5-11 Nisan 2021 Haftası burç yorumları

Astrolog Gonca Gazioğlu 5-11 Nisan 2021 Haftasını sizler için yorumluyor.

Hafta başı özeti

Merhabalar, Bu hafta 5 Nisan 2021 Pazartesi günü Ay oğlak burcunda hareket ediyor olacak olup, iş ve kariyer konuları, sorumluluklarımız, iş dünyasına ve parasal konulara odaklanacağımız bir süreç içinde olacağız.

6 Nisan Salı günü Venüs ile Mars arasında güzel bir açı gerçekleşecek olup, kadın erkek arasındaki ikili ilişkilerde doğru hamlelerin yapabilir ve ilişkilerde olumlu çözümler ve aksiyonlar alınabilir. Aynı zamanda parasal konularda doğru kararlar ile parasal mücadelelerde olumlu gelişmeler yaşanabilir.

9 Nisan Cuma günü Mars ile Neptün arasında zorlu açı gerçekleşecek olup, davranışlarımızda düşüncelerimizde hayal kırıklıkları gündeme gelebilir. Kişisel enerjileri  yansıtmakta zorluklar yaşanabilir. Sağlık konularında mevcut rahatsızlığı olanların tedavilerinde yanlış tedaviler ile karşılaşmaları söz konusu olabilir. Aynı zamanda her konuda motivasyon eksikliği içinde olunacağı bir süreç yaşanabilir. Bunun ile birlikte gerçekleşen olaylarda yanlış anlaşılmalar ve dolandırılmalar söz konusu olabilir. Hafta sonu

10 Nisan Cumartesi günü Venüs ile Jüpiter arasında güzel açı gerçekleşecek olup, ikili ilişkiler, aşk ilişkileri ve parasal konularda bolluk bereket ve şanslı fırsatları sağlayabilir. Sevdikleriniz ile birlikte keyifli ve mutlu zamanlar yaşayabilirsiniz. Aynı zamanda beklediğiniz parasal imkan ve fırsatlara kavuşabilirsiniz. Keyifli, mutlu, huzurlu bir hafta geçirmenizi  dilerim.

Her burç için olası etkileri yükselen burcunuza ve güneş burcunuza göre okuyabilirsiniz.

Koç burcu veya Yükselen Koç:

Sevgili Koç’lar, bu hafta bilinçaltınız ve gizli düşmanlarınız tarafından aldanabilir ve aldatılabilirsiniz. Dikkatli olunmasında yarar var.

5 Nisan 2021 Pazartesi günü Ay oğlak burcunda olacak olup, iş ve kariyer konularınıza odaklanacağınız yarım kalan işleri ve sorumluluklarınızı tamamlayacağınız bir gün yaşayabilirsiniz.

6 Nisan Salı günü Venüs ile Mars’ın keyifli açısı ile yakın çevrenizde parlayacağınız kazançlar sağlayacağınız özellikle ilişkisi olmayan koçlar yakın çevrelerinden biri ile yeni bir ilişkiye başlayabilir. İlişkisi olan koç burçlarının aşk ilişkilerinde keyifli zamanlar geçirebilirler. Aynı zamanda yakın çevreleri ve kardeşlerinden kendilerini ortaya çıkarabilecekleri girişimler için parasal destek ve kazançlar elde edebilirler. Fiziksel görünümleri ile ilgili değişiklik isteyen koçlar bu açı ile istedikleri değişiklikleri yapabilirler.

9 Nisan Cuma günü Mars ile Neptün arasında zorlu açı ile iç dünyanızda ve bilinçaltınızda yaşananları ve olayları gerçekçi değerlendirmeyebilir ve kendinizi aldatabilirsiniz. Aynı zamanda gizli düşmanlarınız tarafından aldatılabileceğiniz olaylar yaşayabilirsiniz. Dikkatli olunmasında yarar var.

10 Nisan Cumartesi günü  Venüs ile Jüpiter arasında keyifli açı gerçekleşecek olup, İkili ilişkiler ve parasal anlamda şansın, bereketin ve hayalini kurduğunuz fırsatları yakalayacağınız güzel gelişmeler yaşayabilirsiniz. Özellikle sosyal çevreniz ve arkadaş gruplarının desteği ile kendinizi ortaya koyacağınız fırsatları ve parasal kazançları elde edebileceğiniz güzel bir hafta sonu yaşayabilirsiniz. Bu açı ile kişisel anlamda sosyal statünüz ile ilgili beklediğiniz güzel haberleri alabilirsiniz. Beklenilen kariyerdeki terfii alabilir. Belki de ilişkinizin statüsünü bir üst seviyeye taşıyabilir, nişanlanma kararı alabilirsiniz.  Keyifli, mutlu, huzurlu bir hafta geçirmenizi  dilerim.

Boğa burcu veya yükselen Boğa:

Sevgili Boğalar, bu hafta sosyal çevre ve arkadaş gruplarınız tarafından aldanabilir ve aldatılabilirsiniz. Dikkatli olunmasında yarar var.

5 Nisan 2021 Pazartesi günü Ay oğlak burcunda olacak olup, yüksek öğrenim yapan boğa burçları öğrenim hayatındaki sorumluluklarına odaklanabilir, uluslararası ticaret ile uğraşan boğalar bu alanlardaki yarım kalan işlerine sorumluluklarını tamamlayacakları bir gün yaşayabilirler.

6 Nisan Salı günü Venüs ile Mars’ın keyifli açısı ile herkesten gizlediğiniz bir aşk ilişkisi içine girebilir. Belki de hiç ummadığınız bir kişiye aşık olabileceğiniz olaylar yaşayabilirsiniz. Aynı zamanda parasal anlamda kimseye anlatmadığınız yatırımlardan kazançlar elde edebilir. Belki de maddi anlamda gelirinizde artış, prim ve zam alabilirsiniz.

9 Nisan Cuma günü Mars ile Neptün arasında zorlu açı ile sosyal çevreniz ve arkadaş gruplarınızın parasal konularda sizi yanlış yönlendirmeleri ve aldatma durumları ile karşılaşabilirsiniz. Beklemediğiniz kadar çok sosyal çevrenize harcama yapabilir ve maddi kayıplar yaşayabilirsiniz. Dikkatli olunmasında yarar var.

10 Nisan Cumartesi günü  Venüs ile Jüpiter arasında keyifli açı gerçekleşecek olup, parasal konularda, iş ve kariyer alanlarınızda beklediğiniz iş teklifleri, terfi fırsatları, maddi kazanç fırsatları, hep hayalini kurduğunuz işi yapma fırsatını yakalayabilir, maddi ve kariyer anlamında bolluk, bereket ve şans fırsatını yakalayacağınız keyifli bir hafta sonu yaşayabilirsiniz. Keyifli, mutlu, huzurlu bir hafta geçirmenizi  dilerim.

İkizler burcu veya yükselen İkizler:

Sevgili İkizler, bu hafta iş ve kariyer alanlarınızda mücadelenizde aldanabilir ve aldatılabilirsiniz. Dikkatli olunmasında yarar var.

5 Nisan 2021 Pazartesi günü Ay oğlak burcunda olacak olup, sizin ödemeler ve alacaklar ile ilgili konularınızda ertelediğiniz işleri tamamlayacağınız sorumluluklarınızı yerine getireceğiniz bir gün yaşayabilirsiniz.

6 Nisan Salı günü Venüs ile Mars’ın keyifli açısı ile sosyal çevreniz ve arkadaş gruplarınız içinden yeni bir aşk ilişkisine başlayabilir. Sosyal çevreniz desteği ile maddi getiriler elde edebilir. Belki de sosyal çevreniz ve arkadaşlarınızın desteği ile düşündüğünüz girişimi başlangıcı yapacak cesareti elde edebilir. Kişisel gelişiminiz ve fiziksel  görünümünüz ile ilgili değişimlere karar verebilirsiniz.

9 Nisan Cuma günü Mars ile Neptün arasında zorlu açı olacak olup, bu açı ile iş ve kariyer alanlarınızda mücadelelerinizin sonuçsuz kalması, yanlış anlaşılmalar yaşayabilirsiniz. Aynı zamanda iş ve kariyer alanlarınızda aldanabileceğiniz ve aldatılabileceğiniz durumlar ile karşılaşabilirsiniz. Ticaret ile uğraşan ikizler burçları yeni iş ilişkisinde olan müşterilerine bu hafta daha özen ve temkinli yaklaşmaları uygun olacaktır. Riske girilmemesi ve dikkatli olunmasında yarar var.

10 Nisan Cumartesi günü Venüs ile Jüpiter arasında keyifli açı gerçekleşecek olup, yurtdışından haber bekleyen, hukuki konularda davaları olanlar bekledikleri güzel haberleri alabilir, bu alanlarda kazançlar ve fırsatlar elde edebilecekleri bereketli şanslı bir hafta sonu  yaşayabilirler. Keyifli, mutlu, huzurlu bir hafta geçirmenizi  dilerim.

Yengeç burcu veya yükselen Yengeç:

Sevgili Yengeç’ler, bu hafta yurtdışı, yüksek öğrenim, yabancılar ve hukuki konular ile ilgili yanlış anlaşılmalar ve aldatılmalar yaşayabilirsiniz. Dikkatli olunmasında yarar var.

5 Nisan 2021 Pazartesi günü Ay oğlak burcunda olacak olup, sizin eşiniz ve iş ortağınız ile ilgili ilişkilerinizde sorumluluklarınıza odaklanacağınız yarım kalan işlerinizi tamamlayacağınız bir gün yaşayabilirsiniz.

6 Nisan Salı günü Venüs ile Mars’ın keyifli açısı ile iş ve kariyer alanlarınızda huzurunuzun artacağı, çabalarınızın karşılığını alabilir ve maddi kazançlar elde edebilirsiniz.

9 Nisan Cuma günü Mars ile Neptün arasında zorlu açı olacak olup, bu açı ile yurtdışı, yabancılar, uluslararası ticaret, yüksek öğrenim, uzak akrabalar ve hukuk konuları ile ilgili aldanabileceğiniz ve aldatılabileceğiniz bir süreç yaşayabilirsiniz. Ticaret hayatında olan yengeçler yabancılar ile iş ilişkileri içindelerse bu müşteriler ile ilgili dikkatli olunması ve önemli kararlar almadan önce dikkatli olunması riske girilmemesi yararlı olacaktır. Hukuki anlamda yeni bir dava açmayı düşünen yengeçlerde dava açmadan önce her türlü riski analiz ettiklerinden emin olmaları dikkatli olmaları yararlı olacaktır.

Hafta Sonu 10 Nisan Cumartesi günü Venüs ile Jüpiter arasında keyifli açı gerçekleşecek olup, iş ve kariyer hayatlarında güzel haberler, kazançlar ve iş ilişkilerinde olumlu gelişmeler ile birlikte aynı zamanda ödemeler, alacaklar, iş haricinde kazanılan gelirler, Bankalar ve yatırımlar konusunda bekledikleri fırsatları, bereketi ve şansı elde edebilecekleri güzel bir hafta sonu yaşayabilirler. Keyifli, mutlu, huzurlu bir hafta geçirmenizi  dilerim.

Aslan burcu veya yükselen Aslan:

Sevgili Aslan’lar, bu hafta sosyal çevrenizin baskıları nedeni ile ödemeler, alacaklar, vergiler, bankalar, yatırımlar, başkalarından elde edilen gelirler konularında aldanmalar ve aldatılmalar yaşayabilirsiniz. Dikkatli olunmasında yarar var.

 5 Nisan 2021 Pazartesi günü Ay oğlak burcunda olacak olup, sizin günlük işleriniz, çalışma ortamınız ve sağlık konularınıza odaklanacağınız ve bu konularda yarım kalan işleriniz ve sorumluluklarınızı tamamlayacağınız bir gün yaşayabilirsiniz.

6 Nisan Salı günü Venüs ile Mars’ın keyifli açısı gerçekleşecek olup, bu açı ile yabancılar, yüksek öğrenim, uluslararası ticaret ve hukuki konularda beklediğiniz gelişmeleri sosyal çevrenizin desteği ile ulaşabilir ve kazançlar elde edebilirsiniz.

9 Nisan Cuma günü Mars ile Neptün arasında zorlu açı olacak olup, bu açı ile ödemeler, vergiler, krediler, borçlar, yatırım, başkalarından elde edilen gelirler, alacaklar ile ilgili konularda sosyal çevre ve arkadaşlarınızın manipülasyonları ve baskıları nedeni ile aldanabilir ve aldatılabilirsiniz. Bu alanlarda örneğin kredi ile ev yatırımı ya da başka bir yatırım gibi konularda riske girmemek bu hafta bu konuları erteleyerek dikkatli olunmasında yarar var.

Hafta Sonu 10 Nisan Cumartesi günü Venüs ile Jüpiter arasında keyifli açı gerçekleşecek olup, eşiniz ve iş ortaklıkları ile olan ilişkilerinizde fırsatların bereketin şansın yanınızda olacağı bir süreç yaşayabilirsiniz. Eşi ile sorunları olan aslan burçları sorunlarının çözebilecekleri imkan ve şansları ede ederek keyifli zamanlar yaşayabilirler. Aynı zamanda ticaret ile uğraşan aslanlar uzun zamandır bekledikleri karlı iş ortağı ve iş anlaşması yaparak işlerini büyütebilecekleri fırsatı elde edebilirler. Keyifli, mutlu, huzurlu bir hafta geçirmenizi  dilerim.

Başak burcu veya yükselen Başak:

Sevgili Başak’lar, bu hafta eşiniz ve iş ortağınız ile ilgili ilişkilerinizde aldanabilir ve aldatılabilirsiniz. Dikkatli olunmasında yarar var.

5 Nisan 2021 Pazartesi günü Ay oğlak burcunda olacak olup, sizin çocuklar ve aşk hayatınız ile ilgili konularda eksik kalan konular ve sorumluluklarınıza odaklanacağınız ve yarım kalan işlerinizi tamamlayacağınız bir gün yaşayabilirsiniz.

6 Nisan Salı günü Venüs ile Mars’ın keyifli açısı gerçekleşecek olup, bu açı ile iş ve kariyer alanlarınızda kazançlı yatırımları yapacağınız, ödemeler konusunda ve alacaklar konusunda sorunlarınızı çözebilir ve kazançlar elde edebilirsiniz. Belki de uygun bir kredi imkanı, yapmış olduğunuz yatırım ile ek bir gelir elde edebilirsiniz. Aynı zamanda iş ilişkisi içinde olduğunuz bir kişi ile duygusal romantik bir ilişki yaşayabilirsiniz.

9 Nisan Cuma günü Mars ile Neptün arasında zorlu açı olacak olup, bu açı ile iş ve kariyeriniz ile ilgili konularda hedeflerinizde eşiniz ve iş ortağınız nedeni ile aldanmalar, yanlış anlaşılmalar ve aldatılmalar yaşayabilirsiniz. Dikkatli olunmasında yarar var.

Hafta Sonu 10 Nisan Cumartesi günü Venüs ile Jüpiter arasında keyifli açı gerçekleşecek olup, bu açı ile uzun süredir durgun olan işlerinizin artacağı bereketli olacağı ve işlerinden ayrılmış başakların birden fazla iş teklifi fırsatı ile karşılaşabilirler. Aynı zamanda sağlıkları konusunda sorunlar yaşayan başakların şifalanacağı sağlıklarına kavuşabilecekleri güzel bir hafta sonu yaşayabilirler. Keyifli, mutlu, huzurlu bir hafta geçirmenizi  dilerim.

Terazi burcu veya yükselen Terazi:

Sevgili Terazi’ler, bu hafta günlük işleriniz, çalışma arkadaşlarınız, çalışma ortamı ve sağlığınız ile ilgili konularda aldanabilir ve aldatılabilirsiniz. Dikkatli olunmasında yarar var.

5 Nisan 2021 Pazartesi günü Ay oğlak burcunda olacak olup, sizin eviniz, aileniz ve yuvanıza odaklanacağınız geçmiş konuları gündeme getirerek yarım kalan konularda sorumluluklarınızı tamamlayacağınız bir gün yaşayabilirsiniz.

6 Nisan Salı günü Venüs ile Mars’ın keyifli açısı gerçekleşecek olup, bu açı ile eşiniz ve iş ortağınız ile ilişkilerinizde kazançlar elde edebilirsiniz. Hukuk, yüksek öğrenim, yabancılar, uluslararası ticaret alanlarındaki mücadelelerinizin sonucunu alarak güçlü ortaklık ve iş ilişkileri elde edebilirsiniz. Aynı zamanda eşi ile ilişkilerinde ilişkilerinde sorun yaşayanların ilişkilerindeki sorunlarını çözebilecekleri fırsatlar elde edebilirler. Yeni ortaklık bekleyen terazi burçları belki de yurtdışı kaynaklı yeni kazançlı ticari iş ilişkisi kurabilirler.

9 Nisan Cuma günü Mars ile Neptün arasında zorlu açı olacak olup, bu açı ile günlük işlerinizde, çalışma ortamınızda, yanınızda çalışanlar ve sağlık konularında aldanmalar aldatılmalar yaşayabilirsiniz. Çalışma arkadaşlarınız tarafından aldanacağınız aldatılacağınız olaylar yaşanabilir. Aynı zamanda sağlık sorunu olan terazilerin bu dönemde mevcut tedavi süreçlerinde yanlış tedaviler ile karşılaşabilirler dikkatli olunmasında yarar var.

Hafta Sonu 10 Nisan Cumartesi günü Venüs ile Jüpiter arasında keyifli açı gerçekleşecek olup, bu açı ile uzun süredir yalnız olan terazilerin hayat arkadaşlarını bulabilecekleri hayallerindeki aşkı bulabilecekleri şans ve fırsatı elde edebilirler. Aynı zamanda çocukları olan terazilerin ise çocukları için isteklerini gerçekleştirebilecekleri güzel imkan ve fırsatları elde edebilirler. Teraziler mutlu oldukları konularda bolluk, bereket ve şansı yakalayacakları güzel bir hafta sonu yaşayabilirler. Keyifli, mutlu, huzurlu bir hafta geçirmenizi  dilerim.

Akrep burcu veya yükselen Akrep:

Sevgili Akrep’ler, bu hafta çocuklar ile ilgili konular ve aşk ilişkilerinizde aldanmalar ve aldatılmalar yaşayabilirsiniz.  Dikkatli olunmasında yarar var.

5 Nisan 2021 Pazartesi günü Ay oğlak burcunda olacak olup, sizin yakın çevreniz ve kardeşleriniz ile ilgili ilişkilerinize odaklanacağınız sorumluluklarınızı yerine getireceğiniz bir süreç olabilir.

6 Nisan Salı günü Venüs ile Mars’ın keyifli açısı gerçekleşecek olup, bu açı ile günlük işlerinizde rahatlayacağınız, çalışma ortamınız ve arkadaşlarınız ile ilgili sorunları çözebilir ve isteklerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Aynı zamanda sağlık sorunları olan akrepler sağlıkları konusunda şifalanacağı imkanları elde edebilirler.

9 Nisan Cuma günü Mars ile Neptün arasında zorlu açı olacak olup, bu açı ile ödemeler ve alacaklar dengesindeki sorunlar nedeni ile çocukları olan akrepler çocukları ile ilgili konularda aldanmalar ve aldatılmalar yaşayabilirler. Aynı zamanda ödemeler dengesinde yaşanan mücadeleler ile birlikte aşk ilişkilerinizde aldanmalar ve aldatılmalar yaşayabilirsiniz. Dikkatli olunmasında yarar var.

Hafta Sonu 10 Nisan Cumartesi günü Venüs ile Jüpiter arasında keyifli açı gerçekleşecek olup, bu açı ile ev, aile ve yuva alanlarınızda bolluk, bereket, şanslar elde edebilirsiniz. Hayalini kurduğunuz yeni evi bu süreçte alabilir. Hayalini kurduğunuz ev tadilatını yapabilirsiniz. Aynı zamanda aileniz ile ilgili isteklerinizi gerçekleştirebileceğiniz fırsatlar ve şanları elde edebileceğiniz güzel bir hafta sonu yaşayabilirsiniz. Keyifli, mutlu, huzurlu bir hafta geçirmenizi dilerim.

Yay burcu veya yükselen Yay:

Sevgili Yay’lar, bu hafta ev, yuva ve aile konularınızda aldanmalar ve aldatılmalar yaşayabilirsiniz.  Dikkatli olunmasında yarar var.

5 Nisan 2021 Pazartesi günü Ay oğlak burcunda olacak olup, sizin maddi yatırımlar ve parasal konulara odaklanacağınız, sorumluluklarınızı yerine getireceğiniz bir gün yaşayabilirsiniz.

6 Nisan Salı günü Venüs ile Mars’ın keyifli açısı gerçekleşecek olup, eş ve iş ortaklıkları ile ilgili çabalarınızın olumlu getirilerini alabilir. İlişkisi olmayan yaylar hayalindeki aşkı bulabilirler. Çocukları olan yaylar çocukları ile ilgili istedikleri güzel imkan ve haberleri alabilirler. Özellikle mutlu olduğunuz alanlar hobiler, organizasyonlar, yaratıcılığınız ile ilgili konularda isteklerinizi elde edebilecek fırsatları yakalayabilirsiniz.

9 Nisan Cuma günü Mars ile Neptün arasında zorlu açı olacak olup, bu açı ile eviniz ve aileniz ile ilgili konularda aldanabilir, aldatılabilirsiniz. Yeni bir ev almak, taşınmak ev eşyalarınız yenilemek ile ilgili konularda aldanabilir aldatılabilirsiniz. Aynı zamanda aileniz ile ilişkilerinizde yanılgılar yaşayabilir ve aldatılabilirsiniz. Dikkatli olunmasında yarar var.

Hafta Sonu 10 Nisan Cumartesi günü Venüs ile Jüpiter arasında keyifli açı gerçekleşecek olup, bu açı ile yakın çevreniz, kısa süreli eğitimler, kısa süreli seyahatler ve kardeşler ile ilgili konularda bolluk, bereket ve şansı elde edebileceğiniz güzel bir süreç yaşayabilirsiniz. Yakın çevreniz ve kardeşleriniz ile ilgili ilişkilerinizde  maddi ve manevi tüm istekleriniz için fırsatları ve şansı elde edebileceğiniz güzel bir hafta yaşayabilirsiniz. Keyifli, mutlu, huzurlu bir hafta geçirmenizi dilerim.

Oğlak burcu veya yükselen Oğlak:

Sevgili Oğlak’lar, bu hafta yakın çevreniz ve kardeşleriniz ile ilişkilerinizde aldanmalar ve aldatılmalar yaşayabilirsiniz.  Dikkatli olunmasında yarar var.

5 Nisan 2021 Pazartesi günü Ay oğlak burcunda olacak olup, sizin fiziksel görünümünüz, kendinizi ifade ettiğiniz konulara odaklanacağınız yarım kalan işleri tamamlamak sorumluluklarınızı yerine getirebileceğiniz bir gün yaşayabilirsiniz.

6 Nisan Salı günü Venüs ile Mars’ın keyifli açısı gerçekleşecek olup, günlük işlerinizde, sağlık ve çalışma hayatınızdaki çabalarınızdaki olumlu gelişmeler ev ve aile ile ilişkilerinizde keyifli zamanlar yaşayabilir. Evinizde ve ailenizde istediğiniz tüm kazançları ve isteklerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Evinizdeki eşyaları yenileyebilir ve belki de  yeni ev alabilirsiniz.

9 Nisan Cuma günü Mars ile Neptün arasında zorlu açı olacak olup, bu açı ile yakın çevreniz, kardeşleriniz ile ilişkilerinizde aldanabilir ve aldatılabilirsiniz. Aynı zamanda kısa süreli eğitim ve kısa süreli seyahatlerinizde dalgın olabilir ve enerjiniz düşük olabilir bu nedenle  dikkatli olunmasında yarar var.

Hafta Sonu 10 Nisan Cumartesi günü Venüs ile Jüpiter arasında keyifli açı gerçekleşecek olup, bu açı ile maddi yatırımlar ve parasal konularınızda bolluk, bereket, şansı elde edebileceğiniz güzel bir süreç yaşayabilirsiniz. Uzun süredir beklediğiniz parayı kazanabilir ve maddi kazanlardaki artış aile ve ev ilişkilerinizde istediğiniz gelişmeleri yaşayabilirsiniz. Belki de yüksek gelir elde edebileceğiniz uzun süredir beklediğiniz işe kabul edilebilirsiniz. Keyifli, mutlu, huzurlu bir hafta geçirmenizi dilerim.

Kova burcu veya yükselen Kova:

Sevgili Kova’lar, bu hafta maddi yatırımlar ve parasal konularınızda aldanmalar ve aldatılmalar yaşayabilirsiniz.  Dikkatli olunmasında yarar var.

5 Nisan 2021 Pazartesi günü Ay oğlak burcunda olacak olup, sizin bilinç altınızda parasal konulara odaklanacağınız ve parasal konulardaki sorumluluklarınıza odaklanacağınız bir gün yaşayabilirsiniz.

6 Nisan Salı günü Venüs ile Mars’ın keyifli açısı gerçekleşecek olup, bu açı ile yakın çevreniz, kardeşleriniz ile birlikte mutlu olacağınız organizasyonlar düzenleyebilir. Yakın çevreniz ve kardeşlerinizden kazançlar elde edebilir ve yakın çevre ve kardeşleriniz ile ilgili istediğiniz güzel haberleri alabilirsiniz.

9 Nisan Cuma günü Mars ile Neptün arasında zorlu açı olacak olup, bu açı ile maddi yatırımlar, parasal kazançlarınız ile ilgili konularda aldanabilir ve aldatılabilirsiniz. Maddi zararlar yaşanmaması adına yatırımlarınız ile ilgili konularda kararlar alırken riske girilmemesi ve parasal konularınızda aldatılabileceğiniz enerjiler altında olacağınız için parasal konularınız ile ilgili  önemli kararlarınızı alırken  olayları ve süreci çok detaylı olarak değerlendirilmesi maddi zararlar yaşanmaması adına yararlı olacaktır.

Hafta Sonu 10 Nisan Cumartesi günü Venüs ile Jüpiter arasında keyifli açı gerçekleşecek olup, bu açı ile fiziksel görünümünüz, kendinizi ifade ettiğiniz alanlarınızda şanslı imkanlar elde edebileceğiniz keyifli bir süreç yaşayabilirsiniz. Fiziksel görünümü ile ilgili değişim yapmak isteyen kovalar bu isteklerini kolaylıkla yapabilir yeni görünümü ile gücünü ve enerjisi ile kendilerini güçlü olarak ifade edebilecekleri kişisel gelişimlerini tamamlayarak hayata geçirebilirler. Keyifli, mutlu, huzurlu bir hafta geçirmenizi dilerim.

Balık burcu veya yükselen Balık:

Sevgili Balık’lar, bu hafta kendinizi ifade ettiğiniz alanlar ve fiziksel görünümünüz ile ilgili konularda aldanmalar ve aldatılmalar yaşayabilirsiniz.  Dikkatli olunmasında yarar var.

5 Nisan 2021 Pazartesi günü Ay oğlak burcunda olacak olup, sizin sosyal çevre ve arkadaş gruplarınız ile ilgili geçmiş konuların gündeme geldiği ve sorumluluklarınıza odaklanacağınız bir gün yaşayabilirsiniz.

6 Nisan Salı günü Venüs ile Mars’ın keyifli açısı gerçekleşecek olup, bu açı ile eviniz ve aileniz ile ilgili konularda çabalarınızda başarılı olabilir ve aileniz ile birlikte güzel organizasyonlar yapabilirsiniz. Aynı zamanda mevcut yatırımlarınızdan da kazançlar elde edebilir ve kariyerinizde terfi ederek maaşınızda artış elde edebilirsiniz.

9 Nisan Cuma günü Mars ile Neptün arasında zorlu açı olacak olup, bu açı ile fiziksel görünümünüz ile ilgili konular ve kendinizi ifade ettiğiniz ortaya koyduğunuz alanlarda yanılgılar, aldanmalar ve  aldatılmalar yaşayabilirsiniz. bu süreçte sorunlar yaşanmaması adına fiziksel görünümünüz ile ilgili değişiklik yapılmaması daha uygun olacaktır.

Hafta Sonu 10 Nisan Cumartesi günü Venüs ile Jüpiter arasında keyifli açı gerçekleşecek olup, bu açı ile maddi konularda bolluk, bereket, kazançlar ve şanslar nedeni ile iç dünyanızda huzura ve mutluluğa ulaşabilir. Uzun süredir stres ve psikolojik sorunlar ile uğraşan balık burçları eski huzuruna kavuşarak, psikolojik anlamda sağlıklarına kavuşabilecekleri keyifli güzel bir hafta sonu yaşayabilirsiniz. Keyifli, mutlu, huzurlu bir hafta geçirmenizi dilerim.

Astrolog Gonca Gazioğlu

E-posta: gazioglugonca@gmail.com

Bir cevap yazın

Bize mesaj gönderin
Merhaba,
Nasıl yardımcı olabiliriz?