7-13 Haziran 2021 Haftası Burç Yorumları

Astrolog Gonca Gazioğlu 7-13 Haziran 2021 Haftasını sizler için yorumladı.

Hafta başı özeti

Merhabalar. Bu hafta 10 Haziran Perşembe günü 19 derece İkizler Burcunda Güneş tutulması gerçekleşecek ve tutulma Merkür geri hareketi etkisinde Neptün’ün sert açısı ve Satürn destek açısı ile gerçekleşiyor olacak olup, yenilenmeler ve yeni oluşumların gerçekleşeceği bir süreç yaşayabiliriz. Tutulma etkisi altındayız ve bir sonraki Güneş tutulmasına kadar tutulma etkisi altında olacağız. En etkili süreci haziran ve Temmuz Ayı oluşturacaktır. Düşüncelerimiz, haberler, zihnimiz, iletişimleriniz, ilişkilerimiz, ticaret, seyahat alanlarımız, üniversite öncesi eğitim alanları, taşımacılık sektörü, kararlarımız, planlarımız, yakın çevremiz, kardeşlerimiz, sağlık alanlarında çift olan organları temsil eder sinir, sistemi, kol ve bacaklar, solunum yollarını temsil eder. Bu alanlarda tutulma etkisi ile hayatımızda yenilikler ve yeni gelişmeler yaşayabiliriz. Ancak bu tutulmada sorumluluklarımızı ve etik değerlerimize sıkı sıkıya bağlı kalmamız halinde tutulmanın zor açılarından aldanma, aldatılma enerjisinden az hasar alabiliriz. Çünkü yeni gelişmelerin yaşanabileceği alanlarda dolandırıcılıklar, asparagas asılsız haberler, neyin doğru ve gerçek olduğunu anlayamayacağımız manipülasyona açık olabileceğimiz bir süreç olabilir. Sabırlı, çalışkan, etik değerlere bağlı, dürüst, sorumluluklarımızı yerine getirmemiz halinde bu etkilerden nispeten sorunsuz çıkabiliriz.

Haziran ayında daha önceden karar vermediğiniz düşünmediğiniz hiçbir işe ve yeniliğe başlamamanız ya da ertelemeniz doğru ve sağlıklı olabilir.

11 Haziran Cuma günü Mars yengeç burcundan Aslan burcuna hareket etmeye başlayacak olup, tüm enerjimizi ve kaynaklarımızı mutlu olduğumuz alanlara, çocuklara, aşk hayatına, yeteneklere, hobi alanlarına, tatil planlarına, organizasyonlara, sanata ve eğlenceye ve lüks marka tüketimine yöneleceğimiz yaklaşıl bir süreç yaşayabiliriz.  Keyifli, mutlu, huzurlu bir hafta geçirmenizi dilerim.

Her burç için olası etkileri yükselen burcunuza ve güneş burcunuza göre okuyabilirsiniz.  

Koç burcu veya Yükselen Koç:

Sevgili Koç’lar, bu hafta güneş tutulması ile yakın çevre, kardeşler ve seyahat alanlarınızda yeni gelişmeler ve değişimler yaşanabilir.

7 Haziran Pazartesi günü Ay Boğa Burcunda gerçekleşecek olup, haftaya parasal konularınız ile ilgilendiğiniz, maddi konularınıza odaklanacağınız bir süreç yaşayabilirsiniz. Kazançlarınız ve yatırımlarınız hafta başında sizin için önemli olabilir.

8 Haziran Salı günü Neptün ‘ün Mars ile keyifli açısı olacak olup, eviniz ve yuva alanlarınızda yapma istedikleriniz ile ilgili düşüncelerinizi hayata geçirebileceğiniz bir gün yaşayabilirsiniz. İstediğiniz ev eşyasını karşınızda bulabilirsiniz hem de uygun fiyata.

10 Haziran Perşembe günü 19 derece ikizler burcunda yılın ilk Güneş tutulması olacak olup, sizin yakın çevre, kardeşler, mesleki eğitim ve seyahat alanlarınızda olacak olup, ancak tutulma bu alanlarda duyacağınız ve yenilikler yaşadığınız süreçte aldanma ve aldatılma etkisi altında olunacağından bu alanlarda yeni haberler ve yenilikler yaşayabilirsiniz. Bu süreçte etik, dürüst, sabırlı, sorumluluk sahibi, çalışkan olmanız sorunları hafif atlatmanızı sağlayabilir. Yakın çevreniz değişebilir, kardeşiniz nişanlanabilir, yeni bir mesleki eğitim içinde kendinizi bulabilir, hatta hiç düşünmediğiniz bir seyahate çıkabilirsiniz.

11 Haziran Cuma günü Mars yengeç burcundan Aslan burcunda hareket etmeye başlayacak olup, tüm enerjinizi ve motivasyonunuzu çocuklarınız, aşk hayatınız, sevdikleriniz, mutlu olduğunuz konular, keyifli tatil ve arkadaş organizasyonlarına vereceğiniz bir süreç yaşayabilirsiniz. Sizi mutlu eden hobileriniz ile ilgilenmeye başlayabilir. Belki de sevdiklerinizle birlikte keyifli zaman geçireceğiniz gezi ve organizasyonlar yapabilirsiniz.  Keyifli, mutlu, huzurlu bir hafta geçirmenizi dilerim.

Boğa Burcu veya yükselen Boğa

Sevgili Boğalar, bu hafta güneş tutulması ile maddi kazançlar, yatırımlar ve parasal konular ile ilgili yeni gelişmeler ve değişimler yaşanabilir.

7 Haziran Pazartesi günü Ay Boğa burcunda olacak olup, kişisel bakım ve görünümünüz ile ilgileneceğiniz ve kişisel bakımlarınız için harcamalar yapacağınız belki de alışverişe çıkacağınız bir gün yaşayabilirsiniz.

8 Haziran Salı günü Neptün ‘ün Mars ile keyifli açısı olacak olup, yakın çevreniz, kardeşleriniz ve seyahat planlarınız ile ilgili güzel haberler alacağınız ve harekete geçeceğiniz bir gün yaşayabilirsiniz.

10 Haziran Perşembe günü 19 derece İkizler Burcunda yılın ilk Güneş tutulması olacak olup, sizin maddi kazançlar, yatırımlar ve para konularınız üzerinde etkili olacak olup, bu alanlarda yenilikler ve değişimler yaşayabilirsiniz. Tutulmanın Neptün ile Merkür zorlu etkisi olacağından maddi alanlarınızda duyacağınız haberler ve girişimlerinizde aldanmalar, aldatılmalar yaşayabilirsiniz. Bu süreçte etik, dürüst, sabırlı, sorumluluk sahibi, çalışkan olmanız sorunları hafif atlatmanızı sağlayabilir. Geçmişte başvurduğunuz işlerden teklifler gelebilir. Yine serbest meslek yapıyorsanız yeni müşteriler ile iş ilişkisi içine girebilirsiniz. Belki de yaptığınız yatırımlardan kazançlar elde edebilirsiniz. Ya da yeni bir yatırım planı içinde olabilirsiniz. Bu değişimler arifesinde zorlu etkiler nedeni ile iyi düşünmeli tüm riskleri dikkate almalı ve etik, dürüst olmalı kısa yollardan kazanç sağlama hayalinden uzak tutmalı hiçbir konuda hayalci olmadan realist olarak karar vermeniz sorunların etkisini azaltabilir. Dikkatli olunmasında yarar var. Tutulma temmuz sonuna kadar güçlü bir şekilde etkili olacak olup, etkisi bir sonraki güneş tutulmasına kadar sürebilir.

11 Haziran Cuma günü Mars Yengeç Burcundan Aslan Burcunda hareket etmeye başlayacak olup, tüm enerjinizi ve motivasyonunuzu ev, aile ve yuva alanlarınıza adayacağınız bir süreç olabilir. Bu alanlarda sorunları ve yarım kalan konuları tamamlayabilir. Evinizde vakit geçirmekten ve arkadaşlarınızı evinizde ağırlamak isteyebilirsiniz. Eviniz ve aileniz ile ilgili istediğiniz girişimleri yapabilirsiniz. Keyifli, mutlu, huzurlu bir hafta geçirmenizi dilerim.

İkizler Burcu veya yükselen İkizler

Sevgili İkizler, bu hafta güneş tutulması ile yaşam enerjiniz, kendinizi ifade şekliniz ve fiziksel görünümünüz ile ilgili alanlarınızda yeni gelişmeler ve değişimler yaşayabilirsiniz.

7 Haziran Pazartesi günü Ay Boğa Burcunda olacak olup, herkesten sakladığınız maddi konularınıza odaklanacağınız bir gün yaşayabilirsiniz.

8 Haziran Salı günü Neptün ‘ün Mars ile keyifli açısı olacak olup, maddi konularınızda güzel haberler kazançlar elde edebileceğiniz bir gün yaşayabilirsiniz.

10 Haziran Perşembe günü 19 derece İkizler Burcunda yılın ilk Güneş tutulması olacak olup, sizin yaşam enerjiniz, varlığınızı ortaya koyduğunuz, kendinizi ifade şekliniz ve fiziksel görünümünüz ile ilgili alanlarınızda yeni gelişmeler ve değişimler yaşayabilirsiniz. Yeteneklerinizi ve varlığınızı ortaya koyabileceğiniz yeni başlangıçlar ve gelişmeler yaşanabilir. Fiziksel görünümünüz ile ilgili değişimler yapabilirsiniz. Giyim tarzınızı güncelleyebilirsiniz. Neptün ile Merkür zorlu etkisi olacağından duyacağınız haberler ve girişimlerinizde aldanmalar, aldatılmalar yaşayabilirsiniz. Bu süreçte etik, dürüst, sabırlı, sorumluluk sahibi, çalışkan olmanız sorunları hafif atlatmanızı sağlayabilir. Bu değişimler arifesinde zorlu etkiler nedeni ile iyi düşünmeli tüm riskleri dikkate almalı ve etik, dürüst olmalı kısa yollardan uzak durmalı hiçbir konuda hayalci olmadan realist olarak karar vermeniz tutulmanın zorlu etkisini azaltabilir. Dikkatli olunmasında yarar var. Tutulma temmuz sonuna kadar güçlü bir şekilde etkili olacak olup, etkisi bir sonraki güneş tutulmasına kadar sürebilir.

11 Haziran Cuma günü Mars Yengeç Burcundan Aslan Burcunda hareket etmeye başlayacak olup, tüm enerjinizi ve motivasyonunuzu yakın çevreniz, kardeşler ve seyahatler alanlarınıza odaklanacağınız bir süreç olabilir. Bu alanlarda sorunları ve yarım kalan konuları tamamlayabilir. Kardeşleriniz, yakın çevreniz vakit geçirmek isteyebilir, seyahat ederken enerjik ve mutlu hissedebilirsiniz. Bu alanlarda aksiyona geçebilirsiniz. Keyifli, mutlu, huzurlu bir hafta geçirmenizi dilerim. 

Yengeç burcu veya yükselen Yengeç

Sevgili Yengeç’ler, bu hafta güneş tutulması ile iç dünyanız, bilinç altınız, gizlediğiniz konular ve gizli düşmanlar alanlarınızda yeni gelişmeler ve değişimler yaşayabilirsiniz.

7 Haziran Pazartesi günü Ay Boğa Burcunda olacak olup, sosyal çevreniz ve arkadaş çevrenize odaklandığınız organizasyonlar içinde olacağınız bir gün olabilir.

8 Haziran Salı günü Neptün’ün Mars ile keyifli açısı olacak olup, kendinizi iyi hissedeceğiniz sağlıklı enerjik olacağınız bir gün yaşayabilirsiniz.

10 Haziran Perşembe günü 19 derece İkizler Burcunda yılın ilk Güneş tutulması olacak olup, iç dünyanız, huzurunuz, bilinçaltınız, herkesten sakladığınız konular ve gizli düşmanlar alanlarınızda yenilikler ve değişimler yaşanabilir. Güneş tutulması temmuz ayının sonuna kadar çok etkili ve bir sonraki güneş tutulmasına kadar etkili olacak. Ancak tutulmada Merkür ve Neptün zorlu etkisi iç dünyamızda yaşanılan gelişmelerin aldanabilir ve aldatılabileceğimiz bir süreç olacağından etik, dürüst, sabırlı, sorumluluk sahibi, çalışkan olmanız sorunları hafif atlatmanızı sağlayabilir. Gizli düşmanlarınız ile yüzleşebilir ve gizlediğiniz konularınızda yeni gelişmeler yaşayabilirsiniz.

11 Haziran Cuma günü Mars Yengeç Burcundan Aslan Burcunda hareket etmeye başlayacak olup, tüm enerjinizi ve motivasyonunuzu maddi yatırımlarınız, maddi kazançlarınız ve parasal alanlarınıza odaklanacağınız bir süreç olabilir. Bu alanlarda sorunları ve yarım kalan konuları tamamlayabilir. Maddi konularınızdaki girişimlerinizden kazançlar elde edebilir ve maaşınıza zam alabilir terfi edebilirsiniz. Maddi kazançlarınızı arttırmak için aksiyona geçebilirsiniz. Keyifli, mutlu, huzurlu bir hafta geçirmenizi dilerim.

Aslan burcu veya yükselen Aslan

Sevgili Aslan’lar, bu hafta güneş tutulması ile sosyal statünüz, sosyal çevre ve arkadaş grupları alanlarınızda yeni gelişmeler ve değişimler yaşayabilirsiniz.

7 Haziran Pazartesi günü Ay Boğa Burcunda olacak olup, iş ve kariyer alanlarınızda maddi konulara odaklanacağınız bir gün yaşayabilirsiniz.

8 Haziran Salı günü Neptün ‘ün Mars ile keyifli açısı olacak olup, alacaklar ve ödemeleriniz ile ilgili olumlu haberler alabilir ve güzel bir gün yaşayabilirsiniz.

10 Haziran Perşembe günü 19 derece İkizler Burcunda yılın ilk Güneş tutulması olacak olup, sosyal çevreniz, arkadaş gruplarınız ve sosyal statünüz, işten elde ettiğiniz gelirleriniz ile ilgili yenilikler ve değişimler yaşanabilir. Güneş tutulması temmuz ayının sonuna kadar çok etkili ve bir sonraki güneş tutulmasına kadar etkili olacak. Ancak tutulmada Merkür ve Neptün zorlu etkisi yaşadığınız gelişmelerde aldanabilir ve aldatılabileceğiniz etkiler altında olacağından etik, dürüst, sabırlı, sorumluluk sahibi, çalışkan olmanız sorunları hafif atlatmanızı sağlayabilir. İşinizde yeni sorumluluklar alabilir statünüz değişebilir, sosyal çevrenizde ve arkadaşlarınız ile ilişkilerinizde ayrılanlar olabilir. Belki de siz yeni bir çevre ve düzene geçeceğiniz yenilikler içinde olabilirsiniz.

11 Haziran Cuma günü Mars Yengeç Burcundan Aslan Burcunda hareket etmeye başlayacak olup, tüm enerjinizi ve motivasyonunuzu kişisel gelişim ve fiziksel değişimlerinize odaklanacağınız bir süreç olabilir. Kişisel gelişiminizde yaşanılan sorunları ve yarım kalan konuları tamamlayabilir. Alamadığınız aksiyonları hayata geçebilirsiniz. Keyifli, mutlu, huzurlu bir hafta geçirmenizi dilerim.

Başak burcu veya yükselen Başak

Sevgili Başak’lar, bu hafta güneş tutulması ile iş ve kariyer alanlarınızda yeni gelişmeler ve değişimler yaşayabilirsiniz.

7 Haziran Pazartesi günü Ay Boğa Burcunda olacak olup, yurtdışı, yabancılar, yüksek öğrenim ve hukuki konulara odaklanacağınız bu alanlardaki maddi konuların gündemde olacağı bir gün yaşayabilirsiniz.

8 Haziran Salı günü Neptün ‘ün Mars ile keyifli açısı olacak olup, sosyal çevreniz ile birlikte keyifli ortaklıklara ve uzun soluklu ilişkilere zemin hazırlayabilecek organizasyonlar içinde olabilirsiniz.

10 Haziran Perşembe günü 19 derece İkizler Burcunda yılın ilk Güneş tutulması olacak olup, iş ve kariyer alanlarınızda yenilikler ve değişimler yaşanabilir. Güneş tutulması temmuz ayının sonuna kadar çok etkili ve bir sonraki güneş tutulmasına kadar etkili olacak. Ancak tutulmada Merkür ve Neptün zorlu etkisi yaşadığınız gelişmelerde aldanabilir ve aldatılabileceğiniz etkiler altında olacağından etik, dürüst, sabırlı, sorumluluk sahibi, çalışkan olmanız sorunları hafif atlatmanızı sağlayabilir. Düşündüğünüz iş teklifleri alabilir, İşinizde terfi edebilir, tamamen başka bir kariyer planı ile ilgili önünüze fırsatlar çıkabilir, Serbest meslek sahipleri işlerini geliştirebilecek yeni girişim ve fırsatlar ile karşılaşabilirler. Kariyerinizde yapmak istediğiniz dönüşümleri ve değişimleri yaşayacağınız süreç içerisinde olabilirsiniz.

11 Haziran Cuma günü Mars Yengeç Burcundan Aslan Burcunda hareket etmeye başlayacak olup, tüm enerjinizi ve motivasyonunuzu iç dünyanıza, huzurunuza, herkesten sakladığınız konulara ve gizli düşmanlarınıza odaklayabilir, yarım kalan çözülmesi gereken iç dünyanızdaki meseleleri çözebileceğiniz enerji ve gücü kendinizde bulabileceğiniz zamanları yaşayabilirsiniz. Keyifli, mutlu, huzurlu bir hafta geçirmenizi dilerim.

Terazi burcu veya yükselen Terazi

Sevgili Terazi’ler, bu hafta güneş tutulması ile yabancılar, yurtdışı, yüksek öğrenim, uluslararası ticaret ve hukuki konularınızda yeni gelişmeler ve değişimler yaşayabilirsiniz.

7 Haziran Pazartesi günü Ay Boğa Burcunda olacak olup, ödemeler ve alacaklar ile ilgili konularınıza odaklanacağınız bir gün yaşayabiliriz. 8 Haziran Salı günü Neptün ‘ün Mars ile keyifli açısı olacak olup, çalışma ortamı, çalışma arkadaşları, günlük işleriniz ve sağlık alanlarınız konusunda güzel haberler alabilirsiniz.

10 Haziran Perşembe günü 19 derece İkizler Burcunda yılın ilk Güneş tutulması olacak olup, yurtdışı, yabancılar, uluslararası ticaret, yüksek öğrenim ve hukuki konularda yenilikler ve değişimler yaşanabilir. Güneş tutulması temmuz ayının sonuna kadar çok etkili ve bir sonraki güneş tutulmasına kadar etkili olacak. Ancak tutulmada Merkür ve Neptün zorlu etkisi yaşadığınız gelişmelerde aldanabilir ve aldatılabileceğiniz etkiler altında olacağından etik, dürüst, sabırlı, sorumluluk sahibi, çalışkan olmanız sorunları hafif atlatmanızı sağlayabilir. Hukuki konularda davanız varsa yeni bir gelişime yaşayabilir. Öğrenci teraziler Yüksek öğrenim hayatlarında yeni kararlar alabilir ve değişimler yaşayabilirler. Yurtdışında yaşama planları olan teraziler bu planları ile ilgili yenilikleri ve girişimleri hayata geçirebilirler.

11 Haziran Cuma günü Mars Yengeç Burcundan Aslan Burcunda hareket etmeye başlayacak olup, tüm enerjinizi ve motivasyonunuzu sosyal çevreniz, arkadaş gruplarınız, sosyal statünüz ve işinizden elde ettiğiniz kazançlarınıza harcayabilirsiniz. Bu alanlarda yarım kalan işlerinizi tamamlayabilir ve istediğiniz aksiyonları alabilirsiniz. Keyifli, mutlu, huzurlu bir hafta geçirmenizi dilerim.

Akrep burcu veya yükselen Akrep

Sevgili Akrep’ler, bu hafta güneş tutulması ile ödemeler ve alacak dengesi ile ilgili alanlarınızda yeni gelişmeler ve değişimler yaşayabilirsiniz.

7 Haziran Pazartesi günü Ay Boğa Burcunda olacak olup, eşiniz ve iş ortaklığınız ile ilgili ilişkilerinize odaklanacağınız bu konularda daha hassas olacağınız bir gün yaşayabilirsiniz.

8 Haziran Salı günü Neptün ‘ün Mars ile keyifli açısı olacak olup, çocuklarınız ve aşk hayatınız ile ilgili beklediğiniz haberleri alabilir keyifli bir gün geçirebilirsiniz.

10 Haziran Perşembe günü 19 derece İkizler Burcunda yılın ilk Güneş tutulması olacak olup, vergiler, ödemeler, borçlar, alacaklar, krediler, finansal yatırımlar, eş ve dışardan elde edilen kaynak ve gelirler, miras, nafaka, Bankalar ile ilgili alanlarınızda yeni gelişmeler, yenilikler ve değişimler yaşanabilir. Güneş tutulması temmuz ayının sonuna kadar çok etkili ve bir sonraki güneş tutulmasına kadar etkili olacak. Ancak tutulmada Merkür ve Neptün’ün zorlu etkisi yaşadığınız gelişmelerde aldanabilir ve aldatılabileceğiniz etkiler altında olacağınızdan etik, dürüst, sabırlı, sorumluluk sahibi, çalışkan olmanız sorunları hafif atlatmanızı sağlayabilir. Uzun süredir beklediğiniz alamadığınız alacaklarınızı tahsil edebileceğiniz imkanlar yaşayabilir, ödemelerinizi ve borçlarınızı kapatabilirsiniz. Belki de istediğiniz yatırım planınız için gerekli finansman kredisini elde edebileceğiniz yeni gelişmeler gündeminize gelebilir, ya da eş gelirinizde artışlar gündeminizde olabilir.

11 Haziran Cuma günü Mars Yengeç Burcundan Aslan Burcunda hareket etmeye başlayacak olup, tüm enerjinizi ve motivasyonunuzu iş ve kariyer alanlarınıza odaklı olacağınız bir süreç yaşayabilirsiniz. Kariyerinizi nasıl büyütebilirsiniz nasıl başarılı olabilirsiniz bu konularda kendinizi göstereceğiniz bir süreç yaşayabilirsiniz. Keyifli, mutlu, huzurlu bir hafta geçirmenizi dilerim.

Yay burcu veya yükselen Yay:

Sevgili Yay’lar, bu hafta güneş tutulması ile eş ve iş ortaklığı alanlarınızda yeni gelişmeler ve değişimler yaşayabilirsiniz.

7 Haziran Pazartesi günü Ay Boğa Burcunda olacak olup, günlük işlerinize ve çalışma ortamınıza ve sağlık konularına odaklanacağınız hassas olacağınız bir gün yaşayabilirsiniz.

8 Haziran Salı günü Neptün ‘ün Mars ile keyifli açısı olacak olup, eviniz ve aileniz ile ilgili ödemeler ve alacaklarınız ile ilgili konularda olumlu haberler alabileceğiniz bir gün olabilir.

10 Haziran Perşembe günü 19 derece İkizler Burcunda yılın ilk Güneş tutulması olacak olup, eşiniz, uzun soluklu ikili ilişkileriniz ve iş ortaklığı ile ilişkilerinizde yeni gelişmeler, yenilikler ve değişimler yaşanabilir. Güneş tutulması temmuz ayının sonuna kadar çok etkili ve bir sonraki güneş tutulmasına kadar etkili olacak. Ancak tutulmada Merkür ve Neptün’ün zorlu etkisi yaşadığınız gelişmelerde aldanabilir ve aldatılabileceğiniz etkiler altında olacağınızdan etik, dürüst, sabırlı, sorumluluk sahibi, çalışkan olmanız sorunları hafif atlatmanızı sağlayabilir. Evlilik ve iş ortağı ile ilişkilerinde sorun olan yaylar ilişkilerinde sorunları çözebilir. Bazı yaylar ilişkilerinde yeni bir sürece taşıyabilirler. Örneğin uzun süredir birlikteliği olan yaylar ilişkilerini bir üst seviyeye taşıyabilirler.

11 Haziran Cuma günü Mars Yengeç Burcundan Aslan Burcunda hareket etmeye başlayacak olup, tüm enerjinizi ve motivasyonunuzu yurtdışı, yabancılar, hukuk ve yüksek öğrenim alanlarına aktarabilirsiniz. Eğitim hayatında olan yaylar yüksek öğrenim hayatı ile ilgili konulara yoğunlaşacağı bir süreç yaşayabilirler. Yurtdışına yerleşmek isteyen yaylar bu konularda çabalarının karşılıklarını alabilecekleri bir süreç yaşayabilirler. Keyifli, mutlu, huzurlu bir hafta geçirmenizi dilerim.

Oğlak burcu veya yükselen Oğlak:

Sevgili Oğlak’lar, bu hafta güneş tutulması ile çalışma hayatı, günlük işleriniz ve sağlık konularınızda yeni gelişmeler ve değişimler yaşayabilirsiniz.

7 Haziran Pazartesi günü Ay Boğa Burcunda olacak olup, çocuklar ve aşk hayatınıza odaklanacağınız bu konularda hassas olacağınız bir gün yaşayabilirsiniz.

8 Haziran Salı günü Neptün ‘ün Mars ile keyifli açısı olacak olup, eşiniz ve iş ortaklığınız ile ilgili yakın çevrenizden destekler alabilirsiniz.

10 Haziran Perşembe günü 19 derece İkizler Burcunda yılın ilk Güneş tutulması olacak olup, günlük işleriniz, çalışma hayatı, çalışma ortamındaki iş arkadaşlarınız ve sağlık konularınızda yeni gelişmeler, yenilikler ve değişimler yaşanabilir. Güneş tutulması temmuz ayının sonuna kadar çok etkili ve bir sonraki güneş tutulmasına kadar etkili olacak. Ancak tutulmada Merkür ve Neptün’ün zorlu etkisi yaşadığınız gelişmelerde aldanabilir ve aldatılabileceğiniz etkiler altında olacağınızdan etik, dürüst, sabırlı, sorumluluk sahibi, çalışkan olmanız sorunları hafif atlatmanızı sağlayabilir. Günlük işlerinizde sorumluluklarınızın artabilir, çalışma ortamınız yenilikler olabilir, çalışma arkadaşlarınız değişebilir. Sağlık konularında da etkili olacağından sağlık konularında şikâyeti ve kontrolleri olan oğlakların düzenli kontrollerini yaptırmaları ve dikkatli olmaları yararlı olacaktır.

11 Haziran Cuma günü Mars Yengeç Burcundan Aslan Burcunda hareket etmeye başlayacak olup, tüm enerjinizi ve motivasyonunuzu vergiler, ödemeler, alacaklar, borçlar, bankalar, krediler, nafaka, eş ve başkalarından elde edilen gelirler alanlarına yoğunlaşacağınız. Bu konularınızı düzene koyabileceğiniz yarım kalmış konularınızı düzene koyacağınız, geliştireceğiniz bir süreç yaşayabilirsiniz. Keyifli, mutlu, huzurlu bir hafta geçirmenizi dilerim. 

Kova burcu veya yükselen Kova:

Sevgili Kova’lar, bu hafta güneş tutulması ile çocuklar ve aşk ilişkileriniz ile ilgili yeni gelişmeler ve değişimler yaşayabilirsiniz.

7 Haziran Pazartesi günü Ay Boğa Burcunda olacak olup, eviniz, aileniz ve yuva alanlarınıza odaklanacağınız hassas olacağınız bir gün yaşayabilirsiniz. 8 Haziran Salı günü Neptün ‘ün Mars ile keyifli açısı olacak olup, çalışma hayatınızda mücadelenizden maddi kazançlar elde edebileceğiniz bir gün yaşayabilirsiniz.

10 Haziran Perşembe günü 19 derece İkizler Burcunda yılın ilk Güneş tutulması olacak olup, çocuklar, aşk hayatınız, mutlu olduğunuz alanlar, hobiler, yaratıcılığınız organizasyonlar gibi alanlarınızda yeni gelişmeler, yenilikler ve değişimler yaşanabilir. Güneş tutulması temmuz ayının sonuna kadar çok etkili ve bir sonraki güneş tutulmasına kadar etkili olacak. Ancak tutulmada Merkür ve Neptün’ün zorlu etkisi yaşadığınız gelişmelerde aldanabilir ve aldatılabileceğiniz etkiler altında olacağınızdan etik, dürüst, sabırlı, sorumluluk sahibi, çalışkan olmanız sorunları hafif atlatmanızı sağlayabilir. Çocuklarınız ile yeni gelişmeler önümüzde LGS sınavları ve üniversite sınavları var. Sınavlar sonucunda çocuklarınız ile ilgili yenilikler değişimler yaşanabilir. Bu süreçte ilişkisi olmayan kova burçları yeni bir ilişkiye başlayabilirler. Hobilerini hayata geçirmek isteyen kovalar hobilerini profesyonel yaşama aktarabilirler.

11 Haziran Cuma günü Mars Yengeç Burcundan Aslan Burcunda hareket etmeye başlayacak olup, tüm enerjinizi ve motivasyonunuzu eş ve iş ortaklıkları konularınıza yoğunlaşacağınız bir süreç yaşayabilirsiniz. Eşiniz ve iş ortaklığınız ile ilişkilerinde sorunları olan kovalar ilişkilerini düzeltmeye ve daha verimli olumlu hale gelmesi için enerjilerini yoğunlaştırabilirler. Keyifli, mutlu, huzurlu bir hafta geçirmenizi dilerim. 

Balık burcu veya yükselen Balık:

Sevgili Balık’lar, bu hafta güneş tutulması ile ev, aile ve yuva alanlarınızda yeni gelişmeler ve değişimler yaşayabilirsiniz.

7 Haziran Pazartesi günü Ay Boğa Burcunda olacak olup, yakın çevreniz ve kardeşleriniz ile ilişkilerinize odaklanacağınız ve hassas olacağınız bir gün yaşayabilirsiniz. 8 Haziran Salı günü Neptün ‘ün Mars ile keyifli açısı olacak olup, ikili ilişkilerinizde ve arkadaşlarınız, çocuklarınızla birlikte keyifli zamanlar yaşayacağınız bir gün olabilir.

10 Haziran Perşembe günü 19 derece İkizler Burcunda yılın ilk Güneş tutulması olacak olup, ev, aile ve yuva alanlarınızda yeni gelişmeler, yenilikler ve değişimler yaşanabilir. Güneş tutulması temmuz ayının sonuna kadar çok etkili ve bir sonraki güneş tutulmasına kadar etkili olacak. Ancak tutulmada Merkür ve Neptün’ün zorlu etkisi yaşadığınız gelişmelerde aldanabilir ve aldatılabileceğiniz etkiler altında olacağınızdan etik, dürüst, sabırlı, sorumluluk sahibi, çalışkan olmanız sorunları hafif atlatmanızı sağlayabilir. Yeni bir ev almayı düşünebilir, evinizdeki eşyaları yenilemek isteyebilir, taşınmak isteyebilir. Aileniz ile ilgili iletişiminizi geliştirme çözümlemek isteyebilirsiniz. Bazı balıklar artık yuva kurmak isteyebilirler.

11 Haziran Cuma günü Mars Yengeç Burcundan Aslan Burcunda hareket etmeye başlayacak olup, tüm enerjinizi ve motivasyonunuzu günlük yaptığınız işlere işlerin detaylarına düzen kurmaya, çalışma hayatınıza, çalışma arkadaşlarınıza ve sağlık konularına yoğunlaşabilirsiniz. Çalışma arkadaşlarınız ile ilişkilerinizde sorun varsa yarım kalmış konular varsa tamamlayabilirsiniz. Keyifli, mutlu, huzurlu bir hafta geçirmenizi dilerim.

Astrolog Gonca Gazioğlu

E-posta: gazioglugonca@gmail.com

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bize mesaj gönderin
Merhaba,
Nasıl yardımcı olabiliriz?