14-20 Haziran 2021 Haftası Burç Yorumları

Astrolog Gonca Gazioğlu 7-13 Haziran 2021 Haftasını sizler için yorumladı.

Hafta başı özeti

Merhabalar. Bu hafta Ay Aslan Burcunda haftaya başlıyor olacağız. Sevdiklerimize, çocuklarımıza ve mutlu olduğumuz alanlara odaklanacağımız bir hafta yaşayabiliriz. Ancak 14 Haziran Pazartesi günü Güneş ile Neptün zorlu açısı olacak olup, bu açı ile ikili ilişkilerimizde ve her konuda aldanma, aldatılma, otorite sahibi kişiler ile iletişimlerde beklentilerin dışında olaylar ile karşılaşılması, hayal kırıklıkları ve sağlık alanlarında yanlış tedavi ve ilaç kullanımları etkili olabilir.

Akabinde bu yıl için çok önemli ve etkili gökyüzü görünümünü yaşıyor olacağız. İlkini şubat ayında yaşamış olduğumuz ve 15 Haziran Salı günü ikincisini yaşayacağımız Uranüs ve Satürn zorlu açısı gerçekleşecek. Bu açı ile Uranüs anilikleri, beklenmedik konuları, geleceği ve teknolojiyi, değişimi temsil eder. Satürn ise disiplini, kalıcılığı, düzeni, eskiyi, geçmişi, geleneksel olanı temsil eder. Bu açı ile bu iki yapı çekişerek hayatlarımızda doğum haritalarımıza dokunduğu alanlar tahmin edilemez yeni ve kalıcı bir düzene evirilebilir.

17 Haziran Perşembe günü itibari ile Jüpiter durağan pozisyona geçerek geri hareketine başlayacak olup, 19 Ekim’e kadar geri hareketinde olacak ve bu süreçte temsil ettiği alanlarda şans, bolluk bereket, hukuki konular, inançlarımız, yabancılar, yurtdışı, uluslararası konular, seyahat, hava yolları ve yüksek eğitim alanlarında aksamalar, gecikmeler yaşayabilir. Jüpiter büyümeyi temsil eder ekonomik olarak daralabilir ve para alanlarınızda Jüpiter’in bolluk ve bereket etkilerini eskisi kadar hissetmeyebilirsiniz. Keyifli, mutlu, huzurlu bir hafta geçirmenizi dilerim.

Her burç için olası etkileri yükselen burcunuza ve güneş burcunuza göre okuyabilirsiniz.

Koç burcu veya Yükselen Koç

Sevgili Koç’lar, bu hafta maddi alanlarınızda sosyal statünüzü etkileyecek ani ve beklenmadikbir düzene evrildiğiniz bir süreci yaşayabilirsiniz.

14 Haziran Pazartesi günü Ay Aslan burcunda hareket etmeye başlayacak olup, çocuklar ve aşk hayatınız ile ilgili konulara odaklanabilir bu alanlarda aşırı duygusal ve hassas olabileceğiniz bir gün yaşayabilirsiniz. Aynı zamanda 14 Haziran Pazartesi günü Güneş ile Neptün arasında olacak olan zorlu açı ile yakın çevreniz, kardeşler ve kısa süreli seyahat alanlarınızda aldanabilir ve aldatılabileceğiniz bir süreç yaşayabilirsiniz. Yaşadığınız olayları yanlış anlayabilirsiniz. Seyahat planlarınız var ise dikkatli olunmasında ve yakın çevrenizin yönlendirdiği alanlarda dikkatli olunmasında yarar var.

15 Haziran Salı günü bu yılın ikincisini yaşayacağımız ilkini şubat ayında yaşadığınız Uranüs ve Satürn sert açısı gerçekleşecek olup, bu açı ile maddi alanlarınızda, para kazanma şeklinizde ve yatırımlarınızda şubat ayından itibaren yaşadığınız ani beklenilmeyen geleceğinizi şekillendirecek eski alışkanlıklarınızı değiştirebilecek bir düzen yaratabilecek değişimin ikinci tetikleyici etkisi ile karşılaşabileceğiniz bir süreç yaşayabilirsiniz. Bu süreçte örneğin düzenli bir gelir elde ettiği yöntemler ile para kazanan koçlar belki bu etkiler ile hiç beklemediği olaylar vesilesi ile kendi işini kurmayı düşüneceği konular gündemine gelebilir. Ancak Merkür Retro süreci olmasını dikkate alarak bu ay alacağımız yeni kararları mümkün ise ertelememiz, mümkün değil ise tüm riskleri ile değerlendirmeniz tekrar tekrar kontrol ederek aksiyon almamız yararlı olacaktır.

17 Haziran Perşembe günü itibaren 19 Ekim’e kadar bolluk bereket gezegeni Jüpiter durağan pozisyona geçerek 20 Haziran Pazar gününden itibaren geri hareketine başlıyor olacak olup, sizin herkesten gizlediğiniz alanlarınız ve bilinçaltı alanlarınızda etkili olacak olup, iç dünyanızda anlam veremediğiniz huzursuzluklar yaşayabilir ve herkesten gizlediğiniz konularınızda aksamalar ve sorunlar yaşayabilirsiniz. Gizli düşmanlarınız var ise bu süreçte gizli düşmanlarınızın etkili olduğu sorunlar gündeminizde olabilir. Dikkatli olunmasında yarar var. Keyifli, mutlu, huzurlu bir hafta geçirmenizi dilerim.

Boğa burcu veya yükselen Boğa

Sevgili Boğalar, bu hafta duruşunuz ve kişisel yetenekleriniz ile kariyer hayatınızı etkileyecek ani ve beklenmedik bir düzene evirildiğiniz bir süreci yaşayabilirsiniz.

14 Haziran Pazartesi günü Ay Aslan burcunda hareket etmeye başlayacak olup, ev ve aile konularına odaklanacağınız ve bu konularda aşırı hassas ve duygusal olacağınız bir gün yaşayabilirsiniz. Aynı zamanda 14 Haziran Pazartesi günü Güneş ile Neptün arasında olacak olan zorlu açı olacak olup, bu açı ile sosyal çevreniz ve arkadaş gruplarınız tarafından maddi konularda aldanabilir ve aldatılabileceğiniz bir süreç yaşayabilirsiniz. Otorite sahibi kişiler ile iletişiminizde maddi konularınız ile ilgili maniple edilebilirsiniz. Dikkatli olunmasında yarar var.

15 Haziran Salı günü bu yılın ikincisini yaşayacağınız, ilkini şubat ayında yaşadığımız Uranüs ve Satürn sert açısı gerçekleşecek olup, bu açı ile fiziksel görünümünüz, kişisel yetenekleriniz ve iletişim gücünüz ile iş ve kariyer alanlarınızda şubat ayında da konusu geçen ani ve beklemediğiniz değişimler ile yeni bir düzene evirileceğiniz olaylar gündeminizde olabilir. Bu süreçte bu ay için Merkür geri hareketi nedeni ile aksiyon almanız gereken durumlar var ise ertelemeniz, ertelemiyor iseniz tüm riskleri ile değerlendirmeniz tekrar tekrar kontrol ederek aksiyon almamız yararlı olacaktır.

17 Haziran Perşembe günü itibaren 19 Ekim’e kadar bolluk bereket gezegeni Jüpiter durağan pozisyona geçerek 20 Haziran Pazar gününden itibaren geri hareketine başlıyor olacak olup, sosyal çevreniz ve arkadaş gruplarınız ile sosyal statünüz, iş ve kariyerden elde edilen gelirleriniz ile ilgili konularda aksamalar ve şansızlıklar yaşanabilir. Bu süreçte örneğin istediğiniz bir terfi var ise ekim sonrasına ertelenebilir. Örneğin prim bekleniyor ise beklediğinizden daha az bir prim alabilirsiniz. Dikkatli olunmasında yarar var. Keyifli, mutlu, huzurlu bir hafta geçirmenizi dilerim. 

İkizler burcu veya yükselen İkizler

Sevgili İkizler, bu hafta yurtdışı, yüksek öğrenim ve hukuki alanlarınızda bilinçaltınızda ani ve beklenmedik değişim ile yeni bir düzene evirildiğiniz bir süreci yaşayabilirsiniz.

14 Haziran Pazartesi günü Ay Aslan burcunda hareket etmeye başlayacak olup, yakın çevreniz ve kardeşleriniz ile ilişkilerinize odaklanacağınız ve bu alanlarda duygusal ve hassas olabileceğiniz bir süreç yaşayabilirsiniz. Yine 14 Haziran Pazartesi günü Güneş ile Neptün arasında zorlu açı olacak olup, bu açı ile iş ve kariyer hayatınızda kendi istekleriniz ve ifade şekliniz nedeni ile kendinizi aldatabilir ve aldanabileceğiniz durumlar ile karşılaşabilirsiniz. Kariyer hayatınızda bu hafta her anlamda kendinizi ortaya koyarken kişisel yeteneklerinizi ön plana alırken aldanabilir ve aldatılabilirsiniz. Dikkatli olunmasında yarar var. Örneğin bu hafta işinizde patronunuz ile terfi ve zam isteklerinizi konuşmanızın zamanı değil. Bu konuşma sonrasında aldanabilir ve aldatılabilirsiniz.

15 Haziran Salı günü bu yılın ikincisini yaşayacağınız ilkini şubat ayında yaşadığımız Uranüs ve Satürn sert açısı gerçekleşecek olup, bu açı ile yurtdışında yaşamak isteyen ikizler, hukuki süreçleri olanlar, yüksek öğrenim hayatı içinde olanlar ve yapmayı düşünenler, uluslararası ticaret ile uğraşanlar ilk etkiyi şubat ayında yaşadığınız ikincisini yaşayacağınız iç dünyanızda, gizlediğiniz konularda  ani beklenmedik olaylar gündeminize gelerek bu bahsedilen konularınızda yeni bir sistem ve düzene evirildiğiniz değişimler ve olaylar gündeminizde olabilir. Örneğin yurtdışına yerleşmeyi düşünüyordunuz ve engeller vardı beklemediğiniz bir anda şartların lehinize döneceği yeni bir gelişme ile karşılaşabilirsiniz.

17 Haziran Perşembe günü itibaren 19 Ekim’e kadar bolluk bereket gezegeni Jüpiter durağan pozisyona geçerek 20 Haziran Pazar gününden itibaren geri hareketine başlıyor olacak olup, sizin iş ve kariyer hayatınızda getirdiği bolluk ve şans etkileri azalabilir, iş ve kariyer hayatınızda aksamalar yaşayabilirsiniz. İstediğiniz müşteriler ile anlaşmalar Ekim’e ertelenebilir. Düşündüğünüz terfi ve gelir artışı ertelenebilir ya da beklediğinizden az olabilir. Dikkatli olunmasında yarar var. Keyifli, mutlu, huzurlu bir hafta geçirmenizi dilerim.

Yengeç burcu veya yükselen Yengeç

Sevgili Yengeç’ler, bu hafta ödemeler, dışardan elde ettiğiniz kaynaklar, kredi alanlarınızda sosyal çevrenizin ani değişimi ile yeni bir düzene evirildiğiniz bir süreci yaşayabilirsiniz.

14 Haziran Pazartesi günü Ay Aslan burcunda hareket etmeye başlayacak olup, maddi ve parasal konulara odaklanacağınız bir gün yaşayabilirsiniz. Yine 14 Haziran Pazartesi günü Güneş ile Neptün arasında zorlu açı olacak olup, bu açı ile yurtdışı, yabancılar, yüksek öğrenim ve hukuki konularda kendinizi maniple edebilir aldanabilir ve aldatılabileceğiniz olaylar yaşayabilirsiniz, dikkatli olunmasında yarar var.

15 Haziran Salı günü bu yılın ikincisini yaşayacağımız ilkini şubat ayında yaşadığınız Uranüs ve Satürn sert açısı gerçekleşecek olup, bu açı ile yatırımlar, bankalar, krediler, borçlar, ödemeler, başkalarından veya eşlerden elde edilen gelirlerinizde iç dünyanızda ve herkesten gizlediğiniz alanlarda ani gelişen bir durum ile yeni bir değişime ve düzene evirilebilirsiniz. Örneğin eşinizin gelirlerindeki artış ile beklemediğiniz bir yatırımı düşünebilirsiniz. Herkesten gizlediğiniz bir konuda yeni bir kredi imkânı bulabilirsiniz. Bu vesile ile bu süreç sonunda yıl sonu itibari ile hayatınızda yeni bir düzene kavuşabilirsiniz.

17 Haziran Perşembe günü itibaren 19 Ekim’e kadar bolluk bereket gezegeni Jüpiter durağan pozisyona geçerek 20 Haziran Pazar gününden itibaren geri hareketine başlıyor olacak olup, sizin yurtdışı, uzak akrabalar, hukuki konular, uluslararası ticaret, yüksek öğrenim akademik hayat ile ilgili konularınızda beklediğiniz şans ve bolluk etkilerinde azalmalar görülebilir, bu konularınızda aksamalar yaşayabilirsiniz. Beklediğiniz gelişmeler ekim sonrasına ertelenebilir. Keyifli, mutlu, huzurlu bir hafta geçirmenizi dilerim.

Aslan burcu veya yükselen Aslan

Sevgili Aslan’lar, bu hafta eş ve iş ortaklığınız ile ilgili kariyerde ani beklenmedik değişimler ile yeni bir düzene evirildiğiniz bir süreci yaşayabilirsiniz.

14 Haziran Pazartesi günü Ay Aslan burcunda hareket etmeye başlayacak olup, kişisel ihtiyaçlarınıza odaklanabilir kendinizi şımartacağınız lüks harcamalar yapabilirsiniz. 14 Haziran Pazartesi günü Güneş ile Neptün arasında zorlu açı olacak olup, bu açı ile sosyal çevreniz ve arkadaş gruplarınız tarafından ödemeler ve alacaklarınız, yatırımlarınız ile ilgili konularda aldanabilir ve aldatılabileceğiniz durumlar yaşayabilirsiniz.

15 Haziran Salı günü bu yılın ikincisini yaşayacağınız ilkini şubat ayında yaşadığınız Uranüs ve Satürn sert açısı gerçekleşecek olup, bu açı ile eşiniz uzun soluklu ilişkiniz ve iş ortaklıklarınız ile ilgili kariyeriniz ve eşin kariyerinde ani beklenmedik ilkini şubat ayında hissettiğiniz yeni bir değişime ve düzene evirileceğiniz bir süreç yaşayabilirsiniz. Eşinizin kariyeri değişebilir, değişebileceğine dair gündem oluşabilir. İş ortağınız ani bir gelişme ile yeni bir kariyer ve iş planı için talepte bulunabilir. Belki de siz eş nedeni ile kariyerinizde ani bir değişim içinde olabilirsiniz.

17 Haziran Perşembe günü itibaren 19 Ekim’e kadar bolluk bereket gezegeni Jüpiter durağan pozisyona geçerek 20 Haziran Pazar gününden itibaren geri hareketine başlıyor olacak olup, sizin ödemeler, vergiler, yatırımlar, başkalarından elde edilen gelirler, krediler, bankalar ile ilgili konularınızda aksamalar, ertelemeler ve beklediğiniz şans ve bolluk etkilerinde azalmalar görülebilir. Beklediğiniz gelişmeler ekim sonrasına ertelenebilir. Keyifli, mutlu, huzurlu bir hafta geçirmenizi dilerim.

Başak burcu veya yükselen Başak

Sevgili Başak’lar, bu hafta yurtdışı, yüksek öğrenim ve hukuki konularda ani değişimler ile günlük yaşamınızda etkili olabilecek yeni bir düzene evirildiğiniz bir süreci yaşayabilirsiniz.

14 Haziran Pazartesi günü Ay Aslan burcunda hareket etmeye başlayacak olup, herkesten gizlediğiniz konularınıza yoğunlaşacağınız ve iç dünyanıza çekileceğiniz bir gün yaşayabilirsiniz. 14 Haziran Pazartesi günü Güneş ile Neptün arasında zorlu açı olacak olup, bu açı ile iş ve kariyer hayatınızda iş ortağınız tarafından evli ve uzun soluklu ilişkisi olanlar eşleri tarafından aldanabilir ve aldatılabilirsiniz. Dikkatli olunmasında yarar var.

15 Haziran Salı günü bu yılın ikincisini yaşayacağınız ilkini şubat ayında yaşadığınız Uranüs ve Satürn sert açısı gerçekleşecek olup, bu açı ile yurtdışı ile ilgili kararlarınız, akademik eğitim hayatında olanlar eğitim alanlarında ve hukuki alanlarda işleri olanlar bu alanlarda yaşayacakları beklemedikleri gelişmeler vesilesi ile günlük yaşamlarını ve çalışma hayatlarını etkileyecek ilkini şubat ayında hissettiğiniz yeni bir değişime ve düzene evirileceğiniz bir süreç yaşayabilirsiniz. Örneğin hukuki davası olanlar ümidini kestiği bir anda davanın yeni bir sürece evirildiğini, yurtdışı ile ilgili yaşama ve belki de iş bularak yurtdışında yaşama imkânı elde edebilir bu konuda gelen fırsatı değerlendirebilirler. Eğitim hayatında olanlar istedikleri akademik eğitimi alacakları bir süreci yaşayabilirler.

17 Haziran Perşembe günü itibaren 19 Ekim’e kadar bolluk bereket gezegeni Jüpiter durağan pozisyona geçerek 20 Haziran Pazar gününden itibaren geri hareketine başlıyor olacak olup, sizin eş ve ortaklık ilişkilerinde aksamalar, ertelemeler ve beklediğiniz şans ve bolluk etkilerinde azalmalar yaşayabilirler. İlişkilerini gözden geçirebilecekleri bir süreci yaşayabilirler. Eş ve iş ortaklığı ile ilgili beklediğiniz gelişmeler ekim sonrasına ertelenebilir. Keyifli, mutlu, huzurlu bir hafta geçirmenizi dilerim.

Terazi burcu veya yükselen Terazi

Sevgili Terazi’ler, bu hafta ödemeler ve alacaklar dengenizde ani gelişmeler vesilesi ile çocuklar ve aşk hayatınızda yeni bir düzene evirildiğiniz bir süreci yaşayabilirsiniz.

14 Haziran Pazartesi günü Ay Aslan burcunda hareket etmeye başlayacak olup, sosyal çevreniz ile organizasyonlara katılacağınız keyifli bir gün yaşayabilirsiniz. 14 Haziran Pazartesi günü Güneş ile Neptün arasında zorlu açı olacak olup, bu açı ile yurtdışı, yüksek öğrenim ve hukuki konular ile ilgili çalışma ortamınız, çalışma arkadaşlarınız ve günlük işlerinizde aldanacağınız aldatılacağınız etkiler ile karşılaşabilirsiniz. Aynı zamanda sağlık konularında doktor kontrollerinizi ihmal etmemeniz ve tedavi sürecinizde yanlış tedavi ve teşhis riski olabileceğinden sağlık konularınızda özellikle ilaç kullanımlarında dikkatli olunmasında yarar var.

15 Haziran Salı günü bu yılın ikincisini yaşayacağınız ilkini şubat ayında yaşadığınız Uranüs ve Satürn sert açısı gerçekleşecek olup, bu açı ile vergiler, ödemeler, borçlar, krediler, yatırımlar, bankalar, nafaka, başkalarından elde ettiğiniz gelir alanlarınızda ani değişimler beklenmedik değişimler ile ilkini şubat ayında hissettiğiniz aşk hayatınız ve çocuklarınız ile ilişkilerinizde yeni bir düzene evirileceğiniz süreci yaşayabilirsiniz. Aynı zamanda hobiler, yetenekleriniz ve mutlu olduğunuz alanlarınızda etkili olabilecek bir süreç yaşanabilir. Örneğin ani bir yatırım kararı ve fırsatı ile yeteneğinizi profesyonel iş yaşamına taşıyabileceğiniz bir süreci yaşayabilirsiniz.

17 Haziran Perşembe günü itibaren 19 Ekim’e kadar bolluk bereket gezegeni Jüpiter durağan pozisyona geçerek 20 Haziran Pazar gününden itibaren geri hareketine başlıyor olacak olup, sizin günlük işlerinizde çalışma ortamınızda, çalışma arkadaşlarınız ve sağlık alanlarınızda aksamalar, ertelemeler ve beklediğiniz şans ve bolluk etkilerinde azalmalar yaşayabilirsiniz. Çalışma hayatınız ve sağlık konularınızda beklediğiniz gelişmeler ekim sonrasına ertelenebilir. Keyifli, mutlu, huzurlu bir hafta geçirmenizi dilerim.

Akrep burcu veya yükselen Akrep

Sevgili Akrep’ler, bu hafta eş ve iş ortaklığınız ile ilgili ani gelişmeler vesilesi ile eviniz ve aileniz ile ilgili yeni bir düzene evirildiğiniz bir süreci yaşayabilirsiniz.

14 Haziran Pazartesi günü Ay Aslan burcunda hareket etmeye başlayacak olup, iş ve kariyer alanlarınızda hassas olacağınız ve lider olmak isteyeceğiniz bir gün yaşayabilirsiniz. 14 Haziran Pazartesi günü Güneş ile Neptün arasında zorlu açı olacak olup, bu açı ile çocuklar ve aşk hayatınızda yaşadığınız aldanma ve manipülasyon aldatılma etkileri nedeni ile ödemeler ve alacak dengeniz etkilenebilir. Dikkatli olunmasında yarar var.

15 Haziran Salı günü bu yılın ikincisini yaşayacağınız ilkini şubat ayında yaşadığınız Uranüs ve Satürn sert açısı gerçekleşecek olup, bu açı ile eşinizin yaşayacağı değişimler, iş ortaklığınızda yaşanan ani gelişmeler vesilesi ile evinizde ve yuvanızda ilkini şubat ayında hissettiğiniz yeni bir düzene evirileceğiniz süreci yaşayabilirsiniz. Bulunduğunuz ülkeden, adresten, ortamdan taşınabilir, yeni bir ev alabilirsiniz.

17 Haziran Perşembe günü itibaren 19 Ekim’e kadar bolluk bereket gezegeni Jüpiter durağan pozisyona geçerek 20 Haziran Pazar gününden itibaren geri hareketine başlıyor olacak olup, sizin çocuklar, yaratıcılık, hobi, aşk hayatınız ve mutlu olduğunuz alanlarınızda aksamalar, ertelemeler ve beklediğiniz şans ve bolluk etkilerinde azalmalar yaşayabilirsiniz. Bu alanlarda beklediğiniz gelişmeler ekim ayı sonrasına ertelenebilir. Keyifli, mutlu, huzurlu bir hafta geçirmenizi dilerim.

Yay burcu veya yükselen Yay

Sevgili Yay’lar, bu hafta günlük hayatınızda ani gelişmeler vesilesi ile yakın çevreniz, kardeşleriniz ile ilgili yeni bir düzene evirildiğiniz bir süreci yaşayabilirsiniz.

14 Haziran Pazartesi günü Ay Aslan burcunda hareket etmeye başlayacak olup, yurtdışı, yabancılar, yüksek öğrenim ve hukuki konularınıza odaklanacağınız bir gün yaşayabilirsiniz. 14 Haziran Pazartesi günü Güneş ile Neptün arasında zorlu açı olacak olup, eşiniz ve iş ortağınız ile ilgili aldanabilir ve aldatılabilirsiniz. Aynı zamanda eviniz ile ilgili yenilikler ve aile ilişkilerinizde otorite sahibi kişiler arasındaki ilişkilerinizde yanlış anlaşılmalar yaşayabilir, aldanabilir ve aldatılabilirsiniz. Dikkatli olunmasında yarar var.

15 Haziran Salı günü bu yılın ikincisini yaşayacağınız ilkini şubat ayında yaşadığınız Uranüs ve Satürn sert açısı gerçekleşecek olup, bu açı ile günlük işleriniz, çalışma hayatınız, çalışma arkadaşlarınız ve sağlık alanlarınızda ani beklenmeyen gelişmeler vesilesi ile yakın çevreniz, kardeşleriniz ve kısa süreli eğitim ile ilgili ilkini şubat ayında hissettiğiniz yeni bir düzene evirileceğiniz süreci yaşayabilirsiniz. Sağlığınız ile ilgili doktor kontrollerinizi ihmal etmemeniz bu süreçte yararlı olacaktır.

17 Haziran Perşembe günü itibaren 19 Ekim’e kadar bolluk bereket gezegeni Jüpiter durağan pozisyona geçerek 20 Haziran Pazar gününden itibaren geri hareketine başlıyor olacak olup, sizin ev, aile ve yuva alanlarınızda aksamalar, ertelemeler ve beklediğiniz şans ve bolluk etkilerinde azalmalar yaşayabilirsiniz. Bu alanlarda beklediğiniz gelişmeler ekim ayı sonrasına ertelenebilir. Keyifli, mutlu, huzurlu bir hafta geçirmenizi dilerim.

Oğlak burcu veya yükselen Oğlak

Sevgili Oğlak’lar, bu hafta ikili ilişkiler, çocuklar ve yetenekleriniz ile ilgili ani gelişmeler vesilesi ile maddi konularınızda yeni bir düzene evirildiğiniz bir süreci yaşayabilirsiniz.

14 Haziran Pazartesi günü Ay Aslan burcunda hareket etmeye başlayacak olup, hafta başında ödemeler, vergiler, krediler, alacaklar, borçlar, nafaka, miras, dışardan elde edilen gelirler, yatırım ve banklar ile ilgili konulara odaklanacağınız bu konularda isteklerinize ulaşmak en iyisini başarma hedefinde olabilirsiniz. 14 Haziran Pazartesi günü Güneş ile Neptün arasında zorlu açı olacak olup, günlük işleriniz ve çalışma hayatınız ile ilgili konularda yakın çevreniz ve kardeşleriniz tarafından aldanabilir ve aldatılabileceğiniz etkiler altında kalabilirsiniz. Yakın çevrenizde olan gelişmeleri yanlış anlayabilirsiniz. Dikkatli olunmasında yarar var.

15 Haziran Salı günü bu yılın ikincisini yaşayacağınız ilkini şubat ayında yaşadığınız Uranüs ve Satürn sert açısı gerçekleşecek olup, bu açı ile aşk hayatınız, çocuklar, hobi, yetenekler, yaratıcılığınız mutlu olduğunuz alanlarınızda ani beklenmedik gelişmeler vesilesi ile maddi alanlarınız, parayı nasıl kazandığınız alanlarınız ile ilgili ilkini şubat ayında hissettiğiniz yeni bir düzene evirileceğiniz süreci yaşayabilirsiniz. Hobi olarak yaptığınız yeteneklerinizden kazanç sağlayabileceğiniz bir düzen yaşayabilir, çocuklarınız belki de sevdiğiniz sayesinde maddi kazançlar elde edebileceğiniz yeni bir düzen içine girebilirsiniz.

17 Haziran Perşembe günü itibaren 19 Ekim’e kadar bolluk bereket gezegeni Jüpiter durağan pozisyona geçerek 20 Haziran Pazar gününden itibaren geri hareketine başlıyor olacak olup, sizin yakın çevreniz, kardeşleriniz, kısa seyahat alanlarınız, kısa gelişim eğitimleri alanlarınızda aksamalar, ertelemeler ve beklediğiniz şans ve bolluk etkilerinde azalmalar yaşayabilirsiniz. Bu alanlarda beklediğiniz gelişmeler ekim ayı sonrasına ertelenebilir. Keyifli, mutlu, huzurlu bir hafta geçirmenizi dilerim.

Kova burcu veya yükselen Kova

Sevgili Kova’lar, bu hafta ev, aile ve yuva alanlarınız ile ilgili ani gelişmeler vesilesi ile kişisel alanlarınızda yeni bir düzene evirildiğiniz bir süreci yaşayabilirsiniz.

14 Haziran Pazartesi günü Ay Aslan burcunda hareket etmeye başlayacak olup, eş ve uzun soluklu ilişkileriniz ile iş ortaklığı ilişkilerinizde inisiyatifi ele almayı isteyeceğiniz bir gün yaşayabilirsiniz. 14 Haziran Pazartesi günü Güneş ile Neptün arasında zorlu açı olacak olup, maddi konularda kendinizi aldatabilir aldanabilirsiniz. Çocuklar ve sevgiliniz ile ilgili aldanacağınız ve aldatılacağınız durumlar neden ile maddi konularda sorunlar yaşayabilirsiniz. Dikkatli olunmasında yarar var.

15 Haziran Salı günü bu yılın ikincisini yaşayacağınız ilkini şubat ayında yaşadığınız Uranüs ve Satürn sert açısı gerçekleşecek olup, bu açı ile ev, aile ve yuva alanlarınız ile ilgili ani gelişmeler vesilesi ile kişisel alanlarınız kendi duruşunuzu ortaya koyduğunuz konularda ilkini şubat ayında hissettiğiniz yeni bir düzene evirileceğiniz süreci yaşayabilirsiniz. Yeni bir eve taşınmak durumunda kalabilir. Ailevi nedenlerden dolayı evinizi beklenmedik ani bir şekilde değiştirmek zorunda kalabilir ve bu vesile ile yeni sorumluluklar alabilir. Farkındalığınızı artırabileceğiniz yeni bir sürece evirilebilirsiniz.

17 Haziran Perşembe günü itibaren 19 Ekim’e kadar bolluk bereket gezegeni Jüpiter durağan pozisyona geçerek 20 Haziran Pazar gününden itibaren geri hareketine başlıyor olacak olup, sizin para ve yatırımlar alanlarınızda aksamalar, ertelemeler ve beklediğiniz şans ve bolluk etkilerinde azalmalar yaşayabilirsiniz. Bu alanlarda beklediğiniz gelişmeler ekim ayı sonrasına ertelenebilir. Keyifli, mutlu, huzurlu bir hafta geçirmenizi dilerim.

Balık burcu veya yükselen Balık

Sevgili Balık’lar, bu hafta yakın çevreniz, kardeşleriniz ile ilişkilerinizde ani gelişmeler vesilesi ile iç dünyanız yeni bir bilinç düzeyine evirilebilir.

14 Haziran Pazartesi günü Ay Aslan burcunda hareket etmeye başlayacak olup, günlük illeriniz, iş ortamı ve çalışma hayatınız ile sağlık alanlarınızda liderliği ele alacağınız bu konuları önemseyeceğiniz bir gün geçirebilirsiniz. 14 Haziran Pazartesi günü Güneş ile Neptün arasında zorlu açı olacak olup, ev, yuva ve aile konularında kendinizi kandırabileceğiniz aldatılabileceğiniz bir süreç yaşayabilirsiniz. Eviniz ile bir yenilenme ve değişiklik yaparken kandırılabilir. Aile ile ilişkilerinizde yanlış anlaşılmalar yaşayabilir ve aldatılabilirsiniz. Dikkatli olunmasında yarar var.

15 Haziran Salı günü bu yılın ikincisini yaşayacağınız ilkini şubat ayında yaşadığınız Uranüs ve Satürn sert açısı gerçekleşecek olup, bu açı ile yakın çevreniz, kardeşleriniz, kısa seyahat alanlarınız, kişisel gelişim eğitimleriniz ile ilgili beklenmeyen ani gelişmeleri vesilesi ile ilkini şubat ayında hissettiğiniz yeni bir düzene bilinç düzeyine evirileceğiniz süreci yaşayabilirsiniz. Örneğin kısa seyahatinizde sizi derinden etkileyecek bakış açınızı değiştirebilecek sizi dönüştürebilecek etkileri yaşayacağınız olaylar gündeminizde olabilir.

17 Haziran Perşembe günü itibaren 19 Ekim’e kadar bolluk bereket gezegeni Jüpiter durağan pozisyona geçerek 20 Haziran Pazar gününden itibaren geri hareketine başlıyor olacak olup, sizin ikili ilişkileriniz başkalarına karşı kendinizi ifade ettiğiniz konular, fiziksel görünümünüz, kişisel gelişiminiz ile ilgili alanlarınızda aksamalar, ertelemeler ve beklediğiniz şans ve bolluk etkilerinde azalmalar yaşayabilirsiniz. Bu alanlarda beklediğiniz gelişmeler ekim ayı sonrasına ertelenebilir. Keyifli, mutlu, huzurlu bir hafta geçirmenizi dilerim.

Astrolog Gonca Gazioğlu

E-posta: gazioglugonca@gmail.com

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bize mesaj gönderin
Merhaba,
Nasıl yardımcı olabiliriz?