17-23 Mayıs 2021 Haftası Burç Yorumları

Astrolog Gonca Gazioğlu 17-23 Mayıs 2021 Haftasını sizler için yorumladı.

Hafta başı özeti:

Merhabalar. Bu hafta 18 Mayıs Salı gününe kadar Plüton ve Güneş’in güzel etkisinin devamında başlıyoruz. Aynı zamanda 18 Mayıs Salı günü Venüs ile Kuzey Ay Düğümünün kavuşum açısı olacak olup, tüm ikili ilişkilerde, gönül ilişkilerinde ve parasal konularda hedeflediğimiz, istediğimiz yardım ve destekleri alacağımız, istediğimiz fırsatları ve imkanları bulacağımız bir süreç yaşayabiliriz.

Hemen akabinde 19 Mayıs Çarşamba günü Venüs ile Satürn’ün güzel açısı olacak olup, İlişkiler ve parasal konularda karşılaştığımız imkanların, fırsatların, uzun soluklu, güvenilir sağlam temelleri olacağı destek açısı ile haftanın ilk üç günü keyifli bir süreç yaşayabiliriz.

21 Mayıs Cuma günü itibari ile Güneş İkizler burcunda hareket etmeye başlayacak olup, bu vesile ile tüm ikizler burçlarının doğum günlerini kutlarım. Güneş’in İkizler burcuna geçişi ile ticarete, haber akışlarına, kısa süreli seyahatlere, yakın çevre ve kardeşlere, birden fazla düşünce içinde olmaya, kısa süreli mesleki eğitimlere odaklanacağımız bir sürece başlıyor olabiliriz.

Ancak 20 Mayıs Perşembe Günü itibari ile Merkür ile Neptün ‘ün zorlu açısı ve 21 Mayıs Cuma Günün Jüpiter ve Güneş’in sert açısı hafta sonuna kadar etkili olacak olup, Perşembe gününden itibaren alacağımız tüm haberler, kararlarımız, düşüncelerimiz, konuşmalarımızda yanılabileceğimiz, aldatılabileceğimiz ve aldanabileceğimiz olaylar yaşayabiliriz. Aldandığımız bu durumları abartabilir. Tüm gücümüz ile aşırı enerji ve emek sarf etmemize rağmen karşılığını alamadığımız hatta zararlar ile karşılaşabileceğimiz olaylar gündemimizde olabilir. Dikkatli olunmasında yarar var.

Öte yandan 20 Mayıs Perşembe günü itibari ile Satürn’ün Kova burcunda durağanlaşarak, 23 Mayıs Pazar Günü itibari geri hareketine başlayacak olup, 11 Ekim’e kadar devam edecek olan bu süreçte güvensizlikler, disiplinsizlikler, istikrarın sağlanamadığı, iş dünyasında otorite figürlerinin dengesiz ve güvenirliğini sarsıcı konuların yaşanacağı, sorumlulukların yerine getirilmesinde zorlanmalar yaşanacağı ve tembelliklerin gözlemleneceği bir süreç yaşayabiliriz. Keyifli, mutlu, huzurlu bir hafta geçirmenizi dilerim.

Her burç için olası etkileri yükselen burcunuza ve güneş burcunuza göre okuyabilirsiniz.

Koç burcu veya Yükselen Koç:

Sevgili Koç’lar, bu hafta haftanın ilk üç gününde istediğiniz sosyal çevre ve sosyal statüyü sağlayacak fırsatlar ile karşılaşabilirsiniz.

17 Mayıs Pazartesi günü Ay yengeç burcunda olacak olup, eviniz ve aileniz ile ilgili konulara odaklanacağınız bir gün yaşayabilirsiniz. 18 Mayıs Salı günü Venüsİle Kuzey Ay Düğümü Kavuşum açısı olup, kardeşleriniz ve yakın çevreniz ile ilişkilerinizde güzel haberler alacağınız ve sorunları olan Koçların iletişimlerinde sorunlarını çözebilecekleri imkanları bulacakları aynı zamanda kişisel gelişim eğitimleri ile kısa süreli seyahat planları yapabilecekleri, yakın çevresinden bir kişi ile belki de aşk ilişkisi içende olabileceği bir gün yaşayabilirler. Belki de seyahat halinde iken hayatının aşkı ile karşılaşacakları bir gün yaşayabilirler.

İlişkisi olmayan Koç burçları 19 Mayıs Çarşamba Günü Venüs ile Satürn güzel açısı işten elde ettiğiniz gelirinizi, mevkiinizi artıracak kalıcı fırsatları getirebilir. Belki de sosyal çevrenizde statünüzü değiştirecek adımlar atabileceğiniz fırsatları getirebilir. Aynı zamanda Uzun soluklu ilişkinizi bir üst seviyeye taşıyabilir nişan vb. kararlar alabileceğiniz sosyal statünüzü etkileyebilecek olayları gündeminize getirebilir. Yeni bir oluşum dernek ve sosyal grup organizasyonuna katılımı ile sosyal statünüzü yüceltecek kalıcı destekler sağlayabilirsiniz.

Ancak 20 Mayıs Perşembe günü Merkür ve Neptün arasında ve 21 Mayıs Cuma günü Jüpiter ile Güneş arasında zorlu açı etkisi hafta sonuna kadar etkili olacak olup, bu süreçte sosyal çevreniz, yakın çevreniz, statünüz, kardeşleriniz, kısa süreli seyahatler, kısa süreli eğitim planları ile ilgili alacağınız kararlarınız, düşünceleriniz algılarınızda yanlış, yalan, aldanabileceğiniz ve aldatılabileceğiniz olaylar içinde olabilirsiniz. Aynı zamanda tüm yaşadığınız olayları abartabilir, aşırı rahat ve tembel, sorumluluklarınıza odaklanamayacağınız bir süreç yaşayabilirsiniz. Dikkatli olunmasında yarar var. Keyifli, mutlu, huzurlu bir hafta geçirmenizi dilerim.

Boğa burcu veya yükselen Boğa:

Sevgili Boğalar, bu hafta haftanın ilk üç gününde istediğiniz iş ve kariyer imkanını sağlayacak fırsatlar ile karşılaşabilirsiniz.

17 Mayıs Pazartesi günü Ay yengeç burcunda olacak olup, yakın çevreniz ve kardeşleriniz ile ilişkilerinizde hassas ve duygusal olabileceğiniz bir gün yaşayabilirsiniz.

18 Mayıs Salı günü Venüs ile Kuzey Ay Düğümü Kavuşum açısı olup, maddi ve parasal konularda güzel haberler alacağınız ve maddi konulardaki ilişkilerindeki sorunları çözebilecek imkanları bulacakları, kazançlı kararlar alabilecekleri keyifli bir gün yaşayabilirler.

19 Mayıs Çarşamba Günü Venüs ile Satürn güzel açısı ile maddi ve parasal konularda istikrarlı kazançlar elde edebileceğiniz yeni kariyer ve is imkanları ile karşılaşabileceğiniz olayları gündeminize getirebilir. İşinizde çalıştığınız kurumda terfi edebilir ve gelirinizin artabileceği imkanlar ile karşılaşabilirsiniz. Öte yandan yeni uzun soluklu kazanç elde edebileceğiniz yatırım imkânı bulabilir ya da yapmış olduğunuz yatırımlarınızdan kazançlar elde edebilirsiniz.

Ancak 20 Mayıs Perşembe günü Merkür ve Neptün arasında ve 21 Mayıs Cuma günü Jüpiter ile Güneş arasında zorlu açı etkisi hafta sonuna kadar etkili olacak olup, bu süreçten itibaren hafta sonuna kadar maddi konularda, Zafer sarhoşluğu içinde olabilir. Sosyal çevreniz ve arkadaş grupları tarafından aldanabilir, aldatılabilir ve abartılı davranışlar içinde kalabilir sorumluluklarınızdan kaçabilirsiniz. Düşünceleriniz ve alacağınız kararlarda yanılabilir, aldatılabilirsiniz. Bu süreçte maddi ve manevi sorunlar yaşanmaması adına özellikle maddi ve kariyer konularında çok temkinli ve dikkatli olmanızda yarar var. Keyifli, mutlu, huzurlu bir hafta geçirmenizi dilerim. 

İkizler burcu veya yükselen İkizler:

Sevgili İkizler, bu hafta haftanın ilk üç gününde yüksek öğrenim, yurtdışı, uluslararası ticaret ve hukuki alanlarda isteklerinize kavuşacağınız fırsatlar ile karşılaşabilirsiniz.

17 Mayıs Pazartesi günü Ay yengeç burcunda olacak olup, maddi ve parasal konulara odaklanacağınız, aşırı hassas olacağınız bir gün yaşayabilirsiniz.

18 Mayıs Salı günü Venüs ile Kuzey Ay Düğümü Kavuşum açısı olup, kişisel gelişiminiz, varlığınızı ortaya koyduğunuz ve fiziksel görünümünüz ile ilgili düşündüğünüz fikirleri hayata geçirebileceğiniz fırsatları bulabilir. Fiziksel operasyon kararları alabilirsiniz. Kalıcı uzun soluklu istikrarlı bir diyet yapabileceğinizi kendinizi baştan yaratabileceğiniz kalıcı dönüşümleri hayata geçirebilirsiniz.

19 Mayıs Çarşamba Günü Venüs ile Satürn güzel açısı ile sizi herkesten ön plana çıkarabilecek hukuki, yüksek öğrenim, yabancılar, yurtdışı ve uluslararası ticaret alanlarında isteklerinizi elde edebileceğiniz kalıcı fırsatları yakalayabileceğiniz keyifli fırsat ve gelişmeler yaşayabilirsiniz.

Ancak 20 Mayıs Perşembe günü Merkür ve Neptün arasında ve 21 Mayıs Cuma günü Jüpiter ile Güneş arasında zorlu açı etkisi hafta sonuna kadar etkili olacak olup, bu süreçten itibaren hafta sonuna kadar iş ve kariyer alanlarınızda gizli düşmanlarınız ile uğraşabilir, çabalarınızın sonuçsuz kaldığı süreçler yaşayabilirsiniz. İş yerinde, işiniz ile ilgili konularda aldatılabilir, aldanabilirsiniz. Kendinizi ifade ederken yaşlı ve otorite sahibi kişiler ile sorunlar yaşayabilirsiniz. Bu süreçte dikkatli olmanızda yarar var. Keyifli, mutlu, huzurlu bir hafta geçirmenizi dilerim.

Yengeç burcu veya yükselen Yengeç:

Sevgili Yengeç’ler, bu hafta haftanın ilk üç gününde ödemeler ve alacaklarınız ile ilgili isteklerinize kavuşacağınız fırsatlar ile karşılaşabilirsiniz.

17 Mayıs Pazartesi günü Ay yengeç burcunda olacak olup, kişisel bakımınıza odaklanacağınız, fiziksel görünümünüze daha hassas olacağınız bir gün yaşayabilirsiniz.

18 Mayıs Salı günü Venüs ile Kuzey Ay Düğümü Kavuşum açısı olup, iç dünyanız ile dış dünyanızın dengede olduğu, bilinçaltınızda istediğiniz maddi manevi kararları alabileceğiniz, huzuru yakalayabileceğiniz yola doğru yelken açtığınız keyifli güzel bir gün yaşayabilirsiniz.

19 Mayıs Çarşamba Günü Venüs ile Satürn güzel açısı ile ödemeler, borçlar, vergiler, krediler, yatırımlar, dışardan elde edilen gelirler, nafaka ve Bankalar ile ilgili alanlarda isteklerinize kavuşacağınız fırsatları yakalayabilirsiniz. Borcunuzu ödeyebilir, Alacaklarınızı tahsil edebilir, yatırımlarınızın getirilerinde kalıcı artış imkânı bulabilirsiniz. Eş vb. başkalarından elde edilen gelirinizde kalıcı artışlar sağlayacağınız imkanları yakalayabilirsiniz.

Ancak 20 Mayıs Perşembe günü Merkür ve Neptün arasında ve 21 Mayıs Cuma günü Jüpiter ile Güneş arasında zorlu açı etkisi hafta sonuna kadar etkili olacak olup, bu süreçten itibaren hafta sonuna kadar yabancılar, yurtdışı, yüksek öğrenim ve hukuki konularda aldanabilir, aldatılabilirsiniz. Yaşanılan olayları abartabilir, büyütebilir, çabalarınızın getirisini alamadığınız bir süreç yaşayabilirsiniz. Bu süreçte dikkatli olmanızda yarar var. Keyifli, mutlu, huzurlu bir hafta geçirmenizi dilerim.

Aslan burcu veya yükselen Aslan:

Sevgili Aslan’lar, bu hafta haftanın ilk üç gününde eş ve iş ortaklığı ile ilişkilerinizde isteklerinize kavuşacağınız fırsatlar ile karşılaşabilirsiniz.

17 Mayıs Pazartesi günü Ay yengeç burcunda olacak olup, bilinçaltınızda aşırı hassas olacağınız yaşayacağınız olayları karşı aşırı duygusal olabileceğiniz bir gün yaşayabilirsiniz.

18 Mayıs Salı günü Venüs ile Kuzey Ay Düğümü Kavuşum açısı olup, sosyal çevreniz, arkadaş gruplarınız, işlerinizden elde edilen getiri ve gelirler ile ilgili önümüzdeki süreçlerde yapılanabilecek oluşumlar ile ilgili düşünce ve fikirleri oluşabileceği yeni haberler alabileceğiniz, yeni kişi ve gruplar ile tanışabileceğiniz keyifli güzel bir gün yaşayabilirsiniz.

19 Mayıs Çarşamba Günü Venüs ile Satürn güzel açısı ile eşleri ile sorunları olan aslanlar eşleri ile yaşanan sorunlara kalıcı çözümler bulabilirler. Eşleri ile sorunları olmayan aslanlar eşleri ile olan ilişkilerini sağlamlaştıracakları fırsatları elde edebilirler. Ticaret ile uğraşan aslanlar statülerini ve işlerindeki getiriyi kalıcı olarak artırabilecek önemli bir müşteri ve ortak ile işlerini büyütme imkânı yakalayabilirler.

Ancak 20 Mayıs Perşembe günü Merkür ve Neptün arasında ve 21 Mayıs Cuma günü Jüpiter ile Güneş arasında zorlu açı etkisi hafta sonuna kadar etkili olacak olup, bu süreçten itibaren hafta sonuna kadar ödemeler, bankalar, krediler, vergi, yatırımlar, alacaklar, nafaka, dışardan elde edilen gelirler ile ilgili konularda maniple edilebilir, aldanabilir, aldatılabilirsiniz. Ödemeler dengenizde sorunlar yaşanmaması adına sorumluluklarınızı yerine getirdiğinize emin olun, bugünü işini yarına bırakmayın ve aşırı iyimserlik, abartılı hayaller içinde yatırım kararları almamanız, dikkatli olmanızda yarar var. Keyifli, mutlu, huzurlu bir hafta geçirmenizi dilerim.

Başak burcu veya yükselen Başak:

Sevgili Başak’lar, bu hafta haftanın ilk üç gününde günlük işleriniz, çalışma hayatı ve sağlık alanlarınızda isteklerinize kavuşacağınız fırsatlar ile karşılaşabilirsiniz.

17 Mayıs Pazartesi günü Ay yengeç burcunda olacak olup, sosyal çevreniz ve arkadaş gruplarınız ile birlikte olacağınız, grup çalışmalarına odaklanacağınız bir gün yaşayabilirsiniz.

18 Mayıs Salı günü Venüs ile Kuzey Ay Düğümü Kavuşum açısı olup, iş ve kariyer alanlarınızda kafanızda yarım ve eksik kalan parçaları tamamlayabileceğiniz önümüzdeki süreçlerde kariyeriniz ile ilgili yönü kesinleştirebileceğiniz keyifli bir gün yaşayabilirsiniz.

19 Mayıs Çarşamba Günü Venüs ile Satürn güzel açısı ile günlük yaptığınız işleriniz ile ilgili, çalışma ortamı, çalışma arkadaşlarınız ve sağlığınız ile ilgili konularda isteklerinize kavuşabileceğiniz ve kalıcı çözümler bulabileceğiniz imkân ve fırsatları yakalayabilirsiniz. Yaşamınızı dengeyi ve düzeni sağlayabileceğiniz imkânı bulabilirsiniz.

Ancak 20 Mayıs Perşembe günü Merkür ve Neptün arasında ve 21 Mayıs Cuma günü Jüpiter ile Güneş arasında zorlu açı etkisi hafta sonuna kadar etkili olacak olup, bu süreçten itibaren hafta sonuna kadar eşiniz ve iş ortağınız ile ilişkilerinizde aldanabilir, aldatılabilir, yaşadığınız olayları abartabilir, büyütebilirsiniz. İş ortamınızda otorite figürleri ile sorunlar yaşayabilir, iş ve kariyer alanlarınızda disiplinsiz, sorumluluklarına odaklanmakta zorlanan tavırlar içinde olabilirsiniz. Dikkatli olunmasında yarar var. Keyifli, mutlu, huzurlu bir hafta geçirmenizi dilerim.

Terazi burcu veya yükselen Terazi:

Sevgili Terazi’ler, bu hafta haftanın ilk üç gününde çocuklarınız ve sevdiğiniz ile ilişkilerinizde isteklerinize kavuşacağınız fırsatlar ile karşılaşabilirsiniz.

17 Mayıs Pazartesi günü Ay yengeç burcunda olacak olup, iş ve kariyer konularına odaklanacağınız ve bu alanlarda aşırı hassas ve duygusal tavırlar içinde olabileceğiniz bir gün yaşayabilirsiniz.

18 Mayıs Salı günü Venüs ile Kuzey Ay Düğümü Kavuşum açısı olup, yurtdışı, yabancılar, yüksek öğrenim ve hukuki konularınızda yarım ve eksik kalan konuları tamamlayabileceğiniz önümüzdeki süreçlere etkileyecek haberler alabilir ya da kararları hayata geçirebileceğiniz keyifli bir gün yaşayabilirsiniz.

19 Mayıs Çarşamba Günü Venüs ile Satürn güzel açısı ile çocuklarınız ile ilişkileriniz, aşk hayatınız, hobileriniz, yaratıcılığınız ve mutlu olduğunuz alanlarınızda uzun soluklu isteklerinize kavuşacağınız fırsatlar ve imkanlar ile karşılaşabilirsiniz. Hayatınızın aşkı ile karşılaşabilir, mevcut ilişkisi olanlar ilişkilerini bir üst seviyeye çıkarabilirsiniz. Evli olan ve çocuk isteyen Teraziler çocuk haberi alabilirler.

Ancak 20 Mayıs Perşembe günü Merkür ve Neptün arasında ve 21 Mayıs Cuma günü Jüpiter ile Güneş arasında zorlu açı etkisi hafta sonuna kadar etkili olacak olup, bu süreçten itibaren hafta sonuna kadar günlük yaptığınız işlerle ilgili, çalışma ortamı, çalışma arkadaşlarınız ile ilgili ve sağlık konularda aldanabilir, aldatılabilir, yanılgılar içinde kalabilirsiniz. Yaşanan olayları abartabilir, duyarsız kalabilir, sorumluluklarınızdan kaçabilir, disiplinsiz tavırlar nedeni ile otorite figürleri ile sorunlar yaşayabilirsiniz. Dikkatli olunmalı ve doktor kontrolleri olan terazilerin kontrollerini ihmal etmemeleri yararlı olacaktır. Aynı zamanda yanlış tedaviler ile karşılaşabilme, yanlış anlaşılmalar olabileceği için çok dikkat edilmeli ve birden fazla doktor kontrolü ile tedavi sürecine gidilmesi yararlı olabilir. Keyifli, mutlu, huzurlu bir hafta geçirmenizi dilerim.

Akrep burcu veya yükselen Akrep:

Sevgili Akrep’ler, bu hafta haftanın ilk üç gününde ev, aile ve yuva ile ilgili konularınızda isteklerinize kavuşacağınız fırsatlar ile karşılaşabilirsiniz.

17 Mayıs Pazartesi günü Ay yengeç burcunda olacak olup, yabancılar, yurtdışı, uluslararası ticaret, yüksek eğitim ve hukuk konularına odaklanacağınız bu konularda aşırı duygusal ve hassas olacağınız bir gün olabilir.

18 Mayıs Salı günü Venüs ile Kuzey Ay Düğümü Kavuşum açısı olup, alacaklar ve ödemeler ile ilgili dengeyi sağlayabileceğiniz önümüzdeki süreçlere etkileyecek haberler alabilir ya da ödemeler, alacaklar ve banka, maddi yatırımlar ile ilgili kararları hayata geçirebileceğiniz keyifli bir gün yaşayabilirsiniz.

19 Mayıs Çarşamba Günü Venüs ile Satürn arasında güzel açı olacak olup, eviniz, aileniz ve yuva alanlarınızda isteklerinize kavuşabileceğiniz istikrarlı uzun soluklu fırsatları elde edebileceğiniz imkanlar ile karşılaşabilirsiniz. Uzun süredir istediğiniz yeni evi alabilir, eşyalarınızı değiştirebilir hatta ülke bile değiştirme fırsatını yakalayabilirsiniz.

Ancak 20 Mayıs Perşembe günü Merkür ve Neptün arasında ve 21 Mayıs Cuma günü Jüpiter ile Güneş arasında zorlu açı etkisi hafta sonuna kadar etkili olacak olup, bu süreçten itibaren hafta sonuna kadar ödemeler, vergi ve alacak dengesinde sorunlar yaşayabilir, kredi, banka, yatırım alanlarında aldanabilir ve aldatılabilirsiniz. Çocuklarınız, sevdiğiniz, mutlu olduğunuz alanlara aşırı lüks tüketim ve harcamalarda bulunabilirsiniz. Disiplinsiz ve sorumsuz davranışlar içinde olabilirsiniz. Dikkatli olunmasında yarar var. Keyifli, mutlu, huzurlu bir hafta geçirmenizi dilerim.

Yay burcu veya yükselen Yay:

Sevgili Yay’lar, bu hafta haftanın ilk üç gününde yakın çevre, kardeşler, seyahat ve mesleki eğitim alanlarında isteklerinize kavuşacağınız fırsatlar ile karşılaşabilirsiniz.

17 Mayıs Pazartesi günü Ay yengeç burcunda olacak olup, ödemeler ve alacaklar, banka, krediler ve yatırım, dışardan elde edilen gelirler ile ilgili konularınıza yoğunlaşacağınız aşırı hassas ve duygusal tavırlar içinde olabileceğiniz bir gün yaşayabilirsiniz.

18 Mayıs Salı günü Venüs ile Kuzey Ay Düğümü Kavuşum açısı olup, eşler ile ilişkilerinizde geleceğe yönelik olarak daha sağlam adımlar atabileceğiniz ve önümüzdeki süreçlerde kazançlar elde edebileceğiniz uzun süreli ortaklık ve ilişkiler içine girebileceğiniz bir süreç yaşayabilirsiniz.

19 Mayıs Çarşamba Günü Venüs ile Satürn güzel açısı ile yakın çevreniz, kardeşleriniz, kısa seyahat alanlarınız ve mesleki eğitimler ile ilgili alanlarınızda isteklerinize kavuşabileceğiniz istikrarlı uzun soluklu fırsatları elde edebileceğiniz imkanlar ile karşılaşabilirsiniz. Uzun süredir istediğiniz eğitime başlayabilir, eğitim alanında faaliyetiniz var ise sizi kalıcı olarak mesleğinizde ön plana çıkarabilecek fırsatı yakalayabilirsiniz. Yakın çevreniz ve kardeşlerinizden güzel haberler alabilir. Yakın çevrenizin desteği ile isteklerinize kavuşabileceğiniz imkanları elde edebilir, kardeşleri ile sorunları olan yaylar sorunlarını çözebilirler.

Ancak 20 Mayıs Perşembe günü Merkür ve Neptün arasında ve 21 Mayıs Cuma günü Jüpiter ile Güneş arasında zorlu açı etkisi hafta sonuna kadar etkili olacak olup, bu süreçten itibaren hafta sonuna kadar eviniz ile aldığınız kararlarda, aile ile iletişimlerinizde aldanabilir, aldatılabilirsiniz. Aile içinde otorite figürleri ile sorunlar yaşayabilirsiniz. Yaşayacağınız olayları abartabilir ve disiplinsiz ve sorumsuz davranışlar içinde olabilirsiniz. Dikkatli olunmasında yarar var. Keyifli, mutlu, huzurlu bir hafta geçirmenizi dilerim.

Oğlak burcu veya yükselen Oğlak:

Sevgili Oğlak’lar, bu hafta haftanın ilk üç gününde maddi açıdan iş hayatınızdaki çalışmalarınızın karşılığını alacağınız imkanları elde edebilirsiniz.

17 Mayıs Pazartesi günü Ay yengeç burcunda olacak olup, eş ve iş ortağınız ile ilişkilerinizde aşırı hassas ve duygusal olabileceğiniz bir gün yaşayabilirsiniz.

18 Mayıs Salı günü Venüs ile Kuzey Ay Düğümü Kavuşum açısı olup, sağlık, günlük işleriniz ve çalışma hayatınız ile ilgili önümüzdeki süreçlerde etkili olacak geleceğe yönelik istikrarlı kararlarınızı hayata geçirebileceğiniz aksiyonları alabilirsiniz.

19 Mayıs Çarşamba Günü Venüs ile Satürn güzel açısı ile maddi ve parasal alanlarınızda istikrarlı kazançlar uzun soluklu yatırımlar yapabileceğiniz fırsatları elde edebilir. Çalışma hayatınızdaki çabalarınızın karşılığını alabilir, çalışma hayatınızdaki başarılarınız ile kalıcı maddi gelir artışlarını ve terfi imkanını elde edebilirsiniz.

Ancak 20 Mayıs Perşembe günü Merkür ve Neptün arasında ve 21 Mayıs Cuma günü Jüpiter ile Güneş arasında zorlu açı etkisi hafta sonuna kadar etkili olacak olup, bu süreçten itibaren hafta sonuna kadar çalışma hayatındaki konular ile ilgili yakın çevreniz ve kardeşlerinizin etkileri nedeni ile aldanabilir ve aldatılabilirsiniz. Yakın çevreniz ile ve çalışma ortamındaki günlük işler, çalışma arkadaşlarınız ile iletişimlerinizde tüm enerjinizi harcayacağınız, yaşadığınız olayları abartabileceğiniz süreç içinde kalabilirsiniz. Disiplinsiz tavırlar içinde olabilir, otorite figürleri ile sorunlar yaşayabilirsiniz. Dikkatli olunmasında yarar var. Keyifli, mutlu, huzurlu bir hafta geçirmenizi dilerim.

Kova burcu veya yükselen Kova:

Sevgili Kova’lar, bu hafta haftanın ilk üç gününde kişisel olarak her anlamda isteklerinize kavuşacağınız fırsatlar ile karşılaşabilirsiniz.

17 Mayıs Pazartesi günü Ay yengeç burcunda olacak olup, günlük işlerinize yoğunlaşacağınız, çalışma ortamı ve çalışma arkadaşlarınız ile ilgili ilişkilerinizde aşırı hassas ve duygusal tavırlar içinde olabilirsiniz.

18 Mayıs Salı günü Venüs ile Kuzey Ay Düğümü Kavuşum açısı olup, hayatta sizi mutlu eden konularınızda, çocuklar ve aşk ilişkilerinizde önümüzdeki süreçlerinizde hayatınızda etkili olacak kararları alacağınız ve bu kararları hayata geçirebileceğiniz bir gün yaşayabilirsiniz.

19 Mayıs Çarşamba Günü Venüs ile Satürn güzel açısı ile her anlamda kişisel olarak olumlu anlamda kalıcı olarak dönüşüm fırsatları yakalayabilirsiniz. Kendi gücünüzü ve varlığınızı ortaya koyabileceğiniz, uzun süredir aklınızda olan fiziksel ve kişisel anlamda tüm isteklerinizi elde edebileceğiniz fırsatlar ile karşılaşabilirsiniz.

Ancak 20 Mayıs Perşembe günü Merkür ve Neptün arasında ve 21 Mayıs Cuma günü Jüpiter ile Güneş arasında zorlu açı etkisi hafta sonuna kadar etkili olacak olup, bu süreçten itibaren hafta sonuna kadar maddi konularınızda ve yatırım alanlarınızda aldanabilir, aldatılabilirsiniz. Kısa süreli spekülatif piyasalarda manipülasyona açık olmanız nedeni ile maddi sorunlar yaşayabilirsiniz. Tüm enerjinizi ortaya koymanıza karşı maddi konularda istediğiniz sonuçları alamayabilirsiniz. Yaşadığınız olayları abartabilir ve otorite figürleri ile sorunlar yaşayabilirsiniz. Disiplinsiz tavırlar içinde olabilirsiniz. Dikkatli olunmasında yarar var. Keyifli, mutlu, huzurlu bir hafta geçirmenizi dilerim.

Balık burcu veya yükselen Balık:

Sevgili Balık’lar, bu hafta haftanın ilk üç gününde herkesten sakladığınız bilinçaltınızdaki isteklerinize kavuşacağınız fırsatlar ile karşılaşabilirsiniz.

17 Mayıs Pazartesi günü Ay yengeç burcunda olacak olup, çocukları olan balıklar çocukları ile ilgili konularda, sevgilisi olan balıklar ikili ilişkilerine odaklanacağı ve hassas, aşırı duygusal olabilecekleri bir gün yaşayabilirler.

18 Mayıs Salı günü Venüs ile Kuzey Ay Düğümü Kavuşum açısı olup, eviniz, aileniz ve yuvanız ile ilgili konularda önümüzdeki süreçlerinizi etkileyecek kararlar alacağınız ve bu kararları hayata geçirebileceğiniz bir süreç yaşayabilirsiniz.

19 Mayıs Çarşamba Günü Venüs ile Satürn güzel açısı ile iç dünyanızda kimsenin bilmediği herkesten gizlediğiniz sizin mutlu olduğunuz konuda uzun soluklu olarak isteklerinizi gerçekleştirebileceğiniz fırsatları yakalayabilirsiniz.

Ancak 20 Mayıs Perşembe günü Merkür ve Neptün arasında ve 21 Mayıs Cuma günü Jüpiter ile Güneş arasında zorlu açı etkisi hafta sonuna kadar etkili olacak olup, bu süreçten itibaren hafta sonuna kadar yakın çevreniz ve kardeşleriniz ile ilgili ilişkilerinizde aldanabilir, aldatılabilir ve hayal kırıklığına uğrayabileceğiniz olaylar yaşayabilirsiniz. Yaşadığınız bu olayları abartabilir. Yakın çevreniz ve kardeşleriniz ile ilişkinizde güç savaşları içinde kalabilir. Yakın çevreniz ve kardeşleriniz için kendi potansiyelinizin üzerinde çaba ve aşırı emek sarf edebilir karşılığında ummadığınız sonuçlar ile karşılaşabilirsiniz. Kısa süreli seyahat ve eğitim planlarınızda süreci olduğu gibi göremeyebilir. Sorunlar yaşayabilirsiniz. Dikkatli olunmasında yarar var. Keyifli, mutlu, huzurlu bir hafta geçirmenizi dilerim.

Astrolog Gonca Gazioğlu

E-posta: gazioglugonca@gmail.com

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bize mesaj gönderin
Merhaba,
Nasıl yardımcı olabiliriz?