03-09 Mayıs 2021 Haftası burç yorumları

Astrolog Gonca Gazioğlu 03-09 Mayıs 2021 Haftasını sizler için yorumladı.

Hafta başı özeti

Merhabalar. Bu hafta 3 Mayıs Pazartesi günü Güneş ile Satürn arasında zorlu açı ile haftaya başlıyor olacağız. Özellikle otorite ve güç sahibi kişiler ile anlaşmazlıklar, uyumsuzluklar ve disiplinsiz, sorumsuz tavırlar içinde olabilir. Hayat enerjimizin odaklandığımız alanlardaki enerjilerimizde baskı ve engeller hissedebileceğimiz bir süreç yaşayabiliriz.

4 Mayıs Salı günü Merkür ikizler burcunda hareket etmeye başlıyor olacak olup, bu süreçte zihnimizin çok aktif olacağı, iletişim trafiğinin hızlanacağı, haber akışlarını takip etmekte güçlükler yaşayacağımız, birden fazla fikirlerin yenilikçi fikirlerin gündemimizde olabileceği bir süreç olabilir.

6 Mayıs Venüs ile Plüton arasında güzel açı gerçekleşecek olup, güçlü kişilerden ve kurumlardan etkili kuvvetli destekler alabileceğimiz ve ikili ilişkilerde fırsatlar, parasal konularda kazançlar elde edebileceğimiz güzel bir gün yaşayabiliriz.

8 Mayıs Cumartesi günü Venüs ikizler burcunda hareket etmeye başlıyor olacak olup, maddi konulara, ticari ilişkilere, yatırımlara, ikili ilişkilere yoğunlaşacağımız bir süreç içinde olacağız. İlişkilerinde sorunlar yalayanlar için sorunlarına odaklanabilecekleri çözümler bulabilecekleri bir süreç yaşayabilirler.

9 Mayıs Pazar günü Venüs ile Jüpiter arasında sert açı gerçekleşecek olup, parasal konularda savurganlıklar, aşırılıklar, abartılı harcamalar, abartılı lüks tüketim, ikili ilişkilerde suiistimaller, aşırı sosyallik, doyumsuzluk tavırları içinde olabileceğimiz bir süreç içinde olacağız. Ölçüsüz ve abartılı davranışlardan kaçınmalı maddi konularda dengeli ve ölçülü davranmamız faydalı olacaktır.  Keyifli, mutlu, huzurlu bir hafta geçirmenizi dilerim.

Her burç için olası etkileri yükselen burcunuza ve güneş burcunuza göre okuyabilirsiniz.

Koç burcu veya Yükselen Koç

Sevgili Koç’lar, bu hafta maddi kazançlarınızın artması adına iş ve kariyer hayatınızda otorite sahibi güçlü kişilerin desteğini alabilirsiniz.

3 Mayıs Pazartesi günü Güneş ile Satürn arasında zorlu açı olacak olup, maddi konularda sosyal çevrenizin baskısı ile disiplinsiz ve sorumsuz tavırlar içinde olabilir özellikle para kazandığınız alanlarda güçlü kişiler ile uyumsuzluklar ve uyuşmazlıklar yaşayabilirsiniz. Ticaret hayatında olan koçların müşterileri ile ilişkilerinde uyumsuz, disiplinsiz davranışlardan uzak durmaları maddi zararlar yaşanmaması adına faydalı olacaktır. Maddi konularda bu hafta detaylı düşünerek karar vermeleri doğru olacaktır.

4 Mayıs Merkür İkizler burcunda hareket etmeye başlayacak olup, sizin yakın çevre, kardeşler, kısa seyahat ve kişisel gelişim eğitim alanlarında etkili olacak olup, bu konularda hızlı haber akışları içinde olabilirsiniz. Yakın çevreniz ve kardeşleriniz ile ilgili haberler gündeminizde olabilir. Belki de bu süreçte yeni bir eğitime başlama kararı alabilirsiniz.

6 Mayıs Perşembe Günü Venüs ile Plüton arasında güzel bir açı gerçekleşecek olup, maddi kazançlarınızın artması adına iş ve kariyer alanlarınızda otorite sahibi güçlü kişilerin desteğini alacağınız özellikle maddi anlamda kazançlar belki de gelirinizde artış, terfi imkanlarının gündeme geleceği keyifli bir süreç içinde olabilirsiniz. Ticaret ile uğraşan koçlar için güçlü alanında otorite sahibi karlı önemli bir müşteri desteği ve yeni kazançlı  ortaklık anlaşması yapabilecekleri bir dönem içinde olabilirler.

8 Mayıs Cumartesi günü Venüs ikizler burcunda hareket etmeye başlayacak ve 9 Mayıs Pazar günü Venüs ile Jüpiter arasında sert açısı gerçekleşecek olup, bu açı sizin yakın çevreniz ve kardeşlerinize maddi anlamda yüksek abartılı harcamalar yapabilir ve ikili ilişkilerinizde abartılı tavırlar içinde olmanıza sebep olabilir. Sorunlar yaşanmaması adına dikkatli olmanızda yarar var. Keyifli, mutlu, huzurlu bir hafta geçirmenizi dilerim

Boğa burcu veya yükselen Boğa

Sevgili Boğalar, bu hafta kişisel amaçlarınız için yabancılar, yurtdışı, yüksek öğrenim ve hukuki alanlarda otorite sahibi güçlü kişilerin desteğini alabilirsiniz.

3 Mayıs Pazartesi günü Güneş ile Satürn arasında zorlu açı olacak olup, özellikle iş ve kariyer alanlarınızdaki baskılar nedeni ile yoğunluklar nedeni ile sorumluluklarınızı yetişemeyeceğiniz, özellikle enerjinizi ortaya koyamayacağınız bir gün yaşayabilir. Güçlü kişiler ile anlaşmazlıklar içinde olabileceğiniz bir gün yaşayabilirsiniz.

4 Mayıs Merkür İkizler burcunda hareket etmeye başlayacak olup, özellikle maddi konulara, para kazandığınız alanlarda yeni fikirler geliştireceğiniz ve haber trafiğinin artacağı bu konulara odaklanacağınız bir süreç yaşayabilirsiniz.

6 Mayıs Perşembe Günü Venüs ile Plüton arasında güzel bir açı gerçekleşecek olup, özellikle karsı tarafa kendinizi çok iyi ifade edebileceğiniz fiziksel görünümünüz ile etkili olacağınız, sağlıklı güçlü hissedebileceğiniz, hayata geçirmeyi planladığınız her konuda yabancılar, yurtdışı, uluslararası ticaret, yüksek öğrenim ve hukuki konularda alanında güçlü kişilerin desteğini alarak projelerinizi gerçekleştirebileceğiniz bir gün yaşayabilirsiniz.

8 Mayıs Cumartesi günü Venüs ikizler burcunda hareket etmeye başlayacak ve 9 Mayıs Pazar günü Venüs ile Jüpiter arasında sert açısı gerçekleşecek olup, bu açı sizin maddi ve yatırım alanlarınızda abartılı ölçüsüz hareketler içinde olacağınız. İkili iş ilişkilerinde abartılı sorumsuz tavırlar nedeni ile maddi zararlar yaşayabileceğiniz. Düşüncesiz ölçüsüz hareket edebileceğiniz bir gün olabilir. Maddi kayıplar yaşanmaması adına dengeli ölçülü sorumluluk sahibi herhangi bir anlaşma ve maddi konularda yatırım yaparken detaylı düşünerek sakin kararlar almanız yararlı olacaktır. Keyifli, mutlu, huzurlu bir hafta geçirmenizi dilerim

İkizler burcu veya yükselen İkizler

Sevgili İkizler, bu hafta herkesten sakladığınız finansal sorunlarınıza güçlü kişilerin ve kurumların desteğini alabilirsiniz.

3 Mayıs Pazartesi günü Güneş ile Satürn arasında zorlu açı olacak olup, uluslararası ticaret, yabancılar, yurtdışı, yüksek öğrenim ve hukuki konularda yaşanan baskılar, engeller nedeni ile aşırı hassas olabilir. Psikolojik anlamda yaşayabilirsiniz. İç dünyanızda patlamalar yaşayabileceğiniz bir süreç olabilecek olup, gücünüzü ve hayat enerjinizi olumsuz etkilememesi adına dikkatli olunmasında yarar var.

4 Mayıs Merkür İkizler burcunda hareket etmeye başlayacak olup, kişisel bakımınız, kişisel gelişiminiz, kendinizi ortaya koyduğunuz konular ile ilgili yeni fikirler geliştirebilir. Önemli kişiler ile iletişime geçebilirsiniz. Bu anlamda haber akışının hızlı olacağı bir süreç yaşayabilirsiniz.

6 Mayıs Perşembe Günü Venüs ile Plüton arasında güzel bir açı gerçekleşecek olup, gizlediğiniz kimseye söylemediğiniz finansal problemleriniz ile ilgili yatırımlarınız var ise Borsadan, bankalar, vergi dairelerinden, alamadığınız alacaklarınızın ödenmesi ve dışardan elde ettiğiniz gelirlerden artışlar ile finansal sorunlarınıza yapıcı çözümler, güçlü kişilerin desteği ve kurumların desteğini alabileceğiniz bir süreç yaşayabilirsiniz.

8 Mayıs Cumartesi günü Venüs ikizler burcunda hareket etmeye başlayacak ve 9 Mayıs Pazar günü Venüs ile Jüpiter arasında sert açısı gerçekleşecek olup, bu açı hukuki konularda abartılı tavırlarınız nedeni ile maddi harcama yapmak zorunda kalabilirsiniz. Uzaklarda belki de yurtdışında olan akrabalarınıza abartılı harcamalar içinde olabilirsiniz. Belki de bu anlamda ikili ilişkilerinizde ölçüsüz hareketler içinde olabilirsiniz. Yüksek öğrenim hayatında olanlar ölçüsüz ve abartılı ve rahat hareketleri ile öğrenim hayatı ilişkilerinde sorunlar ile karşılaşabilirler. Dikkatli olunmasında yarar var. Keyifli, mutlu, huzurlu bir hafta geçirmenizi dilerim

Yengeç burcu veya yükselen Yengeç

Sevgili Yengeç’ler, bu hafta toplumsal anlamda istediğiniz konuma kavuşabilmeniz adına güçlü otorite sahibi eş ve iş ortağınızın desteğini alabilirsiniz.

3 Mayıs Pazartesi günü Güneş ile Satürn arasında zorlu açı olacak olup, özellikle ödemeler ve alacaklar dengesindeki engelleriniz ve baskılarınız nedeni ile sosyal çevrenizde sorumsuz, uyumsuz ve disiplinsiz tavırlar içinde olabilirsiniz.

4 Mayıs Merkür İkizler burcunda hareket etmeye başlayacak olup, bilinçaltınızda iç dünyanızda herkesten sakladığınız konularda yeni fikirler üretebilir. Bilinçaltınız zihinsel anlamda çok hızlı ve hareketli olabilir.

6 Mayıs Perşembe Günü Venüs ile Plüton arasında güzel bir açı gerçekleşecek olup, sosyal çevre arkadaş grupları ve toplumsal anlamda istediğiniz konum ve statüye ulaşmanızda otorite sahip eşinizin ve iş ortağınızın güçlü desteklerini alabileceğiniz bir gün yaşayabilirsiniz.

8 Mayıs Cumartesi günü Venüs ikizler burcunda hareket etmeye başlayacak ve 9 Mayıs Pazar günü Venüs ile Jüpiter arasında sert açısı gerçekleşecek olup, herkesten sakladığınız bir aşk ilişkisi ya da iş ilişkisi içine girebilirsiniz. Bu ilişkide abartılı sorumsuz, aşırılıklarınız nedeni ile yüksek harcamalar yapabilirsiniz. Bu ticari ilişki nedeni ile zararlar yaşayacağınız anlaşmalar yapabilirsiniz. Dikkatli olunmasında yarar var. Keyifli, mutlu, huzurlu bir hafta geçirmenizi dilerim.

Aslan burcu veya yükselen Aslan

Sevgili Aslan’lar, bu hafta iş ve kariyer hayatınızda başarılı olmak adına iş hayatınızda güçlü otorite sahibi yöneticilerinizin desteğini alabilirsiniz.

3 Mayıs Pazartesi günü Güneş ile Satürn arasında zorlu açı olacak olup, eş ve iş ortağınız ile ilişkilerinizdeki baskılar nedeni ile iş ve kariyer alanlarınızda enerjinizi ortaya koyamayacağınız sorumluluklarınızı yerine getiremeyeceğiniz bir süreç yaşayabilirsiniz.

4 Mayıs Merkür İkizler burcunda hareket etmeye başlayacak olup, sosyal çevreniz, sosyal yardım kuruluşları, arkadaş çevreniz ve sosyal statünüz ile ilgili konulara odaklanacağınız bu alanlarda iletişim trafiğinizin hızlandığı, yeni fikir ve projeler içinde olacağınız bir gün olacak. Yeni kişiler ile iletişime geçebileceğiniz bir süreç yaşayabilirsiniz.

6 Mayıs Perşembe Günü Venüs ile Plüton arasında güzel bir açı gerçekleşecek olup, iş ve kariyer hayatınızda başarılı olmanız adına iş ortamınızda çalışma arkadaşlarınız içinden otorite sahibi yöneticinizin güçlü desteğini alacağınız bir süreç yaşayabilirsiniz. Sizin Maddi anlamda gelir artışınızı isinizde yükselmeniz adına terfiinizi yetkili mercilere iletebilecek alan yöneticiniz ile çalışma fırsatı elde edebilirsiniz.

8 Mayıs Cumartesi günü Venüs ikizler burcunda hareket etmeye başlayacak ve 9 Mayıs Pazar günü Venüs ile Jüpiter arasında sert açısı gerçekleşecek olup, eşinizin isteklerini karşılamak amacı ile aşırı lüks tüketim ce abartılı savurgan harcamalar yapabilirsiniz. Sosyal dernek ve kuruluşlara bütçe durumunuzu gözden geçirmeden ölçüsüz yardımlar yapabilirsiniz. İş ortağınız ile ilgili konuları abartabilir ölçüsüz hareketler aşırılıklar yapmanız nedeni ile maddi zararlar yaşayabilirsiniz. Dikkatli olunmasında yarar var. Keyifli, mutlu, huzurlu bir hafta geçirmenizi dilerim.

Başak burcu veya yükselen Başak

Sevgili Başak’lar, bu hafta yurtdışı, akademik eğitim, uluslararası ticaret ve hukuki konularda isteklerinizin gerçekleşmesi adına sevdiğinizin sizi mutlu eden güçlü otorite sahibi kişilerin desteğini alabilirsiniz.

3 Mayıs Pazartesi günü Güneş ile Satürn arasında zorlu açı olacak olup, çalışma ortamınız, çalışma arkadaşlarınız ve sağlık konularındaki baskılar nedeni ile yabancılar, akademik eğitim ve hukuki konularınızda enerjinizi ortaya koyamayacağınız sorumluluklarınızı yerine getiremeyeceğiniz bir süreç yaşayabilirsiniz.

4 Mayıs Merkür İkizler burcunda hareket etmeye başlayacak olup, iş ve kariyer konularınıza odaklandığınız yeni fikirler geliştireceğiniz, kariyer anlamında yeni teklifler ve haber akışının artacağı bir süreç yaşayabilirsiniz.

6 Mayıs Perşembe Günü Venüs ile Plüton arasında güzel bir açı gerçekleşecek olup, yurtdışı, akademik eğitim, uluslararası ticaret ve hukuki konularda isteklerinize ulaşabilmeniz adına sizi mutlu eden alanlarda güçlü olan otorite sahibi kişilerin desteğini alabilirsiniz.

8 Mayıs Cumartesi günü Venüs ikizler burcunda hareket etmeye başlayacak ve 9 Mayıs Pazar günü Venüs ile Jüpiter arasında sert açısı gerçekleşecek olup, iş ve kariyer hayatınızda çalışma arkadaşlarınız ile ilişkilerinizde, günlük yapılan işlerinizde ve sağlık ile ilgili konularda abartılı, ölçüsüz, aşırı tavırlar içinde olabilirsiniz. Sağlığınız ile ilgili konuları abartabilir ve aşırı harcamalar yapabilirsiniz. Günlük rutin yaptığınız işlerinizde ölçüsüz ve savurgan olabilirsiniz. Gülük işlerinizi kontrol edemeyebilirsiniz. Günlük yapmanız gereken işlerinizde hiç yapmadığınız bir şekilde rahat olabilir. İşlerinizi aksatabilirsiniz. Çalışma arkadaşlarınız ile ilişkilerinizde ölçüsüz abartılı bir anlayış ve ilgi gösterebileceğiniz bir süreç yaşayabilirsiniz. Dikkatli olunmasında yarar var. Keyifli, mutlu, huzurlu bir hafta geçirmenizi dilerim.

Terazi burcu veya yükselen Terazi

Sevgili Terazi’ler, bu hafta ödemeler ve alacaklar konusunda yaşadığınız sorunlarınıza ailenizden güçlü otorite sahibi kişilerin   desteğini alabilirsiniz.

3 Mayıs Pazartesi günü Güneş ile Satürn arasında zorlu açı olacak olup, finansal sorunlarınız nedeni ile mutlu olduğunuz alanlarda aşk hayatınızda, çocuklar ile ilişkilerinizde, keyifli davet ve organizasyonlarda, hobileriniz ile ilgilenirken kendinizi engellenmiş, baskı altında hissediyor olabilirsiniz. Sevdiğinize ve çocuklarınıza karşı sorumluluklarınızı yerine getirmekte zorlanabilirsiniz.

4 Mayıs Merkür İkizler burcunda hareket etmeye başlayacak olup, özellikle yabancılar, akademik eğitim, uluslararası ticaret ve hukuki konularda iletişim ve haberleşme ile ilgili hızlı haber akışlarının olacağı, bu alanlarda yeni fikirlerin ve projelerin içinde olacağınız bir süreç olabilir.

6 Mayıs Perşembe Günü Venüs ile Plüton arasında güzel bir açı gerçekleşecek olup, ödemeler, alacaklar, vergiler, Bankalar, Krediler, yatırımlar, miras, nafaka, başkalarından elde edilen gelirler ile ilgili alanlarınızda yaşadığınız sorunlarınıza karşı alinizde güçlü otorite sahibi kişilerin desteğini alabilirsiniz. Sorunlarınızı çözebilirsiniz. Borcunuz vardır, ailenin maddi desteği ile çözülebilir. Ev almak istiyordunuz ancak maddi olarak eksiğiniz kalıyordur. Aileden bir kişinin kefaleti ile kredi alarak istediğiniz yatırımı yapma imkânı bulabilirsiniz.

8 Mayıs Cumartesi günü Venüs ikizler burcunda hareket etmeye başlayacak ve 9 Mayıs Pazar günü Venüs ile Jüpiter arasında sert açısı gerçekleşecek olup, Yüksek öğrenim hayatında çocuğunuz vardır. Çocuğunuz için abartılı ve savurgan ölçüsüz harcamalar içinde olabilirsiniz. Aşk ilişkiniz ile ilgili her konuyu abartılı yaşayabilir. Sevginizi ölçüsüz karşı tarafa ifade edebilirsiniz. Mutlu olduğunuz alanlarda, aşk hayatınız, çocuklar ile ilgili olarak ölçüsüz, savurgan, tavrılar içinde olabilir. Sevdiğiniz ve çocuğunuz için abartılı lüks harcamalar içinde kontrolsüz maddi harcamalar içinde olabilirsiniz. Dikkatli olunmasında yarar var. Keyifli, mutlu, huzurlu bir hafta geçirmenizi dilerim.

Akrep burcu veya yükselen Akrep

Sevgili Akrep’ler, bu hafta eş ve iş ortaklığınız ile ilgili isteklerinize kavuşmanız adına yakın çevreniz ve kardeşlerinizden güçlü otorite sahibi kişilerin   desteğini alabilirsiniz.

3 Mayıs Pazartesi günü Güneş ile Satürn arasında zorlu açı olacak olup, ev, aile ve yuva alanlarınızda sorumluluklarınızı yerine getiremediğiniz, ailede otorite sahibi kişiler ile uyuşmazlıklar ve anlaşmazlıklar yaşadığınız. Evinizde dinlendiğiniz zamanlarda dahi enerjinizin düşük olduğu enerjinizi canlılığınızı artıramadığınız bir süreç yaşayabilirsiniz.

4 Mayıs Merkür İkizler burcunda hareket etmeye başlayacak olup, ödemeler, alacaklar, banka, vergi, kredi, yatırım, miras, nafaka, başkalarından elde edilen gelirler ile ilgili konulara yoğunlaşacağınız bu alanlarda haberlerin hızlı alacağınız burada yaşadığınız olaylara karşı yeni fikirler içinde olacağınız. Belki de yeni yatırım planı yapabilir. Borçlarınızı ve ödemelerinizi yapılandırmak ve bir dengeye koymak isteyebilirsiniz.

6 Mayıs Perşembe Günü Venüs ile Plüton arasında güzel bir açı gerçekleşecek olup, eş ve iş ortağınız ile ilişkilerinizde isteklerinize kavuşmanız adına yakın çevre, kardeşler tarafında güçlü ve otorite sahibi kişilerden destek alabilirsiniz. Örneğin İş ortağınız ile ilgili maddi bir konu nedeni ile anlaşmazlık yaşadınız ilişkileriniz kopma aşamasındayken yakın çevrenizden bir kişi yaşanılan maddi problemi çözebilir ve ortaklığınız ile yaşanan sorunu ortadan kaldırabilir. Belki de Yakın çevreniz ve kardeşiniz yaptığınız iş alanında güçlü biri olabilir, işinizde size destek verebilir iş ortaklığı teklifinde bulunabilir.

8 Mayıs Cumartesi günü Venüs ikizler burcunda hareket etmeye başlayacak ve 9 Mayıs Pazar günü Venüs ile Jüpiter arasında sert açısı gerçekleşecek olup, eviniz yuvanız ve ailenize karşı aşırı ve ölçüsüz, savurgan tavırlar içinde olabilirsiniz. Evinize yeni eşyalar alabilir. Evinize altından kalkamayacağınız şekilde lüks bir tadilat yapabilirsiniz. Belki de yeni yine altından kalkamayacağınız abartı lüks bir konut alabilir. Maddi açıdan yüksek harcama yapabilirsiniz. Diğer yandan aileniz ile ilişkilerinizde sevginizi ve ilginizi abartılı ölçüsüz yaşayacağınız bir süreç yaşayabilirsiniz. Dikkatli olunmasında yarar var. Keyifli, mutlu, huzurlu bir hafta geçirmenizi dilerim.

Yay burcu veya yükselen Yay

Sevgili Yay’lar, bu hafta çalışma hayatınızda günlük yaptığınız işlerden istediğiniz fırsat ve imkanları bulabilir. İstediğiniz güçlü maddi kazançlar sağlayabilirsiniz.

3 Mayıs Pazartesi günü Güneş ile Satürn arasında zorlu açı olacak olup, yakın çevreniz ve kardeşleriniz kaynaklı baskılar nedeni ile çalışma hayatınızda sorumluluklarınızı yerine getirmekte zorlanabilirsiniz. Çalışma arkadaşlarınız ile ilişkilerinizde uyumsuz ve disiplinsiz tavırlar içinde olabilirsiniz. Yakın çevrenize karşı sorumluluklarınızı yerine getirmekte zorluk çekebilirsiniz. Günlük işlerinizin yoğunluğu nedeni ile enerjinizi toplamakta zorluk çekebilir. Yorgun ve halsiz hissedebilirsiniz.

4 Mayıs Merkür İkizler burcunda hareket etmeye başlayacak olup, eş ve ortaklık ilişkileriniz alanında etkili olacak olup, ilişkilerinizde iletişimlerinizde uyumlu dengeli olacağınız. Eşiniz ile gelecek ile ilgili seyahat planları yapacağınız belki de yeni fikirler ve projeler konusunda maddi konularda yoğunlaşacağınız bir süreci yaşayabilirsiniz. Aynı zamanda yeni bir iş ortaklığı düşünebilir. Bu konuda arayış içinde olabilirsiniz.

6 Mayıs Perşembe Günü Venüs ile Plüton arasında güzel bir açı gerçekleşecek olup, sağlığınız, günlük yaptığınız işler, çalışma hayatınızda istediğiniz beklediğiniz işleri alabilir, istediğiniz müşteri ile anlaşabilir. Beklediğiniz güçlü maddi kazançları gelirleri sağlayabilirsiniz. Sağlık sorunları olan yaylar sağlık sorunlarını maddi destek ile çözüme kavuşturabilirsiniz.

8 Mayıs Cumartesi günü Venüs ikizler burcunda hareket etmeye başlayacak ve 9 Mayıs Pazar günü Venüs ile Jüpiter arasında sert açısı gerçekleşecek olup, yakın çevreniz ve kardeşleriniz ile ilişkilerinizde ölçüsüz ve abartılı tutum içinde olabilirsiniz. Yakın çevreniz, kardeşleriniz ve eşiniz için lüks harcamalar, abartılı, savurgan harcamalar içinde kendinizi bulabilirsiniz. Dikkatli olunmasında yarar var. Keyifli, mutlu, huzurlu bir hafta geçirmenizi dilerim.

Oğlak burcu veya yükselen Oğlak

Sevgili Oğlak’lar, bu hafta mutlu olduğunuz alanlarda, çocuklar ve sevdiğiniz ile ilişkilerinizde isteklerinizi elde edebileceğiniz gücü, desteği ve ikna kabiliyetini kendinizde bulabilirsiniz.

3 Mayıs Pazartesi günü Güneş ile Satürn arasında zorlu açı olacak olup, maddi konularda sorumluluklarınızdan kaçabilir, disiplinsiz davranışlar içinde olabilirsiniz. Sevdikleriniz ve çocuklarınız ile ilişkilerinizde uyumsuz, anlayışsız olabilirsiniz. Maddi konularda harekete geçemeyebilir ve enerjinizi düşük hissedebilirsiniz.

4 Mayıs Merkür İkizler burcunda hareket etmeye başlayacak olup, sağlık konularına odaklandığınız, çalışma hayatı ve günlük işlerinizde iletişim ve haber trafiğinin yoğunlaştığı, bu alanlarda yeni fikir ve projeleri geliştirdiğiniz bir süreç yaşayabilirsiniz.

6 Mayıs Perşembe Günü Venüs ile Plüton arasında güzel bir açı gerçekleşecek olup, enerjiniz, kendinize inancınız ve gücünüzün tam olduğu, kendinizi ortaya koyduğunuz hayata geçirmek istediğiniz tüm amaçlarınız için özellikle çocuklarınız, sevdiğiniz ile ilgili sizi mutlu eden her konuyu hayata geçirebileceğiniz fırsatları ve gücü yakalayacağınız bir süreç yaşayabilirsiniz. Sevdiğiniz ile ilişkinizi resmi boyuta taşıyabilir. Çocuk planlayan oğlaklar bu süreçte hep istedikleri çocuk haberini alabilirler.

8 Mayıs Cumartesi günü Venüs ikizler burcunda hareket etmeye başlayacak ve 9 Mayıs Pazar günü Venüs ile Jüpiter arasında sert açısı gerçekleşecek olup, sizi mutlu eden alanlara, sevgilinize ve çocuğunuza abartılı, savurgan olabilir ve yüksek maddi harcamalar yapabilirsiniz. Özellikle şans oyunlarına, para piyasalarına abartılı ölçüsüz tavırlar içinde olabilir bu alanlarda abartılı tavırlar nedeni ile sizden beklenmeyen büyük maddi kayıplar yaşayabilirsiniz. Dikkatli olunmasında yarar var. Keyifli, mutlu, huzurlu bir hafta geçirmenizi dilerim.

Kova burcu veya yükselen Kova

Sevgili Kova’lar, bu hafta ev, aile ve yuva konularınızda isteklerinizi gerçekleştirmek adına tanımadığınız gizemli güçlü otorite sahibi bir kişinin desteğini alabilirsiniz.

3 Mayıs Pazartesi günü Güneş ile Satürn arasında zorlu açı olacak olup, kişisel olarak kendiniz ile ilgili konular, fiziksel görünümünüz ile ilgili konularda sorumluluklarınızı yerine getirmekte zorlanabilir. Hayat enerjinizi çok düşük hissedebilir. Kendinizi yorgun halsiz hissedebilirsiniz.

4 Mayıs Merkür İkizler burcunda hareket etmeye başlayacak olup, çocuklar ile ilişkilerinize ve aşk ilişkilerinize odaklandığınız bir hafta alabilir. Sevdiğiniz ile iletişiminizde uyum saplayabilir. Geleceğe dair yani fikir ve projeleri düşünebilirsiniz. Sevgilisi olmayan kovalar bu süreçte yeni bir ilişkiye adım atabilirler.

6 Mayıs Perşembe Günü Venüs ile Plüton arasında güzel bir açı gerçekleşecek olup, ev, aile ve yuva konularınızda düşündüğünüz, planladığınız her şeyin nasıl gerçekleştiğini ve nerden geldiğini bulamadığınız gizli bir destekçiniz ilahi bir destek ile gerçekleştirebileceğiniz imkân ve fırsatları bulacağınız bir süreç yaşayabilirsiniz. Örneğin eviniz için uzun zamandır istediğiniz bir eşyayı pahalı diye alamıyordunuz. Bu süreçte öyle bir uygun imkân ile istediğiniz eşyayı bulabilir ve bu duruma siz bile şaşırabilirsiniz.

8 Mayıs Cumartesi günü Venüs ikizler burcunda hareket etmeye başlayacak ve 9 Mayıs Pazar günü Venüs ile Jüpiter arasında sert açısı gerçekleşecek olup, ev, aile ve yuvanızda ilişkilerinizde ölçüsüz, abartılı olacağınız bir süreci yaşayabilirsiniz. Aileniz, eviniz ve yuvanız için farkında olmadan sizden beklenmeyen bir şekilde kendinizi abartılı lüks harcamalar içinde bulabilirsiniz. Örneğin ailenizde sevdiğiniz bir akrabanıza aşırı pahalı bir hediye alabilirsiniz. Dikkatli olunmasında yarar var. Keyifli, mutlu, huzurlu bir hafta geçirmenizi dilerim.

Balık burcu veya yükselen Balık

Sevgili Balık’lar, bu hafta yakın çevreniz ve kardeşleriniz için isteklerinizin gerçekleşmesi adına sosyal çevrenizden güçlü otorite sahibi bir kişinin desteğini alabilirsiniz.

3 Mayıs Pazartesi günü Güneş ile Satürn arasında zorlu açı olacak olup, yakın çevreniz ve kardeşlerinize karşı sorumluluklarınızdan kaçabilir. Bilinç altınızda ve iç dünyamızda psikolojik anlamda sorunlar yaşayabilir. İç dünyanızda duygusal olarak enerjinizin düşük hassas olacağınız bir süreç içinde olabilirsiniz.

4 Mayıs Merkür İkizler burcunda hareket etmeye başlayacak olup, ev, aile ve yuva konularına odaklanacağınız bu alanlarda haber akışının hızlı olacağı bu alanlarda yeni fikir ve projelerinize odaklanacağınız bir süreç yaşayabilirsiniz.

6 Mayıs Perşembe Günü Venüs ile Plüton arasında güzel bir açı gerçekleşecek olup, yakın çevre ve kardeşleriniz için istediğiniz onların sorun yaşadığı alanlarda sosyal çevreniz ve arkadaş gruplarınızın güçlü desteğini alabilir. Ya da arkadaş gruplarınızdan otorite sahibi güçlü birinin desteğini alabilirsiniz.

8 Mayıs Cumartesi günü Venüs ikizler burcunda hareket etmeye başlayacak ve 9 Mayıs Pazar günü Venüs ile Jüpiter arasında sert açısı gerçekleşecek olup, kardeşler ve yakın çevreni için hiç olmadığınız kadar hassas ve duygusal olabilir sevginizi ölçüsüz ve abartılı yaşayabilirsiniz. Aynı zamanda yakın çevre ve kardeşlerinize karşı lüks abartılı harcamalar yapabilir.  Lük hediyeler alabilirsiniz. Dikkatli olunmasında yarar var. Keyifli, mutlu, huzurlu bir hafta geçirmenizi dilerim.

Astrolog Gonca Gazioğlu

E-posta: gazioglugonca@gmail.com

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bize mesaj gönderin
Merhaba,
Nasıl yardımcı olabiliriz?