafta bu etki olması neden ile her türlü önemli kararlarınızı alırken iç güdüleriniz ile hareket etmeniz yararlı olacaktır.

31 Mart Çarşamba günü Venüs ile Satürn ve 1 Nisan Perşembe günü Güneş ile Satürn güzel açısı gerçekleşecek olup, özellikle iş ve kariyer alanlarınızda otorite sahibi kişilerin desteğini alabilir yarım kalan tüm işlerinizi kolaylıkla tamamlayarak sorumluluklarınızı yerine getirebilirsiniz. İş ve kariyer hayatınızda güçlü insanların güvenini kazanabilir, sorumluluklarınızda artış olabilir ve bu kapsamda mevcut işinizde terfi imkanı bulabilirsiniz.

4 Nisan Pazar günü Merkür Balık burcundan çıkarak Koç burcunda hareket etmeye başlayacak olup, Merkür’ün balık burcunda hareket ettiği dönemde işinizden elde ettiğiniz statü ve gelirleriniz ile ilgili olarak hayalini kurduğunuz fikirlerinizi içselleştirebileceğiniz bu isteklerinizin nasıl gerçekleştireceğiniz konusunda gerçekçi tasarımlar geliştirebileceğiniz bir süreç içinde olabilirsiniz. Keyifli, mutlu, huzurlu bir hafta geçirmenizi dilerim.

İkizler burcu veya yükselen İkizler:

Sevgili İkizler, bu hafta iş ve kariyer ile ilgili düşüncelerinizde yanılabilir ve gerçekleri net olarak göremeyebilirsiniz. Dikkatli olunmasında yarar var.

29 Mart Pazartesi günü Ay Terazi burcunda hareket ediyor olacak olup, sevgilinize ve çocukları olan ikizler çocukları ile ilişkilerine odaklanacakları ve hassas olacakları bir gün yaşayabilirler.

30 Mart Salı günü Merkür ile Neptün kavuşumu gerçekleşecek olup, bu kavuşum sizin iş ve kariyer alanlarınızda gerçekleşecek olup, işiniz ve kariyeriniz ile ilgili gerçekleşmesi mümkün olmayan hayalperest yaklaşımlar içinde olabilir. Kendinizi yanıltabilir ve aldanabilirsiniz. İş hayatınızda önemli alınacak kararlar arifesinde tüm riskleri ve gerçekleri realist olarak değerlendirmeli, maddi ve manevi zararlar yaşanmaması için iş anlaşmalarında gelecek vaatleri doğrultusunda hareket etmemelisiniz.

31 Mart Çarşamba günü Venüs ile Satürn ve 1 Nisan Perşembe günü Güneş ile Satürn güzel açısı gerçekleşecek olup, özellikle toplumsal statünüzü yükseltmek amacı ile yapacağınız girişimleriniz için yurtdışı, yüksek öğrenim ve hukuki alanlardaki güçlü otorite sahibi kişilerin  güçlü desteklerini alabilirsiniz.

4 Nisan Pazar günü Merkür Balık burcundan çıkarak Koç burcunda hareket etmeye başlayacak olup, Merkür’ün balık burcunda hareket ettiği dönemde iş ve kariyer alanlarınızda tasarladığınız isteklerinizi düşüncelerinizi ve planlarınızı sosyal çevrenizi kullanarak hayata geçirebilirsiniz. Önümüzdeki süreçlerde sosyal çevreniz ve arkadaş gruplarınızın desteği işinizden elde ettiğiniz gelirlerinizde de hayalini kurduğunuz artışlar ve imkanlar elde edebilirsiniz. Keyifli, mutlu, huzurlu bir hafta geçirmenizi dilerim.

Yengeç burcu veya yükselen Yengeç:

Sevgili Yengeç’ler, bu hafta yüksek öğrenim, uzak akrabalar, yabancılar, yurt dışı ve hukuki konular ile ilgili düşüncelerinizde yanılabilir ve gerçekleri net olarak göremeyebilirsiniz. Dikkatli olunmasında yarar var.

29 Mart Pazartesi günü Ay Terazi burcunda hareket ediyor olacak olup, eviniz ve aileniz ile ilişkilerinize odaklanacağınız aşırı hassas ve duygusal olabileceğiniz bir süreç yaşayabilirsiniz.

30 Mart Salı günü Merkür ile Neptün kavuşumu gerçekleşecek olup, bu kavuşum sizin yurtdışı, yabancılar, uzak akrabalar, yüksek öğrenim ve hukuki alanlarınızda gerçekleşecek olup, yabancı uyruklu ve uzakta olan akrabalarınızın yönlendirdiği konularda kandırılabilir. İlişkilerinizde yanılabilir ve aldanabilirsiniz. Bunun yanında hukuki anlamda dava süreci olanların davaları ile ilgili konularında yanlış yargılar ve düşünceler içinde kalabilirler. Belki de gerçeklerden uzak hayalperest düşünceler içinde kalabilirsiniz.

31 Mart Çarşamba günü Venüs ile Satürn ve 1 Nisan Perşembe günü Güneş ile Satürn güzel açısı gerçekleşecek olup, iş ve kariyerinizi geliştirmek istediğiniz konularda kamu kurumlarından, Bankacılık ve Finans sektöründen, yatırımlarınızdan elde ettiğiniz gelirlerden ve miras yoluyla elde edilen kazanımların desteği ile işiniz ile ilgili konularda güçlü imkan ve destekler alabilirsiniz. Sorumluluklarınızın kolaylıkla üstesinden gelebilirsiniz.

4 Nisan Pazar günü Merkür Balık burcundan çıkarak Koç burcunda hareket etmeye başlayacak olup, Merkür’ün balık burcunda hareket ettiği dönemde işinize ve kariyerinize önemli ölçüde katkı sağlayacak belki de hayalini kurduğunuz kadar büyük kazançlar sağlayabilecek mesleki önemli bir eğitim alabilir. Bu eğitim sayesinde büyük ölçüde işiniz ile ilgili fikirlerinizi hayata geçirebilecek imkanı bulabilirsiniz. Keyifli, mutlu, huzurlu bir hafta geçirmenizi dilerim.

Aslan burcu veya yükselen Aslan:

Sevgili Aslan’lar, bu hafta ödemeler ve alacaklar ile ilgili konularınızda düşünceleriniz sizi yanıltabilir ve gerçekleri net olarak göremeyebilirsiniz. Dikkatli olunmasında yarar var.

29 Mart Pazartesi günü Ay Terazi burcunda hareket ediyor olacak olup, yakın çevreniz ile birlikte kısa seyahatler yapabilir. Yakın çevreniz ve kardeşleriniz ile ilişkilerinizde aşırı hassas ve duygusal olabilirsiniz.

30 Mart Salı günü Merkür ile Neptün kavuşumu gerçekleşecek olup, bu kavuşum sizin vergiler, ödemeler, borçlar, bankalar, krediler, yatırımlar, iş faaliyeti dışında elde edilen gelirler, miras ve nafaka  alanlarınızda gerçekleşecek olup, bu alanlarınızda yanlış kararlar alabilir, gerçekler, net görmekte zorlanabilir, aldatılabilir ve aldanabilirsiniz. Sorun yaşanmaması adına önemli kararlarınızı alırken akıl ve gerçekler doğrultusunda hareket etmeniz yararlı olacaktır.

31 Mart Çarşamba günü Venüs ile Satürn ve 1 Nisan Perşembe günü Güneş ile Satürn güzel açısı gerçekleşecek olup, güvenilir, güçlü, olgun iş ortağınız ve eşinizden aldığınız güçlü destekler ile yurtdışına açılabilir, yüksek öğrenim eğitimi alabilir, hukuki konularda önemli destekler alabilir ve yarım kalan işlerinizi kolaylıkla yapabilirsiniz Sorumluluklarınızı gerçekleştirebilirsiniz.

4 Nisan Pazar günü Merkür Balık burcundan çıkarak Koç burcunda hareket etmeye başlayacak olup, Merkür’ün balık burcunda hareket ettiği dönemde olmayacak hayalperest yatırımlar ve kazançlar içinde kendinizi yanılttığınız ve aldatıldığınız süreci tamamlayarak. Nisan ayında daha gerçekçi olarak öğrenci olan aslanlar yurt dışında eğitim başvurularını yapabilir. Serbest meslek sahibi aslanlar uluslararası yeni pazarlara girmek isteyebilirler. Belki de alacak ve ödemeler konusunda sorunlar yaşamış olanlar bu sorunlarını hukuki sürece taşıyabilirler. Keyifli, mutlu, huzurlu bir hafta geçirmenizi dilerim.

Başak burcu veya yükselen Başak:

Sevgili Başak’lar, bu hafta eşiniz ile romantik anlar yaşayabilirsiniz. Ancak iş ortaklığı konularında aldanabilir ve  aldatılabilirsiniz. Dikkatli olunmasında yarar var.

29 Mart Pazartesi günü Ay Terazi burcunda hareket ediyor olacak olup, özellikle parasal konularınızda ilişkilerinize odaklanacağınız ve hassas olacağınız  bir gün yaşayabilirsiniz.

30 Mart Salı günü Merkür ile Neptün kavuşumu gerçekleşecek olup, bu kavuşum sizin eş ve iş ortaklıkları alanlarınızda gerçekleşecek olup, eşleri ile sorunları olan başaklar için romantik, fedakar, affedici duygular içinde olacağınız eşleri ile sorunlarını çözebilecekleri ve romantik keyifli zamanlar geçirebilecekleri güzel bir gün yaşayabilirler. Ancak ticari anlamda iş ortaklıkları olan başaklar ortakları ile ilişkilerinde yanılabilir, aldatılabilir ve gerçekleri net göremeyebilirler. Bu nedenle yeni bir iş sözleşmesi, yeni bir müşteri, yatırım anlaşması, yeni ortaklık teklifleri alan başaklar kararlarını verirken gerçekler ve akıl çerçevesinde süreci değerlendirmeli gerçeklikler dışında vaatlere ve hayallere asla inanmamaları maddi zararlar yaşanmaması adına daha uygun olacaktır.

31 Mart Çarşamba günü Venüs ile Satürn ve 1 Nisan Perşembe günü Güneş ile Satürn güzel açısı gerçekleşecek olup, günlük yapılan rutin işleri, çalışma ortamları ve sağlık alanlarında otorite sahibi güvenilir güçlü kişilerin desteğini alabilirler. Ticaret hayatında olan başaklar büyük alanında otorite ve güçlü olan müşteri ile kazançlı bir ticari ortaklık fırsatı ile karşılaşabilirler. Sağlık konularında sorunları olan başaklar alanında otorite sahibi uzman doktor ile hastalığı için iletişim sağlayarak hastalığı konusunda tedavi imkanı elde edebilirler.

4 Nisan Pazar günü Merkür Balık burcundan çıkarak Koç burcunda hareket etmeye başlayacak olup, ödemeleriniz ve alacaklarınız ile ilgili tasarladığınız tüm düşüncelerinizi hayata geçirebileceğiniz yenilenme enerjisi içinde olabilir. Belki de uzun süredir planladığınız hayalini kurduğunuz yatırımınız ile ilgili kararınızı gerçekleştirebilirsiniz. Keyifli, mutlu, huzurlu bir hafta geçirmenizi dilerim.

Terazi burcu veya yükselen Terazi:

Sevgili Terazi’ler, bu hafta sağlık konusunda yanlış tedaviler ile karşılaşabilir, Çalışma ortamınızda ve günlük rutin işlerinizde aldanabilir ve aldatılabilirsiniz. Dikkatli olunmasında yarar var. 

29 Mart Pazartesi günü Ay Terazi burcunda hareket ediyor olacak olup, özellikle fiziksel görünüşünüz ve kişisel gelişiminiz ile ilgili konulara yoğunlaşacağınız ve hassas olacağınız bir gün yaşayabilirsiniz.

30 Mart Salı günü Merkür ile Neptün kavuşumu gerçekleşecek olup, bu kavuşum sizin çalışma arkadaşlarınız, çalışma ortamınız, günlük işleriniz ve sağlık konularınızda gerçekleşecek olup, çalışma arkadaşlarınızdan aldanabilirsiniz. Günlük rutin işlerinizde dalgınlıklar yaşayabilir işlerinize odaklanma sorunu yaşayabilirsiniz. Sağlığınız ile ilgili konularınızda kendinizi yanıltabilir, kendinizi aşırı dinleyebilir ve yanlış tedaviler ile karşılaşabilirsiniz. Özellikle sıvı olarak aldığınız ilaç ve gıda ürünleri dahil sorunlar yaşayabilirsiniz. Dikkatli olunmasında fayda var.

31 Mart Çarşamba günü Venüs ile Satürn ve 1 Nisan Perşembe günü Güneş ile Satürn güzel açısı gerçekleşecek olup, kişisel yetenekleriniz, alanında otorite sahibi güçlü  diplomatik ilişkileriniz sayesinde kazançlı ortaklıklar elde edebilirsiniz. Belki de haytanızın aşkı ile tanışabilir ve kısa sürede ilişkinizi  resmiyete  dökebileceğiniz hayat arkadaşınızı bulabilirsiniz.

4 Nisan Pazar günü Merkür Balık burcundan çıkarak Koç burcunda hareket etmeye başlayacak olup, eşiniz ve iş ortaklığınız ile ilgili düşündüğünüz yenilikleri hayata geçirebilecek enerji içinde olabilirsiniz. Eşi ile ilgili sorunlar yaşayan terazi burçları sorunlarına daha gerçekçi bakabilecek olup, ilişkilerini gerçekçi yaşamaya başlayabilirler. Keyifli, mutlu, huzurlu bir hafta geçirmenizi dilerim.

Akrep burcu veya yükselen Akrep:

Sevgili Akrep’ler, bu hafta sevdiğiniz ile birlikte romantik anlar yaşayabilirsiniz. Ancak şansınızı olmayacak hayaller peşinde koşmaya harcayabilir ve kendinizi aldatabilirsiniz. Dikkatli olunmasında yarar var. 

29 Mart Pazartesi günü Ay Terazi burcunda hareket ediyor olacak olup, özellikle iç dünyanızda huzuru ve dengeyi arayabilirsiniz. İlişkilerinizde herkesten sakladığınız konulara odaklanabilir, hassas ve duygusal olabilirsiniz.

30 Mart Salı günü Merkür ile Neptün kavuşumu gerçekleşecek olup, bu kavuşum sizin mutlu olduğunuz konular, çocuklar, hobiler, spekülatif para piyasaları, aşk hayatınız ile ilgili konularınızda gerçekleşecek olup, sevdiğiniz ve çocuklarınız ile ilişkilerinizde keyifli güzel zamanlar geçirebilirsiniz. Ancak hobi alanlarınız, yaratıcılığınız, spekülatif para piyasaları ve şans oyunları konularında aldanabilir. Şansınızı zorlayabilir ve hayaller peşinde koşabilir akılcı ve gerçekçi olamamanız nedeni ile aldanabilir, aldatılabilir sorunlar yaşayabilirsiniz. Dikkatli olunmasında yarar var.

31 Mart Çarşamba günü Venüs ile Satürn ve 1 Nisan Perşembe günü Güneş ile Satürn güzel açısı gerçekleşecek olup, ailenizden otorite sahibi olgun yaşlı güçlü kişilerin desteği ile sağlık ve çalışma hayatınız ile ilgili konularda sorumluluklarınızı kolayca yerine getirebilir ve önemli güçlü destekler alabilirsiniz.

4 Nisan Pazar günü Merkür Balık burcundan çıkarak Koç burcunda hareket etmeye başlayacak olup, çalışma hayatınıza odaklanacağınız iş ortamında düşüncelerinizi gerçekleştirmek adına mücadele edeceğiniz bir süreç yaşayabilirsiniz. Keyifli, mutlu, huzurlu bir hafta geçirmenizi dilerim.

Yay burcu veya yükselen Yay:

Sevgili Yay’lar, bu hafta aileniz ile birlikte huzurlu keyifli anlar yaşayabilirsiniz. Ancak eviniz ile ilgili olmayacak istekleriniz olabilir kendinizi aldatabilirsiniz. Dikkatli olunmasında yarar var.

29 Mart Pazartesi günü Ay Terazi burcunda hareket ediyor olacak olup, sosyal çevreniz ve arkadaş gruplarınız ile ilgili ilişkilerinize odaklanabilir ve duygusal ve hassas olabilirsiniz.

30 Mart Salı günü Merkür ile Neptün kavuşumu gerçekleşecek olup, bu kavuşum sizin ev, yuva ve aile alanlarınızda gerçekleşecek olup, Aileniz ile birlikte keyifli güzel zamanlar geçirebilirsiniz. Aileleri ile sorunları olan yay burçları aileleri ile ilişkilerindeki sorunları çözebilirler. Ancak evinde ev eşyalarında evi ile ilgili tadilat konuları gibi konularda  olmayacak hayaller peşinde koşabilirler. Evleri ile ilgili konularda gerçekleri gerekli ihtiyaçları net olarak göremeyebilirler. Özellikle evleri ile ilgili tadilat düşünen yaylar iyi araştırmaları vaatler ile iş yapmamaları daha doğru olacaktır. Dikkatli olunmasında yarar var.

31 Mart Çarşamba günü Venüs ile Satürn ve 1 Nisan Perşembe günü Güneş ile Satürn güzel açısı gerçekleşecek olup, yakın çevrenizin ve kardeşlerinizin güçlü destekleri  sayesinde çocuklarınız için düşündükleriniz. yaratıcılığınız ve hobileriniz ile ilgili konularda güçlü destekler alabilir. Belki de hobinizi profesyonel hayata taşıyabilir. Bu konuda sorumluluklarınızı kolayca yerine getirebilir. Hobinizden gelir elde edebilirsiniz.

4 Nisan Pazar günü Merkür Balık burcundan çıkarak Koç burcunda hareket etmeye başlayacak olup, eviniz ile ilgili hayalini kurduğunuz değişimleri nisan ayında hayata geçirebileceğiniz fırsatları yakalayabilirsiniz. Keyifli, mutlu, huzurlu bir hafta geçirmenizi dilerim.

Oğlak burcu veya yükselen Oğlak:

Sevgili Oğlak’lar, bu hafta yakın çevreniz ve kardeşleriniz ile ilişkilerinizde keyifli zamanlar yaşayabilirsiniz. Ancak kısa süreli eğitim ve seyahatlerinizde olmayacak hayalleriniz sizi aldatabilir. Dikkatli olunmasında yarar var.

29 Mart Pazartesi günü Ay Terazi burcunda hareket ediyor olacak olup, iş ve kariyer ile ilgili konulara odaklanacağınız bu konularda ilişkilerinizde aşırı hassas ve duygusal olabileceğiniz bir gün yaşayabilirsiniz.

30 Mart Salı günü Merkür ile Neptün kavuşumu gerçekleşecek olup, bu kavuşum sizin yakın çevreniz, kardeşleriniz ile ilişkilerinizde keyifli zamanlar geçirmenizi sağlayabilir. Ancak kısa süreli eğitim ve kısa süreli seyahatlerinizde olmayacak hayaller içinde olabilir. Bu konularda hayal kırıklıkları yaşayabilir aldanabilirsiniz.

31 Mart Çarşamba günü Venüs ile Satürn ve 1 Nisan Perşembe günü Güneş ile Satürn güzel açısı gerçekleşecek olup, parasal konularınızda güvenilir otorite sahibi önemli kişilerin desteği ile kazançlarınız ile evinize ailenize güçlü sağlam kazançlar elde edebilirsiniz. Belki de uzun soluklu yeni bir işe başlayabilir. Sürekli bir gelir elde edebilir. Ailenize karşı parasal konularda sorumluluklarınızı kolayca gerçekleştirebilirsiniz. Belki de maddi yatırımlarınızdan güçlü kazançlar elde edebilirsiniz.

4 Nisan Pazar günü Merkür Balık burcundan çıkarak Koç burcunda hareket etmeye başlayacak olup, eviniz, aileniz ve yuvanız  ile ilgili hayalini kurduğunuz tasarladığınız daha önce gerçekleşmesi zor olan düşüncelerinizi Merkür koç burcuna geçmesi ile bu düşüncelerinizi gerçekleştirebileceğiniz çözümleri bulabilir. İsteklerinizi hayata geçirebilecek fırsatları elde edebilirsiniz.  Keyifli, mutlu, huzurlu bir hafta geçirmenizi dilerim.

Kova burcu veya yükselen Kova:

Sevgili Kova’lar, bu hafta maddi ve parasal alanlarınızda aldanabilir ve aldatılabilirsiniz. Önemli kararlar alırken risk almamanız ve  dikkatli olmanızda yarar var.

29 Mart Pazartesi günü Ay Terazi burcunda hareket ediyor olacak olup, yabancılar, yüksek öğrenim ve hukuki konulara odaklanabilir ve bu konularda aşırı hassas olabileceğiniz bir gün yaşayabilirsiniz.

30 Mart Salı günü Merkür ile Neptün kavuşumu gerçekleşecek olup, bu kavuşum sizin maddi ve parasal konularınızda gerçekleşecek olup, maddi konularda yatırım yaparken paranızı harcarken karşınıza çıkan kişilere dikkat etmeniz yararlı olacaktır. Parasal konularda gelişmeleri net göremeyebilir yanlış kararlar alabilir. Başkaları tarafından kandırılabilir ve maddi zararlar yaşayabilirsiniz. Bu nedenle maddi sözleşmeleri imzalamadan önce iyice araştırmalı ve vaatleri değil gerçekleri dikkate almanız riskli yatırım ve işlemlerden uzak durmanız daha doğru olacaktır.

31 Mart Çarşamba günü Venüs ile Satürn ve 1 Nisan Perşembe günü Güneş ile Satürn güzel açısı gerçekleşecek olup, kendi gücünüzün ve potansiyelinizin farkına vararak yakın çevreniz ve kardeşleriniz ile ilgili yarım kalan tüm sorumluluklarınızı gerçekleştirebilir. Yakın çevreniz ve kardeşleriniz ile ilişkilerinizi istediğiniz düzeye getirebilirsiniz.

4 Nisan Pazar günü Merkür Balık burcundan çıkarak Koç burcunda hareket etmeye başlayacak olup, para ile ilgili konularınızda duygularınız ile hareket ederek hayal kırıklıkları ve olmayacak hayaller kuruyordunuz. Artık Merkür koç burcunda tamamen akla ve gerçeklere odaklanarak yenilik enerjisi içinde olabileceğiniz keyifli güzel bir süreç içinde olacaksınız. Keyifli, mutlu, huzurlu bir hafta geçirmenizi dilerim.

Balık burcu veya yükselen Balık:

Sevgili Balık’lar, bu hafta fiziksel görünümünüz ve kişisel gelişiminiz ile ilgili konularda gerçekleri net göremeyebilirsiniz. Önemli kararlar alırken risk almamanız ve  dikkatli olmanızda yarar var.

29 Mart Pazartesi günü Ay Terazi burcunda hareket ediyor olacak olup, ödemeler ve alacaklarınız ile ilgili olarak dengeyi sağlamaya odaklanacağınız. Bu konularda aşırı hassas ve duygusal olabileceğiniz bir gün yaşayabilirsiniz.

30 Mart Salı günü Merkür ile Neptün kavuşumu gerçekleşecek olup, bu kavuşum sizin kendi gücünüzü ortaya koyarken, toplumda kendinizi ifade ederken, fiziksel görünümünüz ile ilgili değişiklikler düşünürken yanılabileceğiniz gerçekleri net olarak göremeyebileceğiniz bir süreç yaşayabilirsiniz.

31 Mart Çarşamba günü Venüs ile Satürn ve 1 Nisan Perşembe günü Güneş ile Satürn güzel açısı gerçekleşecek olup, kendi iç güdüleriniz ile parasal konularda hareket etmeniz ile yatırımlarınızdan güçlü maddi kazançlar elde edebilirsiniz. Bu hafta içinizden gelen sese kulak vermeniz faydalı olabilir.

4 Nisan Pazar günü Merkür Balık burcundan çıkarak Koç burcunda hareket etmeye başlayacak olup, Merkür balık burcunda iken kendinizi ifade ederken net ifade edemediğiniz için düşüncelerinizi kabul ettirme konusunda sorunlar yaşamış olabilirsiniz. Ancak Merkür ‘ün  koç burcunda hareket etmesi ile düşüncelerinizde akılcı ve girişimlerinde vaatleri değil gerçeklere odaklanacağınız ve riskli işlemlerden vazgeçeceğiniz bir süreç yaşayabilirsiniz. Keyifli, mutlu, huzurlu bir hafta geçirmenizi  dilerim.

Astrolog Gonca Gazioğlu

 

E-posta: gazioglugonca@gmail.com

Bir cevap yazın

Bize mesaj gönderin
Merhaba,
Nasıl yardımcı olabiliriz?