28 Haziran-4 Temmuz 2021 Haftası Burç Yorumları

Astrolog Gonca Gazioğlu 28 Haziran-4 Temmuz 2021 Haftasını sizler için yorumladı.

Hafta başı özeti

Merhabalar. Bu hafta 28 Haziran Pazartesi günü Ay Kova Burcunda haftaya başlıyoruz. Duygularımızın inişli çıkışlı değişken bir hal aldığı daha özgür hissedeceğimiz ve gruplar ile olmaktan hoşlanacağımız bir gün olabilir.

29 Haziran Salı ve 30 Haziran Çarşamba günü Ay balık burcunda olacak daha fedakâr vicdanlı hayallerimizin peşinden koşabileceğimiz. Belki de daha duygusal olacağımız günler yaşayabiliriz.

1 Temmuz Perşembe günü Satürn ve Marsın zorlu açısı olacak olup, bu açı ile mevcut sistem ve düzen ile kavgalar, disiplinsiz hareketler ve sorumluluklarımızı gerçekleştirirken zorlanmalar yaşayabiliriz. Hafta sonuna kadar bu etkiler altında olabiliriz. Hafta sonu bir sonraki haftayı da etkisi altına alacak.

4 Temmuz Pazar günü Mars ile Uranüs arasında zorlu açı olacak olup bu açı ile beklenilmeyen olaylar kavgalar tartışmalar gündemimizde olabilir. Bir anda oluşan tartışmalı ve hatta silahlı saldırılar söz konusu olabilir. Bunun yanında ani kazalar gündemde olabilir. Bu hafta sonu yapacağınız seyahatlerde dikkatli olunmasında yarar var. Keyifli, mutlu, huzurlu bir hafta geçirmenizi dilerim.

Her burç için olası etkileri yükselen burcunuza ve güneş burcunuza göre okuyabilirsiniz.

Koç Burcu veya yükselen Koç

Sevgili Koç’lar, bu hafta çocuklar ve aşk hayatınızda zorlanmalar yaşayabilirsiniz.

28 Haziran Pazartesi günü Ay Kova Burcunda hareket ediyor olacak olup, sosyal çevreniz ve arkadaş gruplarınız ile vakit geçirmek isteyebilirsiniz. Daha özgür hissedebilirsiniz. Aynı zamanda pazartesi günü Marsın Kuzey ve Güney ay düğümlerine olan güzel etkisi ile planlarınızı gerçekleştirmek adına uzak ve yakın çevrenizin desteğini alabilirsiniz.

29 Haziran Salı günü itibariyle Ay Balık Burcuna geçecek olup, 30 Haziran Çarşamba gününe kadar balık burcunda kalacak, bu iki gün aşırı duygusal hassas, hayalperest, başkalarını düşünen, fedakâr bir yapıda olabilirsiniz. Özellikle iç dünyanızda bu etkiler altında olacağınızdan bir anda ağlayabilir bir anda gülebileceğiniz ruh hali içinde olabilirsiniz.

1 Temmuz Perşembe günü itibari ile Satürn ve Mars arasında zıt açı olacak olup, aşk ilişkileriniz, çocuklar ile olan ilişkilerinizde sosyal çevreniz sosyal statünüz ile ilgili konularda zorlana bilirsiniz Grupça gittiğiniz bir organizasyonda sevgiliniz ile sorunlar gerginlikler ve tartışmalar yaşayabilirsiniz. Çocukları olan koçlar içinde sosyal çevre ve arkadaş grupları ile katıldıkları ortamlarda çocukları ile sorunlar gündeme gelebilir. Çocuklarınız otoritenizi tanımayabilir. Bu süreçte sakin kalınması yaşanan gerginliklerin büyümesini engelleyecektir.

4 Temmuz Pazar günü Uranüs ve Marsın sert açısı olacak olup, beklemediğiniz bir anda maddi harcamaları ve toplumsal anlamda sorumlulukları doğuran olaylar gündeminizde olabilir. Örneğin çocuğunuz top oynarken cam kırabilir hele bu bir dükkânın camı ise size ani maddi kayıplar getirebilir. Dikkatli ve sakin olunması yararlı olacaktır. Keyifli, mutlu, huzurlu bir hafta geçirmenizi dilerim.

Boğa Burcu veya yükselen Boğa

Sevgili Boğalar, bu hafta ev, aile ve yuva alanlarınızda zorlanmalar yaşayabilirsiniz.

28 Haziran Pazartesi günü Ay Kova Burcunda hareket ediyor olacak olup, iş arkadaşlarınız ile bir organizasyon içinde olabilir. Çalışma ortamınızdaki arkadaşlarınız ile grup halinde işleri yönetebilirsiniz. Pazartesi günü Marsın Kuzey ve Güney ay düğümlerine olan güzel etkisi ile aileniz ve eviniz ile ilgili planlarınızı gerçekleştirmek adına yeni fikirler düşünebilirsiniz.

29 Haziran Salı günü itibariyle Ay Balık Burcuna geçecek olup, 30 Haziran Çarşamba gününe kadar balık burcunda kalacak, bu iki gün sosyal çevre ve arkadaş gruplarınız ile ilgili aşırı duygusal hassas, hayalperest, fedakâr bir yapıda olabilirsiniz.

1 Temmuz Perşembe günü itibari ile Satürn ve Mars arasında zıt açı olacak olup, eviniz, aileniz ile ilişkilerinizde mücadelelerinizde zorlanmalar ve sorunlar yaşayabilirsiniz. Yaşadığınız bu mücadele iş yaşamınızı etkileyecek olup bu alanlarda da baskılar yaşayabilirsiniz.

4 Temmuz Pazar günü Uranüs ve Marsın sert açısı olacak olup, sizin bile kendinizden beklemediğiniz ani tepkiler vereceğiniz ve ani kararlar alacağınız bir gün yaşayabilirsiniz. Düşünmeden alacağınız bu kararlar sizin hem bedensel hem kişisel anlamda sorunlar yaşamanıza neden olabilir Dikkatli olunmasında yarar var. Örneğin evinizde ailenizde aile büyükleriniz ile yaşanabilecek bir tartışma sonrası evden taşınma kararı alabilirsiniz. Dikkatli ve sakin olunması yararlı olacaktır. Keyifli, mutlu, huzurlu bir hafta geçirmenizi dilerim.

İkizler Burcu veya yükselen İkizler

Sevgili İkizler, bu hafta yakın çevreniz, kardeşler ile ilişkilerinizde ve seyahat planlarınızda sorunlar, zorlanmalar yaşayabilirsiniz.

28 Haziran Pazartesi günü Ay Kova Burcunda hareket ediyor olacak olup, yabancılar, yurtdışındaki akrabalarınız ve iş ilişkilerinize odaklanacağınız bir gün yaşayabilirsiniz. Pazartesi günü Marsın Kuzey ve Güney ay düğümlerine olan güzel etkisi ile ikili ilişkileriniz ile ilgili konulardaki planlarınızı gerçekleştirmek adına yeni fikirler düşünebilirsiniz.

29 Haziran Salı günü itibariyle Ay Balık Burcuna geçecek olup, 30 Haziran Çarşamba gününe kadar balık burcunda kalacak, bu iki gün iş hayatınızda aşırı hayalperest olabilir ve duygusal reaksiyonlarınız çok değişken olabilir dikkatli olunmasında yarar var.

1 Temmuz Perşembe günü itibari ile Satürn ve Mars arasında zıt açı olacak olup, yakın çevre, kardeşleriniz ile ilişkilerinizde mücadelelerinizde zorlanmalar sorunlar yaşanabilir. Aynı zamanda seyahat planlarınız ile ilgili yine sorunlar gündeminizde olabilir. Yaptığınız bu mücadele sizin bilinç altınızda etkili olacak olup, psikolojik olarak sorunlar depresyon yaşamanıza neden olabilir.

4 Temmuz Pazar günü Uranüs ve Marsın sert açısı olacak olup, yakın çevreniz, kardeşleriniz ile ilişkiler belki de seyahat sırasında yaşanacak ani kazalar sizin beklemediğiniz depresyonlar psikolojik sorunlar yaşamanıza neden olabilir dikkatli olunmasında yarar var. Yakın çevreniz ile tartışma ve kavgalardan uzak durmanız, Ani kazalara açık olan bu hafta seyahat ederken çok dikkatli olmanız kontrollerinizi tekrar tekrar yaparak eksiksiz yola çıkmanız yararlı olacaktır. Keyifli, mutlu, huzurlu bir hafta geçirmenizi  dilerim. 

Yengeç Burcu veya yükselen Yengeç:

Sevgili Yengeç’ler, bu hafta maddi ve parasal alanlarınızdaki mücadelelerinizde sorunlar ve zorlanmalar yaşayabilirsiniz.

28 Haziran Pazartesi günü Ay Kova Burcunda hareket ediyor olacak olup, vergi, alacak ve borçlarınız ile ilgili ödemeler dengeniz ile ilgili konulara odaklanabilirsiniz. Pazartesi günü Marsın Kuzey ve Güney ay düğümlerine olan güzel etkisi ile günlük yaptığınız işler ve sağlık konularınızda istediğiniz çözümleri bulabileceğiniz bir gün yaşayabilirsiniz.

29 Haziran Salı günü itibariyle Ay Balık Burcuna geçecek olup, 30 Haziran Çarşamba gününe kadar balık burcunda kalacak, bu iki gün yurtdışı, yabancılar, yüksek öğrenim ve hukuki konularınızda hayalperest olabilir ve duygusal reaksiyonlarınız çok değişken olabilir.

1 Temmuz Perşembe günü itibari ile Satürn ve Mars arasında zıt açı olacak olup, bütçenizde baskılar maddi konularda sorunlar yaşamanıza neden olabilir. Parasal konulardaki çabalarınızdan istediğiniz gibi sonuçlar alamayabilirsiniz.

4 Temmuz Pazar günü Uranüs ve Marsın sert açısı olacak olup, yakın çevreniz, sosyal çevrenizde ve statünüzde ani yaşanacak olaylar nedeni ile maddi sorunlar harcamalar gündeminizde olabilir. Sosyal çevrenize uyarak maddi kayıplar gündeminizde olabilir. Dikkatli olunmasında yarar var. Keyifli, mutlu, huzurlu bir hafta geçirmenizi dilerim.

Aslan Burcu veya yükselen Aslan:

Sevgili Aslan’lar, bu hafta fiziksel görünümünüz, kişisel iletişim şekliniz, kendinizi ifade ettiğiniz konular ile ilgili mücadelelerinizde engeller ve zorlanmalar yaşayabilirsiniz.

28 Haziran Pazartesi günü Ay Kova Burcunda hareket ediyor olacak olup, eşiniz ve iş ortağınız ile ilişkilerinize odaklanacağınız bir gün yaşayabilirsiniz. Pazartesi günü Marsın Kuzey ve Güney ay düğümlerine olan güzel etkisi ile statünüz ve arkadaş çevreniz ile ilgili konularınızda istediğiniz çözümleri bulabileceğiniz bir gün yaşayabilirsiniz.

29 Haziran Salı günü itibariyle Ay Balık Burcuna geçecek olup, 30 Haziran Çarşamba gününe kadar balık burcunda kalacak, bu iki gün özellikle borçlar, krediler, alacaklar ile ilgili konularınızda hayalperest olabilir ve aşırı duygusal tavırlar içinde olabilirsiniz.

1 Temmuz Perşembe günü itibari ile Satürn ve Mars arasında zıt açı olacak olup, kişisel gelişiminize, kendi isteklerinize, fiziksel görünümünüze odaklı olacağınız bu konularda aşırı hırslı isteklerinize odaklı tavırlar içinde olacağınız karşı tarafa karşı sorumluluklarınızdan kaçacağınız günü sonunda kişisel istekleriniz için verdiğiniz mücadele ve hırsın sonuçsuz kaldığını görebilirsiniz. Bu esnada kavgacı ve tartışmalı ortamlar içinde olmaktan kaçınmanız olayların olumsuz anlamda büyümesini engelleyebilir.

4 Temmuz Pazar günü Uranüs ve Mars’ın sert açısı olacak olup, iş ve kariyer alanlarında karşılaşacağınız beklenmedik olaylar nedeni ile kişisel tepkileriniz aşırı olabilir aşırı kendinize odaklı tavırlar sergileyebilir. İş hayatınızda ani kopmalar yaşayabilirsiniz. Dikkatli olunmasında yarar var. İş hayatınızda sizin yerine bir başka kişiyi terfi ettirebilirler bu durum yöneticiniz ile tartışmanıza neden olabilir bu tartışmanın sonucu istemediğiniz durumların oluşmasına neden olabilir. Dikkatli olunmasında yarar var. Keyifli, mutlu, huzurlu bir hafta geçirmenizi dilerim.

Başak Burcu veya yükselen Başak:

Sevgili Başak’lar, bu hafta herkesten sakladığınız konularınız, gizli düşmanlar ve iç dünyanızda yapacağınız mücadelelerinizde engeller, zorlanmalar yaşayabilirsiniz.

28 Haziran Pazartesi günü Ay Kova Burcunda hareket ediyor olacak olup, günlük işleriniz, çalışma hayatınız ve sağlık konularınızda daha teknolojiyi kullanacağınız bir gün yaşayabilirsiniz. Pazartesi günü Marsın Kuzey ve Güney ay düğümlerine olan güzel etkisi ile aile ve kariyer yaşantınızda dengeyi sağlayabilecek istediğiniz çözümleri bulabileceğiniz bir gün yaşayabilirsiniz.

29 Haziran Salı günü itibariyle Ay Balık Burcuna geçecek olup, 30 Haziran Çarşamba gününe kadar balık burcunda kalacak, bu iki gün eşiniz ve iş ortağınız ile ilişkilerinizde aşırı hassas duygusal fedakâr ve hayalperest tavırlar içinde olabilirsiniz.

1 Temmuz Perşembe günü itibari ile Satürn ve Mars arasında zıt açı olacak olup, sağlık konuları ve çalışma hayatınızda iş arkadaşlarınız ile ilişkilerinizden kaynaklı sorunlar ve engeller iç dünyanızda huzuru bulma mücadelenizde sizi zorlayabilir. Gizli düşmanlar ile karşı karşıya kalabilirsiniz.

4 Temmuz Pazar günü Uranüs ve Mars’ın sert açısı olacak olup, yüksek öğrenim, yabancılar, yurtdışı, uluslararası alanlar ve hukuki konularda ani yaşanacak gelişmeler sizin huzurunuzu etkileyebilir. Bilinçaltınızı ve psikolojinizi zorlayabilir. Örneğin bir anda hiç beklemediğiniz bir kişi uzak akrabanız size bir dava açabilir bu durum sizi üzebilir. Dikkatli olunmasında yarar var. Keyifli, mutlu, huzurlu bir hafta geçirmenizi dilerim.

Terazi Burcu veya yükselen Terazi

Sevgili Terazi’ler, bu hafta sosyal çevreniz, sosyal statünüz için yapacağınız mücadelelerde zorlanmalar ve engeller ile karşılaşabilirsiniz.

28 Haziran Pazartesi günü Ay Kova Burcunda hareket ediyor olacak olup, çocukları olan teraziler çocukları ile ilişkilerine ve sevgilisi olan teraziler sevgilileri olan ilişkilerine odaklanacağı bir gün yaşayabilirler. Pazartesi günü Marsın Kuzey ve Güney ay düğümlerine olan güzel etkisi ile yakın evreniz ve seyahat planlarınız ile ilgili istediğiniz çözümleri bulabileceğiniz bir gün yaşayabilirsiniz.

29 Haziran Salı günü itibariyle Ay Balık Burcuna geçecek olup, 30 Haziran Çarşamba gününe kadar balık burcunda kalacak, bu iki gün çalışma ortamı ve sağlığınız ile ilgili konularda hayalperest, fedakâr ve aşırı hassas olacağınız bir gün yaşayabilirsiniz.

1 Temmuz Perşembe günü itibari ile Satürn ve Mars arasında zıt açı olacak olup, sosyal çevreniz ve arkadaş grupları içeresinde aynı zamandan kariyerinizden elde ettiğiniz gelirleriniz, sosyal statünüz ile ilgili mücadelelerinizde çocuklarınız ve sevdiğinizden kaynaklı engeller ve zorlanmalar yaşayabilirsiniz. Çocuklarınıza ve sevgilinize karşı yapmanız gereken sorumluluklarınız sosyal çevrenizde istediğiniz konuma ulaşmanızda sizi engelleyebilir.

4 Temmuz Pazar günü Uranüs ve Mars’ın sert açısı olacak olup, ani beklenmedik ödemeler ve alacaklarınız ile ilgili konularda gündeme gelebilir. Çocuğunuz için ek masraflar çıkabilir. Sevgiliniz sizin bütçenizi zorlayacak beklenmedik durumlar içinde olabilirsiniz. Dikkatli olunmasında yarar var. Keyifli, mutlu, huzurlu bir hafta geçirmenizi dilerim.

Akrep Burcu veya yükselen Akrep

Sevgili Akrep’ler, bu hafta iş ve kariyer alanlarınızda yapacağınız mücadelelerinizde zorlanmalar ve engeller ile karşılaşabilirsiniz.

28 Haziran Pazartesi günü Ay Kova Burcunda hareket ediyor olacak olup, ev, aile yuva alanlarınıza odaklanacağınız, evinizi yenilemek isteyeceğiniz bir gün yaşayabilirsiniz. Pazartesi günü Mars’ın Kuzey ve Güney ay düğümlerine olan güzel etkisi ile eşiniz ve iş ortaklığı ile ilgili ilişkilerinizde istediğiniz çözümleri bulabileceğiniz bir gün yaşayabilirsiniz.

29 Haziran Salı günü itibari ile Ay Balık Burcuna geçecek olup, 30 Haziran Çarşamba gününe kadar balık burcunda kalacak, bu iki gün aşk ilişkileriniz ve çocuklarınız ile ilişkilerinizde hayalperest, fedakâr ve aşırı hassas olacağınız bir gün yaşayabilirsiniz.

1 Temmuz Perşembe günü itibari ile Satürn ve Mars arasında zıt açı olacak olup, iş ve kariyer ile ilgili mücadelelerinizde eviniz ve aileniz ile ilgili sorumluluklarınız sizi zorlayabilir. Eviniz ve ailenizin baskısı nedeni ile kariyer hayatınızdaki mücadelelerinizde sorunlar ani tartışmalar zorlanmalar yaşayabilirsiniz.

4 Temmuz Pazar günü Uranüs ve Mars’ın sert açısı olacak olup, eşiniz ve iş ortağınız ile ilişkilerinizde ani beklenmedik olaylar gündeme gelebilir bu beklenmedik gelişme kariyer alanınıza ve aile ile ilgili konularda sorunlar ve zorlanmalar getirebilir. Örneğin iş ortaklığı ile ilgili ortağınızın ayrılma kararı ile iş hayatınızda sorunlar yaşanabilir. Yine eşiniz ile ilgili ani tartışma sorunların büyütülmesi evin terkedilmesi hatta ailede sorunları yaşatabilir. Dikkatli olunmasında yarar var. Keyifli, mutlu, huzurlu bir hafta geçirmenizi dilerim.

Yay Burcu veya yükselen Yay

Sevgili Yay’lar, bu hafta yabancılar, yurtdışı, uluslararası ticaret, akademik hayat ve hukuki konularda yapacağınız mücadelelerinizde zorlanmalar ve engeller ile karşılaşabilirsiniz.

28 Haziran Pazartesi günü Ay Kova Burcunda hareket ediyor olacak olup, yakın çevreniz ve kardeşleriniz ile ilişkilerinize odaklanacağınız bir gün yaşayabilirsiniz. Seyahat planlarınızı yapabilirsiniz. Pazartesi günü Mars’ın Kuzey ve Güney ay düğümlerine olan güzel etkisi ile eşiniz ve ikili ilişkilerinizde istediğiniz çözümleri bulabileceğiniz bir gün yaşayabilirsiniz. 29 Haziran Salı günü itibari ile Ay Balık Burcuna geçecek olup,

30 Haziran Çarşamba gününe kadar balık burcunda kalacak, bu iki gün ev, aile ile ilişkilerinizde hayalperest, fedakâr ve aşırı hassas olacağınız bir gün yaşayabilirsiniz.

1 Temmuz Perşembe günü itibari ile Satürn ve Mars arasında zıt açı olacak olup, yurtdışı, yabancılar, uluslararası ticaret, yüksek öğrenim ve hukuki konularda yapacağınız mücadelelerinizde yakın çevreniz, kardeşleriniz kaynaklı sorunlar ve engeller ile karşılaşabilirsiniz.

4 Temmuz Pazar günü Uranüs ve Mars’ın sert açısı olacak olup, günlük işleriniz, çalışma hayatınız, çalışma ortamınız ve sağlık alanlarınızda ani beklenmedik olaylar yaşanması nedeni ile yabancılar, akademik ve hukuki alanlarınızda mücadeleleriniz boşa çıkabilir. Örneğin yurtdışına çıkmayı planlıyordunuz ancak ani sağlık sorunu nedeni ile yurtdışı seyahatinizi erteleyebilirsiniz. Bu nedenle sağlık kontrollerinizi yaptırmanız sorunlar yaşanmaması adına yararlı olacaktır. Keyifli, mutlu, huzurlu bir hafta geçirmenizi dilerim.

Oğlak Burcu veya yükselen Oğlak

Sevgili Oğlak’lar, bu hafta ödemeler ve alacaklar ile ilgili konularınızda yapacağınız mücadelelerinizde zorlanmalar ve engeller ile karşılaşabilirsiniz.

28 Haziran Pazartesi günü Ay Kova Burcunda hareket ediyor olacak olup, maddi kazanlarınız ve para konularına odaklanacağınız bu konularda aşırı hassas olacağınız bir gün yaşayabilirsiniz pazartesi günü Mars’ın Kuzey ve Güney ay düğümlerine olan güzel etkisi ile çalışma hayatınız ve sağlık ile ilgili konularınızda istediğiniz çözümleri bulabileceğiniz bir gün yaşayabilirsiniz.

29 Haziran Salı günü itibari ile Ay Balık Burcuna geçecek olup, 30 Haziran Çarşamba gününe kadar balık burcunda kalacak, bu iki gün yakın çevre ve kardeşleriniz ile ilgili ilişkilerinizde hayalperest, fedakâr ve aşırı hassas olacağınız bir gün yaşayabilirsiniz.

1 Temmuz Perşembe günü itibari ile Satürn ve Mars arasında zıt açı olacak olup, vergiler, bankalar, krediler, borçlar, miras, başkalarından elde edilen gelirler, finansal yatırımlar ile ilgili konularda yapacağınız mücadelelerinizde maddi sorunlar nedeni ile bütçenizde sorunlar ile karşılaşabilirsiniz.

4 Temmuz Pazar günü Uranüs ve Mars’ın sert açısı olacak olup, çocuklarınız ve sevdiğiniz sizin kişisel istekleriniz nedeni ile ani beklenmedik büyük maddi harcamalar gündeminizde olabilir. Dikkatli olunmasında yarar var. Keyifli, mutlu, huzurlu bir hafta geçirmenizi dilerim.

Kova Burcu veya yükselen Kova

Sevgili Kova’lar, bu hafta eş ve ortaklık ilişkilerinizde yapacağınız mücadelelerinizde zorlanmalar ve engeller ile karşılaşabilirsiniz.

28 Haziran Pazartesi günü Ay Kova Burcunda hareket ediyor olacak olup, fiziksel görünümünüz ve kendinizi ifade ettiğiniz alanlarda daha modern ve teknolojiyi kullanacağınız bir gün yaşayabilirsiniz. Pazartesi günü Mars’ın Kuzey ve Güney ay düğümlerine olan güzel etkisi ile sosyal yaşamınız ve aşk hayatınızda istediğiniz çözümleri bulabileceğiniz bir gün yaşayabilirsiniz.

29 Haziran Salı günü itibari ile Ay Balık Burcuna geçecek olup, 30 Haziran Çarşamba gününe kadar balık burcunda kalacak, bu iki gün maddi ve parasal konularınızda hayalperest, fedakâr ve aşırı hassas olacağınız bir gün yaşayabilirsiniz.

1 Temmuz Perşembe günü itibari ile Satürn ve Mars arasında zıt açı olacak olup, eşiniz ve iş ortaklıkları ile ilgili ilişkilerinizde bireysel ihtiyaçlarınızı kendinize ait sorumluluklarınız nedeni ile eşiniz ve iş ortaklığını ile ilgili konularınızda zorlanmalar ve engeller yaşamanıza neden olabilir. Örneğin eşiniz için kendi isteklerinizden vazgeçebilir bu önemli olmadığını düşünseniz de eşiniz ile ilgili ilişkilerinizde sorunlar yaşamanıza neden olabilir.

4 Temmuz Pazar günü Uranüs ve Mars’ın sert açısı olacak olup, Eşiniz ve iş ortağınız kaynaklı ev ve aile ilgili ani beklenmedik olaylar gündeme gelebilir. Örneğin eşinizin iş değiştirmesi nedeni ile evinizi değiştirebilir, semt ve ülke değiştirebilirsiniz. Keyifli, mutlu, huzurlu bir hafta geçirmenizi dilerim.

Balık Burcu veya yükselen Balık:

Sevgili Balık’lar, bu hafta günlük yaptığınız işler, çalışma ortamı, çalışma arkadaşları ve sağlık alanlarınızda yapacağınız mücadelelerinizde zorlanmalar ve engeller ile karşılaşabilirsiniz.

28 Haziran Pazartesi günü Ay Kova Burcunda hareket ediyor olacak olup, çok duygusal olacağınız aşırı hassas olacağınız bir gün yaşayabilirsiniz. Pazartesi günü Mars’ın Kuzey ve Güney ay düğümlerine olan güzel etkisi ile ev aile ve iş hayatındaki dengeyi sağlayabilecek çözümleri bulabileceğiniz bir gün yaşayabilirsiniz.

29 Haziran Salı günü itibari ile Ay Balık Burcuna geçecek olup, 30 Haziran Çarşamba gününe kadar balık burcunda kalacak, bu iki gün kişisel bakımınız ve gelişiminiz ile ilgileneceğiniz bir süreç yaşayabilirsiniz.

1 Temmuz Perşembe günü itibari ile Satürn ve Mars arasında zıt açı olacak olup, günlük işleriniz, çalışma hayatınız, iş arkadaşlarınız ve sağlık konularınızda yapacağınız mücadelelerinizde iç dünyanızdan ve bilinçaltınızdan kaynaklı sorunlar ve zorlanmalar yaşayabilirsiniz. Örneğin hiç olmadığı halde iç dünyanızda çalışma arkadaşlarınızdan birine karşı düşünceleriniz sizi ve çalışma ortamınızda olan çabalarınızın sonuçsuz kalmasına neden olabilir.

4 Temmuz Pazar günü Uranüs ve Mars’ın sert açısı olacak olup, yakın çevreniz, kardeşler ve seyahat alanlarınızda ani beklenmedik gelişmeler nedeni ile sizin gündelik yaşamınız ve çalışma hayatınızı etkileyebilir. Dikkatli olunmasında yarar var. Keyifli, mutlu, huzurlu bir hafta geçirmenizi dilerim.

Astrolog Gonca Gazioğlu

E-posta: gazioglugonca@gmail.com

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bize mesaj gönderin
Merhaba,
Nasıl yardımcı olabiliriz?