10-16 Mayıs 2021 Haftası burç yorumları

Astrolog Gonca Gazioğlu 10-16 Mayıs 2021 Haftasını sizler için yorumladı.

Hafta başı özeti:

Merhabalar. Bu hafta 10 Mayıs Pazartesi günü ikizler burcunda hareket eden Merkür ile Kuzey Ay Düğümü kavuşum açısı gerçekleşecek olup, planladıklarımızı gerçekleştirmek için zihinlerimiz çok hızlı çalışabilir ve birden fazla fikir tasarlayabiliriz. Planlarımıza ulaşmak adına eğitimler alabilir, seyahatlere çıkabilir ve yakın çevremizle iletişime geçebileceğimiz bir süreç yaşayabiliriz.

11 Mayıs Salı günü 21 derece Boğa burcunda yeniay gerçekleşecek. Yeniay Uranüs ile kavuşum açısında, Plüton ile destekli ve Satürn ile zorlu açısı ile gerçekleşiyor olup, Boğa temalarında yeni başlangıçlar ve değişimler yaşanabilir. Boğa burcu parayı, maddi kaynakları, maddi konulara sahip olma isteği, güzel olana, sanata, sanatçıya ilgi, sanatsal ve estetik konular, emlak, toprak ve maddiyatla güvende olma isteği konularında beklemediğimiz güçlü destekler ile alınacak yeni kararlar ve aksiyonlar alınabilir. Ülkemiz açısından finans ve para piyasaları ile ilgili yapısal yasal yeni kararlar, kanunların düzenlenebileceği kararlar gündemimizde olabilir.

14 Mayıs Cuma günü Jüpiter Balık burcunda geri hareket ediyor olacak olup ve 29 Temmuz’a kadar Balık burcunda olacak. Bu süreçte şifalanabilir, mistik konular ile ilgilenebilir, daha merhametli olabilir, olaylara karşı iyimser ve daha umut dolu olabiliriz.

Hafta sonu 15 ve 16 Mayıs’ta kraliyet sabit yıldızları desteği ile Plüton’un Güneş ile yaklaşan destek açısı mevcut olup, hafta sonu şanslı, güzel, güçlü insanların desteklerini aldığımız, enerji ve motivasyonumuzun yerinde olduğu güzel bir hafta sonu yaşayabiliriz.  Keyifli, mutlu, huzurlu bir hafta geçirmenizi dilerim.

Her burç için olası etkileri yükselen burcunuza ve güneş burcunuza göre okuyabilirsiniz.

Koç burcu veya Yükselen Koç:

Sevgili Koç’lar, bu hafta yeniay sizin maddi ve parasal alanlarınızda etkili olacak olup, maddi konularda yeni başlangıçlar ve değişimler yaşayacağınız olaylar gündeminizde olabilir.

10 Mayıs Pazartesi günü Merkür ile Kuzey Ay Düğümü ile kavuşum açısı gerçekleşecek olup, yakın çevreniz, kardeşleriniz, seyahat planlarınız ve kişisel eğitim planlarınıza odaklanacaksınız. Bu alanlarda yapmayı düşündüğünüz konularda fırsatların ve fikirlerin önünüze çıkacağı, düşüncüleriniz ve iletişimlerinizde amaçlarınız yönünde istediğiniz kişiler ile iletişim içinde olabileceğiniz bir süreç yaşanabilir.

11 Mayıs Salı günü 21 derece Boğa burcunda yeniay gerçekleşecek olup, sizin yatırımlar, para kazandığınız alanlar, maddi konularınızda etkili olacak olup, bu alanlarda yeni başlangıçlar ve değişimler yaşayacağınız olaylar gündeminizde olabilir. Uzun zamandır istediğiniz yeni iş fırsatı ile karşılaşabilir, Terfi bekleyenlerin terfi istekleri gerçekleşebilir, ücretlerine zam bekleyenlerin ücretlerinde artış yaşanabilir, yatırım yapmak isteyen, gayrimenkul vb. parasal alanlarda yatırım yapmak isteyenler için yeni kararlar ve fırsatlar yaşayacakları süreçler yaşanabilir.

13 Mayıs Perşembe günü Ay ikizler burcunda olacak olup, yakın çevreniz ve kardeşleriniz ile ilgili konular kafanızı karıştırabilir ve kararsızlıklar yaşayabilirsiniz. Aynı zamanda seyahat planları ve eğitim planları ile ilgili ikilemde kalabilirsiniz. 14 Mayıs Cuma günü Jüpiter Balık burcunda hareket ediyor olacak olup, iç dünyanız ve maneviyat alanlarında şifalanacağınız, psikolojik rahatsızlığı olan Koçların daha umut dolu hissedeceği iyimser olabileceği güzel zamanlar yaşanabilir.

Hafta sonu kraliyet yıldızları ve Plüton’un Güneş’e destek veren açı yaklaşımda olacak olup, sizin iş ve kariyer alanlarınızda güçlü kişilerin desteklerini alabileceğiniz ve parasal konularda çözümler bulabildiğiniz güzel bir hafta sonu yaşayabilirsiniz. Keyifli, mutlu, huzurlu bir hafta geçirmenizi dilerim.

Boğa burcu veya yükselen Boğa:

Sevgili Boğalar, bu hafta yeniay ile kendinizi ifade ettiğiniz ve fiziksel görünümünüz ile ilgili alanlarınızda yeni başlangıçlar ve değişimler yaşayacağınız olaylar gündeminizde olabilir.

10 Mayıs Pazartesi günü Merkür ile Kuzey Ay Düğümü ile kavuşum açısı gerçekleşecek olup, maddi ve parasal alanlarınızda planlarınızı gerçekleştirmek adına kısa süreli mesleki eğitimler almayı düşünebilir, yeni girişim ve yatırım planları ile ilgili fikirler ile ilgili araştırmalar yapabilirsiniz. Maddi kazançlarınızı arttırmak için yakın çevreniz ile iletişime geçebilirsiniz.

11 Mayıs Salı günü 21 derece Boğa burcunda yeniay gerçekleşecek olup, sizin kendinizi ifade ettiğiniz, varlığınızı tüm enerjinizi ortaya koyduğunuz alanlar ve fiziksel görünümünüz ile ilgili alanlarda yeni başlangıçlar ve değişimler yaşayabilirsiniz. Kıyafetlerinizde değişiklikler yapabilir, estetik ile ilgili operasyonları düşünebilir, Parasal konular ile ilgili kendinizi ortaya kaymak isteyebilir bu konuda fikirlerinizi savunabilirsiniz. Çalıştığınız kurumlarda kendinizi özellikle parasal konulara hedefe odaklanabileceğiniz kişisel karakteristik değişimler karşı tarafa daha estetik anlamda etkili olmayı isteyebileceğiniz yenilikler yapmak isteyebilirsiniz.

13 Mayıs Perşembe günü Ay İkizler burcunda olacak olup, maddi konularda çelişkiler ve kararsızlıklar yaşayacağınız ikilemler içinde kalacağınız bir gün olabilir.

14 Mayıs Cuma günü Jüpiter Balık burcunda hareket ediyor olacak olup, özellikle sosyal çevreniz ile ilişkilerinizin şifalanacağı, gruplar ile daha keyifli çalışmalar, yardım kampanyaları içinde olabileceğiniz ve statünüz ile ilgili isteklerinize yönelik gelişmelerin yaşanacağı bir sürece başlıyor olabilirsiniz. Bu süreç 29 Temmuz’a kadar sürecektir.

Hafta sonu kraliyet yıldızları ve Plüton’un Güneş’e destek veren açı yaklaşımda olacak olup, sizin yurdışı, yüksek öğrenim, hukuki konular ile ilgili isteklerinizde güçlü destekler alabileceğiniz güzel bir hafta sonu yaşayabilirsiniz. Keyifli, mutlu, huzurlu bir hafta geçirmenizi dilerim.

İkizler burcu veya yükselen İkizler:

Sevgili İkizler, bu hafta yeniay ile iç dünyanızda, bilinçaltınızda ve gizlediğiniz konularda yeni başlangıçlar ve değişimler yaşayacağınız olaylar gündeminizde olabilir.

10 Mayıs Pazartesi günü Merkür ile Kuzey Ay Düğümü ile kavuşum açısı gerçekleşecek olup, fiziksel görünümünüz ve kendinizi ifade ettiğiniz konularda hedeflediğiniz düşüncelerinize yönelik planlarınızı gerçekleştirmek adına yeni girişim ve araştırmalar yapabilirsiniz.

11 Mayıs Salı günü 21 derece Boğa burcunda yeniay gerçekleşecek olup, sizin iç dünyanız, bilinçaltınız, iç huzurunuz, herkesten gizlediğiniz konularınızda ve gizli düşmanlar alanlarınızda yeni başlangıçlar ve değişimler yaşayabilirsiniz. Bu yeniay ile maddi açıdan size düşmanlık yapan kişilerin ortaya çıkacağı konular yaşayabilirsiniz. Yine maddi konularda herkesten sakladığınız bir konu ile ilgili yeni başlangıç ve gelişmeler yaşanabilir. Yine Maddi anlamda huzuru yakalamak adına yeni girişimler ve başlangıçlar yapabileceğiniz bir süreç yaşayabilirsiniz.

13 Mayıs Perşembe günü Ay ikizler burcunda olacak olup, fiziksel görünümünüz ile ilgili konularda kararsızlıklar ve ikilemlerde kalacağınız bir gün yaşayabilirsiniz. Dikkatli olunmasında yarar var.

14 Mayıs Cuma günü Jüpiter Balık burcunda hareket etmeye başlıyor olacak ve 29 Temmuz’a kadar balık burcunda olacak olup, iş ve kariyer alanlarınız ile ilgili istekleriniz konusunda şifalar ve fırsatlar yakalayabilirsiniz. Kariyer konularınız ile ilgili umutlandığınız güzel imkân ve fırsatlar gündeminizde olabilir. Hafta sonu kraliyet yıldızları ve Plüton’un Güneş’e destek veren açı yaklaşımda olacak olup, sizin ödemeler ve alacak dengesinde yaşadığınız sorunlar ile ilgili güçlü kişilerin desteğini alabileceğiniz güzel bir hafta sonu yaşayabilirsiniz. Keyifli, mutlu, huzurlu bir hafta geçirmenizi dilerim.

Yengeç burcu veya yükselen Yengeç:

Sevgili Yengeç’ler, bu hafta yeniay ile sosyal çevreniz, arkadaş gruplarınız ve sosyal statü ile ilgili konularınızda   yeni başlangıçlar ve değişimler yaşayacağınız olaylar gündeminizde olabilir.

10 Mayıs Pazartesi günü Merkür ile Kuzey Ay Düğümü ile kavuşum açısı gerçekleşecek olup, iç dünyanız ve bilinçaltınızda kendinize hedefler koyabileceğiniz bu hedeflere yönelik yeni fikirler geliştireceğiniz bir gün yaşayabilirsiniz.

11 Mayıs Salı günü 21 derece Boğa burcunda yeniay gerçekleşecek olup, sizin sosyal çevreniz, arkadaş gruplarınız, statünüz ile ilgili konularınızda yeni başlangıçlar ve değişimler yaşayabilirsiniz. Bu yeniay ile sosyal çevrenizde değişiklikler yaşayabilir, iş yerinizde yeni bir bölüm başlayabilir ve çevrenizi değiştirebilirsiniz. Bu bağlamda işinizde ve sosyal çevrenizde, statünüzde değişiklikler yaşanabilir. İş yerinizde konumunuz değişebilir.

13 Mayıs Perşembe günü Ay ikizler burcunda olacak olup, bilinçaltınız ve iç dünyanızda ikilemlerde kaldığınız ve kararsızlıklar yaşadığınız ruh halinizin değişken olabileceği bir gün yaşayabilirsiniz. Dikkatli olunmasında yarar var.

14 Mayıs Cuma günü Jüpiter Balık burcunda hareket etmeye başlıyor olacak ve 29 Temmuz’a kadar balık burcunda olacak olup, uluslararası, yurtdışı, yüksek eğitim ve hukuki konularınızda beklentileriniz ve isteklerinize yönelik şifalanacağınız, imkân ve fırsatları yakalayabileceğiniz bir süreç yaşayabilirsiniz.

Hafta sonu kraliyet yıldızları ve Plüton’un Güneş’e destek veren açı yaklaşımda olacak olup, eşiniz ve ortağınız ile ilişkilerinizde yapıcı destekler alacağınız sorunları olan yengeçlerin ilişkilerini güçlendirebilecekleri güzel bir hafta sonu yaşayabilirler. Keyifli, mutlu, huzurlu bir hafta geçirmenizi dilerim.

Aslan burcu veya yükselen Aslan:

Sevgili Aslan’lar, bu hafta yeniay ile iş ve kariyer alanlarınızda yeni başlangıçlar ve değişimler yaşayacağınız olaylar gündeminizde olabilir.

10 Mayıs Pazartesi günü Merkür ile Kuzey Ay Düğümü ile kavuşum açısı gerçekleşecek olup, sosyal çevreniz ve arkadaş gruplarınız ile ilgili isteklerinize yönelik fikirlerinizi gerçekleştirebileceğiniz bir gün yaşayabilirsiniz.

11 Mayıs Salı günü 21 derece Boğa burcunda yeniay gerçekleşecek olup, sizin iş ve kariyer alanlarınızda yeni başlangıçlar ve değişimler yaşayabilirsiniz. Bu yeniay ile beklediğiniz iş teklifini alabilir, yeni farklı bir kariyer yapmayı isteyebilir, ticaret ile uğraşıyorsanız yeni bir alanda yeni müşteriler ile faaliyetinizi genişletmek isteyebilirsiniz. Çalışan Aslanlar bu ay maddi açıdan da kariyerlerinde terfi imkânı yaşayabilirler.

13 Mayıs Perşembe günü Ay ikizler burcunda olacak olup, sosyal çevre ve arkadaş gruplarınız ile ilişkilerinizde kafanızın karışık olduğu inişli çıkışlı duygular içinde olabileceğiniz bir gün yaşayabilirsiniz. Dikkatli olunmasında yarar var.

14 Mayıs Cuma günü Jüpiter Balık burcunda hareket etmeye başlıyor olacak ve 29 Temmuz’a kadar balık burcunda olacak olup, ödemeler ve alacaklar ile ilgili konularda gelir dengesini sağlayacağınız yeni gelir kapıları elde edebileceğiniz, gelir dengenizde rahatlayacağınız bir süreç yaşayabilirsiniz.

Hafta sonu kraliyet yıldızları ve Plüton’un Güneş’e destek veren açı yaklaşımda olacak olup, çalışma ortamınız, günlük işleriniz ve sağlığınız ile ilgili konularda güçlü destekler alabileceğiniz güzel bir hafta sonu yaşayabilirsiniz. Keyifli, mutlu, huzurlu bir hafta geçirmenizi dilerim.

Başak burcu veya yükselen Başak:

Sevgili Başak’lar, bu hafta yeniay ile yurtdışı, yüksek öğrenim ve hukuki konularda yeni başlangıçlar ve değişimler yaşayacağınız olaylar gündeminizde olabilir.

10 Mayıs Pazartesi günü Merkür ile Kuzey Ay Düğümü ile kavuşum açısı gerçekleşecek olup, iş ve kariyer konularınızda hedeflerinizi netleştireceğiniz ve plan dahilinde fikirlerinizi yenileyeceğiniz, kararlarınızda netleşeceğiniz bir gün yaşayabilirsiniz.

11 Mayıs Salı günü 21 derece Boğa burcunda yeniay gerçekleşecek olup, sizin yabancılar, yurtdışı, yüksek öğrenim ve hukuki konularınızda yeni başlangıçlar ve değişimler yaşayabilirsiniz. Bu yeniay ile yurtdışında olan kişiler, uzak akrabalar ile iletişime geçebilir, yüksek öğrenim yapanlar öğrenim hayatları ile ilgili yeni gelişmeler ile karşılaşabilirsiniz. Hukuki dava süreci olanlar davaları ile ilgili değişimler ve yenilikler ile karşılaşabilirler.

13 Mayıs Perşembe günü Ay İkizler burcunda olacak olup, iş ve kariyer konularınıza odaklanacağınız birçok fikir içinde kararsızlıklar yaşayabileceğiniz ve gün içinde birçok sorumluluk birden fazla iş ile uğraşabileceğiniz bir gün yaşayabilirsiniz.

14 Mayıs Cuma günü Jüpiter Balık burcunda hareket etmeye başlıyor olacak ve 29 Temmuz’a kadar balık burcunda olacak olup, eşiniz ve iş ortaklığınız ile ilgili alanlarda fırsat, şifa ve kısmetlerin geleceği keyifli bir süreç yaşayabilirsiniz. Uzun soluklu bir özel ilişki ve iş ortaklığı ilişkisi yaşayabilir. Eşleri ile sorunları olanlar eşleri ile ilişkilerindeki sorunları çözebilir ve keyifli güzel zamanlar yaşayabilirler.

Hafta sonu kraliyet yıldızları ve Plüton’un Güneş’e destek veren açı yaklaşımda olacak olup, çocuklarınız ve mutlu olduğunuz konularda güçlü destekler alacağınız güzel bir hafta sonu yaşayabilirsiniz. Keyifli, mutlu, huzurlu bir hafta geçirmenizi dilerim.

Terazi burcu veya yükselen Terazi:

Sevgili Terazi’ler, bu hafta yeniay ile ödemeler, alacaklar, finans ve yatırımlar ile ilgili konularınızda yeni başlangıçlar ve değişimler yaşayacağınız olaylar gündeminizde olabilir.

10 Mayıs Pazartesi günü Merkür ile Kuzey Ay Düğümü ile kavuşum açısı gerçekleşecek olup, yurtdışı, yüksek öğrenim ve hukuki konularınızda hedeflediklerinize ulaşabileceğiniz fikirleri gündeminize geleceği keyifli bir gün yaşayabilirsiniz.

11 Mayıs Salı günü 21 derece Boğa burcunda yeniay gerçekleşecek olup, sizin vergiler, borçlar, ödemeler, alacaklar, miras, başkalarından elde edilen gelirler, yatırımlar, bankalar, krediler ile ilgili alanlarınızda yeni başlangıçlar ve değişimler yaşayabilirsiniz. Bu yeniay ile beklediğiniz bir alacak tahsil olabilir, Borcunuzu kapatabileceğiniz bir gelir elde edebiliriniz. Belki de yeni bir ev almak isteyebilir ve bunun için kredi kullanabilirsiniz.

13 Mayıs Perşembe günü Ay ikizler burcunda olacak olup, hukuki, yüksek öğrenim ve yurtdışı ile ilgili konularınızda ikilemlerde kalacağınız kafanızın karışacağı kararsızlıklar yaşayacağınız bir gün yaşayabilirsiniz.

14 Mayıs Cuma günü Jüpiter Balık burcunda hareket etmeye başlıyor olacak ve 29 Temmuz’a kadar balık burcunda olacak olup, çalışma ortamınız, günlük işleriniz ve sağlığınız ile ilgili konularda şifalanacağınız, isteklerinizin gerçekleşeceği fırsat ve şansları elde edeceğiniz keyifli bir süreç yaşayabilirsiniz.

Hafta sonu kraliyet yıldızları ve Plüton’un Güneş’e destek veren açı yaklaşımda olacak olup, eviniz, aileniz ile iletişimlerinizde ailenizden güçlü destekler alacağınız evinizi yenileyeceğiniz belki de yeni bir ev alma konusunda yine güçlü destekler alabileceğiniz güzel bir hafta sonu yaşayabilirsiniz. Keyifli, mutlu, huzurlu bir hafta geçirmenizi dilerim.

Akrep burcu veya yükselen Akrep:

Sevgili Akrep’ler, bu hafta yeniay ile eşiniz ve iş ortağınız ile ilişkilerinizde yeni başlangıçlar ve değişimler yaşayacağınız olaylar gündeminizde olabilir.

10 Mayıs Pazartesi günü Merkür ile Kuzey Ay Düğümü ile kavuşum açısı gerçekleşecek olup, ödemeler ve alacaklarınız ile ilgili denge sağlamak adına hedeflerinize ulaşmak için yeni fikirler ve planlamalar yapacağınız bir gün yaşayabilirsiniz.

11 Mayıs Salı günü 21 derece Boğa burcunda yeniay gerçekleşecek olup, yeniay ile eşiniz ve iş ortağınız ile ilişkilerinizde yeni başlangıçlar ve değişimler yaşayabilirsiniz. Eşi ile sorunları olan Akrepler sorunların çözümüne yönelik yeni başlangıçlar yapabilirler. İlişkileri tek düze monoton haline gelen Akrepler ilişkilerine yeni heyecan verecek başlangıçlar da yapabilirler. Ticaret ile uğraşan evli olmayan akrepler yeni bir iş, ortak ve müşteri ile yeni bir iş ilişkisi içine girebilir.

13 Mayıs Perşembe günü Ay ikizler burcunda olacak olup, ödemeler ve alacaklar konusunda kafanızın karışacağı ikilemlerde kalacağınız bir gün yaşayabilirsiniz. Dikkatli olunmasında yarar var.

14 Mayıs Cuma günü Jüpiter Balık burcunda hareket etmeye başlıyor olacak ve 29 Temmuz’a kadar balık burcunda olacak olup, çocuklar, hobiler, şans oyunları, mutlu olduğunuz konularda şifalanacağınız istediğiniz fırsat ve berekete ulaşabileceğiniz keyifli bir süreç yaşayabilirsiniz.

Hafta sonu kraliyet yıldızları ve Plüton’un Güneş’e destek veren açı yaklaşımda olacak olup, yakın çevre, kardeşler ve kısa seyahat konularınızda güçlü destekler alacağınız güzel bir hafta sonu yaşayabilirsiniz. Keyifli, mutlu, huzurlu bir hafta geçirmenizi dilerim.

Yay burcu veya yükselen Yay:

Sevgili Yay’lar, bu hafta yeniay ile çalışma hayatınız, günlük işleriniz ve sağlık alanlarınızda yeni başlangıçlar ve değişimler yaşayacağınız olaylar gündeminizde olabilir.

10 Mayıs Pazartesi günü Merkür ile Kuzey Ay Düğümü ile kavuşum açısı gerçekleşecek olup, eşiniz veya iş ortağınız ile ilgili hedeflerinize ulaşmak adına yeni fikirler ve planlamalar yapacağınız bir gün yaşayabilirsiniz.

11 Mayıs Salı günü 21 derece Boğa burcunda yeniay gerçekleşecek olup, yeniay ile günlük yaptığınız işler, çalışma ortamını, çalışma hayatınız ve sağlığınız ile ilgili konularınızda yeni başlangıçlar ve değişimler yaşayabilirsiniz. Çalışma ortamınızda yenilikler yapabilir, günlük işlerinizde değişimler yaşayabilir ve maddi gelirinizi artırmak adına yeni sorumluluklar alabilirsiniz. Sağlığınız ile ilgili konularınızda daha disiplinli olmayı isteyeceğiniz özen göstereceğiniz yeni başlangıçlar yapabilirsiniz. Bu anlamda yaylar çalışma hayatındaki temponun artışı ile sağlıklarını ihmal etmemeleri ve doktor kontrolleri varsa mutlaka doktor kontrollerini yaptırmaları yararlı olacaktır.

13 Mayıs Perşembe günü Ay İkizler burcunda olacak olup, eş ve iş ortakları ile ilişkilerinde ikilemde kalacakları kararsızlıklar yaşayacakları bir gün yaşayabilirler. Dikkatli olunmasında yarar var.

14 Mayıs Cuma günü Jüpiter Balık burcunda hareket etmeye başlıyor olacak ve 29 Temmuz’a kadar Balık burcunda olacak olup, ev, aile ve yuva alanlarında istedikleri şanslarını, bereketin ve huzuru yakalayabilecekleri şifalanacakları keyifli bir süreç yaşayabilirler.

Hafta sonu kraliyet yıldızları ve Plüton’un Güneş’e destek veren açı yaklaşımda olacak olup, maddi ve parasal konularda güçlü kişilerin desteğini alacağınız güzel bir hafta sonu yaşayabilirsiniz. Keyifli, mutlu, huzurlu bir hafta geçirmenizi dilerim.

Oğlak burcu veya yükselen Oğlak:

Sevgili Oğlak’lar, bu hafta yeniay ile çocuklar ve aşk ilişkilerinizde yeni başlangıçlar ve değişimler yaşayacağınız olaylar gündeminizde olabilir. 

10 Mayıs Pazartesi günü Merkür ile Kuzey Ay Düğümü ile kavuşum açısı gerçekleşecek olup, çalışma ortamınız, günlük yaptığınız işler ve sağlığınız ile ilgili konularınızda hedeflerinize ulaşmak adına yeni fikirler ve planlamalar yapacağınız bir gün yaşayabilirsiniz.

11 Mayıs Salı günü 21 derece Boğa burcunda yeniay gerçekleşecek olup, yeniay ile çocukları olan oğlakların çocukları ile ilgili ilişkilerinde, sevgilisi olan oğlaklar sevgilisi ile ilişkilerinde ve mutlu oldukları alanlarda yeni başlangıçlar ve değişimler yaşayabilirler. Yeni bir hobi ile uğraşabilir, Hobilerini profesyonel hayata taşıyabilir. Belki de yeni bir ilişki yaşayabilirler. Çocukları ile ilişkilerini düzeltebilir okulları ile ilgili yeni kararlar alabilecekleri bir süreç yaşayabilirler.

13 Mayıs Perşembe günü Ay ikizler burcunda olacak olup, çalışma ortamınız, günlük işleriniz ve sağlık konularında ikilemlerde kalacağınız kararsız olacağınız bir gün yaşayabilirsiniz. Dikkatli olunmasında yarar var.

14 Mayıs Cuma günü Jüpiter Balık burcunda hareket etmeye başlıyor olacak ve 29 Temmuz’a kadar balık burcunda olacak olup, yakın çevre, kardeşler ve kısa seyahatler konularında istediklerinize kavuşabileceğiniz bereketli şanslı ve huzurlu olacağınız, şifalanacağınız keyifli bir süreç yaşayabilirler.

Hafta sonu kraliyet yıldızları ve Plüton’un Güneş’e destek veren açı yaklaşımda olacak olup, kendinizi daha enerjik hissedeceğiniz fiziksel anlamda yapıcı değişiklikler yaşayacağınız güzel bir hafta sonu yaşayabilirsiniz. Keyifli, mutlu, huzurlu bir hafta geçirmenizi dilerim.

Kova burcu veya yükselen Kova:

Sevgili Kova’lar, bu hafta yeniay ile ev, aile ve yuva alanlarınızda yeni başlangıçlar ve değişimler yaşayacağınız olaylar gündeminizde olabilir.

10 Mayıs Pazartesi günü Merkür ile Kuzey Ay Düğümü ile kavuşum açısı gerçekleşecek olup, aşk hayatınız ve çocuklar ile ilişkilerinizde hedeflerinize ulaşmak adına yeni fikirler ve planlamalar yapacağınız bir gün yaşayabilirsiniz.

11 Mayıs Salı günü 21 derece Boğa burcunda yeniay gerçekleşecek olup, yeniay ile ev, aile ve yuva alanlarınızda yeni başlangıçlar ve değişimler yaşayabilirsiniz. Yeni bir eve taşınabilirsiniz, ev eşyalarınızı yenileyebilirsiniz. Yeni bir ev satın alabilirsiniz.

13 Mayıs Perşembe günü Ay ikizler burcunda olacak olup, çocuklar ile olan ilişkileriniz, sevgiliniz ile olan ilişkileriniz, hobiler ve mutlu olduğunuz konularda kafanız karışık olabilir ve ikilemler içinde kalabilirsiniz. Dikkatli olunmasında yarar var.

14 Mayıs Cuma günü Jüpiter Balık burcunda hareket etmeye başlıyor olacak ve 29 Temmuz’a kadar balık burcunda olacak olup, maddi ve parasal alanlarınızda istediğiniz bereketi, şifayı ve fırsatları elde edeceğiniz keyifli bir süreç yaşayabilirler.

Hafta sonu kraliyet yıldızları ve Plüton’un Güneş’e destek veren açı yaklaşımda olacak olup, iç dünyanızda, bilinçaltınızda istediğiniz konularda güçlü kişilerden destekler alacağınız güzel bir hafta sonu yaşayabilirsiniz. Keyifli, mutlu, huzurlu bir hafta geçirmenizi dilerim.

Balık burcu veya yükselen Balık:

Sevgili Balık’lar, bu hafta ile yakın çevre ve kardeşleriniz ile ilgili alanlarınızda yeni başlangıçlar ve değişimler yaşayacağınız olaylar gündeminizde olabilir.

10 Mayıs Pazartesi günü Merkür ile Kuzey Ay Düğümü ile kavuşum açısı gerçekleşecek olup, eviniz ve aileniz ile ilgili konularınızda hedeflerinize ulaşmak adına yeni fikirler ve planlamalar yapacağınız bir gün yaşayabilirsiniz.

11 Mayıs Salı günü 21 derece Boğa burcunda yeniay gerçekleşecek olup, yeniay ile kısa seyahatler planlayabilir, yeni kısa süreli gelişiminizi sağlayacak eğitimlere katılmayı düşünebilirsiniz. Yeni ay ile yakın çevre ve kardeşleriniz ile ilişkilerinizde yeni başlangıçlar ve değişimler yaşayacağınız olaylar gündeminize gelebilir. Kardeşleriniz ve yakın çevreniz ile daha çok görüşmeyi isteyebilirsiniz. Bunun için dijital platformları kullanmaya başlayabilirsiniz.

13 Mayıs Perşembe günü Ay ikizler burcunda olacak olup, ev aile ve yuva ile ilişkilerinizde kafanız karışabilir, kararsızlıklar içinde kalacağınız bir gün yaşayabilirsiniz. Dikkatli olunmasında yarar var.

14 Mayıs Cuma günü Jüpiter Balık burcunda hareket etmeye başlıyor olacak ve 29 Temmuz’a kadar balık burcunda olacak olup, kişisel olarak kendinizi ortaya koymak istediğiniz alanlarda şifalanacağınız, şansları ve fırsatları elde edebileceğiniz keyifli bir süreç yaşayabilirsiniz.

Hafta sonu kraliyet yıldızları ve Plüton’un Güneş’e destek veren açı yaklaşımda olacak olup, sosyal çevre ve arkadaş grupları ile sosyal statünüz ile ilgili istediğiniz güçlü kişilerden destekleri alabileceğiniz güzel bir hafta sonu yaşayabilirsiniz. Keyifli, mutlu, huzurlu bir hafta geçirmenizi dilerim.

Astrolog Gonca Gazioğlu

E-posta: gazioglugonca@gmail.com

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bize mesaj gönderin
Merhaba,
Nasıl yardımcı olabiliriz?