19-25 Temmuz 2021 Haftası Burç Yorumları

Astrolog Gonca Gazioğlu 19-25 Temmuz 2021 Haftasını sizler için yorumladı.

Hafta başı özeti

Merhabalar. Bu hafta 19 Temmuz Pazartesi günü Ay akrep Burcunda hareket ediyor olacak olup banka, krediler, ödemeler, vergiler ile ilgili konular gündeminizde olabilir.

20 Temmuz Salı günü Merkür ile Uranüs’ün güzel açısı olacak olup, yapmak istedikleriniz ile ilgili arkadaş gruplarınızdan beklemediğiniz destekler alabilirsiniz.

22 Temmuz Perşembe günü Güneş Aslan Burcunda hareket etmeye başlayacak olup, daha enerjik hissedebilir, lider olmak için çabalayabilir ve mutlu olduğumuz organizasyonlar içinde olabiliriz. Lüks ve marka olan her değere ilgi duyabiliriz. Aynı gün Venüs başak Burcunda hareket ediyor olacak olup, ilişkilerimizde daha dikkatli özenli detaycı olabilir. İlişkilerimizde gösterişten uzak olabiliriz. Maddi konular ve yatırımlarımızda daha temkinli ve düzenli olabiliriz.

24 Temmuz Cumartesi günü 1 derece Kova Burcunda Dolunay gerçekleşecek olup, Kova temaları özgürlük, eşitlik, toplumsal ve sosyal konular, grup faaliyetleri, teknolojik gelişmeler alanlarında beklenmeyen ani tamamlanmalar değişimler yaşayabiliriz. Keyifli, mutlu, sağlıklı ve huzurlu bir hafta geçirmenizi dilerim.

Her burç için olası etkileri yükselen burcunuza ve güneş burcunuza göre okuyabilirsiniz.

Koç Burcu veya Yükselen Koç

Sevgili Koç’lar, bu hafta dolunay ile sosyal statünüz, sosyal çevreniz ve işinizden elde ettiğiniz gelirleriniz ile ilgili tamamlanmalar ve değişimler yaşayabilirsiniz.

19 Temmuz Pazartesi günü Ay akrep Burcunda hareket ediyor olacak olup, bütçeniz, yatırımlarınız ödemeleriniz ile ilgili konular gündeminizde olabilir. Ödemelerinizi düzene koymak isteyebilirsiniz. Bu alanlarda ufak krizler gündeme gelebilir.

20 Temmuz Salı günü Merkür ile Uranüs arasında güzel açı olacak olup, eviniz ve yuvanız ile ilgili sizi rahatlatacak beklemediğiniz maddi olumlu haberler alacağınız keyifli bir gün geçirebilir, belki de bir iş teklifi alabilirsiniz.

22 Temmuz Perşembe günü Güneş aslan Burcunda hareket etmeye başlıyor olacak olup, çocuklarınız, sevgiliniz ile keyifli güzel zamanlar geçirebilir. Beklediğiniz güzel haberleri alabilirsiniz. Sizi mutlu eden organizasyonlar içinde olabilirsiniz. Aynı gün Venüs başak Burcunda hareket etmeye başlıyor olacak olup, bu açı ile çalışma ortamınızı, çalışma arkadaşlarınız ile ilişkilerinizi, günlük işlerinizi ve sağlık konularınızda daha düzenli, disiplinli ve mükemmeliyetçi olabilirsiniz.

24 Temmuz Cumartesi Kova Burcunda dolunay gerçekleşecek olup sizin sosyal çevreniz, arkadaş gruplarınız, sosyal statünüz, işten elde ettiğiniz gelirler ile ilgili tamamlanmalar, değişimler, yenilikler yaşayabilirsiniz. Uzun süredir beklediğiniz işinizdeki terfii alabilir, belki de işinizden elde ettiğiniz gelirde artış yaşayabilirsiniz. Mevcut arkadaş çevrenizi değiştirebilir ve yeni bir çevre ile tanışabileceğiniz olaylar gündeminize gelebilir. Keyifli mutlu haftalar dilerim.

Boğa Burcu veya yükselen Boğa

Sevgili Boğalar, bu hafta dolunay ile iş ve kariyer alanlarınızda tamamlanmalar ve değişimler yaşayabilirsiniz.

19 Temmuz Pazartesi günü Ay akrep Burcunda hareket ediyor olacak olup, eş ve uzun soluklu ilişkinizde ya da iş ortağınız ile ilgili ufak çaplı krizler yaşayabilirsiniz.

20 Temmuz Salı günü Merkür ile Uranüs arasında güzel açı olacak olup, yakın çevrenizin ve kardeşlerinizin desteğini alarak beklemediğiniz ani şekilde kendinizi geliştirebilir, kendinizi ortaya koyabilirsiniz.

22 Temmuz Perşembe günü Güneş aslan Burcunda hareket etmeye başlıyor olacak olup, eviniz ve aileniz ile ilgili konularınızda daha enerjik keyifli olacağınız aileniz ile mutlu organizasyonlar içinde olabilir, evinizi yuvanızı kendi zevkinize göre yenileyebilir ve güzelleştirebilirsiniz. Aynı gün Venüs başak Burcunda hareket etmeye başlıyor olacak olup, bu açı ile ikili ilişkilerinizde çocuklar ve sevgiliniz ile ilişkilerinizde daha ciddi, disiplinli olabilirsiniz. Mükemmeliyetçi ve daha titiz olabileceğiniz bir süreç yaşayabilirsiniz.

24 Temmuz Cumartesi Kova Burcunda dolunay gerçekleşecek olup sizin iş ve kariyer alanlarınızda tamamlanmalar ve değişimler gündeminizde olabilir. Yaptığınız iş başvurularından beklemediğiniz bir anda aniden olumlu dönüşler alabilir, mevcut çalıştığınız iş yerinizde beklenmeyen  yeni bir yapılaşma yapılabilir ve sizin işiniz, göreviniz değişebilir. Belki de uzun süredir başka bir kariyer hedefiniz vardı yaşayacağınız beklemediğiniz bir gelişme ile kariyerinizde yeni döneme başlayabileceğiniz değişimler ve tamamlanmalar yaşayabilirsiniz. Keyifli mutlu haftalar dilerim. 

İkizler Burcu veya yükselen İkizler

Sevgili İkizler, bu hafta dolunay ile yabancılar, yurtdışı seyahat, akademik konular ve hukuki alanlarınızda tamamlanmalar ve değişimler yaşayabilirsiniz.

19 Temmuz Pazartesi günü Ay akrep Burcunda hareket ediyor olacak olup, çalışma ortamınız, çalışma arkadaşlarınız ve günlük işlerinize odaklanabilir, küçük çaplı krizler yaşayabilirsiniz.

20 Temmuz Salı günü Merkür ile Uranüs arasında güzel açı olacak olup, maddi konularınızda beklemediğiniz bir anda güzel fırsat ve haberler ile karşılaşabilirsiniz.

22 Temmuz Perşembe günü Güneş aslan Burcunda hareket etmeye başlıyor olacak olup, yakın çevreniz, kardeşlerinizle birlikte keyifli bir tatil programı yapabilirsiniz. Mutlu olduğunuz kısa süreli kişisel gelişim eğitimlerine katılabilir, belki de kısa süreli günü birlik keyifli tatil organizasyon programları içinde olabilirsiniz. Aynı gün Venüs başak Burcunda hareket etmeye başlıyor olacak olup, bu açı ile eviniz ve aile ilişkilerinizde daha ciddi, titiz mükemmeliyetçi tavırlar içinde olabilir. Evinizdeki eşyaları düzenleyebilirsiniz.

24 Temmuz Cumartesi Kova Burcunda dolunay gerçekleşecek olup sizin yabancılar, yurtdışı seyahat, akademik, hukuki konularda tamamlanmalar ve değişimler yaşayabilirsiniz. Öğrenci iseniz beklemediğiniz bir anda istediğiniz eğitim programına yerleşebilir, belki de yurtdışında okuyabilir ve yerleşebilirsiniz. Uzun süredir hukuki davaları İkizler Burçları davaları ile ilgili beklemedikleri ani tamamlanmalar ve sonuçlanmalar yaşayabilirsiniz. Keyifli mutlu haftalar dilerim. 

Yengeç Burcu veya yükselen Yengeç

Sevgili Yengeç’ler, bu hafta dolunay ile ödemeler, alacaklarınız ve yatırımlarınız ile ilgili konularınızda tamamlanmalar ve değişimler yaşayabilirsiniz.

19 Temmuz Pazartesi günü Ay akrep Burcunda hareket ediyor olacak olup, aşk hayatınız ve çocuklarınız ile ilgili konularınıza odaklanabilirsiniz. Ufak çapta krizler gündeminize gelebilir.

20 Temmuz Salı günü Merkür ile Uranüs arasında güzel açı olacak olup, sosyal çevreniz ve arkadaş gruplarınızın beklenmeyen desteğini alarak kendi isteklerinizi hayata geçirebilecek keyifli haberler alabilirsiniz.

22 Temmuz Perşembe günü Güneş aslan Burcunda hareket etmeye başlıyor olacak olup, maddi konularda gelirinizde artış yaşayabilir. Yatırımlarınızdan gelir elde edebilir. Lüks harcamalar yapabilir ya da yüksek yatırımlar yapabilirsiniz. Aynı gün Venüs başak Burcunda hareket etmeye başlıyor olacak olup, bu açı ile yakın çevreniz ve kardeşleriniz ile ilişkilerinizde daha ciddi ve titiz olabilir, ilişkilerinizde detaylara takılabilir mükemmeliyetçi tavırlar içinde olabilirsiniz.

24 Temmuz Cumartesi Kova Burcunda dolunay gerçekleşecek olup  sizin ödemeler, borçlar, alacaklar, bankalar, krediler, yatırımlar, başkalarından elde ettiğiniz gelirler, nafaka, miras alanlarınızda tamamlanmalar ve değişimler gündeminizde olabilir. Yeni bir yatırım kararı alabilirsiniz. Uzun süredir tahsil edemediğiniz alacağınız aniden beklemediğiniz bir anda tahsil edebilir ve borçlarınızı ödeyebilirsiniz. Eşinizin evli değilseniz ailenizin gelir artışı ile dışardan elde ettiğiniz gelirlerde artış yaşanabilir Keyifli mutlu, huzurlu haftalar dilerim.

Aslan Burcu veya yükselen Aslan

Sevgili Aslan’lar, bu hafta dolunay ile eşiniz ve iş ortağınız ile ilgili konularınızda tamamlanmalar ve değişimler yaşayabilirsiniz.

19 Temmuz Pazartesi günü Ay akrep Burcunda hareket ediyor olacak olup, ev aile yuva konularınıza odaklanabilir ufak çaplı krizler gündeminizde olabilir.

20 Temmuz Salı günü Merkür ile Uranüs arasında güzel açı olacak olup, iş ve kariyer alanlarınızda ani beklenmedik güzel haberler alabilirsiniz.

22 Temmuz Perşembe günü Güneş aslan Burcunda hareket etmeye başlıyor olacak olup, kişisel bakımınız ile ilgilenebilir, kendi isteklerinize odaklanabilirsiniz. Her konuda lider olmak isteyebilirsiniz. Aynı gün Venüs başak Burcunda hareket etmeye başlıyor olacak olup, bu açı ile maddi konularınızda daha disiplinli düzenli ve dikkatli olabilir, riskli yatırımlardan uzak durabilirsiniz.

24 Temmuz Cumartesi günü Kova Burcunda dolunay gerçekleşecek olup sizin eşiniz ve iş ortaklığınız ile ilgili konularınızda tamamlanmalar ve değişimler yaşayabilirsiniz. Eşi ile ilişkilerinde sorun yaşayanlar ilişkilerini düzeltebilir, ilişkilerini yeni bir boyuta taşıyabilirsiniz. Ticaret ile uğraşan Aslanlar için yeni iş ortaklıkları gündeme gelebilir. Keyifli mutlu, huzurlu haftalar dilerim.

Başak Burcu veya yükselen Başak

Sevgili Başak’lar, bu hafta dolunay ile çalışma ortamı, iş arkadaşlarınız, günlük işleriniz ve sağlık konularınızda tamamlanmalar ve değişimler yaşayabilirsiniz.

19 Temmuz Pazartesi günü Ay akrep Burcunda hareket ediyor olacak olup, yakın çevre ve kardeşleriniz ile ilişkilerinizde ufak çaplı krizler gündeminizde olabilir.

20 Temmuz Salı günü Merkür ile Uranüs arasında güzel açı olacak olup, yurtdışından, akademik ve hukuki konulardan ani belenmedik olumlu gelişmeler ile sosyal statünüzde olumlu gelişmeler yaşayabilirsiniz.

22 Temmuz Perşembe günü Güneş Aslan Burcunda hareket etmeye başlıyor olacak olup, iç dünyanızda keyifli ve huzurlu olacağınız ve içinizden geldiği gibi isteklerinize odaklanacağınız keyifli zamanlar yaşayabilirsiniz. Aynı gün Venüs başak Burcunda hareket etmeye başlıyor olacak olup, bu açı ile kişisel anlamda mükemmeliyete ulaşabilir, kendinizi iyi ifade edebilir, ilişkilerde ne istediğinizi bilerek istediğiniz size uygun kişi ile karşılaşabilirsiniz. Maddi konularınızda da bir denge yaratabileceğini bir süreç yaşayabilirsiniz.

24 Temmuz Cumartesi günü Kova Burcunda dolunay gerçekleşecek olup sizin günlük yaptığınız işleriniz, çalışma ortamı ve çalışma arkadaşlarınız ve sağlık konularınızda tamamlanmalar ve değişimler yaşayabilirsiniz. Günlük işlerinizde değişimler olabilir, çalışma arkadaşlarınız ve iş ortamını ile ilgili değişimler yaşayabilirsiniz. Sağlığı ile ilgili sorunlar yaşayan Başaklar sağlıkları ile ilgili konularında yeni tedavi çözümleri ile karşılaşabilirler. Keyifli mutlu, huzurlu haftalar dilerim.

Terazi Burcu veya yükselen Terazi:

Sevgili Teraziler, bu hafta dolunay ile aşk hayatınız ve çocuklar ile ilgili konularınızda tamamlanmalar ve değişimler yaşayabilirsiniz.

19 Temmuz Pazartesi günü Ay akrep Burcunda hareket ediyor olacak olup, maddi konularınızda ufak çaplı sorunlar yaşayabilirsiniz.

20 Temmuz Salı günü Merkür ile Uranüs arasında güzel açı olacak olup, işiniz ve kariyerinizden gelen güzel haberler ile bütçenizde yaşadığınız sorunlarınızı çözebilir, borçlarınızı ödeyebilir, yeni yatırım planları yapabilirsiniz.

22 Temmuz Perşembe günü Güneş Aslan Burcunda hareket etmeye başlıyor olacak olup, sosyal çevrenizde sevilen aranan kişi haline gelebilir, sosyal çevreniz ve arkadaş gruplarınız ile keyifli organizasyonlar yapabilirsiniz. Aynı gün Venüs Başak Burcunda hareket etmeye başlıyor olacak olup, bu açı ile sosyal çevreniz ile ilişkilerinizde daha titiz, disiplinli olayların detaylarını öğrenen, mükemmeliyetçi tavırlar içinde olabilirsiniz.

24 Temmuz Cumartesi Kova Burcunda dolunay gerçekleşecek olup günlük rutin işlerinizde değişimler olabilir, çalışma arkadaşlarınız ve iş ortamını ile ilgili değişimler yaşayabilirsiniz. Keyifli mutlu, huzurlu haftalar dilerim.

Akrep Burcu veya yükselen Akrep

Sevgili Akrep’ler, bu hafta dolunay ile ev, aile ve yuva alanlarınızda tamamlanmalar ve değişimler yaşayabilirsiniz.

19 Temmuz Pazartesi günü Ay akrep Burcunda hareket ediyor olacak olup, kendinizi ifade ederken ve kişisel bakımınız ile ilgili konularda ufak çaplı sorunlar gündeminizde olabilir. Dikkatli olunmasında yarar var.

20 Temmuz Salı günü Merkür ile Uranüs arasında güzel açı olacak olup, yurtdışından, akademik konular ve hukuki konulardan alacağınız güzel haberler ile eşiniz ve iş ortaklığı ile ilişkilerinizde olumlu gelişmeler yaşayabilirsiniz.

22 Temmuz Perşembe günü Güneş aslan Burcunda hareket etmeye başlıyor olacak olup, iş ve kariyer alanlarınızda parlayacak, liderliği elinize alabileceğiniz bir fırsat elde edebilirsiniz. Aynı gün Venüs başak Burcunda hareket etmeye başlıyor olacak olup, bu açı ile sosyal çevreniz ve sosyal statünüze karşı daha titiz disiplinli olabilirsiniz.

24 Temmuz Cumartesi Kova Burcunda dolunay gerçekleşecek olup sizin ev, aile ve yuva alanlarınızda tamamlanmalar ve değişimler yaşayabilir, yeni bir eve taşınabilir, evinizi yenileyebilirsiniz. Aileniz ile ilgili ilişkilerinizde de değişimler yaşayabilirsiniz. Belki de yeni bir ev satın alabilirsiniz. Keyifli mutlu, huzurlu haftalar dilerim. 

Yay Burcu veya yükselen Yay

Sevgili Yay’lar, bu hafta dolunay ile yakın çevre ve kardeşleriniz ile ilişkilerinizde tamamlanmalar, değişimler gündeminizde olabilir.

19 Temmuz Pazartesi günü Ay akrep Burcunda hareket ediyor olacak olup, iç huzurunuz ve bilinçaltınızda huzursuz olabilir. Kendinizi psikolojik olarak yorabilirsiniz.

20 Temmuz Salı günü Merkür ile Uranüs arasında güzel açı olacak olup, günlük işleriniz, çalışma hayatınız ve sağlığınız ile ilgili konularınızda ani olumlu gelişmeler ile bütçenizi düzeltebilir, yeni yatırımlar yapabilirsiniz, borçlarınızı ödeyebilirsiniz.

22 Temmuz Perşembe günü Güneş Aslan Burcunda hareket etmeye başlayacak olup, yurtdışı, yabancılar, mesleki eğitim, hukuki konular ve akademik alanlarınızda liderliğinizi ortaya koyacağınız bu alanlarda olumlu gelişmeler yaşayacağınız ve enerjinizi ortaya koyabileceğiniz olumlu bir süreç yaşayabilirsiniz. Aynı gün Venüs başak Burcunda hareket etmeye başlıyor olacak olup, bu açı ile iş ve kariyer alanlarınızda daha çalışkan olacağınız titiz, disiplinli mükemmeliyetçi tavırlar içinde olacağınız, iş ilişkilerinizde aynı disiplin ve titizlik ile ilişkilerinizi yürütebileceğiniz bir süreç yaşayabilirsiniz.

24 Temmuz Cumartesi Kova Burcunda dolunay gerçekleşecek olup sizin yakın çevreniz, kardeşleriniz, kısa seyahatleriniz, kısa süreli eğitimler ile ilgili konularınızda tamamlanmalar ve değişimler yaşayabilirsiniz. Yakın çevreniz ile tatile çıkabilir. Kardeşleriniz ile ilişikleriniz ile yeni gelişmeler yaşayabilirsiniz. Kardeşiniz başka bir ile taşınabilir. Belki de siz başka bir yere taşınabilir ve kardeşleriniz ile eskisi gibi görüşemeyebilirsiniz. Kişisel gelişim eğitimlerine katılabilirsiniz. Keyifli mutlu, huzurlu haftalar dilerim

Oğlak Burcu veya yükselen Oğlak

Sevgili Oğlaklar, bu hafta dolunay ile maddi ve para konularınızda tamamlanmalar, değişimler gündeminizde olabilir.

19 Temmuz Pazartesi günü Ay akrep Burcunda hareket ediyor olacak olup, sosyal çevreniz, arkadaş gruplarınız ile ilişkilerinizde ufak çaplı krizler gündeminizde olabilir.

20 Temmuz Salı günü Merkür ile Uranüs arasında güzel açı olacak olup, çocuklar ve sevdiğiniz ile ilgili beklenmeyen güzel gelişmeler eşinizle birlikte uyumlu keyifli güzel uyumlu keyifli zamanlar yaşayabilirsiniz.

22 Temmuz Perşembe günü Güneş Aslan Burcunda hareket etmeye başlıyor olacak olup, borçlarınız, ödemeleriniz, bankalar, krediler, yatırımlar, dışardan elde edilen gelirler, miras konularında enerjinizin artacağı, alacaklarınızın tahsil edebileceğiniz, yatırımlarınızın getirisini alacağınız, tüm borçlarınızı ödeyebileceğiniz bütçenizi düzene koyabileceğiniz keyifli bir süreç yaşayabilirsiniz. Aynı gün Venüs başak Burcunda hareket etmeye başlıyor olacak olup, bu açı ile sosyal çevreniz ve sosyal statünüze karşı daha titiz disiplinli olabilirsiniz. Yabancılar, yurtdışı, akademik konular ve hukuki alanlarda disiplinli, titiz ve mükemmeliyetçi olacağınız, bu konularınızı düzene koyabileceğiniz, bu konulardaki ilişkilerinizde daha temkinli disiplinli olacağınız bir süreç yaşayabilirsiniz.

24 Temmuz Cumartesi Kova Burcunda dolunay gerçekleşecek olup sizin parasal konularınızı ve yatırımlarınızda etkili olacak. Para kazanma şekliniz değişebilir, yatırımlarınızın getirisini alabilir, parasal konulardaki sorunlarınızı çözebilirsiniz. Maddi açıdan kârlı yeni bir iş yapabilir, yeni bir iş teklifi ile karşılaşabilir, uzun zamandır maddi beklentisi olduğunuz bir işin sonucunu alabilirsiniz. Keyifli mutlu, huzurlu haftalar dilerim

Kova Burcu veya yükselen Kova

Sevgili Kova’lar, bu hafta dolunay ile fiziksel görünüm, kendi isteklerinizi ve varlığınızı ortaya koyduğunuz alanlarda tamamlanmalar, değişimler gündeminizde olabilir.

19 Temmuz Pazartesi günü Ay akrep Burcunda hareket ediyor olacak olup, iş ve kariyer alanlarınıza odaklanabilir, ufak çaplı sorunlar ile karşılaşabilirsiniz.

20 Temmuz Salı günü Merkür ile Uranüs arasında güzel bir açı olacak olup, eviniz aileniz yuvanız ile ilgili beklemediğiniz olumlu gelişmeler, sağlığınız ve çalışma hayatınızda olumlu düşünceler yaşamanıza sebep olacak güzel haberleri alacağınız keyifli bir gün yaşayabilirsiniz.

22 Temmuz Perşembe günü Güneş Aslan Burcunda hareket etmeye başlıyor olacak olup, eşiniz, uzun soluklu ilişkiniz ve iş ortağınız ile ilişkilerinizde liderliği ele alacağınız ve isteklerinizi gerçekleştirebileceğiniz keyifli bir süreç yaşayabilirsiniz. Aynı gün Venüs Başak Burcunda hareket etmeye başlıyor olacak olup, bu açı ile bütçeniz konusunda daha titiz davranıp borçlarınızı düzene koymak isteyebilirsiniz.

24 Temmuz Cumartesi Kova Burcunda dolunay gerçekleşecek olup sizin kendi varlığınızı ortaya koyacağınız ikili ilişkilerinizde kendi isteklerinizi öne alabileceğiniz daha geleceğe odaklı kişisel gelişiminiz için gerekli konuları tamamlayabileceğiniz olaylar gündeminizde olabilir. Keyifli mutlu, huzurlu haftalar dilerim

Balık Burcu veya yükselen Balık  

Sevgili Balıklar, bu hafta dolunay ile iç huzurunuz, bilinç altınız, başkalarından sakladığınız konularınızda tamamlanmalar, değişimler gündeminizde olabilir.

19 Temmuz Pazartesi günü Ay Akrep Burcunda hareket ediyor olacak olup, yabancılar, yurtdışı, akademik konular ve hukuki konularda hassas olabilir, bu alanlarınızda ufak çaplı krizler yaşayabilirsiniz. Hafta başı dikkatli olunmasında yarar var.

20 Temmuz Salı günü Merkür ile Uranüs arasında güzel bir açı olacak olup, yakın çevreniz ve kardeşlerinizin beklemediğiniz güzel destekleri ile çocuklar ve aşk hayatınızda olumlu gelişmeler yaşayabilirsiniz.

22 Temmuz Perşembe günü Güneş Aslan Burcunda hareket etmeye başlıyor olacak olup, günlük işlerinizde, çalışma hayatınızda, çalışma arkadaşlarınız ile keyifli enerjik uyumlu mutlu çalışabilir, ekip ve grup çalışmalarında liderliği üstlenebilirsiniz. Sağlığınız ve enerjiniz güçlü olarak daha motive çalışabileceğiniz bir süreç yaşayabilirsiniz. Aynı gün Venüs Başak Burcunda hareket etmeye başlayacak ve bu açı ile eşiniz ve ortağınız ile ilişkilerinizde daha dikkatli titiz, disiplinli ve daha mükemmeliyetçi olabileceksiniz.

24 Temmuz Cumartesi Kova Burcunda dolunay gerçekleşecek olup sizin herkesten sakladığınız konularınız, gizli düşmanlar, iç dünyanız ve huzurunuz ile ilgili alanlarınızda tamamlanmalar ve değişimler yaşayabilirsiniz. Gizlediğiniz bir konunuz nihayete erebilir, belki de gizlediğiniz bu konu açığa çıkabilir. Gizli düşmanlarınızın kim olduğunu öğrenebilirsiniz. Bu süreçte hayatınızda teknolojiyi daha aktif kullanarak daha huzurlu olabilirsiniz. Keyifli mutlu, huzurlu haftalar dilerim

Astrolog Gonca Gazioğlu

E-posta: gazioglugonca@gmail.com

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bize mesaj gönderin
Merhaba,
Nasıl yardımcı olabiliriz?