2-8 Ağustos 2021 Haftası Burç Yorumları

Astrolog Gonca Gazioğlu 2-8 Ağustos 2021 Haftasını sizler için yorumladı.

Hafta başı özeti

Merhabalar. Bu hafta Uranüs’ün sert etkili olacağı bir haftaya başlıyor olacağız. Kontrolümüzün ve beklentilerimizin dışında gelişmeler yaşanabilir.

Hafta başı 2 Ağustos Pazartesi günü Güneş ve Merkür ile Satürn arasında zorlu açı olacak olup, düşüncelerimizi fikirlerimizi ortaya koyarken kısıtlanacağımız, mevcut sorunları masaya yatıracağımız sorunları bir düzene koymayı isteyebileceğimiz bir süreç olacak. Güneş yaşam enerjimizi de temsil eder. Yaşam enerjimizin kısıtlanabilir. Bu nedenle bağışıklık sistemimiz düşük olabilir. Bu hafta bağışıklık sistemimizi destekleyici gıdalar alınmasında fayda var.

3 Ağustos Salı günü Venüs ile Uranüs arasında keyifli açı olacak olup, İlişkilerimizde daha özgür olacağımız maddi ve ikili ilişkilerde beklenmedik heyecan verici olumlu gelişmeler yaşayabiliriz.

4 Ağustos Çarşamba günü Merkür ile Uranüs arasında sert açı olacak olup, sıra dışı fikirler bizi zorlayabilir. Sürpriz ani haberler bizleri zorlayabilir.

7 Ağustos Cumartesi günü Güneş ile Uranüs arasında sert açı olacak olup, otoriteye başkaldırılar gündemde olabilir. Aşırı özgürlük istekleri gündemde olabilir. Aynı zamanda ani iklim normal seyrin dışında hava olayları ile karşılaşılabilir. Uranüs teknolojiyi temsil eder. Sürekli değişimi ve değişik olana çekileceğimiz bir hafta olabilir. Özgürlük isteğimizi aşırı ani isyankâr tavırlar içinde ifade edebiliriz. Dikkatli olunmasında yarar var.

8 Ağustos Pazar günü Aslan Burcunda yeni ay gerçekleşecek olup, çocuklar, aşk hayatı, mutlu olunan alanlarımızda yeni başlangıç ve değişimler gündemimizde olabilir. Keyifli, mutlu, sağlıklı ve huzurlu bir hafta geçirmenizi dilerim.

Her burç için olası etkileri yükselen burcunuza ve güneş burcunuza göre okuyabilirsiniz.  

Koç Burcu veya Yükselen Koç

Sevgili Koçlar, bu hafta sonunda gerçekleşecek yeni ay ile aşk hayatınız, çocuklar ve mutlu olduğunuz alanlarda yeni başlangıçlar ve değişimler gündeminizde olabilir.

2 Ağustos Pazartesi günü Merkür ve Güneş’in Satürn ile sert açısı olacak olup, sosyal çevreniz, arkadaş gruplarınız gelecek beklentileriniz ve işinizden elde edilen getiriler, statünüz ile ilgili baskılar yaşayabilir ve sorumluluklarınızı yerine getirirken zorlanmalar yaşayabilirsiniz. Mutlu olduğunuz konularda sosyal çevrenizden baskılar yaşayabilirsiniz. Yaşanılan sorunları bir düzene koymak isteyebilirsiniz.

3 Ağustos Salı günü Venüs ile Uranüs’ün keyifli açısı olacak olup, çalışma hayatınızda olumlu gelişmeler beklemediğiniz maddi kazançlar elde edebileceğiniz bir süreç yaşayabilirsiniz.

4 Ağustos Çarşamba günü Merkür ile Uranüs arasında sert açı olacak olup, maddi anlamda özellikle aşk hayatınız ve çocuklar ile ilgili ani gelişmeler düşünce ve fikirlerinizi zorlayabileceği bir gün yaşayabilirsiniz.

7 Ağustos Cumartesi günü Güneş ile Uranüs zorlu açısı olacak olup, maddi konularınızda beklenmeyen ani zorlanmalar yaşayabilirsiniz. Yapmak istediğiniz konuları erteleyebilirsiniz. Maddi konular özgürlüklerinizi kısıtlayabilir, bu nedenle aşırı isyankâr olabilir, sevdiğinize ve çocuklarınıza karşı isyankâr tavırlar içinde olabilirsiniz. Dikkatli olunmasında yarar var.

8 Ağustos Pazar günü yeni ay gerçekleşecek olup, hafta boyu tüm enerjinizi odakladığınız mutlu olduğunuz konular, aşk hayatınız, çocuklar, yetenekleriniz, hobileriniz ve spekülatif piyasalar ile ilgili alanlarınızda yeni gelişmeler ve değişimler yaşayabilirsiniz. Sevgiliniz var ise ilişkinizde yeni bir süreç başlayabilir. Çocuklarınız ile ilgili başarılar ve belki de yeni bir okula kaydı söz konusu olabilir. Belki de hep istediğiniz başlayamadığınız bir hobiniz ile ilgilenmeye karar verebilirsiniz. Keyifli mutlu haftalar dilerim.

Boğa Burcu veya yükselen Boğa

Sevgili Boğalar, bu hafta sonunda gerçekleşecek yeni ay ile ev, yuva ve aile alanlarınızda yeni başlangıçlar ve değişimler gündeminizde olabilir.

2 Ağustos Pazartesi günü Merkür ve Güneş’in Satürn ile sert açısı olacak olup, iş ve kariyer alanlarınızda baskılar ve zorlanmalar yaşayabilirsiniz. İş ve kariyer alanlarınızdaki sorumluluklarınız sizi zorlayabilir. Bu etkiler ev ve aile yaşamınızı etkileyebilir. Yaşanılan sorunları bir düzene koymak isteyebilirsiniz.

3 Ağustos Salı günü Venüs ile Uranüs’ün keyifli açısı olacak olup, kendinizi iyi hissedeceğiniz beklemediğiniz kadar özgür hissedeceğiniz sevdiklerinizle birlikte keyifli zamanlar yaşayabilirsiniz. Keyifli kazançlar elde edebilirsiniz. Belki de hiç ummadığınız bir anda yeni bir ilişkiye başlayabilirsiniz.

4 Ağustos Çarşamba günü Merkür ile Uranüs arasında sert açı olacak olup, evinizde ve aile ilişkilerinizde aşırı egonuzu gösteren değişik farklı düşünceler tavırlar beklenmedik sorunlar yaşamanıza neden olabilir.

7 Ağustos Cumartesi günü Güneş ile Uranüs zorlu açısı olacak olup, Aşırı özgürlük ve isteklerinizi kabul ettirme isteği otorite figürleri ile beklenmedik gerginlikler yaşamanıza neden olabilir. Dikkatli olunmasında yarar var.

8 Ağustos Pazar günü yeni ay gerçekleşecek olup, hafta boyu tüm enerjinizi odakladığınız eviniz, aileniz ve yuva alanlarınızda yeni başlangıç ve gelişmeler gündeminizde olabilir. Evinizi yenilemek, yeni bir eve taşınmak yeni bir ev almak ve belki de kendi çekirdek ailenizi kurmak isteyebilirsiniz. Keyifli mutlu haftalar dilerim. 

İkizler Burcu veya yükselen İkizler

Sevgili İkizler, bu hafta sonunda gerçekleşecek yeni ay ile yakın çevreniz, kardeşleriniz ve seyahat alanlarınızda yeni başlangıçlar ve değişimler gündeminizde olabilir.

2 Ağustos Pazartesi günü Merkür ve Güneş’in Satürn ile sert açısı olacak olup, akademik, yabancılar, yurtdışı, hukuki konularda zorlanmalar ve baskılar yaşanabilir. Bu alanlarda sorumluluklarınızı yerine getirirken zorlanabilirsiniz. Yaşanılan sorunları bir düzene koymak isteyebilirsiniz.

3 Ağustos Salı günü Venüs ile Uranüs’ün keyifli açısı olacak olup, evinizde ailenizle birlikte keyifli zamanlar yaşayabilir, ailenizden maddi destekler alabilirsiniz. Bu sizin anlam veremediğiniz iç dünyanızda yaşadığınız huzursuzluğunuzun sakinleşmesine yardımcı olabilir.

4 Ağustos Çarşamba günü Merkür ile Uranüs arasında sert açı olacak olup, yakın çevreniz ve kardeşleriniz ile aldığınız ani haberler sizi zorlayabilir.

7 Ağustos Cumartesi günü Güneş ile Uranüs zorlu açısı olacak olup, yakın çevrenizde aşırı isyankâr ve özgürlükçü tavırlarınız otorite sahibi kişiler ile sorunlar yaşanmasına neden olabilir. Seyahat planları içinde olan ikizler hava koşullarına seyahatlerinde çok dikkatli ve tedbiri olmalarında yarar var. Beklenilmeyen sorunlar yaşanabilir. Dikkatli olunmasında yarar var.

8 Ağustos Pazar günü yeni ay gerçekleşecek olup, hafta boyu tüm enerjinizi odakladığınız yakın çevreniz, kardeşleriniz, seyahat, mesleki eğitim kişisel gelişim eğitimleri ile ilgili alanlarınızda yeni başlangıç ve gelişmeler gündeminizde olabilir. Yeni bir seyahat planı yapabilir, yakın çevrenizi değiştirebilir, kardeşiniz ile ilgili yeni gelişmeler haberler alabilirsiniz. Belki de kişisel gelişiminiz ve mesleki eğitiminiz için kısa süreli bir eğitim alabilirsiniz. Keyifli mutlu haftalar dilerim.

Yengeç Burcu veya yükselen Yengeç

Sevgili Yengeçler, bu hafta sonunda gerçekleşecek yeni ay ile maddi ve parasal alanlarınızda yeni başlangıçlar ve değişimler gündeminizde olabilir.

2 Ağustos Pazartesi günü Merkür ve Güneş’in Satürn ile sert açısı olacak olup, vergiler, krediler, bankalar, ödemeler, alacaklar, dışardan elde edilen gelirler, yatırımlar alanlarınızda zorlanmalar baskılar yaşayabilirsiniz. Bu durum sizin maddi olarak zorlayabilir. Alacaklarınızın gecikmesi sizin ödemelerinizi aksatabilir. Yaşanılan sorunlarınızı bir düzene bütçenizi dengeye oturtturmak isteyebilirsiniz.

3 Ağustos Salı günü Venüs ile Uranüs’ün keyifli açısı olacak olup, beklemediğiniz bir anda yakın çevreniz ve kardeşlerinizin maddi desteğini alabilirsiniz. Yakın çevrenizden biri ile beklemediğiniz bir anda gönül ilişkisi içinde kendinizi bulabilirsiniz.

4 Ağustos Çarşamba günü Merkür ile Uranüs arasında sert açı olacak olup, maddi konularda beklenmedik harcamalar ortaya çıkabilir.

7 Ağustos Cumartesi günü Güneş ile Uranüs zorlu açısı olacak olup, Sosyal çevreniz ve arkadaş gruplarınız ile ilişkilerinizde aşırı özgür olma isteğiniz sizi maddi manevi zorlayabilir. Umutlarınız hayallerinizi gerçekleştirmek maddi sorunlar nedeni ile sizi zorlayabilir. Maddi sorunlar özgürlüklerinizi kısıtlayabilir. Dikkatli olunmasında yarar var.

8 Ağustos Pazar günü yeni ay gerçekleşecek olup, hafta boyu tüm enerjinizi odakladığınız maddi konular, parayı nasıl kazandığınız, yapmış olduğunuz yatırımların kazançları ile ilgili alanlarınızda yeni başlangıç ve gelişmeler gündeminizde olabilir. Yeni bir yatırım yapabilir, İş değişikliği yapabilir. Yeni bir sektöre yönelebilir, para kazandığınız alanları yeniden gözden geçirebilirsiniz. Daha kazançlı yeni yatırımlara yönlenebilirsiniz. Keyifli mutlu haftalar dilerim.

Aslan Burcu veya yükselen Aslan

Sevgili Aslanlar, bu hafta sonunda gerçekleşecek yeni ay ile varlığınızı ortaya koyduğunuz ve fiziksel olarak yeni başlangıçlar ve değişimler gündeminizde olabilir.

2 Ağustos Pazartesi günü Merkür ve Güneş’in Satürn ile sert açısı olacak olup, eşiniz ve iş ortaklığınız ile ilgili zorlanmalar ve baskılar yaşanabilir, iş ortağınız ve eşiniz ile ilişkilerinizde sorunlar gün yüzüne çıkabilir. Sorunların çözümü ve ilişkilerinizi bir düzene ve dengeye koymak isteyebilirsiniz. Yaşanılan sorunlar nedeni ile fiziksel açıdan zorlanabilir bağışıklık sisteminiz düşebilir. Dikkatli olunmasında yarar var.

3 Ağustos Salı günü Venüs ile Uranüs’ün keyifli açısı olacak olup, beklemediğiniz bir anda işinizden gelir elde edebilir. İşinizden prim kazanabilir, belki de maaşınıza zam alabilirsiniz.

4 Ağustos Çarşamba günü Merkür ile Uranüs arasında sert açı olacak olup, kendi fikirlerinizi ortaya koyarken işinizde beklemediğiniz ani sorunlar yaşanabilir.

7 Ağustos Cumartesi günü Güneş ile Uranüs zorlu açısı olacak olup, işinizde ve kariyer alanlarınızda beklemediğiniz olaylar sizin özgürlüğünüzü engelleyebilir. Kendi isteklerinizi ortaya koyarken aşırı isyankâr tavırlar içinde olmanıza neden olabilir. İş ve kariyer alanlarınızda otorite figürleri ile ani kopuşlar yaşanmaması adına dikkatli olunmasında yarar var.

8 Ağustos Pazar günü yeni ay gerçekleşecek olup, tüm varlığınız ve fiziksel özelliğiniz ile yeni başlangıçlar ve değişimler yaşayabilirsiniz. Fiziksel görünümünüzü değiştirmek isteyebilir, gardırobunuzu yenileyebilirsiniz. Konuşma ve ifade şeklinize kadar yenilikler ve bu değişimleri sağlayacak yeni gelişmeler yaşayabilirsiniz. Her anlamda ikili ilişkilerinizde benliğinizi ve varlığınızı ortaya koyarken özgür olmak isteyeceksiniz. Keyifli mutlu haftalar dilerim.

Başak Burcu veya yükselen Başak

Sevgili Başaklar, bu hafta sonunda gerçekleşecek yeni ay ile bilinçaltınız, iç dünyanızda ve gizlediğiniz konularınızda yeni başlangıçlar ve değişimler gündeminizde olabilir.

2 Ağustos Pazartesi günü Merkür ve Güneş’in Satürn ile sert açısı olacak olup, çalışma ortamınız, günlük işleriniz, iş arkadaşlarınız ve sağlık ile ilgili konularınızda zorlanmalar, ertelemeler, aşırı çalışma nedeni ile baskı altında hissedebilirsiniz. Yaşanılan tüm sorunları masaya yatırarak bir düzen kurmak isteyebilirsiniz.

3 Ağustos Salı günü Venüs ile Uranüs’ün keyifli açısı olacak olup, akademik konular, yurtdışı, yabancılar, hukuki konularda beklemediğiniz kazançlar ve destekler alabilirsiniz.

4 Ağustos Çarşamba günü Merkür ile Uranüs arasında sert açı olacak. İç dünyanızdaki ya da herkesten gizli olarak yürüttüğünüz konularınız, yurtdışı kaynaklı ve hukuki açıdan belki de eğitim alan Başaklar akademik kaynaklı beklemediğiniz sorunlar nedeni ile bilinçaltınız zorlanabilir.

7 Ağustos Cumartesi günü Güneş ile Uranüs zorlu açısı olacak olup, bu açı ile yaşadığınız bu ani sorunların sizde aşırı tepkiler isyankâr tavırlar içinde olmanıza bilinçaltınızda sorunlar yaşamanıza neden olabilir. Dikkatli olunmasında yarar var.

8 Ağustos Pazar günü yeni ay gerçekleşecek olup, sizin bilinçaltınız, iç dünyanız, huzurunuz, gizlediğiniz konular, iç huzurunuz ve gizli düşmanlarınız ile ilgili alanlarda yeni başlangıçlar ve gelişmeler gündeminizde olabilir. Düşmanlarınızı tanıyabilir, gizlediğiniz konularda yeni bir karar alabilir, iç huzurunuzu ve mutluluğunuzu sağlamak adına yeni bir karar alabilir bu kararı uygulayabilirsiniz. Aşırı özgür olma isteği içinde olacağınız isyankâr tavırlar içinde olacağınız gelişmeler yaşayabilirsiniz. Kontrolünü dışında gelişebilecek olaylar nedeni ile daha sakin ve dikkatli olunması yararlı olacaktır. Keyifli mutlu haftalar dilerim. 

Terazi Burcu veya yükselen Terazi

Sevgili Terazi’ler, bu hafta sonunda gerçekleşecek yeni ay ile sosyal çevre, arkadaş grupları ve sosyal statünüz ile ilgili alanlarınızda yeni başlangıçlar ve değişimler gündeminizde olabilir.

2 Ağustos Pazartesi günü Merkür ve Güneş’in Satürn ile sert açısı olacak olup, mutlu olduğunuz alanlar, aşk hayatınız, çocuklar, hobileriniz, yetenekler ve spekülatif piyasalar ile ilgili engeller, baskılar, gecikmeler ve sorunlar yaşayabilirsiniz. Yaşanılan sorunları masaya yatırarak bir düzen kurmak isteyebilirsiniz.

3 Ağustos Salı günü Venüs ile Uranüs’ün keyifli açısı olacak olup, ödemeler ve alacaklarınız ile ilgili konularınızda beklenmedik destekler alabilir, belki de uzun süredir alamadığınız alacağınızı tahsil edebilirsiniz. Yatırımlarınızdan beklemediğiniz kazançlar da elde edebilirsiniz.

4 Ağustos Çarşamba günü Merkür ile Uranüs arasında sert açı olacak olup, sosyal çevrenizde egosal sıra dışı fikirleriniz sizi zorlayabilir.

7 Ağustos Cumartesi günü Güneş ile Uranüs zorlu açısı olacak olup, bu açı ile sosyal çevreniz ve arkadaş gruplarınız içinde sıra dışı tavırlarınız aşırı özgürlükçü yatırım kararlarınız, sonunu düşünmeden yapılan ani banka, kredi, vergi, ödeme ve alacaklar ile ilgili ani gelişme ve kararlarınız sizim toplum içindeki statünüzü zorlayabilir. Egosal ve isyankâr tavırlarınız itibarınızı zedeleyebilir. Dikkatli olunmasında yarar var.

8 Ağustos Pazar günü yeni ay gerçekleşecek olup, sizin sosyal çevre, arkadaş grupları, işiniz ve kariyerinizden elde ettiğiniz getiriler, umutlarınız ve statünüz ile ilgili alanlarınızda yeni başlangıçlar ve gelişmeler yaşanabilir. İşinizde yeni bir sorumluluk alabilir, terfi edebilir, kurumsal firmalarda çalışanlar başka bölümlere tayin olabilir. Keyifli mutlu haftalar dilerim.

Akrep Burcu veya yükselen Akrep

Sevgili Akrepler, bu hafta sonunda gerçekleşecek yeni ay ile iş ve kariyer alanlarınızda yeni başlangıçlar ve değişimler gündeminizde olabilir.

2 Ağustos Pazartesi günü Merkür ve Güneş’in Satürn ile sert açısı olacak olup, eviniz, aileniz ve yuvanız ile ilgili konularınızda gecikmeler, engeller, baskılar yaşayabilirsiniz. Sorumluluklarınız nedeni ile zorlanabilir, yaşadığınız sorunlarınızı masaya yatırarak bir düzen kurmak isteyebilirsiniz.

3 Ağustos Salı günü Venüs ile Uranüs’ün keyifli açısı olacak olup, sosyal çevrenizin desteği ile eşiniz ve iş ortağınız ile beklemediğiniz olumlu gelişmeler ve kazançlar elde edebilirsiniz.

4 Ağustos Çarşamba günü Merkür ile Uranüs arasında sert açı olacak olup, eşiniz ve iş ortağınız ile ilgili beklenmedik ani haberler gündeminizde olabilir. Eşinizin geliri artabilir, işini değiştirebilir belki iş ortağınız aniden fikir değiştirip başka bir sektörde yer almak isteyebilir.

7 Ağustos Cumartesi günü Güneş ile Uranüs zorlu açısı olacak olup, bu açı ile eşiniz ve iş ortağınız nedeni ile yaşanılan gelişmeler nedeni ile özgürlük isteğiniz kariyerinizde isyankâr tavırlara neden olabilir. İş ve kariyerinizde otorite ile sıra dışı sorunlar yaşanabilir. Ani karar ve kopuşlar yaşanmaması adına dikkatli olunmasında yarar var.

8 Ağustos Pazar günü yeni ay gerçekleşecek olup, sizin iş ve kariyer alanlarınızda etkili olacak olup, bu alanlarınızda yeni başlangıçlar ve değişimler yaşanabilir. İşinizde terfi edebilir, iş değişikliği isteyenler başvurdukları işlerden olumlu yanıt alabilir. Serbest meslek sahibi olanlar yeni bir sektöre yönelebilir, ortaklarını değiştirebilirler. Keyifli mutlu haftalar dilerim. 

Yay Burcu veya yükselen Yay

Sevgili Yaylar, bu hafta sonunda gerçekleşecek yeni ay ile yurtdışı, yabancılar, akademik konular, hukuki alanlarınızda yeni başlangıçlar ve değişimler gündeminizde olabilir.

2 Ağustos Pazartesi günü Merkür ve Güneş’in Satürn ile sert açısı olacak olup, yakın çevreniz, kardeşleriniz, kısa seyahat tatiller ile ilgili olarak işlerinizde engeller, baskılar ve gecikmeler yaşanabilir. Bu alanlarınızda yaşadığınız sorunlarınızı ortaya koyarak bir düzene koymak ve çözmek isteyebilirsiniz.

3 Ağustos Salı günü Venüs ile Uranüs’ün keyifli açısı olacak olup, çalışama hayatı, iş arkadaşları ve sağlık alanlarınızda beklemediğiniz kariyerinizi olumlu etkileyecek ani kazançlar, fırsatlar elde edebilirsiniz.

4 Ağustos Çarşamba günü Merkür ile Uranüs arasında sert açı olacak olup, hukuki konular, yurtdışı ve akademik alanlar kariyere hazırlık eğitimleri ile ilgili düşüncelerinizde çalışma hayatı ve arkadaşlarınız ile ilgili an gelişmeler ve özgürlük isteğiniz sizi zorlayabilir.

7 Ağustos Cumartesi günü Güneş ile Uranüs zorlu açısı olacak olup, bu açı ile yine bu alanlarda otorite sahibi kişiler bu alanlardaki konulardaki istekleriniz ile çalışma hayatınızda daha özgür olma isteği günlük hayatınızda özgürlüğünüzü kısıtlayıcı konuların beklemediğiniz bir anda gündeme gelmesi sizi aşırı isyankâr tavırlar içinde olmanıza neden olabilir. Ani kopuşların yaşanmaması için dikkatli olunmasında yarar var.

8 Ağustos Pazar günü yeni ay gerçekleşecek olup, tüm hafta boyunca yoğunlaştığınız yabancılar, yurtdışı, kariyer öncesi eğitim, akademik eğitim, hukuki konular, uluslararası ticaret alanlarınızda yeni başlangıçlar ve değişimler gündeminizde olabilir. Yurtdışına gitmek isteyen Yaylar yurtdışına gidebilir, meslek değiştirmek isteyen Yaylar mesleki eğitim alabilir. Hukuki davaları olanlar davaları ile ilgili yeni gelişmeler yaşayabilirler. Keyifli mutlu haftalar dilerim. 

Oğlak Burcu veya yükselen Oğlak

Sevgili Oğlaklar, bu hafta sonunda gerçekleşecek yeni ay ile ödemeler ve alacaklar ile ilgili alanlarınızda yeni başlangıçlar ve değişimler gündeminizde olabilir.

2 Ağustos Pazartesi günü Merkür ve Güneş’in Satürn ile sert açısı olacak olup, maddi yatırımlar, para kazanma şekliniz ve parasal konularınızda engeller, gecikmeler, baskılar yaşayabilirsiniz. Maddi konularda sorunlarınızı masaya yatırabilir, bütçenizi bir düzene koymak isteyebilirsiniz.

3 Ağustos Salı günü Venüs ile Uranüs’ün keyifli açısı olacak olup, hiç beklemediğiniz bir anda yurtdışı, akademik alanlar, hukuki konularda beklediğiniz fırsatı ve kazancı elde edebilirsiniz. Sevdikleriniz ve çocuklarınızla birlikte ummadığınız kadar mutlu ve keyifli zamanlar geçirebilirsiniz.

4 Ağustos Çarşamba günü Merkür ile Uranüs arasında sert açı olacak olup, Hiç düşünmediğiniz bir ödemeniz ve borcunuz ortaya çıkabilir. Krediler ve Bankalar ile ilgili ani sorunlar yaşanabilir. Eşinizin gelirinde ya da başkalarından elde edilen gelirlerinizde ani beklenmeyen haberler alabilirsiniz.

Yine 7 Ağustos Cumartesi günü Güneş ile Uranüs zorlu açısı olacak olup, bu açı ile bu alanlarda otorite sahibi kişiler ile vergi dairesi, alacağınız olan kişi borçlu olduğunuz kişi, bankalar gibi muhataplar ile ani isyankâr kişisel özgürlüğünüzü ön plana alarak ani kopuşlar ve sorunlar yaşayabilirsiniz. Dikkatli olunmasında yarar var.

8 Ağustos Pazar günü yeni ay gerçekleşecek olup, tüm hafta boyunca yoğunlaştığınız ödemeler, vergiler, alacaklar, bankalar, yatırımlar, krediler, nafaka, miras, başkalarından elde edilen gelirler alanlarınızda yeni başlangıçlar ve değişimler gündeminizde olabilir. Yeni bir yatırım yapabilir, Borçlarınız kredi ile ödeme kararı alabilir, eşinizin beklemediğiniz bir anda geliri artabilir. Keyifli mutlu haftalar dilerim. 

Kova Burcu veya yükselen Kova

Sevgili Kovalar, bu hafta sonunda gerçekleşecek yeni ay ile eşiniz ve iş ortağınız ile ilgili alanlarınızda yeni başlangıçlar ve değişimler gündeminizde olabilir.

2 Ağustos Pazartesi günü Merkür ve Güneş’in Satürn ile sert açısı olacak olup, kendinizi ifade ederken isteklerinizi ortaya koyarken ve kişisel bakımlarınız yaparken engeller, baskılar, gecikmeler yaşayabilirsiniz. Yaşadığınız sorunları ortaya koyarak bir düzen çözüm yolu bulmak isteyebilirsiniz.

3 Ağustos Salı günü Venüs ile Uranüs’ün keyifli açısı olacak olup, hiç ummadığınız bir anda ailenizden eviniz ile ilgili borçlarınız ödemeleriniz başkalarından elde ettiğiniz gelirler alanında destekler kazançlar ve fırsatlar elde edebilirsiniz.

4 Ağustos Çarşamba günü Merkür ile Uranüs arasında sert açı olacak olup, ikili ilişkilerinizde özellikle eşiniz ve iş ortağınız ile ilişkilerinizde beklemediğiniz ani ailevi ve yuvanızdaki gelişmeler sizi zorlayabilir.

Yine 7 Ağustos Cumartesi günü Güneş ile Uranüs zorlu açısı olacak olup, bu açı ile iş ortağınız ve eşiniz ile ilgili beklenmedik ani gelişen olaylar nedeni ile aşırı isyankâr tavırlarınız nedeni ile ilişkilerinizde kopuşlar yaşanabilir. Dikkatli olunmasında yarar var.

8 Ağustos Pazar günü yeni ay gerçekleşecek olup, tüm hafta boyunca yoğunlaştığınız ikili ilişkiler, eşiniz ve iş ortağınız ile ilişkilerinizde yeni başlangıçlar ve değişimler gündeminizde olabilir. Eşiniz ile ilişkilerinizde yeni bir sürece başlayabilir, ilişkinizi başka bir yöne taşıyabilirsiniz. İş ortağınız ile ilgili yeni bir iş ortaklığı gündeme gelebilir. Belki de mevcut iş ortağınız ile yeni bir sektöre yönelme kararı gündeminizde olabilir. Keyifli mutlu haftalar dilerim.

Balık Burcu veya yükselen Balık

Sevgili Balık’lar, bu hafta sonunda gerçekleşecek yeni ay ile günlük işleriniz, çalışma hayatınız ve sağlık alanlarınızda yeni başlangıçlar ve değişimler gündeminizde olabilir.

2 Ağustos Pazartesi günü Merkür ve Güneş’in Satürn ile sert açısı olacak olup, iç dünyanızda, gizli düşmanlarınız ve herkesten gizlediğiniz sorumluluklarınızda engeller, baskılar, gecikmeler yaşayabilirsiniz. Bilinçaltınızda iç dünyanızdaki tüm sorunlarınızı gün yüzüne çıkararak çözüme ulaşmak isteyebilirsiniz.

3 Ağustos Salı günü Venüs ile Uranüs’ün keyifli açısı olacak olup, yakın çevreniz ve kardeşlerinizden hiç ummadığınız bir anda eşiniz ve iş ortaklıklarınız ile ilgili kazançlar ve fırsatlar elde edebilir. Sevdiklerinizle birlikte keyifli zamanlar geçirebilir, iş ortaklığınızda kazançlar elde edebilirsiniz.

4 Ağustos Çarşamba günü Merkür ile Uranüs arasında sert açı olacak olup, çalışma ortamınızda ve sağlık alanlarınızda alacağınız haberler sizi zorlayabilir. Yakın çevreniz ve kardeşleriniz ile ilişkilerinizde özgürlüklerinizi kısıtlayabilir.

Yine 7 Ağustos Cumartesi günü Güneş ile Uranüs zorlu açısı olacak olup, bu açı ile kısa seyahat planlarınız yakın çevreniz istekleri nedeni ile çalışma hayatınızda otorite sahibi kişiler ile aşırı özgürlükçü ve isyankâr tavırlar çalışma hayatınızda ani kopuşlara neden olabilir. Dikkatli olunmasında yarar var.

8 Ağustos Pazar günü yeni ay gerçekleşecek olup, tüm hafta boyunca yoğunlaştığınız çalışma hayatınız, çalışma arkadaşlarınız, günlük işleriniz ve sağlık alanlarınızda yeni başlangıçlar ve değişimler gündeminizde olabilir. Çalışma ortamınız, çalışma arkadaşlarınız değişebilir. Günlük işleriniz değişebilir, sağlık konularınız ile ilgili yeni gelişmeler olabilir. Sağlık konularınızda bu hafta kontrollerinizi ihmal etmemeniz daha yararlı olacaktır. Keyifli mutlu haftalar dilerim.

Astrolog Gonca Gazioğlu

E-posta: gazioglugonca@gmail.com

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bize mesaj gönderin
Merhaba,
Nasıl yardımcı olabiliriz?