12-18 Temmuz 2021 Haftası Burç Yorumları

Astrolog Gonca Gazioğlu 12-18 Temmuz 2021 Haftasını sizler için yorumladı.

Hafta başı özeti:

Merhabalar. Bu hafta 12 Temmuz Pazartesi günü Merkür ile Jüpiter arasında güzel bir açı ile Ay Aslan Burcunda haftaya başlıyor olacağız. Bu hafta yapmaktan zevk aldığımız her türlü aktiviteler, hobiler gündemimize gelebilir. Sevdiklerimiz ve çocuklarımız ile güzel organizasyonlar içinde olabilir. Şans oyunları ile riskli yatırımlar yapabiliriz. İstediğimiz güzel imkân ve fırsatların haberlerini aldığımız. En zorlandığımız alanlarda çözüm fikirleri bulabildiğimiz ve rahat ve huzurlu bolluk bereket enerjisi içinde olacağımız bir süreç yaşayabiliriz.

13 Temmuz Salı günü Mars ile Venüs Aslan Burcunda kavuşumu olacak olup, bu hafta aşkın tutkunun ve her türlü ilişkilerimizde yapıcı olumlu enerjiler içinde olacağımız keyifli bir hafta yaşayabiliriz.

15 Temmuz Perşembe günü Ay Terazi Burcunda hareket ediyor olacak olup, hayatımızın her alanında daha dengeli olabileceğimiz. İkili ilişkilerimize odaklanacağımız ve sorunları partner ve ortak ile çözümleyebileceğimiz bir gün yaşayabiliriz.

Hafta sonu 18 Temmuz Pazar günü Plüton ile Güneş arasında zorlu açı olacak olup, otorite sahibi kişilerden baskılar altında kalabilir ve güç çekişmeleri içinde kalabiliriz. Pazar günü yaşanan olaylara daha sakin ve yapıcı tutum içinde olmak faydalı olabilir. Keyifli, mutlu, sağlıklı ve huzurlu bir hafta geçirmenizi dilerim.

Her burç için olası etkileri yükselen Burcunuza ve güneş Burcunuza göre okuyabilirsiniz.

Koç Burcu veya Yükselen Koç

Sevgili Koçlar, bu hafta kalbi boş olan Koçlar aşkı yakalayabilirler, çocuk sahibi olanlar bekledikleri güzel haberi alabilirler.

12 Temmuz Pazartesi günü Ay aslan Burcunda hareket ediyor ve Jüpiter ile Merkür arasında keyifli açı olacak olup, ailenizle birlikte yuvanızda keyifli huzurlu güzel organizasyonlar yapabilir, keyifli yemek organizasyonları ve kutlamalar yapabileceğiniz güzel zamanlar yaşayabilirsiniz.

13 Temmuz Salı günü Venüs ile Mars kavuşum açısında olacak olup, sevgilisi olmayan koçlar yeni bir aşka yelken açabilir, ilişkisi olan koçlar sevdikleriyle birlikte keyifli romantik zamanlar yaşayabilirler. Çocukları olan Koçlar çocukları ile ilgili güzel haberler alabilir, çocuklarının başarı haberlerini duyabilirler. Aynı zamanda yapmaktan keyif aldıkları her şeyi yapabilecekleri keyifli güzel bir gün yaşayabilirler.

15 Temmuz Perşembe günü Ay Terazi Burcunda hareket ediyor olacak olup, iş ortaklarınız ile uyum içinde olacağınız ve evli olanlar Koçların eşleri ile ilişkilerinde denge sağlayabilecekleri keyifli bir gün yaşayabilirler.

18 Temmuz Pazar günü hafta sonu Plüton ve Güneş ‘in zorlu açısı olacak olup, iş ve kariyer alanlarınızda otorite sahibi kişiler tarafından baskılar yaşayabilir, bu baskılar nedeni ile aile ile ilgili ilişkilerinizde sorunlar yaşayabilirsiniz. İş yaşamınızda güç savaşları içinde kalabilirsiniz. Sorunlar yaşanmaması adına dikkatli ve daha sakin tutum içinde olunmasında yarar var. Keyifli mutlu haftalar dilerim.

Boğa Burcu veya yükselen Boğa

Sevgili Boğalar, bu hafta ailenizle birlikte evinizde, yuvanızda sevgi dolu, huzurlu keyifli zamanlar geçirebilirsiniz.

12 Temmuz Pazartesi günü Ay aslan Burcunda hareket ediyor ve Jüpiter ile Merkür arasında keyifli bir açı olacak olup, iş ve kariyerinizden gelen gelirlerinizin artacağı statünüzün yükseleceği, sosyal arkadaş grupları içinde popülerliğinizin artacağı, hayata daha umut dolu bakacağınız keyifli ve güzel bir gün yaşayabilirsiniz.

13 Temmuz Salı günü Venüs ile Mars kavuşum açısında olacak olup, aile ilişkilerinde sorunları olan boğalar ilişkilerini düzeltebilecekleri, küslükleri ve kırgınlıkları geride bırakabilecekleri keyifli organizasyonlar ve toplantılar yapabilirler. Evleri ve yuvalarını sevgi ve aşk ile güzelleştirecekleri zamanlar yaşayabilirler.

15 Temmuz Perşembe günü Ay Terazi Burcunda hareket ediyor olacak olup, çalışma hayatı ve günlük işlerinizde dengeli olmayı isteyeceğiniz ilişkilere önem vereceğini bir gün yaşayabilirsiniz. Çalışma hayatınızda günlük işleriniz ile ilgili sorunları iletişim ve uyumlu bir çalışma arkadaşınız ile çözebilirsiniz.

18 Temmuz Pazar günü hafta sonu Plüton ve Güneş ‘in zorlu açısı olacak olup, yabancılar, yurtdışı, yüksek öğrenim ve hukuki konularınızda otoritelerce baskı altında olabilir, bu konularda güç savaşları içinde kalabilirsiniz. Özellikle uluslararası iş ilişkisi içinde olanlar ve hukuki konularda gündemi olanlar sorunlar yaşamamaları açısından olayları savaş haline getirmemeli, ortaya çıkan sonuçları daha yapıcı çözümler ile karşılamaları faydalı olabilir. Keyifli mutlu haftalar dilerim.

İkizler Burcu veya yükselen İkizler

Sevgili İkizler, bu hafta yakın çevreniz ve kardeşlerinizle birlikte sevgi dolu, huzurlu keyifli zamanlar geçirebilirsiniz.

12 Temmuz Pazartesi günü Ay aslan Burcunda hareket ediyor ve Jüpiter ile Merkür arasında keyifli açı olacak olup, iş ve kariyeriniz ile ilgili beklediğiniz güzel imkân ve fırsatları duyacağınız maddi açıdan kazançlar elde edeceğiniz güzel bir gün geçirebilirsiniz.

13 Temmuz Salı günü Venüs ile Mars kavuşum açısında olacak olup, yakın çevreniz ve kardeşlerinizle birlikte huzurlu, keyifli organizasyonlar yapabilirsiniz. İlişkisi olmayan ikizler yakın çevresinden biri ile yeni bir aşka yelken açabilirsiniz. Kardeşleri ile sorunları olan ikizler burçları bu hafta sorunlarını çözebilirler.

15 Temmuz Perşembe günü Ay Terazi Burcunda hareket ediyor olacak olup, aşk hayatınıza ve çocuklarına odaklanacağınız sevdiğiniz ile dengeli ve uyumlu olacağınız keyifli bir gün yaşayabilirsiniz.

18 Temmuz Pazar günü hafta sonu Plüton ve Güneş ‘in zorlu açısı olacak olup, vergiler, ödemeler, dışardan elde edilen gelirler, bankalar, alacaklar ile ilgili konularınızda baskılar hissedebilir. Maddi konularınızda bütçenizi ve yatırımlarınızı ayarlarken otorite sahibi kişiler ile ilgili sorunlar yaşayabilir, kendinizi güç savaşları içinde bulabilirsiniz. Maddi zararlar yaşanmaması adına daha yapıcı olmanız yararlı olacaktır. Keyifli mutlu haftalar dilerim. 

Yengeç Burcu veya yükselen Yengeç

Sevgili Yengeç’ler, bu hafta parasal konularda yatırımlarınızın getirisini alabilirsiniz.

12 Temmuz Pazartesi günü Ay aslan Burcunda hareket ediyor ve Jüpiter ile Merkür arasında keyifli bir açı olacak olup, yurtdışı seyahat planları veya yurtdışında yaşama planları olan Yengeçler güzel fırsatlar ile karşılaşabilirler. Hukuki davaları olan, yüksek öğrenim hayatında olan Yengeçler güzel imkân ve fırsatları elde edebilecekleri keyifli bir gün yaşayabilirler.

13 Temmuz Salı günü Venüs ile Mars kavuşum açısında olacak olup, maddi anlamda ticari ilişkilerinizde, yapmış olduğunuz maddi çabalarınız ile ilgili olumlu gelişmeler yaşayabilir, maddi kazanımlarınızı arttıracak yeni iş imkânları elde edebilirsiniz. İşinizde terfi edebilir, yatırımlarınızdan maddi kazançlar sağlayabilirsiniz.

15 Temmuz Perşembe günü Ay Terazi Burcunda hareket ediyor olacak olup, evinizde ailenizle birlikte uyumlu olacağınız keyifli bir gün yaşayabilirsiniz. Aile ilişkilerinize odaklanacağınız bir gün yaşayabilirsiniz.

18 Temmuz Pazar günü hafta sonu Plüton ve Güneş ‘in zorlu açısı olacak olup, eşiniz ile ilişkilerinizde, iş ortaklığı ile ilgili konularınızda kendi isteklerinizi ortaya koyarken baskılar altında kalabilir, bu alanlarda otorite figürleri ile güç savaşları içinde olabilirsiniz. Sorun yaşanmaması adına daha sakin ve yapıcı tavırlar içinde olmanız yararlı olacaktır. Keyifli mutlu haftalar dilerim.

Aslan Burcu veya yükselen Aslan

Sevgili Aslan’lar, bu hafta fiziksel olarak sağlıklı ve enerjik olabilir, kendiniz ile ilgili tüm isteklerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

12 Temmuz Pazartesi günü Ay aslan Burcunda hareket ediyor ve Jüpiter ile Merkür arasında keyifli bir açı olacak olup, yatırımlar ve ödemeler dengenizi sağlayacağınız, başkalarından elde edeceğiniz gelirlerde artışlar elde edeceğiniz fırsatları yakalayabileceğiniz, aynı zamanda iyi yatırım fırsatları sağlayabileceğiniz keyifli bir gün yaşayabilirsiniz.

13 Temmuz Salı günü Venüs ile Mars kavuşum açısında olacak olup, kişisel bakımınıza odaklanacağınız, sağlığınız ile ilgileneceğiniz, kişisel anlamda kendinizi kanıtlayabileceğiniz keyifli bir süreç yaşayabilirsiniz. Kendinizi ispatladığınız, bulunduğunuz konumda kişisel başarılar elde edeceğiniz bir süreç yaşayabilirsiniz.

15 Temmuz Perşembe günü Ay Terazi Burcunda hareket ediyor olacak olup, yakın çevreniz ve kardeşleriniz ile ilişkilerinize odaklanacağınız uyum ve denge arayışı içinde olacağınız bir gün yaşayabilirsiniz.

18 Temmuz Pazar günü hafta sonu Plüton ve Güneş ‘in zorlu açısı olacak olup, çalışma hayatınız, günlük işleriniz, çalışma arkadaşlarınız ve sağlık konularınızda baskılar hissedebilirsiniz. Çalışma ortamınızda iş arkadaşlarınız ile ilgili güç savaşları içinde olacağınız bir süreç yaşanabilirsiniz. Dikkatli olunmasında yarar var. Keyifli mutlu haftalar dilerim.

Başak Burcu veya yükselen Başak

Sevgili Başak’lar, bu hafta huzuru bulabilir, herkesten sakladığınız ruh eşiniz ile tanışabilirsiniz.

12 Temmuz Pazartesi günü Ay aslan Burcunda hareket ediyor ve Jüpiter ile Merkür arasında keyifli açı olacak olup, eşiniz ve uzun soluklu ilişkileriniz, iş ortaklarınız ile ilişkilerinizde bereketli kazançlı fırsatları yakalayabileceğiniz istediğiniz haberleri alacağınız keyifli bir süreç yaşayabilirsiniz. Eşiniz ve ortaklarınız ile keyifli organizasyonlar içinde de olabilirsiniz.

13 Temmuz Salı günü Venüs ile Mars kavuşum açısında olacak olup, iç dünyanızda potansiyelleri keşfedeceğiniz huzuru yakalayacağınız tutku ile yaşama bağlanacağınız keyifli bir süreç yaşayabilirsiniz. İlk etapta kimselere söylemeyeceğiniz mutluluğu kendi içinizde yaşamayı tercih edebileceğiniz ruh eşinizi bulabilir, yeni huzurlu bir ilişki içinde olabilirsiniz. Psikolojik olarak sorunları endişeleri olan Başakların bu süreçte kendi olumlu enerjileri sayesinde olumsuzlukların üstesinden gelebilecekleri keyifli bir süreç yaşayabilirler.

15 Temmuz Perşembe günü Ay Terazi Burcunda hareket ediyor olacak olup, kişisel bakımınıza görünümünüze önem verdiğiniz uyumlu estetik olacağınız bir gün yaşayabilirsiniz.

18 Temmuz Pazar günü hafta sonu Plüton ve Güneş ‘in zorlu açısı olacak olup, sevdikleriniz ve çocuklarınız ile ilgili baskılar içinde kalabilirsiniz. Bu durum Sosyal yaşamınız ve arkadaş çevreniz ile ilişkilerinizde enerjinizin düşmesine neden olabilir, çocuklar ve sevdiğiniz ile ilişkilerinizde güç savaşları içinde olabilirsiniz. İlişkilerinizde sorun yaşanmaması adına sakin ve yapıcı olmanız daha yararlı olabilir. Keyifli mutlu haftalar dilerim.

Terazi Burcu veya yükselen Terazi

Sevgili Terazi’ler, bu hafta hayalini kurduğunuz sosyal statüye ulaşabilir ve sosyal çevreniz sayesinde aradığınız aşkı bulabilirsiniz.

12 Temmuz Pazartesi günü Ay aslan Burcunda hareket ediyor ve Jüpiter ile Merkür arasında keyifli bir açı olacak olup, çalışma hayatınız, çalışma arkadaşlarınız ile ilişkileriniz, günlük işleriniz ve sağlığınız ile ilgili istediğiniz fırsat ve imkânları elde edeceğiniz bereketli keyifli bir gün yaşayabilirsiniz.

13 Temmuz Salı günü Venüs ile Mars kavuşum açısında olacak olup, istediğiniz sosyal statüye ve gelire ulaşabilir. İşiniz ve kariyerinizden elde ettiğiniz kazançları artırabilirsiniz. Terfi edebilir, istediğiniz sosyal çevre ve arkadaş grupları içinde yer alabilirsiniz.  Sosyal çevreniz sayesinde ilişkisi olmayan teraziler belki de yeni bir aşk ilişkisi yaşayabilirler.

15 Temmuz Perşembe günü Ay Terazi Burcunda hareket ediyor olacak olup, kişisel bakımınıza önem vereceğiniz ilişkilerinizde daha uyumlu ve çekici olacağınız keyifli bir gün yaşayabilirsiniz.

18 Temmuz Pazar günü hafta sonu Plüton ve Güneş ‘in zorlu açısı olacak olup, eviniz, aileniz ile ilişkilerinizde otorite figürleri ile güç savaşları içinde olacağınız baskılar altında kalacağınız bir süreç yaşayabilirsiniz. Bu sizin iş ve kariyer hayatınızdaki enerjinizi olumsuz etkileyebilir. Daha yapıcı ve sakin olmanız yararlı olabilir. Keyifli mutlu haftalar dilerim.

Akrep Burcu veya yükselen Akrep

Sevgili Akrep’ler, bu hafta iş ve kariyer hayatınızda istediğiniz iş ilişkilerini kurabilir ve önemli iş imkânlarını kazanabilirsiniz.

12 Temmuz Pazartesi günü Ay aslan Burcunda hareket ediyor ve Jüpiter ile Merkür arasında keyifli açı olacak olup, çocuklarınız, sevdiğiniz ve sizi mutlu eden konularınızda istediğiniz imkân ve fırsatları elde edeceğiniz bereketli ve şanslı bir gün yaşayabilirsiniz.

13 Temmuz Salı günü Venüs ile Mars kavuşum açısında olacak olup, iş ve kariyer hayatınızda istediğiniz başarıları elde edebileceğiniz bir gün olacak. İş ve kariyer alanlarınızda önemli iş bağlantılarını kurabileceğiniz, işinizde öne çıkabileceğiniz terfi imkânı elde edebileceğiniz, istediğiniz kariyere doğru güzel fırsatlar elde edeceğiniz keyifli bir süreç yaşayabilirsiniz.

15 Temmuz Perşembe günü Ay Terazi Burcunda hareket ediyor olacak olup, iç dünyanızda kimselere söyleyemediğiniz konularda denge ve uyum arayışı içinde olacağınız bir gün yaşayabilirsiniz.

18 Temmuz Pazar günü hafta sonu Plüton ve Güneş ‘in zorlu açısı olacak olup, yakın çevreniz ve kardeşleriniz ile ilişkilerinizde güç savaşları içinde olabilir. Bu sizin yüksek öğrenim, yurtdışı yabancılar ve hukuki konulardaki yaşamış olduğunuz süreçleri olumsuz etkileyebilir. Dikkatli ve sakin olunmasında yarar var. Keyifli mutlu haftalar dilerim.

Yay Burcu veya yükselen Yay

Sevgili Yay’lar, bu hafta yeni bir kariyere hazırlanabilir, yurtdışına yerleşmeyi düşünebilir, hukuki davanız varsa adalet lehinize tecelli edebilir.

12 Temmuz Pazartesi günü Ay aslan Burcunda hareket ediyor ve Jüpiter ile Merkür arasında keyifli bir açı olacak olup, eviniz ve ailenizin desteği ile bütçeniz ile ilgili sorunları çözebilir, aile ile desteği ile istediğiniz yatırımları yapabilir, ailenizin desteği ile her türlü ödeme ve vergi konularını çözebilir, bütçenizi rahatlatacak fırsatları yakalayabilirsiniz.

13 Temmuz Salı günü Venüs ile Mars kavuşum açısında olacak olup, sizi yeni mesleki eğitim yeni bir kariyere hazırlandığınız bir sürece başlayabilir. Yurtdışı seyahat planları olanlar ya da yurtdışında yerleşme düşüncesi olan yaylar bu düşüncelerini gerçekleştirecekleri imkânlar ile karşılaşabilirler. Hukuki anlamda davaları olan yayların davaları ile ilgili olumlu sonuçlar alacakları keyifli bir süreç içinde olabilirler. Eğitim hayatında olan yaylar yüksek öğrenim sınavını başarı ile kazanabilir ve istedikleri akademik eğitim hayatına başladıkları bir süreci yaşayabilirler.

15 Temmuz Perşembe günü Ay Terazi Burcunda hareket ediyor olacak olup, sosyalleştikleri keyifli organizasyonlar içinde oldukları uyumlu bir gün yaşayabilirler.

18 Temmuz Pazar günü hafta sonu Plüton ve Güneş ‘in zorlu açısı olacak olup, maddi konularda baskı hissedebilir. Ödemeler dengesinde sorunlar yaşayabilirler. Maddi konularda kendilerini otorite sahibi kişiler ile güç savaşları içinde olabilirler. Maddi konularda daha yapıcı olmaları büyük harcamalardan uzak durmaları daha yararlı olabilir. Keyifli mutlu haftalar dilerim. 

Oğlak Burcu veya yükselen Oğlak 

Sevgili Oğlak’lar, bu hafta bütçenizi dengeleyebilir ve istediğiniz yatırımı yapabilirsiniz.

12 Temmuz Pazartesi günü Ay aslan Burcunda hareket ediyor ve Jüpiter ile Merkür arasında keyifli bir açı olacak olup, yakın çevreniz ve kardeşlerinizin desteği bereketi ile eşiniz ile ilişkileriniz iş ortaklığı ile ilgili konularınızda güzel imkân ve fırsatları yakalayacağınız güzel bir süreç yaşayabilirsiniz.

13 Temmuz Salı günü Venüs ile Mars kavuşum açısında olacak olup, ödemelerde ve bütçenizde yatırımlarınızda yaşadığınız sorunlarınızı çözeceğiniz fırsatları ve imkânları yakalayabilirsiniz. Uzun süredir yapmayı düşündüğünüz yatırımı yapacağınız fırsatları bulabilirsiniz.

15 Temmuz Perşembe günü Ay Terazi Burcunda hareket ediyor olacak olup, işiniz ve kariyerinizde daha uyumlu olacağınız iletişiminizde dengeli huzurlu olacağınız keyifli bir gün yaşayabilir. İş ortaklarınız ile uyumlu bir gün geçirebilirsiniz.

18 Temmuz Pazar günü hafta sonu Plüton ve Güneş ‘in zorlu açısı olacak olup, kişisel istekleriniz nedeni ile eşiniz ve iş ortağınız ile ilişkilerinizde sorunlar yaşayabilir. Eşiniz ve iş ortağınız ile ilişkilerinizde otorite savaşları içinde olabilirsiniz. İlişkilerinizde sorunlar yaşanmaması adına kendi istekleriniz ile ilgili daha yapıcı ve hoş görülü olmanız yararlı olabilir. Keyifli mutlu haftalar dilerim.

Kova Burcu veya yükselen Kova

Sevgili Kova’lar, bu hafta eşiniz ile romantik zamanlar yaşayabilir. İşinizde kazançlı bir iş ortaklığı elde edebilirsiniz.

12 Temmuz Pazartesi günü Ay aslan Burcunda hareket ediyor ve Jüpiter ile Merkür arasında keyifli bir açı olacak olup, çalışma hayatınızdaki çabalarınızın sonuçlarınız alacağınız gelirlerinizde artış sağlayacağınız imkân ve fırsatları yakalayacağınız maddi anlamda rahatlayacağınız haberleri alabilir keyifli bir gün yaşayabilirsiniz.

13 Temmuz Salı günü Venüs ile Mars kavuşum açısında olacak olup, uzun soluklu ilişkileri olan kovalar ilişkilerini resmi boyuta taşıyabilecekleri keyifli zamanlar yaşayabilir. Evli olan kovalar eşleri ile romantik keyifli bir gün geçirebilirler. Ticaret hayatı içinde olan kovalar önemli kazanç ve getiri sağlayacakları iş ortaklıkları kuracakları fırsatları yakalayabilirler.

15 Temmuz Perşembe günü Ay Terazi Burcunda hareket ediyor olacak olup, yüksek öğrenim ve yabancılar ile ilgili konulara odaklanacakları, hukuki konularda işleri olan kovalar önemli kişilerin desteğini olacakları bir gün yaşayabilirler. Uluslararası konularla iletişim halinde olacakları bir gün yaşayabilirler.

18 Temmuz Pazar günü hafta sonu Plüton ve Güneş ‘in zorlu açısı olacak olup, çalışma hayatında gizli düşmanlıklar yaşayacakları psikolojik anlamda baskı altında hissedecekleri özellikle iş hayatında otorite sahibi kişiler ile iç çekişmeler içinde olacakları bir gün yaşayabilirler. Dikkatli olmaları daha yapıcı ve sakin olmaları yararlı olacaktır. Keyifli mutlu haftalar dilerim. 

Balık Burcu veya yükselen Balık

Sevgili Balık’lar, bu hafta çalışma hayatınızda istediğiniz iş ortamını yaratacağınız fırsatları yakalayabilirsiniz.

12 Temmuz Pazartesi günü Ay aslan Burcunda hareket ediyor ve Jüpiter ile Merkür arasında keyifli bir açı olacak olup, mutlu hissettiğiniz konularda, aşk hayatınız ve çocuklarınız ile ilgili harekete geçeceğiniz imkânları ve fırsatları elde edebilirsiniz. Uzun süredir beğendiğiniz kişiye aşkınızı itiraf etmenin tam zamanı olabilir. Sevdiğinize isteklerinizi söylemenin ve çocukları olan balıkların çocuklarına isteklerini ve düşüncelerini iyi ifade edecekleri fırsatları elde edecekleri güzel bir gün yaşayabilirler.

13 Temmuz Salı günü Venüs ile Mars kavuşum açısında olacak olup, günlük yaptığınız işlerde, çalışma hayatınızda, çalışma arkadaşlarınız ile ilişkilerinizde ve sağlığınız ile ilgili konularınızda istediğiniz beklediğiniz imkânları ilişkileri destekleri alacağınız çalışma ortamınızın daha olumlu olacağı keyifli bir süreç yaşayabilirsiniz.

15 Temmuz Perşembe günü Ay Terazi Burcunda hareket ediyor olacak olup, ödemeler ve alacaklarınız ile ilgili konularınızda daha dengeli olacağınız bir gün yaşayabilir, bütçenizi dengeleyebileceğiniz bir gün yaşayabilirsiniz.

18 Temmuz Pazar günü hafta sonu Plüton ve Güneş ‘in zorlu açısı olacak olup, sosyal çevreniz ve arkadaş grupları içinde baskı altında olabilir. Sosyal çevrenizde otorite sahibi kişiler ile güç savaşları içinde kalabilir. Bu durum sizin aşk hayatınız ve çocuklar ile ilişkilerinizi bozabilir. Huzurunuzun kaçmasına sebep olabilir. Sosyal ortamlarda daha sakin ve yapıcı olmaya özen göstermeniz daha yararlı olabilir. Keyifli mutlu haftalar dilerim.

Astrolog Gonca Gazioğlu

E-posta: gazioglugonca@gmail.com

 

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bize mesaj gönderin
Merhaba,
Nasıl yardımcı olabiliriz?