26 Temmuz-1 Ağustos 2021 Haftası Burç Yorumları

Astrolog Gonca Gazioğlu 26 Temmuz-1 Ağustos 2021 Haftasını sizler için yorumladı.

Hafta başı özeti

Merhabalar. Bu hafta 26 Temmuz Pazartesi günü haftaya Ay Balık Burcunda başlıyor olacağız.  Bu hafta duygusal, alıngan, sezgisel, içe dönük zaman zaman kendimizi fedakarlıklar yapıyor olarak bulabiliriz.

28 Temmuz Çarşamba Jüpiter ile Mars karşıt açısı olacak, aynı zamanda Jüpiter Kova Burcunda geri hareketine Ekim ayına kadar devam ediyor olacak ve Merkür Aslan Burcunda hareket etmeye başlıyor olacak. Bu etkiler ile hareketlerimizde aşırı iyimser olabilir, abartılı tavırlar içinde olabilir, maddi anlamda aşırı harcamalar yapabiliriz. Abartılı çabalar ve mücadeleler içinde olabiliriz. Düşüncelerimizde mutlu olduğumuz alanlara yönelebilir. Çocuklarımız ve aşk hayatımız ile ilgili konular gündemimizde olabilir. Düşüncelerimizde kendimizi ön planda tutabilir ve egolarımıza yenilebileceğimiz bir süreç yaşayabiliriz.

29 Temmuz Perşembe günü Mars Başak Burcunda hareket etmeye başlayacak olup, hareketlerimiz ve amaçlarımızda daha mükemmeliyetçi, titiz, endişeli, riskten uzak ve düzen kurmaya odaklanacağımız ve daha çalışkan olacağımız ağırlıklı olarak çalışma ortamı ve sağlık konularına yoğunlaşacağımız bir süreç yaşayabiliriz. Keyifli, mutlu, sağlıklı ve huzurlu bir hafta geçirmenizi dilerim.

Her burç için olası etkileri yükselen burcunuza ve güneş burcunuza göre okuyabilirsiniz.

Koç Burcu veya Yükselen Koç

Sevgili Koçlar, bu hafta çalışma ortamınız, çalışma arkadaşlarınız ve sağlık konularında abartılı mücadeleler içinde olabileceğiniz bir süreç yaşayabilirsiniz.

26 Temmuz Pazartesi günü Ay balık Burcunda hareket ediyor olacak olup, içine kapandığınız aşırı duygusal ve alıngan alabileceğiniz kendiniz ile kalmak isteyeceğiniz bir gün yaşayabilirsiniz.

28 Temmuz Çarşamba günü Jüpiter ile Mars karşıt açısı olacak, aynı zamanda Jüpiter Kova Burcunda geri hareketine Ekim ayına kadar devam ediyor olacak ve Merkür Aslan Burcunda hareket etmeye başlıyor olacak. Bu etkiler ile aşk hayatınız çocuklarınız ile ilgili konular sevdiklerinizle birlikte keyifli organizasyonlar içinde olabilirsiniz.

29 Temmuz Perşembe günü Mars Başak Burcunda hareket etmeye başlıyor olacak olup, günlük hayatınızda aşırı iyimser olabilir, olayları abartabilir çalışma arkadaşlarınız ve çalışma ortamınızda abartılı mücadele içinde olabilir çok çalışabilir. Mükemmeliyetçi tavırlar içinde hareket edebilirsiniz. Sağlığınız ve çalışma ortamınızı belirli bir düzen içinde olmasını isteyebilirsiniz. Aynı zamanda sosyal çevreniz arkadaş gruplarınız ile ilgili konularda bekledikleriniz gecikebilir.

Hafta sonu 1 Ağustos Pazar günü ay Boğa Burcunda hareket etmeye başlayacak olup maddi konularınıza odaklanacağınız, istediğiniz alışveriş planlarınızı gerçekleştireceğiniz bir gün olabilir. Keyifli mutlu haftalar dilerim.

Boğa Burcu veya yükselen Boğa

Sevgili Boğalar, bu hafta çocuklarınız ve aşk hayatınız ile ilgili konularınızda abartılı mücadeleler içinde olabileceğiniz bir süreç yaşayabilirsiniz.

26 Temmuz Pazartesi günü Ay balık Burcunda hareket ediyor olacak olup, sosyal çevreniz ve arkadaş gruplarınız içinde aşırı duygusal, hassas, melankolik, fedakâr olacağınız bir gün yaşayabilirsiniz. Düşüncelerinizi ve enerjinizi odaklayamayabilirsiniz.

28 Temmuz Çarşamba günü Jüpiter ile Mars karşıt açısı olacak, aynı zamanda Jüpiter Kova Burcunda geri hareketine Ekim ayına kadar devam ediyor olacak ve Merkür Aslan Burcunda hareket etmeye başlıyor olacak. Bu etkiler ile düşüncelerinizi evinize ailenize ve yuvanıza odaklayacağınız. Eviniz ile ilgili değişiklikler daha pahalı ve lüks eşyalar ile evinizi yenilemeyi isteyebilirsiniz. Aile içinde kendinizi ön plana alabilir ve egonuz yüksek olabilirsiniz. Özellikle çocuklar ve aşk hayatınız ile ilgili abartılı hareketler ve aşırı mücadeleci tavırlar içinde olabilirsiniz.

29 Temmuz Perşembe günü Mars Başak Burcunda hareket etmeye başlıyor olacak olup, çocuklarınızı ve aşk hayatınızı belirli bir düzen içinde olmasını isteyebilir, mükemmeliyetçi olmak isteyebilir aşırı titiz olabilirsiniz. İş ve kariyer hayatınızdaki istedikleriniz ve beklentilerinizde gecikmeler yaşayabilirsiniz.

Hafta sonu 1 Ağustos Pazar günü ay Boğa Burcunda hareket etmeye başlayacak olup, kişisel bakımınız ve istekleriniz için harcamalar yapabilirsiniz. Keyifli mutlu haftalar dilerim. 

İkizler Burcu veya yükselen İkizler

Sevgili İkizler, bu hafta eviniz, yuvanız ve aile ilişkilerinizde abartılı mücadeleler içinde olabileceğiniz bir süreç yaşayabilirsiniz.

26 Temmuz Pazartesi günü Ay balık Burcunda hareket ediyor olacak olup, iş ve kariyer hayatınızda kendinizi işinize odaklayamayacağınız aşırı hassas ve duygusal olacağınız bir gün yaşayabilirsiniz.

28 Temmuz Çarşamba günü Jüpiter ile Mars karşıt açısı olacak, aynı zamanda Jüpiter Kova Burcunda geri hareketine Ekim ayına kadar devam ediyor olacak ve Merkür Aslan Burcunda hareket etmeye başlıyor olacak. Bu etkiler ile yakın çevreniz ve kardeşleriniz ile ilgili organizasyonlar içende olabilir kısa seyahatler yapabilir, tatil planları içinde olabilirsiniz. Kardeşleriniz ve yakın çevreniz ile ilişkilerinizde liderliği elinize almak isteyebilir ve kendinizi ön plana almak isteyebilirsiniz. Uluslararası konular, yurtdışı, akademik ve hukuk konulardaki beklentilerinizde gecikmeler olabilir. Aileniz ve eviniz ile ilgili konularda abartılı mücadeleler içinde olabilir, çabalarınızın sonucunu alamayacağınız bir süreç yaşayabilirsiniz. İşiniz ve yuvanız açısından sonuçsuz olan mücadeleler gündeminizde olabilir.

29 Temmuz Perşembe günü Mars Başak Burcunda hareket etmeye başlıyor olacak olup, Eviniz yuvanız ve aile ilişkilerinizde aşırı detaycı, titiz, mükemmeliyetçi olabilir, evinizi temizleyebilir daha hijyenik olabilirsiniz.

Hafta sonu 1 Ağustos Pazar günü ay Boğa Burcunda hareket etmeye başlayacak olup, herkesten gizlediğiniz bir yatırım yapabilir, maddi konularınız ile ilgili konuları gizleyebilirsiniz. Keyifli mutlu haftalar dilerim. 

Yengeç Burcu veya yükselen Yengeç

Sevgili Yengeç’ler, bu hafta yakın çevre ve kardeşleriniz ile ilişkilerinizde abartılı mücadeleler içinde olabileceğiniz bir süreç yaşayabilirsiniz.

26 Temmuz Pazartesi günü Ay balık Burcunda hareket ediyor olacak olup, akademik konular, uluslararası konular, yurtdışı, hukuki konular ile ilgili beklentileriniz var ise bu hafta sonuçsuz kalabilir, bu konularda fedakarlıklar içinde olabilirsiniz.

28 Temmuz Çarşamba günü Jüpiter ile Mars karşıt açısı olacak, aynı zamanda Jüpiter Kova Burcunda geri hareketine Ekim ayına kadar devam ediyor olacak ve Merkür Aslan Burcunda hareket etmeye başlıyor olacak. Bu etkiler ile maddi ve parasal konulara odaklanacağınız yüksek yatırım harcamaları yapabilir, özellikle lüks harcamalar yapabilirsiniz. Vergiler, ödemeler, bankalar, krediler, dışardan elde edilen gelirler, alacaklar ve borçlar ile ilgili konularınızda beklentilerinizde gecikmeler yaşayabilirsiniz. Yakın çevreniz ve kardeşleriniz ile ilişkilerinizde abartılı mücadeleler içinde olabilir, çabalarınızın sonuçsuz kaldığı süreçler yaşayabilirsiniz.

29 Temmuz Perşembe günü Mars Başak Burcunda hareket etmeye başlıyor olacak olup, yakın çevreniz ve kardeşleriniz ile ilişkilerinizde aşırı hassas, mükemmeliyetçi, düzen kurmayı isteyeceğiniz tavırlar içinde olabilir. Hareketlerinizde aşırı tedirgin ve detaylara odaklı olabilirsiniz.

Hafta sonu 1 Ağustos Pazar günü ay Boğa Burcunda hareket etmeye başlayacak olup, sosyal çevreniz ve arkadaş gruplarınızla birlikte keyifli zamanlar geçirebilirsiniz. Keyifli mutlu haftalar dilerim. 

Aslan Burcu veya yükselen Aslan

Sevgili Aslanlar, bu hafta maddi konular, yatırımlar ile ilgili konularınızda abartılı hareketler içinde olabilir. Abartılı mücadele içinde olabilirsiniz.

26 Temmuz Pazartesi günü Ay balık Burcunda hareket ediyor olacak olup, vergiler, borçlar, alacaklar, bankalar, krediler, dışardan elde edilen gelirleriniz ile ilgili konularda beklentilerinizin dışında sorunlar yaşayabileceğiniz bir gün yaşayabilirsiniz. Ödemeler ve alacaklar ile ilgili dengeyi sağlayamayabilirsiniz.

28 Temmuz Çarşamba günü Jüpiter ile Mars karşıt açısı olacak, aynı zamanda Jüpiter Kova Burcunda geri hareketine Ekim ayına kadar devam ediyor olacak ve Merkür Aslan Burcunda hareket etmeye başlıyor olacak. Bu etkiler ile kendi kimliğinize, fiziksel görünüşünüz, kendi istekleriniz, kişisel gelişiminiz ve varlığınızı ortaya koyduğunuz konularınızda liderliği öne almayı isteyebilir, kendinize yatırım yapacağınız egonuzun yüksek olduğu kendi isteklerinizin ön planda olduğu bir süreç yaşayabilirsiniz. Pahalıda olsa yapmayı düşündüğünüz estetik operasyonu bu hafta düşünebilirsiniz. Kendinize yatırım yapabileceğini bir süreç gündeminizde olabilir. Maddi konularınızda abartılı harcamalar, mücadeleler içinde olabilirsiniz.

29 Temmuz Perşembe günü Mars Başak Burcunda hareket etmeye başlıyor olacak olup, maddi konularınızda titiz, endişeli, mükemmeliyetçi tavırlar içinde olabilir. Bütçenizi masaya yatırabilir ve maddi konularınızda düzen arayışı içinde alabilirsiniz. Maddi konularda abartılı mücadele ve para kazanma adına çok çalışabileceğiniz bir süreç yaşayabilirsiniz. Bütçe harcamalarınızda artış gözlemlenebilir. Hafta sonu 1 Ağustos Pazar günü ay Boğa Burcunda hareket etmeye başlayacak olup, işinizde ve kariyerinizde maddi kazancınızı artırmaya yönelik çalışmalar gündeminizde olabilir. Keyifli mutlu haftalar dilerim.

Başak Burcu veya yükselen Başak

Sevgili Başak’lar, bu hafta kişisel çabalarınız ve isteklerinizde abartılı mücadele içinde olabilirsiniz.

26 Temmuz Pazartesi günü Ay balık Burcunda hareket ediyor olacak olup, eşiniz ve iş ortağınız ile ilişkilerinizde aşırı hassas ve verici olabilir, fedakarlıklarda bulunabilir kurban rolü içinde olabilirsiniz.

28 Temmuz Çarşamba günü Jüpiter ile Mars karşıt açısı olacak, aynı zamanda Jüpiter Kova Burcunda geri hareketine Ekim ayına kadar devam ediyor olacak ve Merkür Aslan Burcunda hareket etmeye başlıyor olacak. Bu etkiler ile huzurunuzun ön plana alarak bilinçaltınızda yapmak istediklerinize odaklandığınız, herkesten gizlediğiniz konularla ilgileneceğiniz bir süreç olabilir. Abartılı kişisel istekleriniz ve mücadeleliniz ile bilinçaltınızda yaşadıklarınız nedeni ile ikili ilişkilerde eşiniz ve iş ortağınız ile ilişkilerinizde beklentileriniz gecikebilir.

29 Temmuz Perşembe günü Mars Başak Burcunda hareket etmeye başlıyor olacak olup, kişisel bakımınıza daha hassas olacağınız, fiziksel anlamda mükemmeliyetçi, titiz olabileceğiniz bu enerjiye alışık olacağınız için kendiniz adına alacağınız aksiyonlarda daha rahat olacağınız amaçlarınızı harekete geçirebileceğiniz bir süreç olabilir. İlişkilerinizde düzen kurmaya yönelik aksiyonlar gündeminizde olabilir.

Hafta sonu 1 Ağustos Pazar günü Ay Boğa Burcunda hareket etmeye başlayacak olup, yurtdışı, yabancılar, akademik konular ve hukuki konularınızda maddiyata odaklanacağınız bir gün yaşayabilirsiniz. Keyifli mutlu haftalar dilerim.

Terazi Burcu veya yükselen Terazi:

Sevgili Terazi’ler, bu hafta bilinçaltınızdaki istekleriniz için abartılı mücadele içinde olabilir ve takıntılı tutumlar içinde olabilirsiniz.

26 Temmuz Pazartesi günü Ay balık Burcunda hareket ediyor olacak olup, günlük işlerinize odaklanamayabilir, çalışma ortamınızda ve çalışma arkadaşlarınız ile ilişkilerinizde aşırı hassas ve melankolik tavırlar içinde olabilirsiniz.

28 Temmuz Çarşamba günü Jüpiter ile Mars karşıt açısı olacak, aynı zamanda Jüpiter Kova Burcunda geri hareketine Ekim ayına kadar devam ediyor olacak ve Merkür Aslan Burcunda hareket etmeye başlıyor olacak. Bu etkiler ile sosyal çevreniz ve arkadaş gruplarınız ile ilgilenebilir, işinizden elde ettiğiniz gelirleriniz statünüz ile ilgili konularınız adına liderliği elinize almayı bu konudaki isteklerinizi düşüncelerinizi hayata geçirmek için neler yapabileceğinize odaklanabilir, sosyal çevreniz ile keyifli organizasyonlar içinde olabilirsiniz. Bilinçaltınızdaki kimselere söylemediğiniz istekleriniz adına mücadelelerinizin dozunu abartabilir ve çabalarınızda sonuçsuz kalabilirsiniz. Çalışma hayatı ve sağlık konularında beklentileriniz gecikebilir.

29 Temmuz Perşembe günü Mars Başak Burcunda hareket etmeye başlıyor olacak olup, İç dünyanızdaki sorunların detayına inerek sorunları büyütebilir. Daha titiz ve mükemmeliyetçi istekler içinde olabilirsiniz. Kendiniz adına ve huzurunuz adına yeni bir düzen arayışı içinde olabilirsiniz.

Hafta sonu 1 Ağustos Pazar günü ay Boğa Burcunda hareket etmeye başlayacak olup, alacak ve borçlar ile ilgili konularınızda bütçenizi dengelemek isteyebilirsiniz. Vergi, kredi, banka, borçlar, ödemeler, alacaklar ile ilgili konular gündeminizde olabilir. Keyifli mutlu haftalar dilerim.

Akrep Burcu veya yükselen Akrep

Sevgili Akrep’ler, bu hafta sosyal çevreniz ve statünüz ile ilgili konularınızda aşırıya kaçan mücadeleler içinde olabilirsiniz.

26 Temmuz Pazartesi günü Ay balık Burcunda hareket ediyor olacak olup, çocuklarınız ve aşk hayatınız ile ilgili konularınızda aşırı hassas ve duygusal olabilir, sevdiğiniz ve çocuklarınız ile ilgili fedakarlıklar yapabilirsiniz.

28 Temmuz Çarşamba günü Jüpiter ile Mars karşıt açısı olacak, aynı zamanda Jüpiter Kova Burcunda geri hareketine Ekim ayına kadar devam ediyor olacak ve Merkür Aslan Burcunda hareket etmeye başlıyor olacak. Bu etkiler ile işiniz ve kariyerinizde lider olmak isteyebilir. Bunun için düşünceler yeni fikirler geliştirebilirsiniz. Ev aile ve yuva alanlarınızda beklentileriniz gecikebilir. Sosyal çevreniz ile abartılı mücadeleleriniz nedeni ile yuvanızda ve evinizdeki istekleriniz hemen gerçekleşmeyebilir, sonuçsuz kalabilir.

29 Temmuz Perşembe günü Mars Başak Burcunda hareket etmeye başlıyor olacak olup, Sosyal çevreniz ve arkadaş gruplarınızda disiplinli olabilir, ilişkilerinizde düzen arayışı içinde olabilirsiniz. Sağlığınız ile ilgili konularda aşırı titiz olabilirsiniz. Arkadaş gruplarınız içinde mükemmeliyetçi tutum içinde olabilir, detaylar içinde boğulabilirsiniz.

Hafta sonu 1 Ağustos Pazar günü ay Boğa Burcunda hareket etmeye başlayacak olup, eşiniz ve iş ortağınız ile ilişkilerinizde maddi konulara odaklanacağınız bir gün yaşayabilirsiniz. Keyifli mutlu haftalar dilerim.

Yay Burcu veya yükselen Yay

Sevgili Yay’lar, bu hafta iş ve kariyer konularınız ile ilgili abartılı mücadeleler içinde olabilirsiniz.

26 Temmuz Pazartesi günü Ay balık Burcunda hareket ediyor olacak olup, eviniz, yuvanız ve aile ilişkilerinizde aşırı duygusal hassas melankolik olabileceğiniz aileniz ve eviniz için fedakarlıklar yapabileceğiniz bir gün yaşayabilirsiniz.

28 Temmuz Çarşamba günü Jüpiter ile Mars karşıt açısı olacak, aynı zamanda Jüpiter Kova Burcunda geri hareketine Ekim ayına kadar devam ediyor olacak ve Merkür Aslan Burcunda hareket etmeye başlıyor olacak. Bu etkiler ile yabancılar, yurtdışı, uluslararası, akademik konular ve hukuki konularınızda düşüncelerinizin odaklanacağı bu alanlarda liderlik yapmak isteyebileceğiniz bir süreç yaşayabilirsiniz. Yakın çevreniz, kardeşleriniz ve aileniz ile ilgili beklentilerinizde gecikmeler yaşanabilir. İşiniz ve kariyeriniz ile ilgili konularınız için çabalarınız mücadelelerinizde abartıya kaçabilir, kendinizi aşırı yorabilirsiniz.

29 Temmuz Perşembe günü Mars Başak Burcunda hareket etmeye başlıyor olacak olup, işiniz ve kariyeriniz adına mükemmeliyetçi olacağınız, bir düzen kurmak isteyeceğiniz, disiplinli olacağınız detaylara odaklanacağınız titiz ve çalışkan olacağınız bir süreç yaşayabilirsiniz.

Hafta sonu 1 Ağustos Pazar günü ay Boğa Burcunda hareket etmeye başlayacak olup, çalışma hayatınız ve sağlık ile ilgili alanlarınızda maddi konulara odaklanacağınız bir gün yaşayabilirsiniz. Keyifli mutlu haftalar dilerim. 

Oğlak Burcu veya yükselen Oğlak

Sevgili Oğlak’lar, bu hafta yurtdışı, yabancılar, akademik ve hukuki konularınızda abartılı mücadeleler içinde olabilirsiniz.

26 Temmuz Pazartesi günü Ay balık Burcunda hareket ediyor olacak olup, yakın çevreniz ve kardeşleriniz ile ilgili konularınızda aşırı hassas duygusal olabilir, yakın çevreniz ve kardeşlerinize karşı fedakarlıklar içinde olabilirsiniz.

28 Temmuz Çarşamba günü Jüpiter ile Mars karşıt açısı olacak, aynı zamanda Jüpiter Kova Burcunda geri hareketine Ekim ayına kadar devam ediyor olacak ve Merkür Aslan Burcunda hareket etmeye başlıyor olacak. Bu etkiler ile bankalar, ödemeler, vergiler, borçlar, alacaklar, başkalarından elde edilen gelirler, yatırımlar, nafaka, miras konularına odaklanacağınız. Uzun süredir alamadığınız alacağınız ile ilgili güzel haberler alabilirsiniz. Bütçeniz ile ilgili güzel haberler alabilirsiniz. Yakın çevreniz ve kardeşleriniz ile ilgili beklentileriniz gecikebilir, bazı beklediğiniz maddi konularda gecikmeler yaşanabilir. Belki de harcamalar gündeminizde olabilir.

29 Temmuz Perşembe günü Mars Başak Burcunda hareket etmeye başlıyor olacak olup, yurtdışı seyahat, yabancılar, uzak akrabalar, akademik eğitim ve hukuki konularınızda aşırıya kaçan bir mücadele içinde olabilirsiniz. Titiz, mükemmeliyetçi olabilir ve detaylar içinde boğulabilirsiniz.

Hafta sonu 1 Ağustos Pazar günü ay Boğa Burcunda hareket etmeye başlayacak olup, sevdiğiniz ve çocuklarınız ile keyifli bir organizasyon içinde olabilirsiniz. Keyifli mutlu haftalar dilerim.

Kova Burcu veya yükselen Kova

Sevgili Kova’lar, bu hafta bankalar, vergiler, krediler, ödemeler, alacaklar, yatırımlar ile ilgili konularınızda aşırıya kaçan mücadeleler içinde olabilirsiniz.

26 Temmuz Pazartesi günü Ay balık Burcunda hareket ediyor olacak olup, maddi konularınızda aşırı hassas ve duygusal olacağınız bazı fedakarlıklar yapacağınız bir gün yaşayabilirsiniz.

28 Temmuz Çarşamba günü Jüpiter ile Mars karşıt açısı olacak, aynı zamanda Jüpiter Kova Burcunda geri hareketine Ekim ayına kadar devam ediyor olacak ve Merkür Aslan Burcunda hareket etmeye başlıyor olacak. Bu etkiler ile eşiniz ve iş ortağınız ile ilişkilerinizde liderliği alacağınız egonuzun yüksek olacağı bir süreç gündeminizde olabilir. Kişisel ve maddi konularınızda beklentilerinizde gecikmeler yaşanabilir. Bankalar, ödemeler, krediler, vergiler, dışardan elde edilen gelirler, borçlar ve alacaklar ile ilgili konularınızda abartıya kaçan mücadele içinde olabilirsiniz. Yeni bir yatırım yapabilirsiniz. Kredi çekebilirsiniz. Borçlarınızı ödemek adına çeşitli aksiyonlar içinde olabilirsiniz.

29 Temmuz Perşembe günü Mars Başak Burcunda hareket etmeye başlıyor olacak olup, ödemeler, yatırım, banka, kredi, vergiler konularında detaycı, titiz, endişeli, çalışkan mükemmeliyetçi bir tutum içinde olabilirsiniz.

Hafta sonu 1 Ağustos Pazar günü ay Boğa Burcunda hareket etmeye başlayacak olup, eviniz ve ailenizle birlikte maddi konulara odaklanacağınız bir gün yaşayabilirsiniz. Bazı kovalar evi ve sevdikleri için alışveriş yapabilirler. Keyifli mutlu haftalar dilerim.

Balık Burcu veya yükselen Balık

Sevgili Balıklar, bu hafta eşiniz ve iş ortağınız ile ilişkilerinizde aşırı çaba içinde olabilirsiniz.

26 Temmuz Pazartesi günü Ay balık Burcunda hareket ediyor olacak olup, kendinizi ifade ederken aşırı hassas ve duygusal melankolik olabilirsiniz. Karşı tarafa karşı aşırı verici ve fedakâr tavırlar içinde olabilirsiniz.

28 Temmuz Çarşamba günü Jüpiter ile Mars karşıt açısı olacak, aynı zamanda Jüpiter Kova Burcunda geri hareketine Ekim ayına kadar devam ediyor olacak ve Merkür Aslan Burcunda hareket etmeye başlıyor olacak. Bu etkiler ile çalışma hayatınız ve iş arkadaşlarınız ile ilişkilerinizde düşündüklerinizi kolayca gerçekleştirebileceğiniz liderliği ele alabileceğiniz bir süreç yaşayabilirsiniz. Sağlığınız ile ilgili konularda sağlık sorunları olan balıkların şifalanacakları güzel haberler gündemlerinde olabilir. Sağlıkları ile ilgili çözüm yolları bulabilirler. İkili ilişkilerinde eşleri ve iş ortakları ile ilişkilerinde aşırı çaba ve mücadele içinde olabilecekleri bir süreç yaşayabilirler. İlişkilerinde yıpranmamaları adına dengeli olmaları faydalı olacaktır. Bilinçaltındaki beklentileri ile ilgili gelişmelerde gecikmeler meydana gelebilir. Belki de herkesten gizledikleri konulardaki bekledikleri haberler gecikebilir.

Hafta sonu 1 Ağustos Pazar günü ay Boğa Burcunda hareket etmeye başlayacak olup, yakın çevreleri ve kardeşleri ile maddi konular ile ilgili bir gündem içinde olabilir ya da bir seyahat planı yapabilirler. Keyifli mutlu haftalar dilerim.

Astrolog Gonca Gazioğlu

E-posta: gazioglugonca@gmail.com

 

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bize mesaj gönderin
Merhaba,
Nasıl yardımcı olabiliriz?