5-11 Temmuz 2021 Haftası Burç Yorumları

Astrolog Gonca Gazioğlu 5-11 Temmuz 2021 Haftasını sizler için yorumladı.

Hafta başı özeti

Merhabalar. Bu hafta 5 Temmuz Pazartesi günü Güneş ile Uranüs arasında güzel açı olacak, ancak aynı gün Venüs ile Uranüs ve Satürn arasında zorlu açılar da mevcut.

5 Temmuz Pazartesi günü kendimizi özgür hissedebileceğimiz, toplumsal konulara odaklanacağımız, sosyalleşeceğimiz ve sürpriz güzel gelişmeleri yaşayabileceğimiz bir süreç olacak. Ancak ikili ilişkilerimizde ve parasal konularda zorlanmalar, engeller, mücadelelerin boşa çıkması, sorumlulukların yapılmaması nedeni ile sıkıntılar ve erginlikler yaşanması gündemde olabilir.

6 Temmuz Salı günü Merkür ile Neptün arasında zorlu olacak olup, bu hafta düşüncelerimizde yanılabilir, kandırılabiliriz. Alacağımız kararlarda yanılabiliriz. Dikkatli olunmasında yarar var.

10 Temmuz Cumartesi günü Yengeç burcunda Yeniay gerçekleşecek olup, 10 gün boyunca etkili olacaktır. Evimiz, ailemiz, yuvamız, sınırlarımız, vatanımız, geçmiş konular, besleme, yedirme, koruma temalarını içeren konularımızda yeni başlangıçlar ve gelişmeler gündemimizde olabilir. Ülkemiz açısından halkın milletin sağlığını, kendi varlığını koyduğu alanlarda evini yuvasını aileyi ilgilendiren temalarda yeni başlangıçlar değişimler yaşanabilir bu gelişmeler yönetimsel açıdan zorlanılsa da yapıcı olması gereken gelişmeler gündemimizde olabilir.

11 Temmuz Pazar günü Merkür Yengeç burcunda hareket etmeye başlayacak olup, aile ve yuva alanlarını düşünmeye bu alanlarda kararlar alacağımız bir sürece yaşayabiliriz.

Her burç için olası etkileri yükselen burcunuza ve güneş burcunuza göre okuyabilirsiniz.

Koç Burcu veya Yükselen Koç

Sevgili Koç’lar, bu hafta yeniay ile eviniz, yuvanız ve aile ile ilgili konularınızda yeni başlangıçlar ve değişimler gündeminizde olabilir.

5 Temmuz Pazartesi günü Güneş ile Uranüs arasında güzel açı olacak olup, ancak Venüs’ün Satürn ve Uranüs ile zorlu açısı da aynı gün etkili olacak, bu etkiler sizi parasal konularda daha özgür olmak isteyeceğiniz ancak harcamalar ve engeller ile karşılaşabileceğiniz bir hafta yaşayabilirsiniz. Özellikle arkadaşlarınız ile yapacağınız sosyal organizasyonlar buluşmalarda gerginlikler, kazalar maddi anlamda da beklenmedik sorunlar yaşanabilir. Aynı şekilde aşk hayatınız ve çocuklar ile ilişkilerinizde maddi sorunlar ve organizasyonel sorunlar yaşayabilirsiniz.

6 Temmuz Salı günü Merkür ile Neptün arasında zorlu açı olacak olup, seyahatlerinizde, yakın çevre ve kardeşleriniz ile ilgili ilişkilerinizde yanılabilir, yanlış anlaşılmalar içinde kalabilir, kandırılabilirsiniz. Dikkatli olunmasında yarar var.

10 Temmuz Cumartesi günü Yengeç burcunda yeniay gerçekleşecek olup, sizin ev, aile ve yuva alanlarınızda etkili olacak olup, evinizi ile ilgili yeni bir başlangıç yenilik yapabilirsiniz. Aileniz ile ilgili yeni bir gelişme yaşayabilir yeni bir aile kurabilir, taşınabilir, aile ile ilişkilerinizde yeni bir sürece değişime başlayabilirsiniz.

11 Temmuz Pazar günü Merkür’ün yengeç burcuna geçmesi ile aile ilişkilerinizi, evinizi ve geçmiş konuları düşüneceğiniz bir süreç yaşayabilirsiniz. Keyifli mutlu haftalar dilerim.

Boğa Burcu veya yükselen Boğa

Sevgili Boğalar, yeniay ile yakın çevreniz ve kardeşleriniz ile ilişkilerinizde yeni başlangıçlar ve değişimler gündeminizde olabilir.

5 Temmuz Pazartesi günü Güneş ile Uranüs arasında güzel açı olacak olup, ancak Venüs’ün Satürn ve Uranüs ile zorlu açısı da aynı gün etkili olacak, bu etkiler aile ve eviniz ile ilgili konulardaki mücadelelerinizin sonuçsuz kalabilir, iş ve kariyerinizde eviniz ile ilgili sorunlar nedeni ile verimliliğiniz düşebilir işinizdeki sorumlulukları almakta sorunlar yaşayabilirsiniz. Yine bu durum sizin işiniz ile ilgili sorunlar yaşamanıza neden olabilir. Bu süreçte kendinizi özgürce ifade etmek isteyeceğiniz bir hafta yaşayabilirsiniz. Ancak kendi gücünüzü ve iradenizi ortaya koyarken sürpriz ve beklenmedik gelişmeler yaşanabilir. Bu süreci yönetirken dikkatli ve sakin olunmasında yarar var.

6 Temmuz Salı günü Merkür ile Neptün arasında zorlu açı olacak olup, parasal konularda sosyal çevre ve arkadaş gruplarınız tarafından yanılabilir, yanlış anlaşılmalar ve kandırılmalar yaşayabilirsiniz. Bu nedenle maddi kayıplar yaşanabilir. Parasal konularda karar alırken sözleşme imzalarken çok dikkatli olunmasında yarar var.

10 Temmuz Cumartesi günü Yengeç burcunda yeniay gerçekleşecek olup, sizin seyahatleriniz, yakın çevreniz ve kardeşleriniz ile ilgili alanlarınızda yeni başlangıçlar ve değişimler yaşayabilirsiniz. İstediğiniz tatile bu yeniay ile çıkabilir. Kardeşleriniz ile ilişkilerinizde yeni bir süreç gündeme gelebilir. Kardeşiniz taşınabilir, iş değiştirebilir yakın çevreniz ile ilgili yenililer ve yeni başlangıçlar gündeminizde olabilir.

11 Temmuz Pazar günü Merkür Yengeç burcunda hareket etmeye başlayacak olup, yakın çevreniz ve kardeşleriniz ile ilişkilerinizi ev yuva konular etkili olabilir bu konularda kararlar alabileceğiniz bir süreç yaşayabilirsiniz. Keyifli mutlu haftalar dilerim.

İkizler Burcu veya yükselen İkizler

Sevgili İkizler, bu hafta yeniay ile maddi ve parasal konularınızda yeni başlangıçlar ve değişimler gündeminizde olabilir.

5 Temmuz Pazartesi günü Güneş ile Uranüs arasında güzel açı olacak olup, ancak Venüs’ün Satürn ve Uranüs ile zorlu açısı da aynı gün etkili olacak. Bu etkiler iç dünyanızda daha özgür olmayı isteyeceğiniz ancak yakın çevreniz, kardeşleriniz ve seyahat alanlarınızdaki mücadeleleriniz ilişkilerinizde yabancılar, yurtdışı uzak akrabalar akademik konular ile hukuki konulardan kaynaklı engeller ve baskılar ile karşılaşabilirsiniz. Engeller baskılar hiç beklemediğiniz sürpriz gelişmelerden kaynaklanabilir.

6 Temmuz Salı günü Merkür ile Neptün arasında zorlu açı olacak olup, iş ve kariyer konularında yanlış anlaşılmalar ve kandırılmalar söz konusu olabilir. Her türlü anlaşma sözleşme ve maillerinize dikkat etmeniz yararlı olacaktır.

10 Temmuz Cumartesi günü Yengeç burcunda yeniay gerçekleşecek olup, sizin parayı kazandığınız alanlarınız, maddi yatırımlarınız ile ilgili konularınızda yeni başlangıç ve değişimler gündeminizde olabilir, yeni bir yatırım kararı alabilirsiniz. Yeni bir kazanç kapısı fırsatı ve girişimi ile karşılaşabilirsiniz.

11 Temmuz Pazar günü Merkür Yengeç burcunda hareket etmeye başlayacak olup, maddi açıdan evinizi ve aile ilişkilerinize odaklı kararlar ve düşünceler içinde olacağınız bir süreç yaşayabilirsiniz. Keyifli mutlu haftalar dilerim.

Yengeç Burcu veya yükselen Yengeç

Sevgili Yengeç’ler, bu hafta yeniay ile kendinizi ifade ettiğiniz ve fiziksel görünümünüz ile ilgili konularda yeni başlangıçlar ve değişimler gündeminizde olabilir.

5 Temmuz Pazartesi günü Güneş ile Uranüs arasında güzel açı olacak olup, ancak Venüs’ün Satürn ve Uranüs ile zorlu açısı da aynı gün etkili olacak, bu etkiler bütçenizi dengelemenizde sorunlar yaşayabilirsiniz. Ani beklemediğiniz sosyal organizasyonlar nedeni ile maddi zorluklar yaşanabilir. Parasal konulardaki çabalarınız sonuçsuz kalabilir, engeller ve zorluklar ile karşılaşabilirsiniz. Borçlarınızı tahsil etmekte zorluklar yaşayabilirsiniz. Maddi sorumluluklarınızı ertelememeniz vergi ve kredi ödemeleri vb. sorun yaşanmaması adına faydalı olacaktır.

6 Temmuz Salı günü Merkür ile Neptün arasında zorlu açı olacak olup, hukuki, akademik, yurtdışı ile ilgili konularda kendinizi kandırabilir maniple edebilir yabancılar tarafından kandırılabileceğiniz bir süreç yaşayabilirsiniz. Dikkatli olunmasında yarar var.

10 Temmuz Cumartesi günü Yengeç burcunda yeniay gerçekleşecek olup, sizin kendinizi ifade ettiğiniz konular ifade şekliniz başkaları tarafından nasıl algılandığınız fiziksel görünüm ve enerjiniz ile ilgili konularda yenilikler ve değişimler gündeminizde olabilir. Saçınızı değiştirebilir, diyete başlayabilirsiniz. Belki de çok istediğiniz bir konu için kendi iradenizi ve yeteneğinizi koyabileceğiniz değişim ve başlangıcı yapabilirsiniz.

11 Temmuz Pazar günü Merkür Yengeç burcunda hareket etmeye başlayacak olup, evinizde yuvanızda aile ilişkilerinizde de kendi isteklerinize odaklanacağınız bir süreç yaşayabilirsiniz. Keyifli mutlu haftalar dilerim.

Aslan Burcu veya yükselen Aslan

Sevgili Aslan’lar, bu hafta yeniay ile bilinç altınız, gizlediğiniz konular ve gizli düşmanlar ile ilgili konularınızda yeni başlangıçlar ve değişimler gündeminizde olabilir.

5 Temmuz Pazartesi günü Güneş ile Uranüs arasında güzel açı olacak olup, ancak Venüs’ün Satürn ve Uranüs ile zorlu açısı da aynı gün etkili olacak. Bu etkiler ikili ilişkileriniz ortaklık ilişkileriniz, eşiniz ile ilgili ilişkilerinizde kendi istekleriniz konusunda yapacağınız tüm çabalarınızda gerginlikler sorunlar ve engeller ile karşılaşabilirsiniz. Bu sorunlar iş ve kariyer alanlarınızda ani benlenmedik sürpriz gelişmeler ile yaşanabilir. Dikkatli sakin olunması yararlı olacaktır. Kişisel ego ve isteklerinizi bu hafta dengelemeniz sorunların yaşanmaması adına daha uygun olabilir.

6 Temmuz Salı günü Merkür ile Neptün arasında zorlu açı olacak olup, sosyal çevre ve arkadaş gruplarınız, yatırım ve başkalarından elde ettiğiniz kazançlar ödeme ve borçlar ile ilgili konularınızda sizi yanıltabilir, kandırılabilirsiniz. Dikkatli olunmasında yarar var.

10 Temmuz Cumartesi günü Yengeç burcunda yeniay gerçekleşecek olup, sizin herkesten sakladığınız kişisel konularınız ile ilgili yeni başlangıç ve gelişmeler gündeminizde olabilir. Bu bilinç altınızda yeni bir farkındalık sağlamanıza neden olabilir. Aynı zamanda gizli düşmanlarınız var ise bunlar ile yüzleşebilir ve yeni bir sürece başlayabilirsiniz.

11 Temmuz Pazar günü Merkür Yengeç burcunda hareket etmeye başlayacak olup, eviniz, yuvanız ve aileniz ile ilgili konularda kararlar alabilir, bu aldığınız kararları kendinize saklayıp gizlediğiniz bir süreç yaşayabilirsiniz. Keyifli mutlu haftalar dilerim.

Başak Burcu veya yükselen Başak

Sevgili Başak’lar, bu hafta yeniay ile sosyal çevreniz, arkadaş gruplarınız ve sosyal statünüz ile ilgili konularınızda yeni başlangıçlar ve değişimler gündeminizde olabilir.

5 Temmuz Pazartesi günü Güneş ile Uranüs arasında güzel açı olacak olup, ancak Venüs’ün Satürn ve Uranüs ile zorlu açısı da aynı gün etkili olacak. Bu etkiler huzurunuz için bilinçaltınızda olmasını istediğiniz tüm istekleriniz adına yapmış olduğunuz mücadelelerinizde günlük işler, çalışma hayatı ve sağlık konularında ihmalkârlık ve sorumlulukları yerine getirmemeniz sizi zorlayabilir. Akademik eğitim, yurt dışı, yabancılar ve hukuki konular kaynaklı sürpriz gelişmeler sizin keyfinizi kaçırabilir. Sakin, dikkatli olunması ve sorumluluklardan kaçmamak daha yararlı olacaktır.

6 Temmuz Salı günü Merkür ile Neptün arasında zorlu açı olacak olup, iş ve kariyer alanlarınızda iş ortaklıklarınız ve eşiniz kaynaklı yanlış anlaşılmalar ve aldanmalar kandırılmalar yaşanabilir. Sözleşmeler ve yeni anlaşmalara karşı dikkatli olunmasında yarar var.

10 Temmuz Cumartesi günü Yengeç burcunda yeniay gerçekleşecek olup, sosyal çevreniz, sosyal gruplar ve sosyal statünüz, işten gelen getiriler ile ilgili yeni değişimler ve yeni başlangıçlar gündeminizde olabilir. Sosyal çevrenizde yen bir ilişki yaşayabilir, toplumda o kişinin nişanlısı, eşi olabilirsiniz. Belki de kariyerinizde yeni bir bölüm mevki ve sorumluluk alabilir sosyal çevrenizde bu şekilde anılabilirsiniz.

11 Temmuz Pazar günü Merkür Yengeç burcunda hareket etmeye başlayacak olup, aile ilişkileri eviniz ve yuvanız ile ilgili konulara odaklanacağınız bu konularda alacağınız kararları sosyal çevre ve arkadaş grupları ile paylaşacağınız bir süreç yaşayabilirsiniz. Keyifli mutlu haftalar dilerim. 

Terazi Burcu veya yükselen Terazi

Sevgili Terazi’ler, bu hafta yeniay ile iş ve kariyer alanlarınızda yeni başlangıçlar ve değişimler gündeminizde olabilir.

5 Temmuz Pazartesi günü Güneş ile Uranüs arasında güzel açı olacak olup, ancak Venüs’ün Satürn ve Uranüs ile zorlu açısı da aynı gün etkili olacak. Bu etkiler toplumsal anlamda kendinizi ortaya koyduğunuz mevki ve statü anlamında tüm çabalarınız aşk hayatınız ve çocuklarınız ile ilgili sorumluluklarınız nedeni ile sonuçsuz kalabilir. Ani sürpriz alacaklarınız ve borçlarınız ile ilgili yaşadığınız konular sizi zor durumda bırakabilir. Dikkatli olunmasında yarar var.

6 Temmuz Salı günü Merkür ile Neptün arasında zorlu açı olacak olup, çalışma hayatınız, günlük yaptığınız işlerde ve sağlık konularında yabancılar ve hukuksal konular nedeni ile yanılabilir, aldanabilir veya yanlış anlaşılabilirsiniz. Sağlık ile ilgili konularınızda gerekli kontrolleri yaptırmanız rahatsızlığınız devam ediyorsa ihmal etmemeli birden fazla hekime görünerek yanılgılarınızı, yanlış anlaşılmaları aza indirmek daha yararlı olabilir.

10 Temmuz Cumartesi günü Yengeç burcunda yeniay gerçekleşecek olup, iş ve kariyer alanlarınızda etkili olacak yeni bir kariyer planı isteyenler yeni bir iş teklifi alabilirler, başvuruları olanlar kabul alabilirler. Belki de mevcut iş yerinizde terfi edebilir ya da bölümünüz değişebilirsiniz.

11 Temmuz Pazar günü Merkür Yengeç burcunda hareket etmeye başlayacak olup, kariyerde yaşayacağınız değişimlerde evinize ve ailenize odaklanacağınız süreçleri yaşayabilirsiniz. Keyifli mutlu haftalar dilerim. 

Akrep Burcu veya yükselen Akrep

Sevgili Akrep’ler, bu hafta yeniay ile yurtdışı, akademik hayat ve hukuki konular ile ilgili yeni başlangıçlar ve değişimler gündeminizde olabilir.

5 Temmuz Pazartesi günü Güneş ile Uranüs arasında güzel açı olacak olup, ancak Venüs’ün Satürn ve Uranüs ile zorlu açısı da aynı gün etkili olacak, bu etkiler işiniz ve kariyeriniz ile ilgili mücadelelerinizde aile ve yuvanız ile ilgili sorumluluklarınız kaynaklı, aynı zamanda eşiniz, iş ortağınız kaynaklı sürpriz gelişmeler sizi zorlayabilir. Dikkatli olunmasında yarar var.

6 Temmuz Salı günü Merkür ile Neptün arasında zorlu açı olacak olup, çocuklarınız ve aşk hayatınız nedeni ile bütçeniz ile ilgili ödemeler ve alacaklarınız ile ilgili yanlış anlaşılmalar kandırılmalar yaşayabilirsiniz. Dikkatli olunmasında yarar var.

10 Temmuz Cumartesi günü Yengeç Burcunda yeniay gerçekleşecek olup, yurtdışı seyahati, yabancılar, akademik hayat, inandığınız konularınız ve hukuki konularınızda yeni başlangıçlar ve değişimler gündeminizde olabilir. Bu hafta sonuna doğru ertelediğiniz yurtdışı seyahatine çıkabilir, Uzaktaki akrabalardan haberler alabilir. Akademik eğitim kararı alabilir. Davası olanlar hukuki davaları ile ilgili yeni gelişmeler yaşayabilirler.

11 Temmuz Pazar günü Merkür Yengeç burcunda hareket etmeye başlayacak olup, bazı Akreplerin evi ile ilgili hukuki konuları gündeme gelebilir, evden akademik eğitime başlayabilirler. Bazı akrepler ise yurtdışına yerleşme planları içinde olacağı bir süreç yaşayabilirler. Keyifli mutlu haftalar dilerim.

Yay Burcu veya yükselen Yay

Sevgili Yay’lar, bu hafta yeniay ile ödemeler, alacaklar, başkalarından elde edilen gelirleriniz ile ilgili yeni başlangıçlar ve değişimler gündeminizde olabilir.

5 Temmuz Pazartesi günü Güneş ile Uranüs arasında güzel açı olacak olup, ancak Venüs’ün Satürn ve Uranüs ile zorlu açısı da aynı gün etkili olacak. Bu etkiler yurtdışı, akademik eğitim, inançlar ve hukuki konularda mücadelelerinizde yakın çevreniz ve kardeşleriniz ile ilgili sorumluluklarınız ve çalışma hayatı, sağlık konularınızda ani gelişmeler nedeni ile sorunlar engeller yaşamanıza neden olabilir. Dikkatli olunmasında yarar var.

6 Temmuz Salı günü Merkür ile Neptün arasında zorlu açı olacak olup, eşiniz ve iş ortaklığınız ile ilgili düşüncelerinizde ev, aile ile ilişkilerinizde yanlış anlaşılmalar kandırılmalar yanılgılar yaşayabilirsiniz. Dikkatli olunmasında yarar var.

10 Temmuz Cumartesi günü Yengeç Burcunda yeniay gerçekleşecek olup, bankalar, krediler, vergiler, ödemeler, alacaklar, yatırımlar, eş ve başkalarından elde edilen gelirler alanlarınızda yeni başlangıçlar ve değişimler gündeme gelebilir. Eşinizin geliri artabilir, yatırımlarınızdan kazançlar elde edebilirsiniz. Yeni bir yatırım kararı alabilir, borçlanabilir, alamadığınız alacağınızı tahsil edebilirsiniz.

11 Temmuz Pazar günü Merkür Yengeç burcunda hareket etmeye başlayacak olup, bazı yaylar evleri için yeni yatırım kararı alabilir evlerini yenilemeyi düşünebilirler. Keyifli mutlu haftalar dilerim.

Oğlak Burcu veya yükselen Oğlak

Sevgili Oğlak’lar, bu hafta yeniay ile eşiniz ve iş ortağınız ile ilgili konularınızda yeni başlangıçlar ve değişimler gündeminizde olabilir.

5 Temmuz Pazartesi günü Güneş ile Uranüs arasında güzel açı olacak olup, ancak Venüs’ün Satürn ve Uranüs ile zorlu açısı da aynı gün etkili olacak. Bütçenizi dengelemeye çalışırken özellikle ödemeler ve borçlar, yatırımlar ile ilgili konularınızda yapmış olduğunuz mücadelelerinizde ani beklenmeyen, çocuklarınız ve aşk hayatınız ile ilgili gelişmeler nedeni ile maddi sorunlar, engeller yaşayabilirsiniz. Dikkatli olunmasında yarar var.

6 Temmuz Salı günü Merkür ile Neptün arasında zorlu açı olacak olup, çalışma hayatınızda, günlük işlerinizde ve sağlığınız ile ilgili konularınızda yakın çevreniz ve kardeşleriniz tarafından yanılabilir, aldanabilir, kandırılabilirsiniz. Dikkatli olunmasında yarar var.

10 Temmuz Cumartesi günü Yengeç burcunda yeniay gerçekleşecek olup, eşiniz ve iş ortağınız ile ilişkilerinizde yeni başlangıçlar ve gelişmeler yaşanabilir. Evli olan oğlaklar ilişkilerini farklı bir seviyeye taşıyabilir çocuk sahibi olmaya karar verebilir. İş ortaklığı olan oğlaklar yeni bir ortaklık kararı alabilirler.

11 Temmuz Pazar günü Merkür Yengeç burcunda hareket etmeye başlayacak olup, eşi ile ilgili ve aile ile ilgili konulara odaklanabilir. Evini eşi için değiştirebilir. Bazı oğlaklar belki de ailesinden biri ile iş ortaklığı düşünebilirler. Keyifli mutlu haftalar dilerim.

Kova Burcu veya yükselen Kova

Sevgili Kova’lar, bu hafta yeniay ile günlük işleriniz, çalışma hayatı ve sağlık konularınızda yeni başlangıçlar ve değişimler gündeminizde olabilir.

5 Temmuz Pazartesi günü Güneş ile Uranüs arasında güzel açı olacak olup, ancak Venüs’ün Satürn ve Uranüs ile zorlu açısı da aynı gün etkili olacak, ikili ilişkilerinizde kendi istekleriniz ile ilgili mücadelelerinizde eşiniz ve iş ortağınız ile ilgili sorumluluklarınız nedeni ile zorlanabilir. Sürpriz ailevi ve ev kaynaklı gelişmeler nedeni ile engeller, zorlanmalar yaşayabilirsiniz. İletişimlerinizde gergin olabileceğiniz için sakin olunmasında yarar var.

6 Temmuz Salı günü Merkür ile Neptün arasında zorlu açı olacak olup, aşk hayatınız ve çocuklar ile ilgili konularınızda kendinizi yanıltabilir, yanlış anlaşılmalar yaşayabilir, belki de kendinizi kandırılabilirsiniz. Dikkatli olunmasında yarar var.

10 Temmuz Cumartesi günü Yengeç burcunda yeniay gerçekleşecek olup, sizin çalışma hayatınız, günlük işleriniz ve sağlık konularınızda yeni başlangıç ve değişimler yaşayacağınız bir süreç olabilir. Çalışma ortamınız değişebilir. Çalışma arkadaşlarınız değişebilir. Bazı kovalar sağlıklarınız ihmal etmiş olabilirler bu hafta sonu sağlık kontrollerini yapmaları ihmal etmemeleri yararlı olacaktır. Hastalığı olan kovalar hastalıkları ile ilgili güzel gelişmeler yeni tedaviler ile karşılaşabilirler.

11 Temmuz Pazar günü Merkür Yengeç burcunda hareket etmeye başlayacak olup, bazı kovalar çalışma hayatını ev ve ailesini düşünerek düzenlemek isteyebilir. Çalışma hayatında ailelerinin düşüncelerini dikkate alarak karar verebilirler. Keyifli mutlu haftalar dilerim.

Balık Burcu veya yükselen Balık

Sevgili Balıklar, bu hafta yeniay ile çocuklar ve aşk hayatınız ile ilgili konularınızda yeni başlangıçlar ve değişimler gündeminizde olabilir.

5 Temmuz Pazartesi günü Güneş ile Uranüs arasında güzel açı olacak olup, ancak Venüs’ün Satürn ve Uranüs ile zorlu açısı da aynı gün etkili olacak, çalışma hayatınızda, günlük işlerinizde ve sağlık konularınızda yapmış olduğunuz mücadelelerde kendi mutluluğunuzu geride bırakmanız ve yakın çevreniz kaynaklı ani sürpriz gelişmeler neden ile sorunlar ve engeller ile karşılaşabilirsiniz.

6 Temmuz Salı günü Merkür ile Neptün arasında zorlu açı olacak olup, kişisel istekleriniz konularında aileniz tarafından yanlış anlaşılabilir, aldanabilir, kandırılabilirsiniz. Dikkatli olunmasında yarar var.

10 Temmuz Cumartesi günü Yengeç burcunda yeniay gerçekleşecek olup, sizin çocuklarınız ve aşk hayatınız ile ilgili konularınızda yeni başlangıç ve değişimleri gündeminize getirebilir. Sevgilisi olmayan Balıklar bu hafta yeni bir aşka yelken açabilir. Sevgilisi olanlar ilişkilerinde derinleşebilir. Çocukları olan balıklar çocukları üniversite sınavını kazanabilir, eğitim hayatlarında yeni bir başlangıç yapabilirler.

11 Temmuz Pazar günü Merkür Yengeç Burcunda hareket etmeye başlayacak olup, bazı balıklar hobilerini, mutlu oldukları uğraşıları evlerini taşımak isteyebilir. Evlerini kendilerini mutlu hissettikleri şekilde yenilemek isteyebilir. Belki de evlerini taşıma kararı alabilir. Ya da aile ilişkilerini tekrar gözden geçirmek isteyebilirler.  Keyifli, mutlu haftalar dilerim.

Astrolog Gonca Gazioğlu

E-posta: gazioglugonca@gmail.com

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bize mesaj gönderin
Merhaba,
Nasıl yardımcı olabiliriz?