26 Nisan- 2 Mayıs 2021 Haftası burç yorumları

Astrolog Gonca Gazioğlu 26 Nisan- 2 Mayıs 2021 Haftasını sizler için yorumladı.

Hafta başı özeti:

Merhabalar, bu hafta 26 Nisan 2021 Pazartesi günü Venüs ile Merkür kavuşum açısı ile başlıyor olacağız. İlişkilerimizde, düşüncelerimizde uyum içinde olacağımız. Boğa burcunda kavuşum olacak olması nedeni ile parasal konulara odaklanacağımız, parasal konularda uyumlu kararlar alabileceğimiz bir gün yaşayabiliriz.

27 Nisan Salı günü 7 derece Akrep burcunda Dolunay gerçekleşecek. Dolunayda Satürn ile Uranüs’ün sert etkileri ve Venüs, Merkür, Güneş Boğa burcunda hareket ediyorken gerçekleşiyor olacak olup, bu süreç mayıs ayının ilk haftalarına kadar etkisini sürdürecek. Dolunayda akrep temalarında tamamlanmalar, gelişmeler ve değişimler gündemimizde olabilir. Akrep temaları gizemli, gizli konuları, vergi, borçlar, krediler, Bankalar, miras, ameliyatlar, nafaka, yatırım alanlarını temsil eder. Akrep aynı zamanda krizleri, küllerinden doğmayı, yeniden yapılanma ve dönüşümü temsil eder. Akrep derinlerde saklanan konuları sırları temsil eder sırların gün yüzüne çıkabileceği bir süreç yaşanabilir. Kişisel gezegenlerin Boğa burcunda olması özellikle maddi ve ekonomik alanlarda gizlenen gerçeklerin ortaya çıkabileceği yeniden yapılanacağı ve belki de ekonomik olarak sorunların gündeme alınacağı ve alınması gereken kararların uygulamaya geçebileceği bir süreci gösterebilir.

30 Nisan Cuma günü Güneş ile Uranüs kavuşum açısı gerçekleşecek olup, beklenilmeyen ani gelişmeler içinde liderlerin ve bireylerin kendi kararları doğrultusunda kararlar alabilecekleri ve bireylerin özgür iradelerini koymayı isteyebilecekleri bir süreci gösterebilir. Kavuşumun boğa burcunda olması maddi konularda ani kararlar ve özgürleşme istekleri bireyler için kendi yetenekleri ile para kazanma isteği nedeni ile beklenmedik olaylar ve kararların alınabileceği bir süreç yaşanabilir.

Hafta sonu Ay oğlak burcunda hareketine devam ediyor olacak olup, hafta içi yaşanan olayları daha soğukkanlı, tüm gerçekliği ile iç dünyanızda değerlendirebileceğiniz bir süreç olabilir. Keyifli, mutlu, huzurlu bir hafta geçirmenizi dilerim.

Her burç için olası etkileri yükselen burcunuza ve güneş burcunuza göre okuyabilirsiniz.

 

Koç burcu veya Yükselen Koç:

Sevgili Koç’lar, bu hafta dolunay sizin ödemeler ve alacaklar alanlarınızda etkili olacak olup, bu alanlarınızda tamamlanmalar ve dönüşümler yaşayacağınız olaylar gündeminizde olabilir.

26 Nisan Pazartesi günü Venüs ile Merkür boğa burcunda kovuşum açısında olacak olup, sizin para kazandığınız konulara ve yatırımlar alanlarınıza odaklanacağınız bir gün yaşayabilirsiniz. Maddi konularda daha dengeli düşünceler içinde olacağınız ve uyum içinde olacağınız bir gün yaşayabilirsiniz.

27 Nisan Salı günü 7 derece Akrep burcunda dolunay gerçekleşecek olup, dolunay sizin vergi, ödemeler, borçlar, alacaklar, miras, dışardan elde edilen gelirler, bankalar, krediler, nafaka alanlarınızda etkili olacak olup, bu alanlarda tamamlanmalar ve dönüşümler yaşayacağınız olayları gündeminizde getirebilir. Örneğin daha önce vergi konusu olmayan bir konu vergisi doğabilir, Beklediğiniz bir alacağınız ile ilgili konuda alacağınız ile ilgili tahsilinde gecikme olacağını öğrenebilirsiniz. Belki de Hiç düşünmediğiniz bir fırsat olduğunu düşünerek yeni bir yatırım kararı alabilirsiniz. Belki de hiç ummadığınız bir alacağınız tahsilde olabilir.

30 Nisan Cuma günü Güneş ile Uranüs kavuşum açısı olacak olup, maddi konularda özgürleşmek isteyebileceğiniz ve ani, bir anda alacağınız kararlar alabilirsiniz. Para kazanmak ile ilgili olarak kendi enerjiniz, yetenekleriniz ve kendi özgür iradeniz ile para kazanmayı isteyebilir. Sosyal çevrenizin desteği ile bu alanlara yönelmek isteyebilirsiniz.

Hafta sonu Ay oğlak burcunda olacak olup, hafta sonu işiniz ve kariyer alanlarınıza odaklanacağınız bir süreç yaşayabilirsiniz. Keyifli, mutlu, huzurlu bir hafta geçirmenizi dilerim.

Boğa burcu veya yükselen Boğa:

Sevgili Boğalar, bu hafta dolunay ile eş ve iş ortaklık alanlarınızda etkili olacak tamamlanmalar ve dönüşümler yaşayabilirsiniz.

26 Nisan Pazartesi günü Venüs ile Merkür boğa burcunda kovuşum açısında olacak olup, sizin kendinizi ifade ettiğiniz, fiziksel görünümünüz ve kişisel gelişiminiz ile ilgili konularınızda alacağınız kararlarda daha dengeli olabilir. Kendiniz ile ilgili fiziksel değişiklik düşüncelerinizde size uygun doğal değişiklikleri yapabilirsiniz. Karşı taraf ile ilişkilerinizde daha uyumlu olacağınız bir gün yaşayabilirsiniz.

27 Nisan Salı günü 7 derece Akrep burcunda dolunay gerçekleşecek olup, dolunay sizin eş ve iş ortaklıkları ile ilgili alanlarınızda etkili olacak olup, bu alanlarda tamamlanmalar ve dönüşümler yaşayacağınız olayları gündeminize getirebilir. Örneğin uzun süredir eşiniz ile ilişkilerinizde birbirinize söyleyemediğiniz sorunlarınız gün yüzüne çıkabilir ve bu sorunlar aydınlığa kavuşturarak çözümler bulabilir ilişkinizde iyiye doğru gidebilecek dönüşümleri yaşayabilirsiniz. Aynı zamanda yine ticaret ile uğraşan Boğa burçları iş ortaklıkları ile ilgili gerçekleri, saklanan konuları öğrenebileceği iş ortaklıkları ile ilgili dönüşümler yaşayacağı bir süreç yaşayabilirler. Bu Dolunayda saklanan tüm sırlar ortaya çıkabilir, eşinizden ve iş ortağınızdan sakladığınız konularınız var ise dikkatli olunmasında yarar var.

30 Nisan Cuma günü Güneş ile Uranüs kavuşum açısı olacak olup, burada kendinizi ortaya koyarken özgür iradenizi ön planda tutacağınız kişisel isteklerinizi ön planda tutacağınız ani tartışmalar içinde olabilirsiniz. Kendi iradenizi, savunduğunuz düşündüğünüz tüm konuları karşı tarafa empoze edebileceğiniz bir gün yaşayabilirsiniz. Kendi alanlarınızdan taviz vermeyebileceğiniz bir süreç yaşayabilirsiniz.

Hafta sonu Ay oğlak burcunda olacak olup, yurt dışı, uzaklar, yüksek öğrenim ve hukuki konulara odaklanacağınız ve bu alanlarınızda yaşanan olaylarda gerçekleri net görebileceğiniz bir hafta sonu yaşayabilirsiniz. Keyifli, mutlu, huzurlu bir hafta geçirmenizi dilerim.

İkizler burcu veya yükselen İkizler:

Sevgili İkizler, bu hafta dolunay ile günlük rutin işler, çalışma hayatı ve sağlık alanlarınızda tamamlanmalar ve dönüşümler yaşayabilirsiniz.

26 Nisan Pazartesi günü Venüs ile Merkür boğa burcunda kovuşum açısında olacak olup, sizin bilinçaltınız, iç dünyanız, herkesten sakladığınız konular, korkularınız, iç huzurunuzun olduğu alanda kavuşum gerçekleşiyor. Boğa burcunda olması nedeni ile parasal konularınızda korkularınız ile barışık olacağınız daha dengeli düşünceler içinde olacağınız bir süreç olabilir.

27 Nisan Salı Günü 7 derece Akrep burcunda dolunay gerçekleşecek olup, dolunay sizin günlük yaptığınız rutin işleriniz, çalışma ortamınız, çalışma hayatınız ve sağlık konularınızda etkili olacak olup, bu alanlarınızda tamamlanmalar ve değişimler yaşayabilirsiniz. Örneğin İş ortamınızda personel azalabilir sorumluluklarınız ve günlük işlerinizde yükünüz artabilir. Diğer yandan sağlığınız ile ilgili anlam veremediğiniz bir rahatsızlığınızın ne olduğu konusunda teşhis ve tedavi tanısı konulabilir. Bu dolunayda rahatsızlığı olan ikizlerin sağlık kontrollerini yaptırmaları yararlı olacaktır. Bu Dolunayda saklanan tüm sırlar ortaya çıkabilir, iş arkadaşlarınızın iş ortamında sizden gizlediği konuları öğrenebileceğiniz bir süreç yaşayabilirsiniz. Belki de çalıştığınız kurumun sakladığı konular gün yüzüne çıkabilir.

30 Nisan Cuma günü Güneş ile Uranüs kavuşum açısı olacak olup, burada özellikle iç dünyanızda radikal sıra dışı düşünceler içinde olacağınız özgür iradeniz ve kişisel isteklerinizin ön planda olduğu beklenmedik hareket ve tavırlar içinde olabileceğiniz bir gün yaşanabilir.

Hafta sonu Ay oğlak burcunda olacak olup, ödemeler ve alacaklar konusunda yaşanan dengesizliklerinizin çözümüne odaklanacağınız bir süreç olabilir. Keyifli, mutlu, huzurlu bir hafta geçirmenizi dilerim.

Yengeç burcu veya yükselen Yengeç:

Sevgili Yengeç’ler, bu hafta dolunay ile aşk hayatınız, çocuklar, hobi, yetenekleriniz, mutlu olduğunuz alanlarınızda   tamamlanmalar ve değişimler yaşayabilirsiniz.

26 Nisan Pazartesi günü Venüs ile Merkür boğa burcunda kavuşum açısında olacak olup, sizin sosyal çevre ve arkadaş gruplarınız ile ilgili ilişkilerinizde ve düşüncelerinizde daha uyumlu olacağınız keyifli bir gün yaşayabilirsiniz. Yardım organizasyonlarına katılabilirsiniz.

27 Nisan Salı günü 7 derece Akrep burcunda dolunay gerçekleşecek olup, dolunay sizin aşk hayatınız, çocuklar, hobi, yetenekler, şans oyunları, organizasyonlar ve mutlu olduğunuz alanlarınızda gerçekleşecek olup, bu alanlarda tamamlanmalar ve dönüşümler yaşayabilirsiniz. Sevdiğiniz ile ilgili bilmediğiniz bir gerçeği öğrenebilirsiniz. Çocuklarınız ile ilgili sorunlara krizlere çözümler bulabilir. Yine çocuklar ile ilgili konularınızda göremediğiniz gerçekleri görebilir ve anlayabilirsiniz. Hobilerinizi ve yeteneklerinizi geliştirmek isteyebilirsiniz. Belki de hobinizi profesyonel meslek olarak icra edebilir ve yeni bir dönüşüm içinde olabilirsiniz.

30 Nisan Cuma günü Güneş ile Uranüs kavuşum açısı olacak olup, burada özellikle sosyal çevre ve arkadaş gruplarınız sosyal statünüz ile ilgili radikal sıra dışı düşünceler içinde olacağınız özgürlük arayışı ile kendi iradeniz ve kişisel isteklerinizin ön plana alacağınız sosyal arkadaş ilişkilerinizde ani beklenmedik özgürleşmek adına beklenmedik hareket ve tavırlar içinde olabileceğiniz bir gün yaşanabilir.

Hafta sonu Ay oğlak burcunda olacak olup, eşiniz ve iş ortağınız ile ilgili konulara odaklanacağınız ilişkilerinizi mantık çerçevesinde masaya yatıracağınız ve gerçekçi olarak değerlendireceğiniz bir gün yaşayabilirsiniz. Keyifli, mutlu, huzurlu bir hafta geçirmenizi dilerim.

Aslan burcu veya yükselen Aslan:

Sevgili Aslan’lar, bu hafta dolunay ile ev, aile ve yuva alanlarınızda tamamlanmalar ve değişimler yaşayabilirsiniz.

26 Nisan Pazartesi günü Venüs ile Merkür boğa burcunda kovuşum açısında olacak olup, sizin iş ve kariyer ilişkilerinizde, düşüncelerinizde daha uyumlu olacağınız, özellikle maddi konularda iş ilişkilerinizde denge içinde olacağınız bir gün yaşayabilirsiniz.

27 Nisan Salı günü 7 derece Akrep burcunda dolunay gerçekleşecek olup, dolunay ile ev, aile ve yuva alanlarınızda tamamlanmalar ve dönüşümler yaşayabilirsiniz. Nisan ayı başından itibaren evinizin konumu, eşyalarınızdaki eksiklikler, aile ilişkilerindeki konularınızda düşüncelerinizin tamamlanacağı, aile ilişkilerinizde sakladığınız konular ve sizden saklana konuların gün yüzüne çıkabileceği bir süreç yaşayabilirsiniz. Evinizde dönüşmesi gereken eşyaları değiştirebilir, belki de yapısal bir tadilat kararı alabilirsiniz.

30 Nisan Cuma günü Güneş ile Uranüs kavuşum açısı olacak olup, burada özellikle iş ve kariyer alanlarınızda ani beklenmedik iş teklifleri ile karşılaşabilir. Kendinizden beklemediğiniz bir şekilde özgür iradeniz ve özgürleşme isteği enerjisi etkisi ile iş teklifini kabul edebilirsiniz.

Hafta sonu Ay oğlak burcunda olacak olup, çalışma ortamınız, mesai arkadaşlarınız ve günlük işleriniz ile ilgili konulara odaklanacağınız gerçekleri net olarak değerlendirebileceğiniz bir gün yaşayabilirsiniz. Keyifli, mutlu, huzurlu bir hafta geçirmenizi dilerim.

Başak burcu veya yükselen Başak:

Sevgili Başak’lar, bu hafta dolunay ile yakın çevreniz ve kardeşleriniz ile ilgili alanlarınızda tamamlanmalar ve değişimler yaşayabilirsiniz.

26 Nisan Pazartesi günü Venüs ile Merkür boğa burcunda kavuşum açısında olacak olup, sizin yurtdışı, yabancılar, yüksek öğrenim, uluslararası ticaret ve hukuki konularda düşüncelerinizde ve ilişkilerinizde uyumlu iletişim ve ilişkiler içinde olacağınız daha dengeli uyumlu haberler alabileceğiniz bir gün yaşayabilirsiniz.

27 Nisan Salı Günü 7 derece Akrep burcunda dolunay gerçekleşecek olup, dolunay sizin yakın çevreniz, kardeşler, kısa süreli eğitimler ve seyahat alanlarınızda etkili olacak olup, yakın çevreniz ve kardeşiniz ile ilişkilerinizde ayın başında almış olduğunuz kararların tamamlayacak olaylar yaşanabilir. Aynı zamanda yakın çevreniz ve kardeşlerinizden sakladığınız sizden saklanan konular var ise dolunayla birlikte sırlar ortaya çıkabilir. Dikkatli olunmasında yarar var.

30 Nisan Cuma günü Güneş ile Uranüs kavuşum açısı olacak olup, burada özellikle yabancılar, yurtdışı, yüksek öğrenim, hukuki konularda özgürleşmek isteyeceğiniz, özgürleşeceğiniz ani kararlar ve olaylar yaşayabilirsiniz. Belki de ani bir şekilde yurtdışı yaşama kararı alabilirsiniz. Bir anda kendi özgürlüğünüzü ön planda tutarak hukuki bir konuda dava açmaya karar verebilirsiniz.

Hafta sonu Ay oğlak burcunda olacak olup, aşk hayatınızda ve çocuklar ile ilişkilerinizde mantığınızı ön plana alacağınız olayları tüm gerçekleri ile değerlendirebileceğiniz bir gün yaşayabilirsiniz. Keyifli, mutlu, huzurlu bir hafta geçirmenizi dilerim.

 Terazi burcu veya yükselen Terazi:

Sevgili Terazi’ler, bu hafta dolunay ile maddi ve parasal alanlarınızda tamamlanmalar ve değişimler yaşayabilirsiniz.

26 Nisan Pazartesi günü Venüs ile Merkür boğa burcunda kavuşum açısında olacak olup, sizin vergiler, borçlar, ödemeler, krediler, dışardan elde edilen gelirler, yatırımlar, alacaklar, miras alanlarınızda denge ve düzeni sağlamak adına çözümler bulabileceğiniz, iletişim ve ilişkilerinizde olumlu destekler alacağınız bir gün yaşayabilirsiniz.

27 Nisan Salı günü 7 derece Akrep burcunda dolunay gerçekleşecek olup, dolunay sizin para kazanma şekliniz, parasal kazançlarınız, manevi değerleriniz ve yaptığınız yatırımlar alanlarınızda etkili olacak olup, para kazanma şeklinizde yeni bir dönüşüm ile karşılaşabilirsiniz. Örneğin part-time bir işte çalışıyorken artık sürekli çalıştığınız bile kurumda çalışmaya başlayabilirsiniz. Yapmış olduğunuz yatırımlar ile ilgili krizler yaşayabilirsiniz. Dikkatli olunmasında yarar var.

30 Nisan Cuma günü Güneş ile Uranüs kavuşum açısı olacak olup, burada özgürleşme dürtüsü ile her türlü bağlayıcı olan özgürlüğü kısıtlayan ödeme araçlarından kaçınarak tüm borçları ödeyebileceğiniz ve kişisel özgürlüğünüz ön plana alabileceğiniz bir gün yaşayabilirsiniz.

Hafta sonu Ay oğlak burcunda olacak olup, ödemelerin ve alacakların dengesine odaklanacağınız çözüm yolları içinde olacağınız gelir ve giderlerinizi net olarak ortaya koyabileceğiniz mantığınızı ön plana alacağı olayları tüm gerçekleri ile net soğukkanlı olarak görebileceğiniz hafta sonu yaşayabilirsiniz. Keyifli, mutlu, huzurlu bir hafta geçirmenizi dilerim.

Akrep burcu veya yükselen Akrep:

Sevgili Akrep’ler, bu hafta dolunay ile kendi gücünüzü ortaya koyduğunuz alanlar ve fiziksel görünümünüz ile ilgili konularda tamamlanmalar ve değişimler yaşayabilirsiniz.

26 Nisan Pazartesi günü Venüs ile Merkür boğa burcunda kavuşum açısında olacak olup, eş ve iş ortaklıklarınız ile ilişkilerinizde uyumlu ve daha dengeli iletişimler koyabileceğiniz bir gün yaşayabilirsiniz. Özellikle maddi konularda eşiniz ve iş ortağınız ile olan ilişkilerinizde sorunlar mevcut ise çözümleyerek ilişkilerinizde uyum yakalayabileceğiniz bir süreç yaşayabilirsiniz.

27 Nisan Salı Günü 7 derece Akrep burcunda dolunay gerçekleşecek olup, dolunay sizin kendi gücünüzü ortaya koyduğunuz alanlar, kişisel gelişiminiz, var olduğunuz alanlar ve fiziksel görünümünüz ile ilgili alanlarda etkili olacak olup, bu alanlarınızda tamamlanmalar, değişim ve dönüşümler yaşayabilirsiniz. Akrep burcunda gerçekleşecek olması ile siz akrepleri üzerinde diğer burçlara göre daha etkili olacaktır. Kişisel olarak yeniay ile gündeme gelen değişimlerin tamamlanacağı bir süreç olabilir. Fiziksel görünümünüz ile verdiğiniz kararları gerçekleştiğini görebilirsiniz. Yaşadığınız olaylara karşı tepkilerinizin dönüştüğünü görebilirsiniz. Uzun zamandır diyete başlamak isteyen akrepler için tam zamanı etkisini görebilecekleri diyet programı yapabilirler. Tamamen karşı tarafa farklı görüneceğiniz bir dönüşümün tamamlanacağı bir süreç olabilir.

30 Nisan Cuma günü Güneş ile Uranüs kavuşum açısı olacak olup, eş ve ortaklık ilişkilerinizde özgürleşmek isteyeceğiniz kendi isteklerinizi ortaya koyabileceğiniz ve dik kafalı olacağınız ani kararlar alabileceğiniz bir gün olabilir. Dikkatli olunmasında yarar var.

Hafta sonu Ay oğlak burcunda olacak olup, yakın çevre ve kardeşleriniz ile ilgili parasal ilişkilerinize odaklanacağınız ve yaşadığınız olayları net soğukkanlı değerlendirebileceğiniz bir hafta sonu yaşayabilirsiniz. Keyifli, mutlu, huzurlu bir hafta geçirmenizi dilerim.

Yay burcu veya yükselen Yay:

Sevgili Yay’lar, bu hafta dolunay ile iç dünyanız, gizlediğiniz konularınız ve gizli düşmanlarınız ile ilgili konularınızda tamamlanmalar ve değişimler yaşayabilirsiniz.

26 Nisan Pazartesi günü Venüs ile Merkür boğa burcunda kovuşum açısında olacak olup, çalışma hayatınız, çalışma arkadaşlarınız ile ilişkileriniz, günlük yaptığınız işleriniz ve sağlığınız ile ilgili konularınızda denge ve uyum içinde olacağınız, günlük işlerinizde uyumlu ve dengeli olacağınız bir gün yaşayabilirsiniz.

27 Nisan Salı Günü 7 derece Akrep burcunda dolunay gerçekleşecek olup, dolunay sizin iç dünyanız, bilinçaltınız, herkesten sakladığınız konular, gizli düşmanlar alanlarınızda etkili olacak olup, bu alanlarınızda tamamlanmalar ve dönüşümler yaşayabilirsiniz. Herkesten sakladığınız bir konunuz ortaya çıkabilir. Bilmediğiniz arkanızdan iş çeviren kişilerin gizli düşmanlarınızın bu dolunay ile asıl yüzlerini ve kim olduklarını görebilirsiniz.

30 Nisan Cuma günü Güneş ile Uranüs kavuşum açısı olacak olup, çalışma hayatınızda ve günlük işlerinizde özgürleşmek isteyebilir. Günlük işlerinizde kafanızın dikine hareket edebilir ani kararlar alabilirsiniz. Çalışma ortamınız ve çalışma arkadaşlarınız ile ilişkilerinizde kendi düşüncelerinizi ve isteklerinize odaklanabilir kendi düşüncelerinizi empoze için beklenmediğiniz bir şekilde mücadele verebilirsiniz. Sağlığınız konusunda ani dik başlı karalar alabilirsiniz. Sağlığınız ile ilgili sorun yaşanmaması adına ani kendi kafanıza göre kararlar almamanız uzmanların söylediklerini dikkate almanız faydalı olacaktır. Dikkatli olunmasında yarar var.

Hafta sonu Ay oğlak burcunda olacak olup, işiniz ile ilgili parasal konulara odaklanacağınız ve maddi konulardaki sorunları net olarak görebileceğiniz çözüm yollarını bulabileceğiniz hafta sonu yaşayabilirsiniz. Keyifli, mutlu, huzurlu bir hafta geçirmenizi dilerim.

Oğlak burcu veya yükselen Oğlak:

Sevgili Oğlak’lar, bu hafta dolunay ile sosyal çevre, arkadaş gruplarınız ve sosyal statünüz ile ilgili konularda tamamlanmalar ve değişimler yaşayabilirsiniz.

26 Nisan Pazartesi günü Venüs ile Merkür boğa burcunda kovuşum açısında olacak olup, aşk ilişkileriniz, çocuklar ile ilişkilerinizde daha uyumlu ve dengeli olacağınız bir gün yaşayabilirsiniz. Aynı zamanda mutlu olduğunu alanlarınızda sevdiğiniz bir hobi ve yeteneğinizi ortaya çıkaracak keyifli organizasyonlar içinde olabilirsiniz.

27 Nisan Salı Günü 7 derece Akrep burcunda dolunay gerçekleşecek olup, dolunay sizin sosyal çevreniz, arkadaş gruplarını ve sosyal statünüz ile ilgili konularda etkili olacak olup, bu alanlarınıza tamamlanmalar ve dönüşümler yaşayabilirsiniz. Örneğin Kariyer hayatınızda iş yerinizdeki sorumluluğunuz değişebilir ve işten kazandığınız geliriniz dönüşebilir. Yine sosyal çevreniz ve arkadaş gruplarınız değişebilir yeni bir sosyal çevre ile tanışabilirsiniz.

30 Nisan Cuma günü Güneş ile Uranüs kavuşum açısı olacak olup, aşk ilişkileriniz ve çocuklar ile ilişkilerinizde ani beklemediğiniz tepkiler ile özgürleşmek adına kendi bildiğinizde ısrarcı olabilir. Kendi fikirlerinizi ön plana alarak bencil davranışlar içinde olabilirsiniz. Dikkatli olunmasında yarar var.

Hafta sonu Ay oğlak burcunda olacak olup, kişisel gelişiminiz ve fiziksel görünümünüze odaklanabilir bu alanlarda maddi harcamalar yapabilirsiniz. Keyifli, mutlu, huzurlu bir hafta geçirmenizi dilerim.

Kova burcu veya yükselen Kova:

Sevgili Kova’lar, bu hafta dolunay ile iş ve kariyer alanlarınızda tamamlanmalar ve değişimler yaşayacağınız olaylar gündeminizde olabilir.

26 Nisan Pazartesi günü Venüs ile Merkür boğa burcunda kovuşum açısında olacak olup, ev, aile ve yuva alanlarınızdaki ilişkilerinizde dengeli ve uyum içinde olacağınız bir gün yaşayabilirsiniz. Ev eşyalarınız ve yuvanızda istediğiniz düzen ve uyumu yakalayabilirsiniz.

27 Nisan Salı Günü 7 derece Akrep burcunda dolunay gerçekleşecek olup, dolunay sizin iş ve kariyer alanlarınızda etkili olacak olup bu alanlarınızda tamamlanmalar ve dönüşümler yaşayabilirsiniz. Uzun süredir iş ve kariyer değişikliği yapmak isteyen kovalar istedikleri iş teklifini alabilirler. İş yeri düzeni ile ilgili sorunları olan düzeni değiştirmek isteyen kovalar iş yerleri ile ilgili istedikleri dönüşümü sağlayabilirler. İş ve kariyer konularında netleşemeyen sürüncemede kalan gündemlerin gün yüzüne çıktığı netleştiği bir süreç yaşayabilirsiniz.

30 Nisan Cuma günü Güneş ile Uranüs kavuşum açısı olacak olup, aile ilişkilerinizde ev ile ilgili kararlarınızda kendi düşüncelerinize odaklanabilir beklenilmeyecek kadar bencil dik tavır ve davranışlar içinde olabilirsiniz. Dikkatli olunmasında yarar var.

Hafta sonu Ay oğlak burcunda olacak olup, iç dünyanızda kimseye söyleyemediğiniz maddi konulara odaklanacağınız ve çözümler arayacağınız bir hafta sonu geçirebilirsiniz. Keyifli, mutlu, huzurlu bir hafta geçirmenizi dilerim.

Balık burcu veya yükselen Balık:

Sevgili Balık’lar, bu hafta dolunay ile yurtdışı, yabancılar, uluslararası ticaret, yüksek öğrenim ve hukuki alanlarınızda tamamlanmalar ve dönüşümler yaşayabilirsiniz.

26 Nisan Pazartesi günü Venüs ile Merkür boğa burcunda kovuşum açısında olacak olup, yakın çevre ve kardeşleriniz ile ilişkilerinizde maddi konularınızda daha uyumlu ve dengeli olacağınız bir gün yaşayabilirsiniz.

27 Nisan Salı Günü 7 derece Akrep burcunda dolunay gerçekleşecek olup, dolunay sizin yabancılar, yurtdışı, uluslararası ticaret, yüksek öğrenim, inançlarınız ve hukuki konularda etkili olacak olup bu alanlarınızda tamamlanmalar ve dönüşümler yaşayabilirsiniz. Yabancılar ile iş yapan balıkların iş konularındaki sürecin tamamlandığını görebilirler, Aynı zamanda yüksek öğrenim hayatında olan balıklar sınavları gündeme gelebilir. Belki de uzun süredir hukuki davası olan balıkların davaları ile ilgili sonuçları alacakları bir süreç yaşayabilirler.

30 Nisan Cuma günü Güneş ile Uranüs kavuşum açısı olacak olup, yakın çevreniz ve kardeşleriniz ile ilişkilerinizde sizden beklenmeyecek kadar bazı konularda inatçı ve ısrarcı bencil tavırlar içinde olabilirsiniz. İlişkilerinizde özgür olma isteğiniz artabilir. Özgürleşmek adına ani alacağınız kararlarınızda sorunlar yaşayabilirsiniz. Dikkatli olunmasında yarar var. Aynı zamanda kısa seyahatlerinizde aşırı özgürce aldığınız kararlar ve ruh hali nedeni ile ani gelişmeler yaşayabilirsiniz. Dikkatli olunmasında fayda var.

Hafta sonu Ay oğlak burcunda olacak olup, sosyal çevre ve işinizden elde ettiğiniz gelirler konusuna odaklanacağınız işinizden elde ettiğiniz geliri ve sosyal çevremi nasıl arttırabileceğiniz çözüm arayışları içinde olacağınız bir hafta sonu yaşayabilirsiniz. Keyifli, mutlu, huzurlu bir hafta geçirmenizi dilerim.

Astrolog Gonca Gazioğlu

E-posta: gazioglugonca@gmail.com

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bize mesaj gönderin
Merhaba,
Nasıl yardımcı olabiliriz?